Jump to content

bartek2lp2

Users
  • Content Count

    341
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

-4 Kiepska

About bartek2lp2

  • Rank
    Rozpisany
  • Birthday 10/12/1990

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna
  • Location
    Mściszewice
  • Hobby
    Sport, Muzyka, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziś wysłałem poprzez ICOK wypowiedzenie umowy na telewizję w Cyfrowym Polsacie. Jak długo będzie trzeba czekać na odpowiedź?
  2. 23. JKH GKS Jastrzębie - KH Podhale Nowy Targ 1 24. GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim 1 25. Zenit Sankt Petersburg - Crvena Zvezda MTS Belgrad 1 26. Polska - Hiszpania B 1 27. