Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@regedit32 z końcem lutego miała być aplikacja na webOS, do tego czasu jej nie ma.

Tizen -czerwiec, cały czas poprawiają usługę z pewnym opóźnieniem.

C+ Ekstraklasa 4K za parę lat( ironia ;-) )

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Obstawiam Cinemax :-D

 

 

Chyba 16k ;-)

 

Dlatego, że poza abonamentem jest taka, a nie inna oferta. Nie podoba się,  biedna oferta to nie płać. Ja też sporo płacę za usługę Sat i C+OTT  należy mi sie za free. A to, że masz C+ box to twoja sprawa. Zakupiłeś go aby oglądać C+OTT  poza abonamentem. Możesz oglądać też inne VOD. Ja nie mam tego boxa i nie chce mieć. Mam Mi box S, ale głównie z C+ OTT korzystam na Tablecie gdzie większość czasu jestem w terenie. Wiec co opłacam za satelitę mogę korzystać mobilnie.

Oczywiście, że masz rację i dokładnie to robię, czyli płacę, kiedy mi się podoba.I jestem w stanie wyłożyć nieco więcej, pod warunkiem, że oferta będzie się rozwijać. 

Już to napisałem wyżej, że Nie mam żalu, że ktoś ma więcej ode mnie, bo jest abonentem, mam problem z tym, że C+ w tak absurdalny sposób tę ofertę skonstruował, tylko tyle i aż tyle. I do tego, jako ich klient mam prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapytałem na profilu twitter'owym "CANAL+ Online" czy nowo dodane kanały dla abonentów pojawią się również dla osób niezwiązanych umową z naszą ukochaną platformą i oto jaką odpowiedź otrzymałem: 

 

Cytat

@shevchenko1987 Cześć, na chwilę obecną nie zostaną dodane.

 

Miazga. 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby jak najszybciej. I oby C+OTT było dostępne minimum na 2 urządzenia w jednym czasie. A także, aby zlikwidowali ten [beep] z kafekami dostępnych filmów online. Powinno być posegregowane. C+ osobno, HBO osobno i tak z innymi nadawcami, a nie wrzucone do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Zadziwiający jest sposób zarządzania tą usługą jak i całą platformą. Wdrażanie tego projektu ma chyba najniższy możliwy priorytet wykonawczy. Szkoda, bo potencjał jest ogromny, a jak zwykle para idzie w gwizdek 🙄

Tez jestem podobnego zdania. Przecież niemal identyczna usługa działa u nich we Francji. Naprawdę tak ciężko to przenieść na polskie warunki?

Mija zaraz rok, a treści 4K jak nie było tak nie ma. 

O reszcie nawet nie wspomnę. 

 

Najśmieszniejsze jest, że w Playerze kanały grupy TVN Discovery można cofać do 7 dni. Kanały C+ do 24 godzin. Tutaj niektóre kanały tylko dla abonentów satelitarnych C+ i to bez cofania. A jak cofanie jest - to do 8 godzin. Paranoja. I jeszcze oferta niemal dwa razy droższa niż u konkurencji.  

 

Z takim podejściem to raczej daleko nie zajadą. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby obiektywnie spojrzeć na obecną jakość niektórych kanałów sportowych , w tym Eurosportów ( 720p) , które cieszą się dużą oglądalnością to pakiet ( 50 zł, bez PSP) jeszcze bardziej by odpychał niż zachęcał potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Tez jestem podobnego zdania. Przecież niemal identyczna usługa działa u nich we Francji. Naprawdę tak ciężko to przenieść na polskie warunki?

Mija zaraz rok, a treści 4K jak nie było tak nie ma. 

O reszcie nawet nie wspomnę. 

 

Najśmieszniejsze jest, że w Playerze kanały grupy TVN Discovery można cofać do 7 dni. Kanały C+ do 24 godzin. Tutaj niektóre kanały tylko dla abonentów satelitarnych C+ i to bez cofania. A jak cofanie jest - to do 8 godzin. Paranoja. I jeszcze oferta niemal dwa razy droższa niż u konkurencji.  

 

Z takim podejściem to raczej daleko nie zajadą. 

Im się po prostu nie chce. [beep]ą dosłownie wszystko, mają gotową usługę we Francji ale leniom nawet nie chce się tego przenieść na nasze warunki.  Skończą jak Showmax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC też można cofać kanały o kilka dni.

Brakowało opcji kanałów na żądanie,  ( swoją drogą duży plus usługi Canal+)dlatego często sprawdzałem wstecz programy warte obejrzenia np na History, Nat.Geographic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wczoraj do oferty CANAL + Online doszła tylko jedna nowość - Novelas + ?Łącznie chyba tylko 83 kanały ?To słabo coś idzie im rozwijanie oferty,w sumie w podobnej usłudze Play Now TV,ostatni także się nie przelewa i jedynie w pon.dali co ciekawe nowość radiową -357.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+online ( łącznie z C+4K) + Play Now i UPC Start  w sumie ..może kiedyś niegłupie połączenie ofert.

;-)

Częściowo brak umów terminowych, elastyczność oferty.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...