Jump to content

raimundo

Users
 • Content Count

  999
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Kiepska

About raimundo

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. raimundo

  Biełsat TV

  Film emitowany jest w języku białoruskim.
 2. Kanał już nadaje, co ciekawe logo jest kolorowe, nieprzezroczyste i po lewej stronie. Kanał zdaje się gra tak jak Nuta tv.
 3. raimundo

  Amazon Prime Video

  Te 3 seriale nie czyta syntezator, tylko tajemniczy jegomość, który czyta większość filmów na kanale Eurochannel. Wydaje mi się, że te seriale już właśnie tam leciały, na pewno pamiętam "Wypadek" z emisji na Eurochannel właśnie z tym lektorem. Po prostu dostali taką wersję od dystrybutora
 4. raimundo

  VIVA Russia

  Na VK. To jakiś fanowski projekt, a nie żaden oficjalny kanał . Ktoś tu się dał nabrać.
 5. raimundo

  Red Carpet TV

  Nie widziałem na Edusacie/Red Carpet żadnych filmów amerykańskich/jakichkolwiek innych w wersji takiej jak na Polonii 1 (słaba jakość obrazu, włoski dubbing). To co aktualnie emitują czasem widać, że jest w wersji HD, ale tak jak mówiłem, chyba wykorzystują ripy HDTV z amerykańskich stacji. Z całkiem nowych filmów oglądałem również ten: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mister_Johnson - po obrazie widać, że wideo natywne w HD.
 6. raimundo

  Red Carpet TV

  Nie wszystkie emitowane przez nich filmy są w domenie publicznej - pokazują co raz więcej nowych filmów, z lat 80 i 90. Ostatnio oglądałem film "Okno na podwórze Hitchcocka", a zdaje się, że jego filmy nie mają wolnych praw. W kilku momentach na kilka sekund pojawiało się na dole ekranu logo którejś z amerykańskiej stacji... Zakładam, że to są pirackie emisje .
×