Jump to content

FazaFm

Users
 • Content Count

  1106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About FazaFm

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 07/24/1979

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Hrubieszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałem następujące warunki: Przejście z Premium Max za 104,99zl z jednym dekoderem do multiroomu (7 miesięcy w icok do końca umowy) na Premium Max + kanały Polsat Sport Premium ( bez pakietu rozrywka HD) za 110 zł + 3 dekodery multiroom po 5 zł każdy . W sumie 125 zł płatne od 7 miesiąca . Pierwsze 6 miesięcy z umowy 24 miesięcznej 0 zł. Dobrałem dwa dekodery 5500s do jednego już posiadanego i evoboxa PVR.
 2. Podobna sytuacja do kolegi wyżej. Jeśli zostawię obecnie posiadany sprzęt to umowa 12/3 jeśli będę chciał dobrać dwa dekodery do multiroomu to jedynie umowa 12/1?
 3. Tak się zapierają na innych operatorów niż netia orange plus. Nie bardzo rozumiem tego podejscia i skad takie ograniczenie. Z drugiej strony majac internet stacjonarny z orange lepiej wziac ich telewizje IPTV nie dosc ze sa wszystkie polsaty to mozna dokupic kanaly z oferty NC+ w tym canal+ moze tanio nie jest ale wszystko w jednym pudelku.
 4. Telepolis zapowiada nowa oferte TV od 8 marca: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/oferta-orange-love-internet-duze-zmiany?fbclid=IwAR1CenJOQaGpdmkRTD9X_9_MET6iD_t1hryXdiSBdFonpSrcWT0i5MWmOp4
 5. FazaFm

  Orange TV GO

  Dziś zauważyłem, że odświeżyli stronę : https://tvgo.orange.pl/ Aplikacja też nowa.
 6. Skoro sa moduły która działaja i takie które nie to niech wymienia moduły wynajęte na działajace i po sprawie
 7. Nie no to sa jakieś komedie tym razem Pani na czacie pisze mi że jest możliwość na modułach ale tylko tych które maja klienci wykupione na własność . Wczoraj mało co mnie nie z linczowała inna konsultantka twierdzac, że absolutnie nie ma możliwości wymiany na dekoder 4k. (dziś inna mówi że jest nieodpłatnie , dekoder 0zł warunek pakiet 4k za 10 zł)
 8. Możesz zrobić screen z moje ncplus ,że możesz wykupić ta opcje. Tam z każdym konsultantem o czym innym sie rozmawia. Ja nie mam takiej opcji do wykupienia. PS: Tu nie chodzi o to żeby ktoś mi 4K dawał gratis tylko żeby ktoś mnie nie zmuszał do wymiany modułu na dekoder bo komuś na tę chwilę się tak wymyśliło a za tydzień stwierdza że jednak na modułach będzie ta opcja.
 9. Wczoraj najpierw Konsultant oferował mi bezpłatna wymianę na dekoder. Potem okazało się u innej Pani że takiej opcji nie ma dla modułów. Tam jest takie zamieszanie że każdy mówi co innego.
 10. Jeśli rzeczywiście jedni z Modułami maja możliwość właczenia C+4K, a inni z tym samym modułem nie moga to jest to oszustwo. Chyba że te moduły się czymś różnia co na to nie pozwala. Jedno jest jest pewne weszli na wyższy poziom obsługi.
 11. Nie wydaje mi się by sytuacja była pozytywna dla modułów CI+ użyczonych. Nie wiem w czym rzecz. Na czacie twierdzi Pani że jednak nie mogę wymienić modułu na dekoder 4k mogę sobie podpisać nowa umowę
 12. Ok . Ja rozumiem ze moduły się niczym nie różnia tym bardziej czuje się oszukany. Po co mi moduł który celowo jest blokowany. Ja wytrzymam ale kolejnej umowy nie podpisze.
 13. Watpie by jakieś argumenty były Pani na czacie stwierdziła ze działa on (c+4k) na modułach które były kupione na własność. Rozumiem że chodzi o te z których z migrowano z oferty prepaid. Tylko nie bardzo rozumiem czym technicznie się one różniły od tych wynajmowanych. Jakaś paranoja.
 14. Właśnie dzwoniłem na infolinie i powiedziano mi iż na module który posiadam nie ma możliwości odbioru programu C+4K. Mogę bezpłatnie wymienić na dekoder 4K ale tam musiałbym płacić za program 10 zł miesięcznie. Więc co to za interes. Wymiany na moduł który spełniał by wymagania nie ma.
 15. Myślę że nie więcej niż 30 sekund. Majac kablówkę tez byla roznica miedzy tv kablowa a satelita. Wedlug mnie nie ma to znaczenia.
×
×
 • Create New...