Jump to content

TimesSquare

Users
 • Content Count

  1586
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

205 Rewelacyjna

About TimesSquare

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Prawda jest taka, że brak tych durnych znaczków będzie możliwe tylko wtedy, gdy KRRiT zostanie zlikwidowana. A jak doskonale wiemy, szanse na to z obecną klasą polityczną są bliskie zeru.
 2. Dzięki za wyjaśnienie @g0nz0s Nie wiedziałem, że tak to wygląda.
 3. Jeszcze raz cie pytam. Co to ma do oferowanej jakości usługi nc+ go? Niech wycofują nawet jutro. Nie było żadnego komunikatu i na dzisiaj usługa jest oferowana, a więc powinna działać ja należy.
 4. Ale co mnie interesuje, czy usługa jest gwarantowana czy nie? Co to ma do rzeczy? Jest OFEROWANA klientom na dzień 17 września i ma hulać, śmigać i spełniać zadanie, do której została stworzona! @śmiechu warte od tego jest forum, aby dyskutować, chwalić i wylewać żale. Poza tym, nie jest tajemnicą, że jest ono przeglądane nie tylko przez konsumentów platform cyfrowych.
 5. Słucham? Usługą gratisową? O ile się nie mylę to płacę abonament (i to nie mały) i w ofercie jak byk jest napisane, że w ramach abonamentu mam dostęp do usługi internetowej nc+go. Oferują usługę? Oferują. Biorą za to pieniądze? Biorą. A więc ich psim obowiązkiem jest dostarczenie jak najlepszej jakości, aby klient był zadowolony. A to, co widzimy, to jest zwykły pic na wodę i robienie z nas dojnych krów.
 6. Ale co to ma do rzeczy? Mówimy tutaj o ogromnej firmie, dla której jakość świadczonych usług to powinien być priorytet. Szczególnie w sytuacji, gdy sami nazywają się produktem premium dla "elity". Przypomnę, mówimy tutaj o pierwszej kolejce LM. Co by było przy półfinałach, czy przy finale?
 7. Przecież to jest kpina. Tyle pieniędzy biorą za abonament, a nie potrafią nawet ogarnąć swojej PODSTAWOWEJ aplikacji. O jakim myCanal my tu rozmawiamy? O jakiej współpracy z Netflixem dyskutujemy? Pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i serwery nie wytrzymują. Szkoda słów na tych partaczy. Niech oni najpierw ustabilizują to, co mają, a dopiero później biorą się za wielkie streamowe projekty. // Aplikacja na telefonie działa. Strona www na laptopie nie odpala.
 8. Pytanie jaka będzie cena za subskrypcję Netflixa dla osób, które mają wykupiony najwyższy pakiet Canal+ (8x Canal+). Sama dostępność na dekoderach platformy Canal+ to trochę nic nie znaczący dodatek w erze SmartTV.
 9. Dlaczego wylaczenie najlepiej telefoniczne? Co jest nie tak z wylaczeniem przez ICA?
 10. Jak to jest z ta oferta cennikowa za paczke Eleven za 15,90zl/mc? Ona dziala na zasadzie wlacz/wylacz co miesiac? Gdy wykupilbym ja dzisiaj to do konca sierpnia mam za free, za wrzesien place 15,90zl, 30 wrzesnia wylaczam, 1 padziernika wlaczam, miesiac za free, za listopad place 15,90zl, 30 listopada wylaczam, itd.? Dobrze rozumiem? I jak to jest z tym wlaczaniem i wylaczeniem? Mozna to robic samemu w ICA czy trzeba tam dzwonic?
×
×
 • Create New...