Jump to content

asiafan

Users
 • Content Count

  3114
 • Joined

Community Reputation

31 Dobra

About asiafan

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu nie chodzi o 50hz. W USA Kanadzie i Japonii ma 60fps i mają ATSC . Korea też TV. W Europie masz 50fps i DVB. Panel 50hz to dno. Teraz już w ogóle słabo z 120 na małych rozmiarach.
 2. Mam wieści że sygnał z Mux l4 jest nadawany z delikatnie zwiększoną mocą nadawania. Gdzie o tym pisali? Dotyczy to też Sobótki ale nie chodzi o zwiększenie nadawania . Z negatywów to wiem że nie można wzmacniać kanału 24 na wzmacniaczu bo 25 kanał jest zbyt blisko i padnie mi. Pozostaje więc czekać aż Mux L4 jeszcze co nieco wzmocnią by do 60km była opcja nadawania. Wtedy mam spokój i moge nawet wrócić na antene dookólną telmora chyba że ktoś poleci mi innej marki.
 3. Z tym że wole Macka. Jest w porząsiu i żaden z niego Gmerosław. Poogladaj nagrania Gmerosława każde jego nagrania to propaganda.1% LED coś tam 2 minuty a OLED 99% i ochy achy. Jak mu płacą do robi więcej. Szukam kogoś kto posiada TV z matrycą 60hz. Taki który ma zarówno LEDa jak i OLEda. Mogłby zapodać filmy czy to z odtwarzacza Blu czy to pobrany mkv . No mecze z Canal+ Eleven Polsat Premium . Wszystko to jeśli chodzi o płynność. Czy nie ma rozdwajania piłki nie ma juddera Zgrać ten materiał u puścić po NAS czy z pena i na tv z panelem tylko 60hz jak to wygląda oraz materiał z scrollem na dole napisy nie są płynne Ciekawostka 5:42
 4. Mam na myśli brak anten na wielu budynkach i to nowych. Wciąż widnieją tylko pojedyncze Televesy skierowane tylko na Sobótke . Także przy takich instalacjach brak odbioru mux 8. Są też osoby które wybudowały się na peryferiach miast i też tylko sat naziemna radio i bez drugiej na mux8. Dlatego ja liczę na zwiększenie mocy nadawania L4 . Mogę wtedy wrócić się na antene Telmora dookónlną. Bez wzmacniacza.
 5. A ja tylko sobie życze zwiększenia zasięgu.Kilka Kw więcej i wszyscy będą zadowoleni. Mux 8 nadal nie dociera do wszystkich i nie wszyscy to znaja nie wszyscy mają po instalowane anteny. Skończyło się promowanie muxu 8.Wyjątek to TVP Sport HD. Ciekawe czy TVS się pojawi? Byłby komplet NTL Echo24 i TVS.
 6. A ty jesteś jedyny który promuje OLED i krytykuje LED. Zobacz że największy promotor OLED Gmerosław w ogóle niewypowiada się w sekcji LED. Tyle w temacie Ja jeszcze czekam na info czy te wszystkie TCLe maja 100hz panel. Bo jak to będzie 60hz to będzie ŻART.
 7. Na razie dotyczy to sygnału który odbierają ci co mieszkają w zasadzie przy granicy. Na obecne muxy MPEG4 to jeszcze daleko.
 8. Czesi już rozpoczynają pierwszy etap migracji do T2 HEVC.
 9. asiafan

  LaLiga Santander

  Marcelino Garcia Toral został zwolniony z Valenci . Smród trwa dalej. Alex Sivestre kibic Valenci raczej nie jest zadowolony Sergio Ramos któremu kończy się kontrakt za 15 miesięcy nie jest zainteresowany przedłużeniem . A Perez nie jest zainteresowany podwyżkami. Swoją droga bez Ramosa nie było by la Decimy w 2014 . Ivan Rakitic opuści Barcelone zimą. Można się spodziewać że obecnie będzie rezerwowym. Najgorszy sędzia w Hiszpanii czyli Mateusz Lahoz po 5 latach przyznał się do błędu w meczu ostatniej kolejki ligowej w którym nieprawidłowo nie uznał gola Messiego dzięki czemu Barca wygrała mi mistrza 13-14. Są też inne kwasy korupcyjne dotyczące takich piłkarzy jak Gabi były bramkarz Atletico itd itd chodzi o sprzedanie meczu z 2011 r. Gabi był wtedy zawodnikiem Saragossy.
 10. Nie tylko TCL reklamuje Samsung także. Za szybko to 8k wchodzi poza tym ile osób wie że tak na prawde te TV to upscale. Zdaje się że chyba tylko Sharp ma możliwość natywnego bez upscalu odtwarzania 8k. No ale ja jestem na nie. Z powodu takiego że i tak filmy 4k które mamy połowa z nich to FAKE 4k. Jak tak to ma wyglądać to po co nam 8k? Porównuj chemie do diody elektro. 🙄 Tak nie od razu ale na jednym z kanałów pewnego youtubera można znaleźć ciekawy komentarz . Napisał tak : Zakupił LG OLED w październiku 2017 następne we wrześniu 2018 padła mu matryca od tak. Wymienili mu matryce ale tylko dlatego że jeszcze był na gwaracnji. Gdy dowiedział się o kosztach wymiany bez gwarancji to powiedział że żałuje że wybrał LG. Dla zainteresowanych ostatnie OLEDy Philipsa mają HDR10+ oraz Dolby Vision . Promotor OLED czyli Gmerosław zrobił "swoje" przedstawienie do obejrzenia na słynnym forum. Jest to druga marka po Panasonic która obsługuje oba standardy.
 11. Jasność OLED a nie jasność TV? Po jakiemu to? NU8002 to nie są flagowce a poza tym już są wycofane. Tutaj Marek Maciejewski z TCL przestawia produkcje paneli . Gdzieś 3:41 jest opisane ilośc nitów jaką Chinczycy będa wprowadzać 1000+ i powyżej. Żaden OLED tego nie osiągnie na teraz. Tak ogólnie jakby ktoś nie wiedział OLED to jest Organiczna dioda elektroluminescencyjna Wszystko co jest Organiczne ulega degradacji. Skoro nadal OLEdy mają niższa jasność to czemu mimo to są droższe .No i czemu TLC umie coś zrobić czego nie robią Japończycy i Korea
×
×
 • Create New...