Jump to content

bartek2lp2

Users
  • Content Count

    305
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

-4 Kiepska

About bartek2lp2

  • Rank
    Rozpisany
  • Birthday 10/12/1990

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna
  • Location
    Mściszewice
  • Hobby
    Sport, Muzyka, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1 2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2 3. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1 4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1 5. FC Barcelona - Manchester United X 6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1 7. Start Elbląg - Perła Lublin 1 8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1 10. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1 11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2 13. Manchester City - Tottenham Hotspur 1 14. FC Porto - Liverpool FC 2 15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 1 16. Polska - Niemcy 1 17. Fuchse Berlin - THW Kiel 2 19. SSC Napoli - Arsenal Londyn 1 20. Chelsea Londyn - Slavia Praga 1 21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 1 22. Valencia CF - Villarreal CF 1 23. Carolina Hurricanes - Washington Capitals 2 24. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 2 25. Anadolu Efes Stambuł - FC Barcelona 2 26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów 1 27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1 29. Norwich City - Sheffield Wednesday 1 30. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1 31. Indiana Pacers - Boston Celtics 1 32. Parma FC - AC Milan 2 33. TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 2 34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 2 35. Celta Vigo - Girona FC 1 36. SpVgg Greuther Furth - 1.FC Union Berlin 2 37. Radomiak Radom - Elana Toruń 1 38. Manchester City - Tottenham Hotspur 1 39. Bologna FC - Sampdoria Genua 2 40. Lazio Rzym - Chievo Verona 1 41. Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1 42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 43. Bayern Monachium - Werder Brema 1 44. 1.FSV Mainz - Fortuna Dusseldorf 1 45. West Ham United - Leicester City 1 46. SD Eibar - Atletico Madryt 2 47. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1 48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1 49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X 51. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1 52. Newcastle United - Southampton FC 2 53. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2 54. Rayo Vallecano - SD Huesca 1 55. Chicago Fire - Colorado Rapids 1 56. Arel Universitesi Buyukcekmece - Istanbul BBSK 1 57. Alistair Overeem - Alexey Oleynik 1 58. Dave Allen - Lucas Browne 1 59. Legia Warszawa - Cracovia Kraków X 60. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1 61. Inter Mediolan - AS Roma 1 62. FC Barcelona - Real Sociedad 1 63. Fenerbahce Beko Stambuł - Galatasaray Stambuł 1 64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1 65. Terence Crawford - Amir Khan 1 66. Levante UD - Espanyol Barcelona 1 67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln 2 68. Getafe CF - Sevilla FC 2 69. Everton FC - Manchester United 2 70. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2 71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2 72. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2 73. Real Madryt - Athletic Bilbao 1 74. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Darussafaka Tekfen 2 75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1 76. Cardiff City - Liverpool FC 2 77. PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1 78. Hertha Berlin - Hannover 96 1 79. Villarreal CF - CD Leganes 1 80. MoraBanc Andorra - Tecnyconta Saragossa 2 81. Real Betis - Valencia CF 2 82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt 1 83. D.C. United - New York City FC 2
  2. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece 1 2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1 3. Polska - Niemcy 1 4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia 1 5. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2 6. MSV Duisburg - 1.FC Koln 2 7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł 2 8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 2 9. Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł 1 10. Manchester United - FC Barcelona X 11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 2 12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK 1 13. Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2 14. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2 15. Arsenal Londyn - SSC Napoli 2 16. Slavia Praga - Chelsea Londyn 2 17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt 2 18. Villarreal CF - Valencia CF 2 19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin 1 20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł 2 21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg 1 22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 1 23. 1.FC Nurnberg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1 25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec 2 26. Leicester City - Newcastle United 1 27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla 1 28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1 29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 2 31. SC Paderborn - MSV Duisburg 2 32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1 33. Niemcy - Polska 2 34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece 1 35. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2 36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1 37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2 38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2 39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers 1 40. SD Huesca - FC Barcelona 2 41. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 2 42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2 43. GKS Tychy - ŁKS Łódź 2 44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1 46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2 47. Piast Gliwice - Korona Kielce 1 48. AS Roma - Udinese Calcio 1 49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2 50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze X 51. Arka Gdynia - Miedź Legnica 1 52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona 2 54. Manchester United - West Ham United 1 55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz 1 56. Atletico Madryt - Celta Vigo 1 57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam 1 58. Metz Handball - CSM Bukareszt 2 59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 60. AC Milan - Lazio Rzym 1 61. Sevilla FC - Real Betis 1 62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1 63. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1 64. Jaime Munguia - Dennis Hogan 1 65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 1 66. Max Holloway - Dustin Poirier 1 67. Formuła 1 - Grand Prix Chin - Botttas 68. Real Valladolid - Getafe CF 2 69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 70. PSV Eindhoven - De Graafschap 1 71. Torino FC - Cagliari Calcio 1 72. Arka Gdynia - King Szczecin 1 73. Wigan Athletic - Norwich City 2 74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1 75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1 76. FC St. Pauli - Arminia Bielefeld 1 77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1 78. Darussafaka Tekfen - Banvit BK 2 79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik 2 80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1 81. Sampdoria Genua - Genoa CFC 1 82. Crystal Palace - Manchester City 2 83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2 84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 2 85. Real Sociedad - SD Eibar 1 86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1 87. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1 88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam 1 89. Chievo Verona - SSC Napoli 2 90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1 91. Girona FC - Villarreal CF 2 92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan 2 94. Valencia CF - Levante UD 1 95. Slavia Praga - Sparta Praga 1 96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union 1
  3. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. FC Porto - FC Midtjylland 1 2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1 3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 4. GKS Tychy - Comarch Cracovia 1 5. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 6. FC Barcelona - Olympique Lyon 1 7. SC Paderborn - HSV Hamburg 2 8. AC Milan - Udinese Calcio 1 9. HC Vardar Skopje - HC Mieszków Brześć 1 10. Atletico Madryt - Girona FC 1 11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 12. Espanyol Barcelona - Getafe CF 1 13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł 2 14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2 16. FC Augsburg - RB Lipsk 2 17. Villarreal CF - FC Barcelona 2 18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2 19. Olympique Lyon - Stade Rennes 1 20. Columbus Blue Jackets - Boston Bruins 1 21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb 1 22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1 23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1 24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 25. Piast Gliwice - Wisła Płock 1 26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt 2 27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1 28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim 1 29. Empoli FC - SSC Napoli 2 30. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok X 31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2 32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2 33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2 34. Manchester City - Cardiff City 1 35. FC Emmen - Ajax Amsterdam 2 36. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 37. AS Roma - AC Fiorentina 2 38. Paris Saint-Germain - FC Nantes 1 39. Genoa CFC - Inter Mediolan 2 40. Torino FC - Sampdoria Genua 2 41. Valencia CF - Real Madryt 2 42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace 1 43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1 44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1 45. US Sassuolo - Chievo Verona 1 46. Sevilla FC - Deportivo Alaves 1 47. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1 48. CD Leganes - Real Valladolid 1 49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen 1 50. Atalanta Bergamo - Bologna FC 1 51. Real Sociedad - Real Betis 2 52. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1 53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 1 54. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 1 55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1 56. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Afyon Belediyespor 1 57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum 2 58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów 1 59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2 60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg 1 61. Patryk Surdyn - Sylwester Miller 1 62. Southampton FC - Liverpool FC 2 63. Indiana Pacers - Boston Celtics 1 64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot 1 65. Girona FC - Espanyol Barcelona 2 66. Holstein Kiel - FC St. Pauli 2 67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1 68. Stal Mielec - Raków Częstochowa 2 69. Parma FC - Torino FC 1 70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 2 72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2 73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1 74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2 75. Real Madryt - SD Eibar 1 76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov 1 77. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1 78. Juventus Turyn - AC Milan 2 79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2 80. Rayo Vallecano - Valencia CF 2 81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1 82. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1 83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam 2 84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1 86. THW Kiel - Fuchse Berlin 1 87. Sampdoria Genua - AS Roma 1 88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 89. FC Barcelona - Atletico Madryt 1 90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka 2 91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 1 92. Dukla Praga - Slavia Praga 2 93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena 2 94. Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 1 95. Toronto FC - Chicago Fire 1 96. Deportivo Alaves - CD Leganes 1 97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio 1 98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 2 99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia 1 100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 1 101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin 2 102. Getafe CF - Athletic Bilbao 2 103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2 104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 1 105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 1 106. Udinese Calcio - Empoli FC 1 107. Everton FC - Arsenal Londyn 2 108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2 110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1 111. Real Valladolid - Sevilla FC 2 112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 2 113. Watford FC - Wolverhampton Wanderers 2 114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2 116. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1 117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1 118. Lazio Rzym - US Sassuolo 1 119. Levante UD - SD Huesca 1 120. Celta Vigo - Real Sociedad 1 121. Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz 1 122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt 2 123. SSC Napoli - Genoa CFC 1 124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1 125. Real Betis - Villarreal CF 1 126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City 2 127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder 2 128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium 2 129. Kioene Padwa - Itas Trentino 1 130. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2
  4. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Polska U-20 - Niemcy U-20 X 2. Armenia - Finlandia 2 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki 1 4. Szwajcaria - Dania 2 5. Norwegia - Szwecja 2 6. Włochy - Liechtenstein 1 7. Malta - Hiszpania 2 8. Czechy - Brazylia 2 9. Irlandia - Gruzja 1 10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2 11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 2 12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2 13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2 14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev 1 15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2 16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2 17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2 18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz 2 20. FC St. Pauli - MSV Duisburg 1 21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk 1 22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł 1 23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1 24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2 25. Chievo Verona - Cagliari Calcio 2 26. Girona FC - Athletic Bilbao 2 27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators 1 28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1 29. Bahcesehir Koleji - Gaziantep Basketbol 2 30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 1 31. Getafe CF - CD Leganes 1 32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn 1 33. Afyon Belediyespor - Banvit BK 2 34. Fulham Londyn - Manchester City 2 35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1 36. Udinese Calcio - Genoa CFC 2 37. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2 38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1 39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1 40. SC Freiburg - Bayern Monachium 2 41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1 42. Tofas SK - Turk Telekom 2 43. Manchester United - Watford FC 1 44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1 45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2 46. Odra Opole - GKS Katowice 2 47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2 48. Juventus Turyn - Empoli FC 1 49. Chicago Fire - New York Red Bulls 1 50. RB Lipsk - Hertha Berlin 1 51. West Ham United - Everton FC 2 52. Celta Vigo - Villarreal CF 2 53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 2 54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1 55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 56. Liam Smith - Sam Eggington 1 57. Korona Kielce - Lech Poznań 2 58. Slavia Praga - Slovan Liberec 1 59. Sampdoria Genua - AC Milan 2 60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2 61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara 2 62. AZ Alkmaar - FC Groningen 1 63. Houston Rockets - Sacramento Kings 1 64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1 65. Ryan Garcia - Jose Lopez 1 66. Edson Barboza - Justin Gaethje 2 67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu 1 68. Levante UD - SD Eibar 2 69. Parma FC - Atalanta Bergamo 2 70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 1 71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2 72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź 2 73. 1.FC Koln - Holstein Kiel 1 74. Rayo Vallecano - Real Betis 2 75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2 77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 79. AS Roma - SSC Napoli 2 80. Cardiff City - Chelsea Londyn 2 81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 83. Sevilla FC - Valencia CF 1 84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1 85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock 2 86. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Bottas 87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1 88. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2 90. Bologna FC - US Sassuolo 2 91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 1 92. Real Valladolid - Real Sociedad 2 93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć 1 94. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1 95. Real Madryt - SD Huesca 1 96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1 97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 1
