Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, blaugrana18 napisał:

Średnio 60-90sek.

 

@TimesSquare odnośnie opóźnienia kolega @blaugrana18 "odrobinę" przesadził. Przed chwilą sprawdzałem i w przypadku Elevenów różnica to około 30 sekund. Podejrzewam, że w przypadku swoich własnych kanałów jeszcze większego opóźnienia nie dają, ale tego sprawdzić już nie mogę, bo nie mam dostępu do Canal+ przez sat.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blend napisał:

Czyli to zalezy od modelu tv a nie aplikacji android tv, ze obraz nie jest plynny?

W Sony aplikację oglądam w fabrycznym  trybie Standard .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mam model sprzed 2 lat XF9005 to co się dzieje w XG9505 albo XGH95 to już w ogóle.
 

Godzinę temu, lukimann napisał:

W Sony aplikację oglądam w fabrycznym  trybie Standard .

Ja oglądam w trybie Sport tak samo jak na Sat i widać dodatkową poprawę płynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sport mega klatkuje na Canal+ na android tv. Na sat nie laguje.

Film Diablo nie jest plynny i nie wiem czy to kwestia tv czy oprogramowania?

 

Np, netflix chodzi płynnie a hbo go już nie aż tak.

 

Wiec nie wiem czy to wina tv czy oprogramowania.

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz model telewizora?

Raczej to nie jest wina oprogramowania , chociaż trochę dziwne , że Netflix chodzi płynnie a z pozostałymi aplikacjami masz problemy .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro pojawił się Canal+ Box za 199 zł

https://allegro.pl/oferta/nowoczesny-zestaw-canal-box-powered-by-android-tv-10005440235?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Myślicie, że to legitna oferta? Zastanawia mnie ta różnica w cenie (100 zł taniej niż na oficjalnej stronie Canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Tu nie ma mowy o androidzie, bo to chyba oczywiste.

Czekaj bo chyba sie nie rozumiemy :-)

Kupilem tv z wbudowantym w tv android tv. Wpisalem swoje dane google i ze sklepu google play pobralem aplikacje Canal+

Zalogowalem sie za pomoca emaila I hasla z ica Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro pojawił się Canal+ Box za 199 zł

https://allegro.pl/oferta/nowoczesny-zestaw-canal-box-powered-by-android-tv-10005440235?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Myślicie, że to legitna oferta? Zastanawia mnie ta różnica w cenie (100 zł taniej niż na oficjalnej stronie Canal+)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, bo ktoś tu kiedyś pisał że będzie na oficjalnej stronie allegro dekoder do kupienia na 199 zł.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blend napisał:

Czekaj bo chyba sie nie rozumiemy :-)

Kupilem tv z wbudowantym w tv android tv. Wpisalem swoje dane google i ze sklepu google play pobralem aplikacje Canal+

Zalogowalem sie za pomoca emaila I hasla z ica Canal+

Ja za to Ciebie doskonale rozumiem.  Ty piszesz o tv z androidem, ja piszę o tv z systemem producentów np. webos itd,  w których w Polsce  nie ma aplikacji Canal+ i nie można jej zainstalować.  Tak więc nie ma w Polsce tv z aplikacją wyżej wspomnianą i nie wiadomo kiedy będzie.  Nawet tv android jej nie ma po zakupie, do czasu instalacji przez posiadacza.

Popiszemy jeszcze 2-3 strony, czy  juz temat ogarnięty?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisane było co będzie,  a co jest i nie było mowy o androidzie tv. Co drążysz w temacie jak chyba nie jesteś  albo nie wiesz jak zwykle o czym pisze i klepiesz po to aby znów coś drążyć.  Temat zakończony. Nie ma na dzień dzisiejszy tv z aplikacją C+ i niewiadomo kiedy będzie. Nie pisze o tv z androidem.    

W przyszłości będzie wiele rzeczy. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja dostępna jest obecnie na:

  • urządzeniach mobilnych z systemem Android 7.0 lub nowszej
  • urządzeniach mobilnych z systemem iOS w wersji 12 lub nowszej (w wersji iOS nie ma obecnie możliwości wykonywania zakupów),
  • urządzeniach z Android TV

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...