Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra sie wiele nie zmieni ma być dekoder na własność za 199 zl. Usługa na umowę sprzedaje się tragicznie. Jak ktoś bierze to bez zobowiązań. Info z jednego z punktów c+. Nie dziwie się. Za takie ceny nie ma żadnych roznic.

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się nie sprzedaje to już można było wywnioskować po tym jak dawali vouchery w Rosmannie, na pyszne.pl itd.
Strategia w stylu Showmaxa, który też wszędzie pakował darmowe kody. Zakładają, że może ktoś zapomni anulować i pójdzie miesiąc czy dwa pełnej opłaty...

Ale większość raczej po prostu będzie pół roku jechać na nowych kontach i kolejnych promocjach ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać , ludzie kombinowali i PC+ ukruciło proceder .

Coś mi się wydaje, że PC+ nieumyślnie zrobiło aplikację dla abonentów swojej platformy ;)

Niby klient niezależny może mieć usługę , ale po tym co jest pisane na forum , entuzjazmu nie widać.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth dziwisz się, że nie ma entuzjazmu? Ja się nie dziwię. Od startu serwisu minęło już ponad 8 miesięcy, a poprawy działania serwisu jak nie było tak nie ma. Nie wspomnę już o zapowiadanych treściach 4K czy możliwości cofania do 14 dni wstecz. Ogolnie to trudno mi zrozumieć ich podejście i że nie potrafią rozwiązać tych problemów pomimo tego, że francuski odpowiednik działa już na tamtejszym rynku znacznie dłużej.  

 

No i cena. Przecież w Playerze jest taniej. A dodatkowo jeszcze w pakiecie jest biblioteka TVN. 

Czas najwyższy żeby ktos tam się obudził i zmienił podejście.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miesiąc kończę 7.02. Już zrobiłem przesiadkę na Playera i będę "obserwował" zmiany. A, że do takich musi dojść to nie mam wątpliwości. 

Irytuje mnie bardzo kwestia dostępnej biblioteki i tego jaki tam panuje bałagan. Na Playerze, który też przecież nie jest ideałem w tym względzie panuje dużo lepsza przejrzystość i dużo lepszy dostęp do treści HBO, czy C+. 

Niby ich nakładka jest przejrzysta i czytelna, ale przeszukiwanie zasobów w ramach dostępnej biblioteki woła o pomstę do nieba. Mam wrażenie, że ten kto pierwszy wstanie do roboty, ten w C+ dodaje treści do poszczególnych bibliotek, a i tak robi to bez ładu i składu. 

Jak wejdą w ciągu roku Disney +, HBO Max, czy Viaplay, to cienko będzie, bez konkretnych zmian w jakości czy ofercie. Bo konkurencja jest spora. Amazon Prime, też pewnie się poprawi po wejściu Amazon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 biblioteka to kolejny duży problem. Ostatnio dodali do serwisu pokazywany już kilka lat temu w CANAL+ serial "Wersal. Prawo krwi". Wczoraj była informacja, że dostępne są 3 sezony. A w środku tylko 2. Dziś już widzę,  że dodali 3 sezon również i włożyli do "produkcja oryginalna". Do tego raz produkcje podpisywane sezonami, innymi razy jako wybrane odcinki.

Szkoda, że nie można tak jak w nc+Go sortować pozycji alfabetycznie albo według pozycji,  które najszybciej znikną z serwisu. 

I zgadzam się co do konkurencji, która jest już naprawdę bardzo silna. Myślę, że oni sobie z tego doskonale zaczęli zdawać sprawę już dawno i dlatego mówią o sobie "agregator treści", bo już wkrótce nikim więcej nie będą mogli być.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 biblioteka to kolejny duży problem. Ostatnio dodali do serwisu pokazywany już kilka lat temu w CANAL+ serial "Wersal. Prawo krwi". 

Chętnie bym zobaczył w serwisie seriale, które kiedyś leciały na C+ a nie miałem okazji ich obejrzeć: " Imię róży" i " Piknik pod Wiszącą Skałą".

:-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi leci w kółko na Filmboxie od kilku miesięcy :).

5 lutego ponownie całość od początku o 23:00 na Filmbox Premium.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tej chwili włączony pakiet Sport za 25zł w promocji do końca miesiąca. I tyle jestem w stanie za to płacić nadal, więc albo znajdę kogoś do podziału, albo zrezygnuję całkiem, bo 50zł nie jest to warte.

 

A player osobiście dla mnie nie jest alternatywą, bo w moim przypadku to jeszcze droższa opcja - 60zł, a brakuje wtedy nSport+, czy Sportklubu. Dochodzą co prawda filmowe C+, ale z ich ofertą też mnie nie interesują, więc dla mnie to żaden dodatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odnośnie canal plus telewizja przez internet mam wykupione wszystkie pakiety  - Film, Sport,FUN & Info i bajki. Nie mam czasu na ogladanie ..oddam tanio.. . Gdyby ktoś był chętny  zapraszam na PW.  Konto nie jest dzielone , kombinowane... zadne cuda wianki.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Yoshy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś cofanie i wracanie do poprzednich emisji (8 godzin). Coś się dzisiaj popsuło i wszystkie kanały działają jak TVP Sport, czyli nie da się cofać. Nie wiem tylko, czy to problem u wszystkich, czy na niektórych kontach, bo u nich to już nic nie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...