  5. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 2. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1 3. SSV Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Furth 1 4. #Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 5. Eczacibasi VitrA Stambuł - Imoco Volley Conegliano 1 6. Zenit Kazań - Trefl Gdańsk 2 7. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2 8. Anwil Włocławek - Legia Warszawa 1 9. Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 10. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 2 11. Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens 2 12. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa 1 13. Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów 2 14. BBTS Bielsko-Biała - MKS Ślepsk Suwałki 1 15. Rhein-Neckar Lowen - HBC Nantes 1 16. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1 17. Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 1 18. Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont VB 1 19. ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz 1 20. Niemcy - Serbia 1 21. Real Madryt - AX Armani Exchange Olimpia Mediolan 1 22. Kazachstan - Szkocja 2 23. Polska U-20 - Japonia U-20 1 24. Niemcy U-21 - Francja U-21 1 25. TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel 2 26. Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa 1 27. Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart 1 28. Austria - Polska 2 29. Holandia - Białoruś 1 30. Belgia - Rosja 1 31. Macedonia - Łotwa 1 32. Izrael - Słowenia 2 33. Słowacja - Węgry 1 34. Chorwacja - Azerbejdżan 1 35. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch 36. Polska - Islandia 1 37. Anglia - Czechy 1 38. Portugalia - Ukraina 1 39. Mołdawia - Francja 2 40. Bułgaria - Czarnogóra 1 41. Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 1 42. Anaheim Ducks - San Jose Sharks 1 43. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Polska 44. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Pinar Karsiyaka 2 45. Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 1 46. Galatasaray Odeabank Stambuł - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2 47. Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2 48. Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 2 49. Gruzja - Szwajcaria 2 50. Polska - Szwajcaria 1 51. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2 52. Banvit BK - Istanbul BBSK 1 53. Motor Zaporoże - PGE VIVE Kielce 2 54. Trefl Gdańsk - MKS Będzin 1 55. Szwecja - Rumunia 1 56. Gibraltar - Irlandia 2 57. Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 1 58. Polska - Słowacja 1 59. HC PPD Zagrzeb - HC Vardar Skopje 2 60. Krzysztof Włodarczyk - Alexandru Jur 1 61. Hiszpania - Norwegia 1 62. Włochy - Finlandia 1 63. Liechtenstein - Grecja 2 64. Charlotte Hornets - Boston Celtics 2 65. Lawrence Okolie - Wadi Camacho 1 66. Philadelphia Union - Columbus Crew 2 67. Stephen Thompson - Anthony Pettis 2 68. Malta - Wyspy Owcze X 69. Vancouver Canucks - Calgary Flames 1 70. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch 71. Fenerbahce Beko Stambuł - Tofas SK 1 72. TBV Start Lublin - Arka Gdynia 2 73. TSV GWD Minden - SC Magdeburg 2 74. Północ - Południe 2 75. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1 76. Walia - Słowacja 1 77. Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged 1 78. Polska - Argentyna 1 79. VfL Gummersbach - Bergischer HC 1 80. New York Knicks - Los Angeles Clippers 2 81. Izrael - Austria 2 82. Sporting Lizbona - Telekom Veszprem HC 2 83. Real Madryt - FC Barcelona 1 84. Polska - Łotwa 1 85. Holandia - Niemcy 1 86. Cypr - Belgia 2 87. Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes Stambuł 2 88. Kazachstan - Rosja 2 89. Słowenia - Macedonia 1 90. Węgry - Chorwacja 2
  6. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Olympique Lyon - Ajax Amsterdam 2 2. Dinamo Moskwa - Cucine Lube Civitanova 2 3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - K. Stoch 4. RK Izvidač - HC Vardar Skopje 2 5. Odra Opole - Jagiellonia Białystok 2 6. FC Barcelona - Hertha Berlin 1 7. Allianz MTV Stuttgart - Igor Gorgonzola Novara 2 8. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1 9. HC Metalurg AD Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad 1 10. Juventus Turyn - Atletico Madryt 2 11. Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 12. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 1 13. FC Midtjylland - Manchester United 2 14. Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł 2 15. Trefl Gdańsk - Zenit Kazań 1 16. HC Nexe - HC Mieszków Brześć 2 17. Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2 18. Chelsea Londyn - Montpellier HSC 1 19. Savino Del Benne Scandicci - Fenerbahce Opet Stambuł 2 20. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 1 21. ALBA Berlin - Unicaja Malaga 2 22. HC PPD Zagrzeb - Tatran Preszów 1 23. KS Azoty Puławy - PGE VIVE Kielce 2 24. Imoco Volley Conegliano - Eczacibasi VitrA Stambuł 2 25. Bayern Monachium - Liverpool FC 1 26. FC Barcelona - Olympique Lyon 1 27. Houston Rockets - Golden State Warriors 2 28. Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 2 29. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - K. Stoch 30. PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg 1 31. Red Bull Salzburg - SSC Napoli 2 32. Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 2 33. FK Krasnodar - Valencia CF X 34. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2 35. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1 36. Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia 2 37. Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt 1 38. Arsenal Londyn - Stade Rennes 1 39. Slavia Praga - Sevilla FC 2 40. Villarreal CF - Zenit Sankt Petersburg 1 41. Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb 1 42. Wisła Płock - Pogoń Szczecin X 43. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2 44. MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin 2 45. GKS Tychy - Stal Mielec 2 46. 1.FC Heidenheim - 1.FC Union Berlin 2 47. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2 48. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 49. Borussia Monchengladbach - SC Freiburg 1 50. MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 2 51. Real Sociedad - Levante UD 1 52. Cagliari Calcio - AC Fiorentina 2 53. Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 2 54. Gabriel Rosado - Maciej Sulęcki 2 55. Katie Taylor - Rose Volante 1 56. Tevin Farmer - Jono Carroll 1 57. Bahcesehir Koleji - Turk Telekom 2 58. Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 60. SD Huesca - Deportivo Alaves 2 61. HSV Hamburg - SV Darmstadt 1 62. Watford FC - Crystal Palace 1 63. Włochy - Francja 1 64. Leeds United - Sheffield United 1 65. GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 66. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2 67. 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź 2 68. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 69. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk 2 70. VfL Wolfsburg - Fortuna Dusseldorf 1 71. VfB Stuttgart - TSG 1899 Hoffenheim 2 72. Walia - Irlandia 1 73. Real Madryt - Celta Vigo 1 74. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund - Polska 75. Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2 76. Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2 77. Anglia - Szkocja 1 78. SPAL 2013 - AS Roma 2 79. Vero Volley Monza - Emma Villas Siena 1 80. Anadolu Efes Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1 81. NMC Górnik Zabrze - SPR Chrobry Głogów 1 82. Swansea City - Manchester City 2 83. Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2 84. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2 85. Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid 1 86. Tofas SK - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1 87. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 88. Torino FC - Bologna FC 1 89. Bosca S.Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano 2 90. ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 2 91. CD Leganes - Girona FC 1 92. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2 93. Darren Till - Jorge Masvida 1 94. