Jump to content

matik

Users
 • Content Count

  2206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About matik

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że rosnąca oglądalność TVN24 BIS wynika z faktu, że u wielu operatorów jest w niższym pakiecie niż TVN24. A i sama oferta dla przeciętnego widza, który nie miał dostępu do TVN24 jest teraz ciekawsza niż kontent własny, który wyróżniał się na tle innych stacji dość dużym sprofilowaniem.
 2. W powrót do własnego programu w TVN24 BIS nie wierzę. Obecnie kanał notuje lepszą oglądalność, niż przy własnym programie. Inna kwestia to lifting studia i usunięcie wszelkich elementów z oprawy kanału.
 3. Co miesiąc Wirtualnemedia.pl publikują dane nt. oglądalności.
 4. Retransmitując TVN24 notują wyższą oglądalność niż przy własnym programie. Ktoś się łudzi, że zaczną jeszcze normalnie nadawać?
 5. Po co traktować widzów jako bezmyślnych i powtarzać informacje, które padały we wcześniejszych materiałach? Wystarczy już, że telewizja "publiczna" pokazuje dzień po dniu prawie identyczne materiały w razie gdyby widz przegapił lub nie zrozumiał. Czasami warto po prostu włączyć myślenie, a jeśli jest z tym problem, to pewna inna telewizja zapewni zapętlanie pewnych informacji w nieskończoność.
 6. Nie widzę w tym nierzetelności, skoro marszałek i Senatorowie otwarcie mówią, że zajmą stanowisko w tej sprawie dopiero 30-dnia.
 7. matik

  Wiadomości

  @wislok, po prostu zanim coś napiszę to weryfikuję. To są informacje ogólnodostępne Nie będę dopuszczał się takich manipulacji jak Ty i to Ty w tym momencie zasługujesz na piętnowanie o którym piszesz w stosunku do TVN.
 8. matik

  Wiadomości

  Dokładnie, taki komentarz padł ze strony Pieczyńskiego, który nie jest już pracownikiem TVN, jednak @wislok twierdzi odpowiadając na mój post, że to członek zarządu tak powiedział. Pytam się który? Bo z tego co wiem, to tylko Marcin Barcz z zarządu się wypowiedział i nie ma tam takich słów.
 9. matik

  Wiadomości

  W którym miejscu zostały nazwane żałosnymi? Poniżej wypowiedź Marcina Barcza, członka zarządu TVN, Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska.
 10. matik

  Wiadomości

  Ta wojenka i tak jest jednostronna - TVN nie robi reportaży o Wiadomościach a jeden z członków zarządu TVN wypowiedział się, że nie będą komentować ani odnosić się do publikacji TVP.
 11. Jakość tego czegoś jest w ogóle nie telewizyjna, odechciewa się wręcz ogladania tej stacji. Wpadka goni wpadkę. Jakby to był nowo startujący kanał telewizyjny, to zostałby pierwszego dnia emisji zjechany przez wszystkich.
 12. Jutro Wstajesz i Wiesz z domowego studia Rafała Wojdy. Tak więc jeśli nic się nie zmieni to normalnie w studiu jutro będą tylko DnŻ, 15 na żywo, F16, F19, Fakty po Faktach, Polska i Świat oraz Dzień po dniu. Cała reszta zdalnie. MASAKRA.
 13. matik

  TTV

  Express w weekendy jest o 17:45 i 19:45 a w dni powszednie dodatkowo o 21:45. Wydanie o 15:45 zostało zawieszone (wydanie o 9:45 zawieszono już 3 tygodnie temu).
 14. matik

  TVP HD

  Jaki wypełniacz? Czytacie komunikaty TVP zanim coś tu napiszecie? TVP HD zostało udostępnione w MUX-8 tymczasowo ponieważ będą tam lekcje dla licealistów.
×
×
 • Create New...