Jump to content

TimesSquare

Users
 • Content Count

  1576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200 Rewelacyjna

About TimesSquare

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. TimesSquare

  Kanały Polsat Sport Premium

  To gdzie mamy do ch0lery oglądać legalnie mecze LM i LE w Polsce, co??? Od wieków wiemy, że zawsze jak Polsat coś sportowego kupi to my, kibice, mamy przechlapane. Ostatni raz, kiedy pokazali coś prawidłowo to EURO 2008 (najlepsza sportowa oprawa turnieju w historii polskiej tv). Co bylo potem? Czego się nie dotknęli to zamieniali w pył. Nawet polskiej ekstraklasy nie byli w stanie pokazać jak należy. Zresztą oni nawet 1.ligi nie potrafią ogarnąć, a biorą się za LM. Wisienką na torcie to oczywiście MŚ w siatkówke w 2014 roku. Tego im nikt nie zapomni. Każdy kibic przy jakimkolwiek przetargu trzyma kciuki, aby tylko prawa nie wpadły w ręce solorzy. Tyle jest warta ta stacja, i tyle jest warta ich marka w Polsce. Gnojenie praw sportowych, tandentne programy typu talent show i paradokumenty o poziomie dna. A z LM będziemy się męczyć jeszcze 3 lata.
 2. TimesSquare

  Kanały Polsat Sport Premium

  Poziom realizacji meczu Salzburg-Crvena dramat. Zero odglosow ze stadionu. Wyciszenie praktycznie stuprocentowe. Na dodatek komentarz Wlodarczyka, jakby to byl sparing. Dramat.
 3. TimesSquare

  Kanały Polsat Sport Premium

  Zgadzam sie. O dziwo i on, i Hajto komentuja przyzwoicie. Tylko ten dzwiek...
 4. TimesSquare

  Kanały Polsat Sport Premium

  Oni sie dopiero ucza tego wszystkiego. Pierwszy raz od 2006 roku Polsat ma cala LM do zrobienia, a i tak w porownaniu z tym, co bylo wtedy to jest 100x wiecej pracy teraz. Obecnie kazdy mecz w tv, kazdy mecz do opakowania, omowienia. Wtedy 1 mecz w tv (z tego, co pamietam), a reszta do krotkiego skrotu. Zupelnie nowa sytuacja nawet dla takich postaci jak Borek, Kolton czy Iwanow. A reszta osob? Ile z nich pracowalo w Polsacie te 12 lat temu? Ile z nich ma doswiadczenie w pracy przy takiej oprawie spotkan? Jestem ostatni do chwa.lenia Polsatu, ale dajmy im czas. Ci ludzie pierwszy raz maja do czynienia z takimi wydarzeniami. Na razie to 3 mecze o jednej porze, zaraz ich bedzie 6. Kiedy mieli stycznosc z czyms takim? Nigdy. Tego nawet nie mozna porownac z "robieniem" MS/ME.
 5. TimesSquare

  Kanały Eleven Sports

  Osobiście się z tym nie zgadzam. Eleven nigdy potencjału nie miał. Kanały sportowe bez swojej platformy cyfrowej nie mają po prostu szans na wielką "kariere" w Polsce. Był Orange Sport, był Sportklub. Jak skończyły wszyscy wiemy. Jedyną różnicą między nimi, a Eleven są/były pieniądze. Stąd wzieła się masa praw telewizyjnych. Mijają 3 lata i już tak kolorowo nie jest, a moim zdaniem, będzie jeszcze gorzej. A szkoda, bo fajnie czasami spojrzeć na Championship, obejrzeć hity z Belgii, czy Szkocji. Obawiam się, że bez Eleven te prawa nie będą funkcjonowały w polskiej telewizji (belgijskiej i szkockiej już nie ma). Kiedyś myślałem, że jedyną szansa dla Eleven jest wejście w jakiś sojusz z nc+ i dzielić się prawami. Szczególnie w tych czasach, kiedy są one bardzo drogie. W momencie, gdy większościowy pakiet przejął Polsat ta strategia wydaje się już niemożliwa na dłuższą mete. Ponadto, wszystko wygląda na to, że nc+ będzie "bratało się" z TVP przy przetargu ne ekstraklasę. Podejrzewam, że z pozytywnym skutkiem. Premier League powędruje pewniakiem do nc+ wg mnie. Polsat wykosztował się z LM i LE. Na dodatek nigdy nie inwestowali tak gigantycznych pieniędzy w zagraniczną ligę. Eleven ma problem z finansami o czym świadczy ruch z Bundesligą i La Ligą. Tylko nc+ jest w stanie wyłożyć takie pieniądze.
 6. TimesSquare