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1 95. Chicago Fire - Seattle Sounders 1 96. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1 97. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 98. Formuła 1 - Grand Prix Australii - L. Hamilton 99. SD Eibar - Real Valladolid 1 101. VVV-Venlo - PSV Eindhoven 2 102. Genoa CFC - Juventus Turyn 2 103. GTK Gliwice - Arka Gdynia 2 104. UCAM Murcia - Tecnyconta Saragossa 1 105. Znicz Pruszków - Radomiak Radom 2 106. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 107. MSV Duisburg - 1.FC Koln 2 108. AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam 2 109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 1 110. Atalanta Bergamo - Chievo Verona 1 111. Millwall FC - Brighton & Hove Albion 2 112. FC Bayern Monachium - Mitteldeutscher BC 1 113. Piast Gliwice - Miedź Legnica 1 114. Fulham Londyn - Liverpool FC 2 115. Eintracht Frankfurt - 1.FC Nurnberg 1 116. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2 117. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund - K. Stoch 118. Everton FC - Chelsea Londyn 2 119. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 120. E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 121. Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 122. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1 123. SSC Napoli - Udinese Calcio 1 124. Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 125. Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 1 126. Valencia CF - Getafe CF 1 127. Villarreal CF - Rayo Vallecano 1 128. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2 129. Sir Safety Conad Perugia - Globo Banca Popolare Frusinate Sora 1 130. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen 2 131. AC Milan - Inter Mediolan 1 132. Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 1 133. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1 134. Real Betis - FC Barcelona 2 135. 1.FK Przybram - Slavia Praga 2 136. Atlanta United - Philadelphia Union 1
  7. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. HC Vardar Skopje - HC Mieszkow Brześć 1 2. Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 1 3. ALBA Berlin - Unicaja Malaga 2 4. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Nexe 1 5. Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 6. Real Madryt - Ajax Amsterdam 2 7. Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 2 8. Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets 1 9. Golden State Warriors - Boston Celtics 1 10. Tatran Presov - HC Metalurg AD Skopje 1 11. Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 12. AS Vitre - FC Nantes 2 13. HC Zeleznicar 1949 Sarajewo - HC PPD Zagrzeb 2 14. Paris Saint-Germain - Manchester United 1 15. FC Porto - AS Roma 1 16. Ural Jekaterynburg - Spartak Moskwa 2 17. Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 2 18. Stade Rennes - Arsenal Londyn 2 19. Sevilla FC - Slavia Praga 1 20. Zenit Sankt Petersburg - Villarreal CF 1 21. Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2 22. Real Madryt - Fenerbahce Beko Stambuł 1 23. SSC Napoli - Red Bull Salzburg 1 24. Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 1 25. Valencia CF - FK Krasnodar 1 26. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 27. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 28. Stal Mielec - ŁKS Łódź X 29. Metraco Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 1 30. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1 31. 1.FC Union Berlin - FC Ingolstadt 1 32. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok X 33. Juventus Turyn - Udinese Calcio 1 34. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 35. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 2 36. Unicaja Malaga - ALBA Berlin 1 37. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 1 38. Houston Rockets - Philadelphia 76ers 1 39. Afyon Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2 40. TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 2 41. Deportivo Alaves - SD Eibar 1 42. 1.FC Koln - Arminia Bielefeld 1 43. Crystal Palace - Brighton & Hove Albion 1 44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo - Polska 45. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1 46. Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 1 47. Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 1 48. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 1 49. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 1 50. RB Lipsk - FC Augsburg 1 51. Southampton FC - Tottenham Hotspur X 52. Korona Kielce - Wisła Kraków 1 53. GKS Katowice - Raków Częstochowa 2 54. Parma FC - Genoa CFC 2 55. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 2 56. Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa 1 57. Divina Seguros Joventut - Real Madryt 2 58. Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO KC 2 59. Manchester City - Watford FC 1 60. FC Barcelona - Rayo Vallecano 1 61. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2 62. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 63. HC Vojvodina Nowy Sad - RK Izvidač 1 64. Chievo Verona - AC Milan 2 65. Getafe CF - SD Huesca 1 66. Szkocja - Walia 1 67. Chamil Ismailov - Gustave Tamba 1 68. Kamil Szeremeta - Andrew Francillette 1 69. Chicago Fire - Orlando City 1 70. Anglia - Włochy 1 71. Los Angeles Lakers - Boston Celtics 1 72. Dmitry Bivol - Joe Smith Jr. 1 73. Derrick Lewis - Junior dos Santos 1 74. Vancouver Canuks - Vegas Golden Knights 1 75. Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2 76. PSV Eindhoven - NAC Breda 1 77. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 78. Celta Vigo - Real Betis 2 79. Bologna FC - Cagliari Calcio 1 80. Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 2 81. Liverpool FC - Burnley FC 1 82. Birmingham City - Aston Villa 2 83. Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz X 84. Arel Universitesi Buyukcekmece - Gaziantep Basketbol 2 85. FC St. Pauli - HSV Hamburg X 86. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Kamil Stoch 87. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2 88. Inter Mediolan - SPAL 2013 1 89. Chelsea Londyn - Wolverhampton Wanderers 1 90. Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin 1 91. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FC Nurnberg 1 92. Girona FC - Valencia CF 2 93. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1 94. Arsenal Londyn - Manchester United 2 95. Miedź Legnica - Lech Poznań 2 96. Hannover 96 - Bayer Leverkusen 2 97. US Sassuolo - SSC Napoli 2 98. Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 99. Sevilla FC - Real Sociedad 1 100. UD Levante - Villarreal CF 2 101. Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria 1 102. New York City FC - D.C. United 1 103. AC Fiorentina - Lazio Rzym X 104. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 1 105. Slavia Praga - Banik Ostrawa 1 106. Real Madryt - Real Valladolid 1 107. ALBA Berlin - EWE Baskets Oldenburg 1 108. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam 2 109. Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard 1
  8. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin X 2. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 3. Slavia Praga - 1.FC Slovacko 1 4. Polska - Holandia 1 5. Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 1 6. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1 7. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2 8. Girona FC - Real Sociedad 2 9. Eczacibasi VitrA Stambuł - Dynamo Kazań 1 10. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużynowy na skoczni normalnej - Niemcy 11. Dynamo Moskwa - Chemik Police 2 12. VakifBank SK Stambuł - Beziers Volley 1 13. Minczanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź 2 14. SSC Palmberg Schwerin - Savino Del Bene Scandicci 2 15. MMTS Kwidzyn - PGE VIVE Kielce 2 16. Imoco Volley Conegliano - ŁKS Commercecon Łódź 1 17. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 2 18. Newcastle United - Burnley FC 1 19. Lazio Rzym - AC Milan 2 20. Paris Saint-Germain - Dijon FCO 1 21. Boston Bruins - San Jose Sharks 1 22. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs indywidualny na skoczni normalnej - Kamil Stoch 23. Zenit Kazań - Halkbank Ankara 1 24. HC Zeleznicar 1949 Sarajewo - HC Metalurg AD Skopje 1 25. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 1 26. ACH Volley Lublana - Chaumont VB 52 Haute-Marne 1 27. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze 1 28. Stade Rennes - US Orleans 1 29. SG Flensburg-Handewitt - HBC Nantes 1 30. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2 31. HC Vardar Skopje - HC PPD Zagrzeb 1 32. Cucine Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 33. Greenyard Maaseik - Trefl Gdańsk 2 34. Arkas Sport Izmir - Sir Sicoma Colussi Perugia 2 35. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur X 36. Real Madryt - FC Barcelona 1 37. Olympique Lyon - SM Caen 1 38. