Skocz do zawartości

mara68

Użytkownicy
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Dobra

O mara68

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mara68

  Kanały Polsat Sport Premium

  Bo w Polsacie 4k to ciągle temat tabu. Ciągle nie wiadomo jak to 4k ma u nich wyglądać. Czy tylko okazjonalne transmisje w Ipli czy również wejdą na satelitę. Może po tej pierwszej transmisji pojawi się więcej szczegółów na ten temat.
 2. mara68

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ależ ja ci tego prawa nie odbieram. Tylko jak porównujesz takie transmisje to porównuj je np. z transmisjami w C+4k. A tak z ciekawości to nadawali w HDR czy bez ?
 3. mara68

  Kanały Polsat Sport Premium

  kingofsouth ale się podjarałeś tym 4k że już mieszają ci się różne rzeczy. Równie dobrze można powiedzieć że dzisiejszy mecz na TVP sport hd to przepaść z tym co było na TVP sport sd...
 4. mara68

  Superstacja

  A może właśnie w tym jest problem że nie jest w HD. Zauważ że cztery ostatnie stacje w tym rankingu są nadawane na satelicie w SD.
 5. mara68

  Kanały Polsat Sport Premium

  I znowu tak jak wczoraj odblokowano te kanały promocyjnie w nc+.
 6. mara68

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Moim zdaniem nie ma co już oceniać każdej transmisji w 4k czy jest dobra lub rewelacyjna (chyba że są jakieś problemy). Jest dobrze i tyle. Myślę że jednym z problemów staje się brak tymczasowego kanału w 4k do transmisji nakładających się na siebie. Dzisiejszy dzień pokazuje jak bardzo przydałby się taki kanał.
 7. mara68

  CANAL+ 4K Ultra HD

  To jest kanał głównie do testów różnych materiałów w 4k. W tym momencie u mnie też przycina ale można to oglądać używając timeshift i wtedy nie ma zakłóceń.
 8. mara68

  InterPlus Chełm i okolice

  Ja za internet 400 mega i tv z pełną ofertą( 140 kanałów w tym 80 HD i kompletnie niepotrzebnych 19 dubli w sd) płacę 77zł ( umowa na rok). Z internetem nie miałem jeszcze żadnych problemów (często jest dużo szybszy niż mam w umowie). W ofercie tv brakuje kanałów filmowych premium jak HBO, Canal+ ,Filmbox itp. Odnosząc się do poprzedniego postu to faktycznie kanały 4xEleven I 6xPSP są (Eleveny nawet 2x lepszej jakości niż na satelicie) ale moglibyście dodać do nich EPG tak jak do kilku innych kanałów HD (WP , Nowa, Metro, Polsat Romans sd, TBN,Polsat Doku, Discovery Life i wPolsce.pl).
 9. mara68

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Czy u was na koncercie Evanescence też były szare pasy na dole i górze ekranu ?
 10. mara68

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Skąd masz ten program ?
 11. mara68

  Kanały Eleven Sports

  Za aktualizację EPG odpowiadają operatorzy a nie stacja. Każdy operator ma swoje EPG.
 12. mara68

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  ,,Dziad swoje a baba swoje..." Gdybyś przeczytał moje posty w tym temacie to byś nie zadawał takiego pytania.
 13. mara68

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ty tak na poważnie czy tylko udajesz nierozgarniętego ? Nie piszę o tym żeby skarżyć modyfikację karty tylko sposób w jaki jest to robione. Jeżeli zrobili to łamiąc umowę to wtedy możesz domagać się rekompensaty lub składać wniosek do UOKiK. Tak ciężko to zrozumieć ?
 14. mara68

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A kto twierdzi, że nie mogą tego robić? Czytaj ze zrozumieniem...
 15. mara68

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Dlatego warto czytać swoje własne umowy a zwłaszcza ci którzy mają tylko camele na stanie. Te umowy są w Moje NC+ - szczegóły mojej oferty - zestawienie ofert. I jeżeli np. w tej umowie jest zapis o poinformowaniu abonenta o aktualizacji oprogramowania jego karty a nie zrobił tego i załadował mu FEDC to znaczy że ta konkretna umowa została złamana przez nc+. Wtedy możesz takie praktyki zgłaszać nawet do UOKiK.
×