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ale jak to na zero? Przeciez po to sie inwestuje, aby zarobic. Aby wygenerowac zyski. Jaki sens jest w tym, aby uruchamiac cala machine o nazwie "Liga Mistrzow w Polsacie", aby koniec koncow wyjsc na zero?
 7. TimesSquare

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  Droższe prawa -> droższy abonament? Proste i logiczne wg Ciebie, tak? Czyli automatycznie ubytek praw -> niższy abonament, no bo jakże inaczej. Czy miało to miejsce w nc+ po stracie ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej? Nie, bo to nie jest tak proste i logiczne, jak Ci się wydaje.
 8. W Polsce wszystko jest niedopasowane do zarobków. Ceny zachodnie, pensja polska. Większość Polaków myśli, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego, a nie o takich wygodach jak Netflix. Zresztą, więcej niż połowa "Januszy" nawet nie wie, co to jest, więc jak niby mają mieć wykupione konto. Oni pewnie nawet jeszcze nie wiedzą o tym, że Liga Mistrzów od tego sezonu będzie na Polsacie. Zorientują się podczas 1-wszej kolejki, gdy będą chcieć włączy jakiś meczyk we wtorek na Canal+, a tutaj powtórka ekstraklasy Piast-Korona. I nagle zdziwienie "dzie liga miszczow, zabrali zlodzieje!".
 9. TimesSquare

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  Solorz już kiedyś sportowe kanały premium miał i jak to się skończyło doskonale wiemy i my, i ludzie zarządzający CP. Drugi raz takiego samego błędu nie mogli po prostu popełnić. Nie mogli ponownie zamykać się we własnej platformie. Ludzie mają CP nie dla kontentu premium tylko dla przystępnej cenowo oferty. Tam mały procent abonentów jest gotowy wydać więcej niż 50 zł za telewizję (w nc+ ten procent jest jednak wyższy, a wg mnie, nawet znacznie wyższy) i ludzie Solorza są tego świadomi. Doskonale wiedzą, że zainwestowali gigantyczne pieniądze w LM i bez otwarcia się na wszystkich graczy na rynku zysku z tego nie będzie (a przecież o to chodzi w biznesie). Idę o zakład, że to wszystko mieli już przygotowane przed złożeniem oferty w przetargu. Przecież nie rzuca się na stół kilkudziesięciu milionów euro bez planu i bez odpowiednich wyliczeń. Szczególnie, gdy już raz w tej materii popełniło się błąd (Polsat Futbol). Wtedy tym bardziej dwa razy się człowiek zastanowi, czy to wszystko się sumuje i daje wynik dodatni. Obecnie mamy do czynienia z sytuacja typu win-win. Każda ze stron wygrywa. I nc+, bo ponownie ma LM i LE, i CP, bo ma lepszą pozycję startową dla swoich kanałów, co równa się większą szansą to, że zakładany plan uda się zrealizować -> wynik finansowy przedsięwzięcia "LM i LE w Polsacie" będzie dodatni. Na końcu tego wszystkiego jest gdzieś abonent nc+, który już zapomniał jakie te nc+ złe, bo stracili jedne z najważniejszych praw (Champions League). Teraz nc+ jest super, bo "kręci biznesy z Solorzem". A to, że, najpewniej, człowiek zapłaci te kilkanaście złotych więcej za to, co jeszcze niedawno miał w cenie abonamentu? Tego już on nie widzi (albo nie chce widzieć) i argumentuje to znanym i lubianym tutaj powiedzeniem: "ale teraz będzie więcej meczów w telewizji". To nic, że, gdy dojdzie do oglądania, większość i tak wybierze Real, Barce, Juve i Bayern.
×