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1 39. Manchester City - West Ham United 1 40. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 1 41. Dinamo Bukareszt - Sporting Lizbona 1 42. MT Melsungen - THW Kiel 2 43. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 44. Valencia CF - Real Betis 1 45. New York Islanders - Toronto Maple Leafs 1 46. Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 2 47. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 48. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1 49. MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów 2 50. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin 2 51. Michał Cieślak - Youri Kalenga 1 52. FC Augsburg - Borussia Dortmund 2 53. Legia Warszawa - Miedź Legnica 1 54. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2 55. GKS Katowice - MKS Będzin 1 56. Leeds United - West Bromwich Albion 1 57. FC Barcelona - Real Madryt 2 58. Rayo Vallecano - Girona FC 2 59. Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks 1 60. Bahcesehir Koleji - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1 61. GTK Gliwice - TBV Start Lublin 2 62. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1 63. SC Paderborn - FC St. Pauli 2 64. Gaziantep Basketbol - Turk Telekom 1 65. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 1 66. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec X 64. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 1 65. Empoli FC - Parma FC X 66. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2 67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 1 68. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim X 69. Bayer Leverkusen - SC Freiburg 1 70. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Arel Univeritesi Buyukcekmece 1 72. Manchester United - Southampton FC 1 73. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1 74. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem 1 75. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 1 76. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X 77. AC Milan - US Sassuolo 1 78. Fraport Skyliners - ALBA Berlin 2 79. West Ham United - Newcastle United 1 80. SD Huesca - Sevilla FC 2 81. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 2 82. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 83. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1 84. Unet E-Work Busto Arsizio - Banca Valsabbina Millenium Brescia 1 85. Lazio Rzym - AS Roma 2 86. FC Barcelona - Rhein-Neckar Lowen 1 87. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1 88. Jordan Gill - Emmanuel Dominguez 1 89. Real Madryt - FC Barcelona 1 90. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 1 91. BCC Castellana Grotte - Emma Villas Siena 1 92. Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven 2 93. Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 2 94. Jon Jones - Anthony Smith 1 95. Viktoria Pilzno - FK Jablonec 1 96. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Stambuł 1 97. Vitesse Arnhem - NAC Breda 1 98. SD Eibar - Celta Vigo 2 99. Torino FC - Chievo Verona 1 100. HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 2 101. Watford FC - Leicester City 1 102. FC Ingolstadt - 1.FC Koln 2 103. TVB 1898 Stuttgart - Frisch Auf Goppingen 2 104. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 105. SPAL 2013 - Sampdoria Genua 2 106. Fulham Londyn - Chelsea Londyn 2 107. Bohemians Praga - Slavia Praga 2 108. Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock 2 109. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X 110. Arka Gdynia - Energa Toruń 1 111. VfB Stuttgart - Hannover 96 1 112. Real Betis - Getafe CF 1 113. Paris Saint-Germain - HC Motor Zaporoże 1 114. Stelmet Enea BC Zielona Góra - VEF Ryga 1 115. Everton FC - Liverpool FC 2 116. Lech Poznań - Arka Gdynia 1 117. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2 118. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1 119. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2 120. Kioene Padwa - Calzedonia Verona 1 121. Real Sociedad - Atletico Madryt 2 122. ZRK Buducnost Podgorica - GK Rostów-Don 1 123. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2 124. SSC Napoli - Juventus Turyn X 125. Feyenoord Rotterdam - FC Emmen 1 126. Valencia CF - Athletic Bilbao 1 127. Boston Celtics - Houston Rockets 1 128. Consar Ravenna - Sir Safety Conad Perugia 2 Dzięki Haha Że co, proszę? Smutne Popieram
  9. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Hertha Berlin - Paris Saint-Germain 2 2. Dinamo Zagrzeb - Lokomotiw Moskwa 1 3. Chelsea Londyn - AS Monaco 1 4. PAOK Saloniki - Tottenham Hotspur 2 5. HC Mieszkow Brześć - HC Vojvodina Nowy Sad 1 6. HPK Haemeenlinna - Dynamo Kazań 2 7. Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Novara 2 8. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 2 9. KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2 10. MKS Ślepsk Suwałki - APP Krispol Września 1 11. SSC Palmerg Schwerin - ŁKS Commercecon Łódź 2 12. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 2 13. Liverpool FC - Bayern Monachium 2 14. Olympique Lyon - FC Barcelona 2 15. Dynamo Kijów - Juventus Turyn 2 16. FC Midtjylland - AS Roma 2 17. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł 2 18. Montpellier HSC - Benfica Lizbona 2 19. Fenerbahce Opet Stambuł - Dynamo Moskwa 1 20. Maritza Płowdiw - Beziers VB 2 21. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 2 22. Tatran Presov - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo 1 23. Sevilla FC - Lazio Rzym 1 24. CSM Bukareszt - Chemik Police 2 25. Allianz MTV Stuttgart - VakifBank SK Stambuł 2 26. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce 2 27. Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano 2 28. ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów 2 29. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1 30. Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2 31. Minczanka Mińsk - RC Cannes 2 32. KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa 2 33. SSC Napoli - FC Zurych 1 34. Red Bull Salzburg - Club Brugge 1 35. Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1 36. Valencia CF - Celtic Glasgow 1 37. Villarreal CF - Sporting Lizbona 1 38. Arsenal Londyn - BATE Borysów 1 39. TSV Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin 2 40. Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 1 41. AX Armani Exchange Olimpia Mediolan - Maccabi Fox Tel-Awiw 2 42. Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 1 43. Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1 44. Chelsea Londyn - Malmo FF 1 45. Real Betis - Stade Rennes 1 46. Dynamo Kijów - Olympiakos Pireus 1 47. Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1 48. Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 2 49. Los Angeles Lakers - Houston Rockets 2 50. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Metalurg AD Skopje 1 51. Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 52. E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1 53. Chorwacja - Polska 2 54. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 1 55. Włochy - Węgry 1 56. Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1 57. AC Milan - Empoli FC 1 58. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław 1 59. West Ham United - Fulham Londyn 1 60. Espanyol Barcelona - SD Huesca 1 61. Toronto Raptors - San Antonio Spurs 1 62. Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets 1 63. Getafe CF - Rayo Vallecano 1 64. FC St. Pauli - FC Ingolstadt 1 65. Burnley FC - Tottenham Hotspur 2 66. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld na skoczni dużej - Kamil Stoch 67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1 68. Torino FC - Atalanta Bergamo 2 69. ENEA AZS Poznań - Sunref Yachts Politechnika Gdańska 1 70. Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1 71. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1 72. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg 1 73. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 74. Leeds United - Bolton Wanderers 1 75. Sevilla FC - FC Barcelona 2 76. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg 1 77. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 78. Walia - Anglia 2 79. Lech Poznań - Legia Warszawa 1 80. Itas Trentino - Kioene Padwa 1 81. Leicester City - Crystal Palace 1 82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Nurnberg 1 83. Deportivo Alaves - Celta Vigo 1 84. Jan Błachowicz - Thiago Santos 1 85. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 86. Frosinone Calcio - AS Roma 2 87. Savino Del Bene Scandicci - Unet E-Work Busto Arsizio 1 88. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1 89. Athletic Bilbao - SD Eibar 1 90. Francja - Szkocja 1 91. Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 2 92. Golden State Warriors - Houston Rockets 1 93. CD Leganes - Valencia CF 2 94. