Jump to content

FazaFm

Users
 • Content Count

  1139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About FazaFm

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 07/24/1979

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Hrubieszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie założyłby na tego samego maila bez usuniecia wcześniejszego konta.
 2. Kiedyś po wypowiedzeniu umowy w Play na telefon nadal przez kilka miesięcy działała mi usługa Play Now z HBO i chyba 2 pakietami. Mogłem też wypożyczać promocyjne hity filmowe i być może to spowodowało, że w końcu się ktoś z orientował, że telefon już w innej sieci, a HBO nadal świeci.
 3. Teraz jeszcze żeby dodali programy DVB-T do oferty i będę zadowolony. Ze względów geograficznych DVB-T u mnie nie istnieje na żadnej antenie. Jedyna opcja to kablówka z pakietem płatnym DVB-T , której nie chcę mieć.
 4. Tak sprawdzałem puszczałem na 2 urządzeniach i po pewnym czasie na jednym ukazywał się komunikat że można w jednej chwili oglądać na jednym. W przypadku konta bez powiązania z sat dało się na 2 być może też na 3.
 5. Trzeba kliknąć w górny baner Canal+ ze trzy razy aż odświeży stronę i wtedy da się zalogować. Mnie z twojego linku też na Polską wersję przeniosło. Komunikat "500" pojawia się często wpisz w przeglądarkę https://www.canalplus.com/pl/ adres strony bez tych wszystkich dodatków . PS: Pewnie było ale zapytam dla pewności. Dla abonentów sat jest ograniczenie do 1 urządzenia w danej chwili ?
 6. Wczoraj aktywowałem 4 raz darmowe miesiące. Wszystko przeszło.
 7. Wyczyść wszystkie ustawienia aplikacji na MI BOX wykasuj ja i zainstaluj jeszcze raz. Miałem podobnie.
 8. Oczywiście trzeba zdać sobie sprawę , że o takiej możliwości wie zapewne wąskie grono zainteresowanych którzy śledzą informacje np. na forach internetowych. Większość osób zainteresowanych usługą, którzy aktywowali ją nie będą w nic ingerowali. Ewentualnie wyłączą usługę po okresie testowym jeśli im nie będzie pasowała.
 9. Mam wrażenie że oprócz tych prostych czynności wiele osób całkowite korzystanie z internetu przerzuciło na urządzenia mobile tablety telefony. Nie zaglądają na daną usługę przez przeglądarkę tylko przez aplikacje mobilną. Jestem chyba starej daty bo mimo wszystko wolę duży monitor komputer stacjonarny i korzystanie w ten sposób z forum, stron, artykułów itd. Oczywiście doceniam możliwości telefonu ale tradycyjnego dostępu do treści jeszcze nie jest mi wstanie zastąpić. 3 okres testowy właśnie aktywowany. Aktywny do 22 sierpnia. Bez odpinania karty jedynie anulowana wcześniej subskrypcja.
 10. 500: Internal Server Error - komunikat przy probie logowania zarówno na MI BOX jak na PLAYBOX o co chodzi ?
 11. Na boxie od Playa nie mogę się zalogować do Canal+. Aplikacja odinstalowana i ponownie zainstalowana. Po wprowadzeniu danych jakiś błąd z numerem 500.
 12. Na tym samym koncie nie zakładając nowego nie usuwając karty działa mi drugi miesiąc testowy. Jedyne co zrobiłem to anulowałem subskrypcje. A po kilku dniach znów się dało włączyć nowe 30 dni testów. 23 lipca wyłącze wszystkie pakiety i zobaczę co się stanie czy będzie możliwość ponownego uruchomienia.
 13. Teraz mam ciekawe zjawisko na PLAY BOX TV przy włączonym programie TVN24 na kilka sekund włącza się na żywo przekaz, po czym kręcące się kółko i program przełącza się na 1 w nocy. Tak dzieję się co chwile.
 14. Umek to AndroidTV ? Odinstaluj aplikacje i zainstaluj od nowa.
×
×
 • Create New...