Jump to content

matik

Users
 • Content Count

  2210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About matik

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie oznaczenie jest od zawsze na tym kanale jak i na TVN24 odkąd oznaczenia są w tej wersji.
 2. Krszysztof Marciniak od dwóch miesięcy prowadzi "Sport" w TVN, zastąpił Sergiusza Ryczela. Co do pogody, biznesu i sportu z oddzielnego studia w "Dniu po dniu" to, oprócz biznesu, tylko w tym paśmie tak się dzieje. W innych pasmach prezenterzy sportu i pogody goszczą normalnie w studiu (oczywiście mam na myśli te same osoby, co występują w "Dniu po dniu").
 3. Dziś kanał pojawił się w UPC w wersji HD i 4K. Na ekranie w wersji HD też jest odpowiednio inne logo kanału w odniesieniu do jakości (ale dopiero od 10 minut bo wcześniej kanał nadawał bez loga i oznaczenia wiekowego).
 4. W drugiej połowie kwietnia nastąpiła ta zmiana.
 5. Myślę, że rosnąca oglądalność TVN24 BIS wynika z faktu, że u wielu operatorów jest w niższym pakiecie niż TVN24. A i sama oferta dla przeciętnego widza, który nie miał dostępu do TVN24 jest teraz ciekawsza niż kontent własny, który wyróżniał się na tle innych stacji dość dużym sprofilowaniem.
 6. W powrót do własnego programu w TVN24 BIS nie wierzę. Obecnie kanał notuje lepszą oglądalność, niż przy własnym programie. Inna kwestia to lifting studia i usunięcie wszelkich elementów z oprawy kanału.
 7. Co miesiąc Wirtualnemedia.pl publikują dane nt. oglądalności.
 8. Retransmitując TVN24 notują wyższą oglądalność niż przy własnym programie. Ktoś się łudzi, że zaczną jeszcze normalnie nadawać?
 9. Po co traktować widzów jako bezmyślnych i powtarzać informacje, które padały we wcześniejszych materiałach? Wystarczy już, że telewizja "publiczna" pokazuje dzień po dniu prawie identyczne materiały w razie gdyby widz przegapił lub nie zrozumiał. Czasami warto po prostu włączyć myślenie, a jeśli jest z tym problem, to pewna inna telewizja zapewni zapętlanie pewnych informacji w nieskończoność.
 10. Nie widzę w tym nierzetelności, skoro marszałek i Senatorowie otwarcie mówią, że zajmą stanowisko w tej sprawie dopiero 30-dnia.
 11. matik

  Wiadomości

  @wislok, po prostu zanim coś napiszę to weryfikuję. To są informacje ogólnodostępne Nie będę dopuszczał się takich manipulacji jak Ty i to Ty w tym momencie zasługujesz na piętnowanie o którym piszesz w stosunku do TVN.
 12. matik

  Wiadomości

  Dokładnie, taki komentarz padł ze strony Pieczyńskiego, który nie jest już pracownikiem TVN, jednak @wislok twierdzi odpowiadając na mój post, że to członek zarządu tak powiedział. Pytam się który? Bo z tego co wiem, to tylko Marcin Barcz z zarządu się wypowiedział i nie ma tam takich słów.
 13. matik

  Wiadomości

  W którym miejscu zostały nazwane żałosnymi? Poniżej wypowiedź Marcina Barcza, członka zarządu TVN, Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska.
 14. matik

  Wiadomości

  Ta wojenka i tak jest jednostronna - TVN nie robi reportaży o Wiadomościach a jeden z członków zarządu TVN wypowiedział się, że nie będą komentować ani odnosić się do publikacji TVP.
 15. Jakość tego czegoś jest w ogóle nie telewizyjna, odechciewa się wręcz ogladania tej stacji. Wpadka goni wpadkę. Jakby to był nowo startujący kanał telewizyjny, to zostałby pierwszego dnia emisji zjechany przez wszystkich.
×
×
 • Create New...