Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Kupowałem TO&OWO przez wiele lat,ale obecnie ze względów praktycznych i kobietę (które raczej nie jest miłośniczką zagadnień sat )

musiałem zrezygnować,i obecnie kupuje Tele Tydzień :(

To i Owo. W kiosku zawszę proszę "To i tamto" a Pani z uśmiechem mówi "W te i wewte".

........i mam podane To i Owo.

Ja kupuje juz od kilku lat:) Jeszcze jak sam program był na marej jakości papierze w wersji czarbo białej :) nawet były podawane wtedy częstotliwosci analogowe na jakich nadawały stacje których programy drukowano w gazecie :) może ktoś to pamięta :D Dawniej przez To i Owo był Tele Tydzien 8)

Zgadzam się z @deejay.m - To & Owo kiedyś to nie to samo co teraz. Kiedyś choć papier był czarno-biały to jednak dla mnie byli lepsi - teraz nie wiele odróżniają się od reszty kolorowych "pisemek" z programem (a szkoda) :?

Dzisiaj dzwoniłem do redakcji To i Owo i redaktor naczelny powiedział mi ze od numeru 39 w To i Owo zajda zmiany min. wiecej stron, układ programów, wiecej artykółów i woogóle. Ale czy beda to zmiany na lepsze zobaczymy juz za 4 tygodnie!

I oby był to powrót do korzeni, bo jeśli planują kolejną zmianę upodabniającą To & Owo do reszty kolorowych tygodników z programem TV, to ograniczę się chyba tylko do przeglądania kącika satelitarnego w saloniku prasowym... :cry:

TO&OWO czytałem chyba przez 8 lat. Jednak przestałem ze względu na totalne zepsucie. Tak samo TV-SAT. Teraz jedyną gazetą z programem dla mnie jest Internet.

Ja też kupowałem od poczatku Magazyn TV Sat ale od 5 miesiecy nie kupuje bo poszło na "psy" i jest praktycznie gazeta dla włascicieli sieci kablowych i techników.A kiedys była jeszcze fajna gazeta TV Movie ale była i szybko sie "zbyła" a szkoda bo była alternatywa dla To i owo które obecnie owszem zamieszcza najwiecej programów, ale jest ze stajni bauera i sie upodabnia do teleswiatów i innych takich tam.

Niby jakich stacji program w To i Owo jest niedokłądny? :? Jakoś kożystam z tej gazety od kilku lat i nie zauważyłem czegos takiego. Nawet jezeli oglądałem coś na kanałach angielskich czy niemieckich.

A ja będę nad wyraz oryginalny i zaszokuje Was wszystkich, pisząc iż od 8 lat kupuje To&Owo :mrgreen:

Ale ostatnio rzadziej, bo na "Mirandzie" szybko, łatwo i czytelnie wyłapuje to, na czym mi zależy. Ale faktycznie, i gazeta fizyczna i zapach papieru od czasu do czasu jest też wskazany :)

pozdrawiam

A co to za Miranda? Bo nie jestem w temacie

Odpowiem cytując stronę producenta :)

Miranda to wieloprotokołowy komunikator uniwersalny z szerokimi możliwościami rozbudowy dzięki mechanizmowi pluginów (wtyczek). Zakres jego funkcjonalności znacząco przekracza prowadzenie samych rozmów w sieci gdyż dzięki wspomnianym pluginom posiada szersze zastosowania. Najbardziej elastyczny z aktualnie istniejących znanych programów klienta IM. Zabiera minimum zasobów i jest wygodny jeśli chodzi o mobilność.

Na łamach tej strony i forum znajdziesz niemal wszystko czego potrzebujesz aby cieszyć się wszystkimi znanymi komunikatorami (GG, Tlen, WPKontakt, ICQ, IRC) w jednym! Bo takie właśnie możliwości daje Miranda IM

http://www.miranda.kom.pl/