Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
33 minuty temu, Toma441 napisał:

Zapewne. Chodzi mi po prostu o to, że to kanał z rodziny C+i powinien być "z automatu". A jak na razie są tylko zapowiedzi. 

Novelas+ nie jest kanałem z rodziny C+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukimann napisał:

Novelas+ nie jest kanałem z rodziny C+.

 

Nadaje na podstawie francuskiej koncesji, produkuje go spółka Thema SAS należąca do Grupy Canal +

 

https://www.canalplusbrandsolutions.fr/articles/chaines-tv/le-meilleur-des-telenovelas

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ szuka kogoś kto będzie się zajmował między innymi "Współtworzeniem strategii utrzymania klientów pre-paid nowego serwisu online"

https://www.wirtualnemedia_pl/praca/oferta/canal/koordynator-ds-komunikacji-i-zarzadzania-kampaniami/160856

 

Czyżby szykował sie jeszcze jakiś serwis, czy przez "nowy" rozumieją usługę OTT istniejącą od prawie roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bugmenot napisał:

C+ szuka kogoś kto będzie się zajmował między innymi "Współtworzeniem strategii utrzymania klientów pre-paid nowego serwisu online"

https://www.wirtualnemedia_pl/praca/oferta/canal/koordynator-ds-komunikacji-i-zarzadzania-kampaniami/160856

 

Czyżby szykował sie jeszcze jakiś serwis, czy przez "nowy" rozumieją usługę OTT istniejącą od prawie roku? ;)

Osoba zatrudniona powinna się zapoznać z postami w działach dotyczących usługi Canal+ przez internet,

Jak wyciągnie odpowiednie wnioski to i zarobi na Bugatti  i  zostanie prezesem firmy Canal+ 🤣

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej amatorszczyzny jeszcze nie widziałem. Ci amatorzy nawet nie potrafią przenieść francuskiej apki na polski rynek, wszystkie podstawy mają gotowe a porównując naszą usługę do tej z Francji to ogromna przepaść,ale lenistwo to ich główna cecha rozpoznawcza. 

Edytowane przez Globus903
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy "z powodów licencyjnych" nie można obejrzeć serialu "Ranczo"? w C+ przez internet?. Wcześniej emitowali w TVP Seriale bez problemu. Dziś odcinek 2, drugiego sezonu i plansza "wybrana audycja została czasowo zablokowana z powodów licencyjnych". 

TVP odebrało C+ licencje na emisję serialu w internecie? 

 

https://megawrzuta.pl/download/5d4adcdb17d4125e32ed0620acc1af32.html

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lukimann napisał:

Mogą właściwie zablokować cały kanał z powodów licencyjnych

Raczej mała strata.

Chodzi o sam fakt, idąc tą drogą, mogą jako właściciel licencji każdy serial tvp zablokować i obecność takiego kanału w ofercie mija się z celem, Nie na tym to polega, żeby czarny ekran ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Racja.Jak już został dodany, to mogło być tak dopracowane, żeby nie blokować wybranych programów .

Orange IPTV, czy UPC, Vectra jakoś sobie z tym radzą.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś z platformy "słucha" (i np. udało się wprowadzić profile 50fps) to ja mam drobną sugestię żeby przy C+ Premium był przycisk "oglądaj od początku" jak przy innych kanałach bo za cholipkę nie mogę nigdy trafić na początek gdy mam ochotę coś obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu Tenis teraz wygląda świetnie na kanałach sportowych C+. Przydałoby się wreszcie dodać do oferty C+ 4K i może jeszcze Eurosport w dobrej jakości na Igrzyska (jeśli się odbędą). 

Cały czas też nie wiadomo, czy oferta HBO będzie nadal dostępna po wejściu HBO Max. C+ przez internet ciągle brakuje czegoś, co by np mnie przekonało, żeby subskrybować ofertę dłużej niż miesiąc. No i czekam na aktualizacje Boxa, po której pojawi się choćby Amazon Prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bugmenot napisał:

600 tysięcy użytkowników miał OTT C+ w lutym.

Prawie dwa razy mniej niż następne Prime Video i 10x mniej niż Player czy Netflix.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/player-pl-wyprzedzil-netflix-oferta-opinie-hbo-go-vod-pl-i-tvp-vod-ze-spadkami-dane-luty-2021-rok

 

 

Niestety. Słaba jakość + zbyt wolno rozszerzana oferta i są (kiepskie) wyniki. A szkoda, bo usługa nadal ma potencjał, tylko co z tego jak idzie to wszystko w żółwim tempie. Chyba, że dopiero pojawienie się konkurencji wymusi jakieś drastyczne zmiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość nie ma nic do rzeczy. Canal+ prezentuje się bardzo dobrze i płynnie (nie mówię o sporcie), Prime Video to ideał obrazu i dźwięku a obydwa serwisy są na końcu. Przed nimi HBO z tragiczną jakością. O sukcesie decyduje wiele innych czynników ale nie jakość obrazu.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...