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2 95. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio 1 96. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2 97. SG BBM Bietigheim - Die Eulen Ludwigshafen 2 98. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1 99. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużynowy - Polska 100. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 101. Bologna FC - Juventus Turyn 2 102. Chievo Verona - Genoa CFC 2 103. Manchester United - Liverpool FC 2 104. Miedź Legnica - Wisła Płock X 105. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2 106. Atletico Madryt - Villarreal CF 1 107. RK Celje Pivovarna Lasko - Paris Saint-Germain 2 108. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2 109. Chelsea Londyn - Manchester City 2 110. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok X 111. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2 112. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1 113. Parma FC - SSC Napoli 2 114. Real Valladolid - Real Betis 2 115. Montpellier Handball - FC Barcelona 2 116. Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 2 117. SC Magdeburg - TVB 1898 Stuttgart 1 118. Michał Chudecki - Timur Kuzakhmedov 1 119. AC Fiorentina - Inter Mediolan 2 120. Levante UD - Real Madryt 2 121. Calzedonia Verona - Revivre Axopower Mediolan 1 122. Toronto Raptors - Orlando Magic 1 123. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia 2 124. Sparta Praga - Banik Ostrawa 1
  10. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Bahcesehir Koleji - Darussafaka Tekfen 2 2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 3. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2 4. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona 1 5. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 2 6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 2 7. Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 2 8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 2 9. Deportivo Alaves - Levante UD 2 10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg X 11. Tours VB - Arkas Spor 2 12. Manchester United - Paris Saint-Germain 2 13. AS Roma - FC Porto X 14. BC Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 15. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2 16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia 2 17. Tatran Presov - RK Izvidač 1 18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko 1 20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg 2 21. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 1 22. Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys 2 23. Brose Bamberg - Fraport Skyliners 1 24. Ajax Amsterdam - Real Madryt 2 25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 1 26. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1 27. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1 28. Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 29. Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1 30. ACH Volley Lublana - VfB Friedrichshafen 2 31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2 32. Lazio Rzym - Sevilla FC X 33. Slavia Praga - KRC Genk 2 34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 1 35. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2 36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona X 37. Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 2 38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań 2 40. Knack Roeselare - Halkbank SK Ankara 2 41. ONICO Warszawa - MKS Będzin 1 42. FC Zurych - SSC Napoli 2 43. Sporting Lizbona - Villarreal CF 1 44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X 45. Club Brugge - Red Bull Salzburg 2 46. Malmo FF - Chelsea Londyn 2 47. Celtic Glasgow - Valencia CF 2 48. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1 49. TSV GWD Minden - Rhein-Neckar Lowen 2 50. Florida Panthers - Calgary Flames 1 51. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska 52. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 53. Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2 54. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1 55. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2 56. SC Paderborn - 1.FC Koln 2 57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2 58. Kirolbet Baskonia - Divina Seguros Joventut 1 59. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1 60. Piast Gliwice - Lech Poznań 2 61. FC Augsburg - Bayern Monachium 2 62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio 1 63. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2 64. Queens Park Rangers - Watford FC 2 65. SD Eibar - Getafe CF 1 66. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1 67. Buffalo Sabres - New York Rangers 2 68. Celta Vigo - Levante UD 1 69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin 2 70. Brighton & Hove Albion - Derby County 1 71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1 72. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1 74. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2 75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1 76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch 77. AFC Wimbledon - Millwall FC 2 78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt 2 79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball 1 80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 2 81. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2 82. Cagliari Calcio - Parma FC 2 83. Real Sociedad - CD Leganes 1 84. Newport County - Manchester City 2 85. Hertha Berlin - Werder Brema 1 86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2 87. Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze 1 88. Atalanta Bergamo - AC Milan 2 89. FC Barcelona - Real Valladolid 1 90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1 91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2 92. Real Madryt - Girona FC 1 93. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1 94. SPAL 2013 - AC Fiorentina 2 95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 2 96. THW Kiel - SC Magdeburg 1 97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2 98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2 99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1 100. Udinese Calcio - Chievo Verona 1 101. Genoa CFC - Lazio Rzym 2 102. KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1 103. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2 104. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 2 105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch 106. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1 107. Doncaster Rovers - Crystal Palace 2 108. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1 109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1 110. Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf 1 111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua 1 112. Villarreal CF - Sevilla FC 2 113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1 114. SSC Napoli - Torino FC 1 115. Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena 1 116. Real Betis - Deportivo Alaves 1 117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte 1 118. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1 119. Wschód - Zachód 2 120. Francis Ngannou - Cain Velasquez 2
  11. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw 1 2. Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt 1 3. Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł 1 4. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2 5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1 6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain 2 7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje 1 8. Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart 1 9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin 1 10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1 11. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2 12. FC Barcelona - Real Madryt 2 13. West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion 1 14. Stade Rennes - LOSC Lille 2 15. BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce 1 16. HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2 17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk 1 18. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2 20. Real Betis - Valencia CF 1 21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2 22. Washington Capitals - Colorado Avalanche 1 23. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2 24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 2 25. E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 1 26. CSKA Moskwa - Real Madryt 2 27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 1 28. 