Jump to content

mara68

Users
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Świetna

About mara68

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli chodzi o wartości bitrate to UPC bardzo mocno tnie te wartości zwłaszcza na kanałach które dostają po kablu. Już wcześniej pisałem o swoich testach na kanałach w UPC na lokalnej kablówce oraz na satelicie. To co widać w UPC to zmienny bitrate na kanałach branych po kablu oraz średni bitrate na najlepiej nadających kanałach który nie przekracza 12Mb/s. ( tak jakby mieli ustawiony ,,lejek" na taką wartość ). Np. eleveny mają w upc 9-12MB/s gdzie średnia ( po kilkunastu minutach ) wychodziła ok. 11Mb/s. W lokalnej kablówce na światłowodzie te same kanały mają wartość ok. 14 Mb/s. i to jest wartość stała. Inny przykład WP HD I Eska HD u mojej mamy w upc te kanały mają wartość bitrate 6-8 Mb/s a u mnie w lokalnej kablówce 15-16 Mb/s ( wartość stała ). No i PSP 1-2 na satelicie wartość średnia 17,5 Mb/s a w tym samym czasie wartość średnia tych kanałów w UPC to 11,5 Mb/s.
 2. Być może nie zniknie on z hot birda. Dzisiaj sky it. włączył go na jednym ze swoich tp. 12616H 29900 5/6 z kodowaniem pod sky oraz z epg. Jednak po kilku godzinach go wyłączono. Być może szukają mu miejsca na swoich tp.
 3. Na kilka godzin przed finałem LM pojawiło się w ipli okienko z zapowiedzią tego meczu w 4k.
 4. Ten mecz jest w 4k ale widocznie dla polsatu szkoda było zachodu z załatwieniem tej transmisji... W sumie na dzień przed finałem LM też do końca nie wiadomo czy ten finał będzie w 4k. Takie info. jest tylko w artykule Sat Kuriera. Natomiast w ipli takiej informacji jeszcze nie ma. Mam nadzieję że SK nie bierze przykładu z czeskiej paraboli i nie wypisuje informacji wyssanych z palca...
 5. Już to opanowaliśmy. Na swoim koncie zmienił adres email do logowania i psp na androidzie odpaliły. Szkoda że już po transmisji 4k. Kolega był wcześniej abonentem cp na tym samym adresie i być może u nich w systemie to się kłóciło.
 6. Niby jest zaktualizowana. Wersja aplikacji 4.9.2. Wszystkie darmowe materiały odtwarza prawidłowo a przy tym meczu w 4k pokazuje napis kupuję chociaż kolega jest zalogowany na swoim koncie na tym tv. i ma już ten pakiet wykupiony.
 7. Mam pytanie... Mój sąsiad ma pakiet psp w ipli i do tej pory oglądał go na kompie. Dzisiaj chcieliśmy odpalić mecz w 4k na moim sony 4k z androidem. I chociaż jest zalogowany to nie można oglądać tego meczu w 4k. Nawet w opcji moje zakupy nie ma info. że ma wykupiony pakiet psp. Na kompie pakiet psp mu działa i jest info o wykupionym pakiecie. Da się to 4k w tym przypadku odpalić na sony af8 z 2018 ?
 8. mara68

  Koronawirus

  Jakoś codziennie mniej testów robią... Pewnie gdyby zrobiono tyle testów co w piątek ( 27000 tys ) to dzisiaj byłoby pewnie ponad 1000 tys. nowych zakażeń...
 9. Ten mecz ma być także w 4k na RTL UHD.
 10. A nie prościej napisać że to jest właśnie brak certyfikacji i linuksowe supporty nie wiedzą jak sobie z tymi problemami poradzić bo nie mają wsparcia ze strony właściciela ci+ ?
 11. Jeśli chodzi o ecp to zgoda ale o te certyfikowane to nie do końca. Bo jak wyjaśnisz że niektóre programy na Museum 4k , Travelxp 4k czy My Zen 4k z modułu tivusat ecp nie można oglądać na linuksie a na tv. z ci+ programy na tym module działają prawidłowo ?
 12. A tak z ciekawości to c+now na niebieskim świecił ci na linuksie czy tylko na tv. z certyfikowanym ci+ ? Pewnie zrobią tak jak tivusat że na ,,złotych" wyłączą uprawnienia tam gdzie mają być nadawane programy z ecp....żadnej tu wielkiej technologii i filozofii nie potrzeba.
 13. Ciekawe czy przy włączonym ecp na c+4k kajmany w niebieskim dalej będą dostawały uprawnienia na taki program. Jeżeli zostanie tak jak jest teraz to cała ta ochrona kontentu będzie śmiechu warta 🤣
 14. Teraz zauważyłem że na Museum 4k jest na solo 4k ciemno tak jakby załączyli ecp. C+4k świeci cały czas.
×
×
 • Create New...