Jump to content

FazaFm

Users
 • Content Count

  1125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About FazaFm

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 07/24/1979

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Hrubieszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Każdy LG Samsung ze swoim smart TV kiedyś będzie miał koniec wsparcia. Doświadczam tego na na jednym z tv Samsunga gdzie obraz nadal super matryca też. Smart tv to już jest porażka. Wiec takie urządzenia zewnętrzne dają telewizorowi drugie życie. No ale troszkę się zrobił offtopic.
 2. Ja używam zewnętrznych smart TV do projektora. Jako źródło sygnału.
 3. Umek to AndroidTV ? Odinstaluj aplikacje i zainstaluj od nowa.
 4. Wystarczy Revolut w planie za kilka pln/mc i masz nielimitowane karty jednorazowe które się zmieniają po użyciu. Z tym revolutem to bym nie był pewien bo tam jest chyba napis że potwierdzają twoją tożsamość na podstawie karty wydanej przez Polski Bank
 5. Testowaliście opcje multi-live ? U mnie na xiaomi mi box nie daje rady mimo iż internet spokojnie powinien dać radę. Na TVN24 właśnie zauważyłem , że się bardzo rozjeżdżał dźwięk z obrazem.
 6. Miałem to samo z karta santander . Poszło karta mbanku. Wejdź w meila który przyszedł iż odrzuciło płatność i kliknij przycisk - link dodaj nowa opcje płatności . Chwile to trwało nim mi odblokował system ponowna możliwość dodania karty.
 7. Z polaczenie NC+GO i Player + wyszło Polskie myCanal Pełna oferta Player 70 zł w promocji za Canal + Eleven HBO i jakieś podstawowe programy. @G2000 - Play Now TV Box dodają do umowy za 10 zł lub w jakiejś promocji. Nie jest to reprezentatywny przykład
 8. Ilu z was wykupi jakiś pakiet na myCanal? Ilu z was wykupi najwyższy za 135 zł? Racje mieli Ci co pisali iż w żaden sposób nie zastąpi ta usługa nc+go , a będzie to zupełnie nowa opcja.
 9. Mając Platformę Canal+ z satelity wiecie jakie macie rabaty ale zawieracie umowę na czas określony. Dzięki temu wiele osób ma w dużo niższej cenie treści, które normalnie kosztują według Canal+ dużo więcej. Jak widać nowe usługa myCanal jest ofertą przedpłaconą i jakby nie patrzeć od kwestii technicznych to jest to nic innego jak rozszerzona wersja Playera. Może w ładniejszym opakowaniu. Cenowo jest jak jest nie liczyłbym na wielkie zniżki. Konstrukcja pakietów nieco inna. Jeśli ktoś chce mieć dostęp do treści Canal+ to może zdecyduje się na te ofertę. W tej chwili włączyłem pakiet testowy. Jednak nie zamierzam płacić drugi raz za to za co już mam za 60zł z satelity. Liczyłem na nc+go na android tv ale tego raczej się już nie doczekamy.
 10. Nie jest to żart, aktualizacja aplikacji na telefonie android daje wybór regionu POLSKA . Później zablokowane logowanie.
 11. Przepraszam dopytam. Mam w tej chwili dwie karty kameleon w dwóch dekoderach Pace HDS 7241 ultrabox+ oraz WiFi Premiumbox oba z dyskiem. (tak kiedyś dostałem) Czyli teoretycznie mogę pójść z jedną karta kameleon i wymienić ja na moduł cam+ , a drugi dekoder zostawić i mieć nadal multiroom? W tej chwili mam dwa dekodery z rabatowane na zero zł . Czy w przypadku wymiany doliczana jest jakaś opłata za moduł czy też dekoder. WifI premiumbox zapewne by u mnie został wymieniona zostałaby tylko karta. Jeśli już to zdałbym Pace. O ile jest taka możliwość.
 12. Jeśli ten artykuł ma ogólny zarys usługi to wiele osób może być mocno rozczarowanych. Szczególnie że nie koniecznie zastąpi nam nc+go , a raczej może to być opcja dodatkowa nie wymagająca od nas umowy z operatorem na tv satelitarną. Poczekajmy.
 13. Jak ktoś ma szybki internet to zapewne ma tez dostęp do telewizji w tańszej wersji. Oferta mogłaby być ciekawa ale cena i pakietyzacja nieprzemyślana. Dla osób za granica ... jeśli komuś brak TV i ma na nią czas. Nie wiem jakie oni mają umowy z nadawcami ale wydaje mi się ze prepaid to niezbyt dobry model biznesowy z ich punktu widzenia. Czy to sie utrzyma na rynku? Wątpię.
 14. Nie wiem czy było czy też nie przejrzałem kilka stron wstecz. Dziś zobaczyłem w kolekcjach nc+go na "ICA" że jest możliwość uruchomienia opcji FOX PLAY oraz NG PLAY za 0 zł za opłatą do końca umowy 0 zł. Aktywowałem.
 15. UWAGA !!! Od kilku dni dzwonią z super ofertą poszerzenia pakietów usług Platformy Canal+ . W końcu odebrałem i wysłuchałem. Konsultant przedstawił mi ofertę dopełnienie do EXTRA+ za 10 zł miesięcznie w tym 2 miesiące pierwsze gratis. Ponieważ przy przedłużeniu umowy nie otrzymałem takiej ceny teraz się zgodziłem. Pracownik mial mi przesłać wszystkie dokumenty potwierdzające usługę na email. Pierwsze zdziwienie nie ma kwoty 10 zł, a jest 15 zł !!! Drugi zdziwienie po wejściu na swoje konto w STREFIE. Tam także w symulacji przyszłych opłat doliczana kwota 15 zł. Odrazu napisana reklamacja by uwzględnili ofertę przedstawiona telefonicznie. ( Prośba o odsłuchanie rozmowy).
×
×
 • Create New...