Jump to content

mara68

Users
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mara68

 1. Francuzi jakoś nie mają z tym problemu. Dostają sygnał 4k HDR i nadają go na swoim c+UHD bez HDR i jest ok😀 Czyli da się ustawić obraz tak żeby nie było różnicy z hdr czy bez... a w naszym c+4k obraz bez hdr wygląda tak i z hdr.. Czy naprawdę jest widoczna ( na oko ) różnica pomiędzy takim obrazem bez HDR ? Pewnie różnice zobaczy się tylko na czujnikach które mierzą ile nitów emituje dany telewizor przy nadawaniu z HDR.
 2. Ciekawe czy to naprawią do 17.30 bo jak na razie jedno z najważniejszych spotkań w lidze angielskiej w tym sezonie zapowiada się blado w 4k....🙁
 3. Czy przypadkiem ten kanał 4k universe nie będzie dostępny wyłącznie na tych nowych kartach i modułach ? U mnie na złotej i w oscamie i w module jest ciemność na tym kanale. Wszystkie inne świecą.
 4. Ta zmiana ma nastąpić z 4na5 listopada. Rai 4K zostanie przeniesiony na tp. 52 (11766 V) natomiast Rai Storia HD z 11766 V na tp. nr 125 11013 H.
 5. mara68

  TVP VOD

  Na androidzie w sony działa wszystko bez problemów...
 6. Raczej trudno akpa.pl uznać za absolutnie wiarygodne źródło informacji i lepiej poczekać na oficjalne info. od nadawcy...🙂
 7. We francuskim c+uhd bez hdr liga angielska wygląda tak a w polskim c+4k bez hdr wygląda tak Czyli da się ustawić parametry obrazu tak żeby nie było różnicy z hdr lub bez hdr. Tylko to trzeba umieć zrobić a z tego co widać to takich fachowców nasz c+ nie ma. A tak przy okazji można zauważyć że przy dzisiejszej transmisji jest inny logotyp premier league na 4k a inny na hd.
 8. Kolory są mocne tylko screeny z kanałów nadających z hdr-em tak blado wyglądają.
 9. mara68

  TVP 2

  Niby impreza TVP 2 a za sceną stoi wóz tv. TVN-u który realizuje telewizyjnie cały koncert. Ot taka ciekawostka 😀
 10. Dowiedz się na jakich częstotliwościach są nadawane brakujące kanały i spróbuj je wyszukać w trybie ręcznego wyszukiwania. Częstotliwości nadawania w twoim mieście powinni ci podać na infolinii.
 11. Ja w ICA do startu+ dobrałem sportklub za 1,99 w zakłatce poszerz swoją ofertę. Cała operacja trwała dosłownie 4 minuty i kanał świecił.
 12. Powiem ci że według mnie jako użytkownika oleda na co dzień to po prostu się ośmieszasz...
 13. Są już uprawnienia na tym kanale dla nc+. Kanał nadaje w HD. 10892H 27500 3/4.
 14. mara68

  Wszystko o TVP

  Po prostu ,,zapomnieli" napisać na wyłączność w tv otwartej 🤣.
 15. Wczorajszy mecz Wolves - Man.Utd we francuskim C+ również był transmitowany tylko w hd.
 16. Być może jest jakiś problem po stronie nc+ która retransmituje wszystkie eleveny na swoich tp. W mojej lokalnej kablówce eleveny mają ze światłowodu i na e1 obraz jest płynny i bez zakłóceń.
 17. Z tego co napisałeś to zrozumiałem że TVN24 kończy 18 lat... a resztę to tak nie bardzo zrozumiałem 😀.
 18. Ciekawe tylko czy pojawi się na satelicie (hotbird) czy tylko w necie lub kablu. Myślę też że wzorem poprzednich zimowych igrzysk uruchomią również na czas imprezy dodatkowo 3-4 kanały w hd.
 19. Miejmy nadzieję że do przyszłorocznej olimpiady poprawią zdecydowanie jakość tych kanałów a zwłaszcza E2. Mogliby zacząć od kablówek i udostępnić im sygnał lepszej jakości tak jak to robi eleven.
 20. Tylko że nc+ to nie jest telewizja tylko platforma cyfrowa z dostępem m.in. do kanałów tv. na których te ,,prawa" są dostępne. Więc może napisz konkretnie jakie to prawa zniknęły z oferty platformy nc+ ?🙂.
 21. Ja bardziej liczyłem na to że na sezon ligowy uruchomią kanał okazjonalny typu c+now 4k ale po włączeniu c+ s 3-4 to nawet nie mają fizycznie miejsca żeby na swoich tp. coś takiego zrobić..
 22. Na wszystkich 4 kanałach jest ten sam obraz + pisk...
×
×
 • Create New...