1.FC Koln - FC St. Pauli 1 29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1 30. Chievo Verona - AS Roma 2 31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen 2 32. DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2 33. Real Valladolid - Villarreal CF 2 34. New York Rangers - Carolina Hurricanes 1 35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1 36. Getafe CF - Celta Vigo 1 37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1 38. Gaziantep Basketbol - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1 39. Fulham Londyn - Manchester United 2 40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 41. Szkocja - Irlandia 1 42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1 43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1 44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1 45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1 46. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Turk Telekom 1 47. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1 48. Nottingham Forest - Brentford FC 1 49. Atletico Madryt - Real Madryt 1 50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska 51. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1 52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1 53. Włochy - Walia 2 54. AC Fiorentina - SSC Napoli 2 55. Pinar Karsiyaka - Istanbul BBSK 1 56. Brighton & Hove Albion - Burnley FC 2 57. Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano 1 58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam 2 60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce 2 61. Boston Bruins - Los Angeles Kings 1 62. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 63. Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia 1 64. Parma FC - Inter Mediolan 2 65. CD Leganes - Real Betis 2 66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap 1 67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona 2 68. Utah Jazz - San Antonio Spurs 2 69. Slavia Praga - FK Teplice 1 70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1 71. Alberto Machado - Andrew Cancio 1 72. Robert Whittaker - Kelvin Gastelum 1 73. Fenerbahce Beko Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1 74. Girona FC - SD Huesca 1 75. Bologna FC - Genoa CFC 2 76. King Szczecin - Legia Warszawa 1 77. Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1 78. SV Darmstadt - 1.FC Heidenheim 1 79. HC Erlangen - TSV GWD Minden 2 80. Tottenham Hotspur - Leicester City 1 81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1 82. Metz Handball - Kopenhaga Handball 1 83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio 1 84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013 1 85. Arka Gdynia - Korona Kielce 1 86. Werder Brema - FC Augsburg 1 87. Tofas SK - Afyon Belediyespor 1 88. Anglia - Francja 1 89. Valencia CF - Real Sociedad 1 90. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch 91. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2 92. Manchester City - Chelsea Londyn 1 93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt 2 94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged 2 95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov 1 96. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2 97. Wisła Płock - Legia Warszawa 2 98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart 1 99. US Sassuolo - Juventus Turyn 2 100. Sevilla FC - SD Eibar 1 101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia 1 102. AC Milan - Cagliari Calcio 1 103. ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 1 104. Athletic Bilbao - FC Barcelona X 105. Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 2 106. Telekom Baskets Bonn - ALBA Berlin 2 107. Sparta Praga - Bohemians Praga 1
  12. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Halkbank SK Ankara - United Volleys Frankfurt 1 2. PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik 1 3. CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 4. E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 5. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2 6. AC Fiorentina - AS Roma 2 7. Anwil Włocławek - Banvit BK 1 8. Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk 2 9. VfB Friedrichshafen - Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne 1 10. Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB 1 11. HSV Hamburg - SV Sandhausen 1 12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz 1 13. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2 14. Liverpool FC - Leicester City 1 15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana 1 16. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Vardar Skopje 2 17. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena 2 18. BK Chimki Moskwa - Żalgiris Kowno 1 19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko 1 20. Saugella Team Monza - Il Bisonte Firenze 1 21. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln 2 22. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1 23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 1 24. Boston Bruins - Philadelphia Flyers 1 26. Cuprum Lubin - GKS Katowice 2 27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 2 28. MSV Duisburg - SV Darmstadt 1 29. Hannover 96 - RB Lipsk 2 30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 31. Francja - Walia 1 32. SD Huesca - Real Valladolid X 33. New York Knicks - Boston Celtics 2 34. Dallas Stars - Minnesota Wild 2 35. Istanbul BBSK - Tofas SK 2 36. HydroTruck Radom - King Szczecin 1 37. Levante UD - Getafe CF 1 38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg 2 39. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1 40. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1 41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2 42. Empoli FC - Chievo Verona 1 43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica 1 44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona 1 45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2 46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2 48. Galatasaray Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1 50. Real Sociedad - Athletic Bilbao 2 51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 2 52. Irlandia - Anglia 2 53. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1 54. ALBA Berlin - medi Bayreuth 1 55. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole 1 56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1 57. Cardiff City - Bournemouth AFC X 58. FC Barcelona - Valencia CF 1 59. Leeds United - Norwich City 1 60. Szkocja - Włochy 1 61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb 1 62. Juventus Turyn - Parma FC 1 63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2 64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman 1 65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers 1 66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1 67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 1 68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1 69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes 1 70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom 1 71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1 72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2 73. SPAL 2013 - Torino FC X 74. AZS Koszalin - GTK Gliwice 1 75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk 1 76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia 1 77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln 2 78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1 79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 2 80. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2 81. Leicester City - Manchester United 2 82. Genoa CFC - US Sassuolo 1 83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1 86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia 2 87. Real Betis - Atletico Madryt 2 88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol 1 89. Manchester City - Arsenal Londyn 1 90. Inter Mediolan - Bologna FC 1 91. VfB Stuttgart - SC Freiburg 1 92. Celta Vigo - Sevilla FC 2 93. SD Eibar - Girona FC 1 94. Washington Capitals - Boston Bruins 1 95. Unicaja Malaga - Real Madryt 2 96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 1 97. AS Roma - AC Milan 2 98. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
  13. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł 1 2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano 1 3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2 4. Toulouse FC - Stade Reims 1 5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 2 7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek 1 8. AS Monaco - FC Metz 1 9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt 1 10. Washington Capitals - San Jose Sharks 1 11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt 1 12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 2 13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm 1 14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO 1 15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw 1 16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk 1 17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł 2 18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin 1 19. CSP Limoges - Unicaja Malaga 2 20. Stal Nysa - ONICO Warszawa 2 21. Burton Albion - Manchester City 2 22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1 23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna 1 24. Chemik Police - Dynamo Moskwa 1 25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork 1 26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan 1 27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 2 28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł 1 29. Amiens SC - Olympique Lyon 2 30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 2 31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 2 32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski 1 33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 1 35. Bristol City - Bolton Wanderers 1 36. Arsenal Londyn - Manchester United 2 37. Houston Rockets - Toronto Raptors 2 38. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Sapporo - Kamil Stoch 39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 1 40. Sevilla FC - Levante UD 1 41. Accrington Stanley - Derby County 2 42. US Sassolo - Cagliari Calcio 1 43. Borussia Dortmund - Hannover 96 1 44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1 45. Manchester City - Burnley FC 1 46. Atletico Madryt - Getafe CF 1 47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1 48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna 1 49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1 50. CD Leganes - SD Eibar 1 51. Millwall FC - Everton FC 2 52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk 1 53. PSV Eindhoven - FC Groningen 1 54. AC Milan - SSC Napoli 2 55. AFC Wimbledon - West Ham United 2 56. Athletic Bilbao - Real Betis 1 57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 2 58. Keith Thurman - Josesito Lopez 1 59. Adam Kownacki - Gerald Washington 1 60. Boston Celtics - Golden State Warriors 2 61. Real Valladolid - Celta Vigo 2 62. Chievo Verona - AC Fiorentina 2 63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard 1 64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada 1 65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2 66. Atalanta Bergamo - AS Roma 2 67. Parma FC - SPAL 2013 1 68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1 69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1 70. Girona FC - FC Barcelona 2 71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar 2 72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2 73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk 2 74. Torino FC - Inter Mediolan 2 75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1 76. Top Volley Latina - Itas Trentino 2 77. Valencia CF - Villarreal CF 1 78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday 1 79. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1 80. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2 81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1 82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1 83. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2 84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 2 85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 1
  14. bartek2lp2

    Kurierowy Bukmacher 2019

    7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia 2 8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 1 9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin 1 10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare 1 11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana 1 13. Unicaja Malaga - CSP Limoges 1 14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 2 15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 1 16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2 17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg 1 18. Juventus Turyn - AC Milan 1 20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 2 21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2 22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1 23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 24. Southampton FC - Derby County 1 25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1 26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 1 27. Washington Wizards - New York Knicks 1 28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1 29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket 1 30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny 1 31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2 32. Norwich City - Birmingham City 1 33. Getafe CF - Deportivo Alaves 1 34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 1 36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1 37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 1 38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2 39. AS Roma - Torino FC 1 40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1 41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1 42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska 43. Real Madryt - Sevilla FC 1 44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 2 46. Udinese Calcio - Parma FC 1 47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2 48. SD Huesca - Atletico Madryt 2 49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2 52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1 53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 1 56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa 1 57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 1 58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 1 59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw 2 60. Real Betis - Girona FC 1 61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2 62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 2 63. Huddersfield Town - Manchester City 2 64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1 67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 2 69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1 70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1 71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2 72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 1 73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1 74. Cagliari Calcio - Empoli FC 1 75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 1 76. Levante UD - Real Valladolid 1 78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 2 80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1 81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2 82. FC Barcelona - CD Leganes 1 83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2 84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1
  15. 22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1 23. BK Chimki Moskwa - Kirolbet Baskonia 1 24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1 25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1 26. Southampton FC - West Ham United 1 27. Houston Rockets - Boston Celtics 2 28. Polska - Japonia 1 29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 1 30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor 1 31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1 32. Florida Panthers - Montreal Canadiens 2 33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2 34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2 35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1 36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 2 37. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2 38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 1 39. Genoa CFC - AC Fiorentina 1 40. Empoli FC - Inter Mediolan 2 41. Parma FC - AS Roma 2 42. Lazio Rzym - Torino FC 1 43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK 2 44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1 45. SSC Napoli - Bologna FC 1 46. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1 47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 1 48. AC Milan - SPAL 2013 1 49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 1 50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 1 51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes 2 52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 2 53. Jon Jones - Alexander Gustafsson 1 54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK 1 55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno 1 56. Crystal Palace - Chelsea Londyn 2 57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen 1 58. Southampton FC - Manchester City 2 59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1 60. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch 61. Manchester United - Bournemouth AFC 1 62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova 2 63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1 64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt 2 65. Orlando Magic - Detroit Pistons 1 66. Brose Bamberg - Bayern Monachium 2 67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 1
×