Jump to content

asiafan

Users
 • Content Count

  3121
 • Joined

Community Reputation

32 Dobra

About asiafan

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest twoja plazma Panasonic 42PV60 Telewizor plazmowy nowej serii "VIERA" - 42 cale Rozdzielczość: 1024 x 768 (HD) Najnowszej generacji panel G9 Technologia V-Real: 29 miliardów kolorów Real Black: kontrast 10.000:1 3072 stopnie odcieni szarości Sub-Pixel Control: pochyłe linie są gładkie Jest starsza od tego co ma u mnie rodzinka. W ich wypadku był już raz w serwisie wymiana matrycy a wypalenia są takie że dramat jakbyś to zobaczył to byś przez okno wyrzucił tyle że tam jest 1080p a u ciebie to jest 4:3 obraz XGA 4:3 1024 768 0.50 3.76 U ciebie to nie jest nawet HD wszystko to jest skalowane. Jeśli ty od wejścia HD nie masz TV HD to w twoim wypadku OLED będzie gorszy bo będzie mieć gorszą jasność i gorzej sobie będzie radzić z światłem otoczenia. Ja wiem w jakich warunkach rodzinka ogląda TV 1% ciemność całkowita. Jeżeli pytasz o TV do 10tyś to poczekaj jeszcze .Zobaczysz a się zdziwisz. Nic nie tracisz i tak nie mając dostępu do Canal+ Ultra HD. Obecnie Samsungi QLED nie warto kupować tych za bardzo wypasionych a ta marka wydaje wręcz za dużo hajsu na marketing. Natomiast gdyby Philips nie miał takiego skrzywionego serwisu i podejścia do klienta to nawet by się człowiek nie zastanawiał. Rozczarowuje mnie też Panasonic. Kompletnie olał LED i . Niemal nie ma TV z 120 hz panelem . Wszystko idzie u nich w OLED. Także zostaje SONY z tym że nadal szukam potwierdzenia w sprawie płynności bo nawet OLEDy z tym mają problem . No i na koniec najważniejsze pytanie rozmiar? 65 75 ?
 2. StarsTV to i tak pokazywał dużo w pętli. Lepszym wyjściem było by 4FUN GOLD odpowiednik StarsTV. Drogą satelitarną jest też 80s 90s fta. Swoją drogą okazało się że nie można wzmacniać kanału 24 wzmacniaczem regulowanym bo się nie da. Kanały są za blisko 24 i 25. Pozostaje mi czekać na wzmocnienie sygnału tak jak Powert Informował o pewnym nadajniku który pójdzie w góre jeśli chodzi o nadawanie co zaowocuje silniejszym sygnałem.
 3. Nawet Linus Sebastian pozbył się OLEDa No i następny Więcej takich klipów a może w końcu dotrze tam to kogoś kto produkuje te panele że jest problem Dlatego Chińczycy z TCL nadchodzą z mini led. Tylko mi jeszcze powiedz co ty chcesz oglądać w 8k? Youtube który jest kompresowany? Jak nawet rezyserzy zmuszają nas do oglądania filmów bez płynności i połowa filmów wychodzi w FAKE 4k.
 4. Tu nie chodzi o 50hz. W USA Kanadzie i Japonii ma 60fps i mają ATSC . Korea też TV. W Europie masz 50fps i DVB. Panel 50hz to dno. Teraz już w ogóle słabo z 120 na małych rozmiarach.
 5. Mam wieści że sygnał z Mux l4 jest nadawany z delikatnie zwiększoną mocą nadawania. Gdzie o tym pisali? Dotyczy to też Sobótki ale nie chodzi o zwiększenie nadawania . Z negatywów to wiem że nie można wzmacniać kanału 24 na wzmacniaczu bo 25 kanał jest zbyt blisko i padnie mi. Pozostaje więc czekać aż Mux L4 jeszcze co nieco wzmocnią by do 60km była opcja nadawania. Wtedy mam spokój i moge nawet wrócić na antene dookólną telmora chyba że ktoś poleci mi innej marki.
 6. Z tym że wole Macka. Jest w porząsiu i żaden z niego Gmerosław. Poogladaj nagrania Gmerosława każde jego nagrania to propaganda.1% LED coś tam 2 minuty a OLED 99% i ochy achy. Jak mu płacą do robi więcej. Szukam kogoś kto posiada TV z matrycą 60hz. Taki który ma zarówno LEDa jak i OLEda. Mogłby zapodać filmy czy to z odtwarzacza Blu czy to pobrany mkv . No mecze z Canal+ Eleven Polsat Premium . Wszystko to jeśli chodzi o płynność. Czy nie ma rozdwajania piłki nie ma juddera Zgrać ten materiał u puścić po NAS czy z pena i na tv z panelem tylko 60hz jak to wygląda oraz materiał z scrollem na dole napisy nie są płynne Ciekawostka 5:42
 7. Mam na myśli brak anten na wielu budynkach i to nowych. Wciąż widnieją tylko pojedyncze Televesy skierowane tylko na Sobótke . Także przy takich instalacjach brak odbioru mux 8. Są też osoby które wybudowały się na peryferiach miast i też tylko sat naziemna radio i bez drugiej na mux8. Dlatego ja liczę na zwiększenie mocy nadawania L4 . Mogę wtedy wrócić się na antene Telmora dookónlną. Bez wzmacniacza.
×
×
 • Create New...