Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pawel napisał:

Ja się odniosłem do tego.To zdanie jest nieprawdziwe. Przyjmij w końcu do wiadomości, że nie zawsze masz rację.

P[beep]dał kocioł garnkowi... Ja dobrze o tym wiem i nie musisz mi morałów prawić. Ale czy Ty też to wiesz, że nie masz zawsze racji? Przyjmij też to do wiadomości,  z Tobą jest podobnie.A ja się odniosłem do całości. Następnym razem jak będziesz się odnosił do szczątkowej wypowiedzi,  to podkreśl to i nie wychodź za daleko w przyszłość.  Bo może będzie,  a może nie będzie.  

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Ale tv z aplikacją C+ nadal nie widzę, prócz tych co można zainstalować na android tv. Trudno. Dyskusja bezowocna jak zwykle.

Dyskusja bezowocna, gdyż są takie telewizory, które powstały w oparciu o platformę Android TV.

Idąc tym tokiem rozumowania który prezentujesz w przyszłości żaden telewizor nie będzie będzie miał aplikacji C+, bo na każdym trzeba będzie zainstalować, nigdzie nie pojawi się sama :) O co w jest ten spór? Nie bardzo rozumiem. Albo mamy telewizor na którym możemy posiadać niezależną aplikację C+, albo nie mamy.

 

Przecież aplikacja na Android TV nie jest tożsama z aplikacją na Android na telefonie. To dwie różne aplikacje, napisane pod nieco inne platformy.

Tak samo będzie z innymi linuxowymi telewizorami, aplikacje zostaną napisane specjalnie pod system na te platformy :)

Kolega się chyba zakręcił i nie wie jak wybrnąć z tego :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o czasie teraźniejszym, a nie o tym, że kiedyś będzie można lub nie, zainstalować na np webos C+. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości jak i na Webos, Tizen itp. Wykluczam cały czas android tv, gdzie można już teraz zainstalować C+. Moje wypowiedzi nie tyczyły się Android tv, a o C+ na innych tv na dzień dzisiejszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjaśnisz logicznie dlaczego telewizor z androidem to nie jest dla Ciebie telewizor, to będziemy mieli jasność, czemu wyrzuciłeś go z worka telewizorów.

Póki co, zdanie które napisałeś

W dniu 14.12.2020 o 08:39, ircios napisał:

Nie ma w Polsce aplikacji C+ w telewizorach. 

zgadzam się z przedmówcami jest nieprawdziwe.

Jeśli klient przychodzi do sklepu i pyta o zakup telewizora na którym swobodnie bez dodatkowych urządzeń będzie mógł oglądać C+ przez internet, to powiesz mu:

"Nie ma takiego telewizora?"  :D

 

Bo ja takiemu klientowi bym powiedział zachęcam do zapoznania się z telewizorami z platformą Android TV.

W telewizorach z Tizen, WebOS, także są sklepy z których pobierasz aplikacje i gdy pojawi się C+, także trzeba będzie pobrać, nie będzie integralną częścią systemu.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamawiały ten box. Na jakiej zasadzie przydzielili wam darmowy 2 bądź 3 miesięczny okres?

 

Jeden znajomy, któremu poleciłem został moim zdaniem oszukany przez Canal+. Kupując zestaw za 199zł na allegro w tej 2 dniowej promocji, nie otrzymał żadnego vouchera. Z konta allegro odpisują, że gratis jest drugi miesiąc po zakończeniu pierwszego czyli tak jak dla nowych klientów bez boxa. Pierwszy miesiąc oczywiście płatny.

 

Uważam, że to straszne draństwo bo w aukcji allegro jest wyraźnie napisane, że można korzystać do 2 miesięcy gratis. Brak też dodatkowych informacji czy regulaminów.

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec masz racje, że wrzuciłem tv do jednego wora., bo miałem na myśli tylko tv bez androida.  Moja odpowiedź tyczyła się tylko tego.

W dniu 14.12.2020 o 07:41, blend napisał:

Czy tv lg nanocel posiadaja aplikacje Canal+? I jak to tam chodzi?

 

Mogłem dodać np. prócz tv z androidem odrazu. Potem już nie było sensu, bo było już napisane o tv z Androidem. 

Chyba już wszystko jasne, i nie po co drążyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas grzebią w uprawnieniach albo jak włączają dodatkowe kanały to coś im się strona sypie. Teraz nie mam dostępnego C+ Now a jeszcze przed chwilą był ale nie było nSport+. W dodatku jak się odświeża listę kanałów to wszystkie są dostępne i po chwili znikają tak że jak się szybko kliknie to można włączyć.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że miałem rację z tym pierwszym miesiącem. Mają oddzwonić do znajomego, który to kupił bo dostał boxa z źle przypisaną ofertą. Dlatego nie dostał pierwszego miesiąca a mówili tylko o voucherze za drugi.

 

Nie odpuszczajcie i nie dajcie się zrobić w konia. Jest napisane 2 miesiące, to ma być 2 miesiące a nie, że pierwszy płatny a drugi gratis. To jest oferta dla osób bez boxa. 

 

Bajzel mają, jak w każdej dużej firmie. Ciągle rotujący pracownicy, nieprzygotowani i nieznający oferty oraz regulaminów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z napisami przy oglądaniu w przeglądarce. Co pewien czas znikają na dobre podczas seansu. Próbuję wtedy zatrzymać materiał i kilka razy zmieniam ustawienia. Nie za każdym razem załapują mi się z powrotem napisy. Strasznie irytujące. Potem jestem zmuszony oglądać film w oryginale do końca. Lektora nie lubię, bo mi zagłusza efekty dźwiękowe.

Sprawdzałem w Edge, w Chrome, w Opere i w Firefox. Wszędzie ten sam objaw. 

Półroczny dostęp do pakietu Film i książka "Król" w prezencie do rocznej prenumeraty Newsweeka za 369 zł

https://literia.pl/nw-pakiet-krolewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Usługa ma potencjał, na razie nadal działa w wersji demo. Przycinki, niska jakość na sporcie, brak 4k, brak wielu kanałów w tym podstawowych, brak nagrywania w chmurze, brak cofania o więcej niż 8h czy brak wygodnego epg na następne dni.

 

Do tego oprócz pakietu za 25zł i bajek za 10zł pozostałe opcje odpychają ceną. Brak możliwości kupienia samego pełnego canal+. Dla mnie o wiele ciekawszą opcją byłby fun and info za 25zł i canal+ za 50zł razem 75zł. Powinni zrobić pakiety dla stałych klientów 3+1 gratis i 6+2 gratis i wówczas taki pakiet kosztowałby średnio 55-60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...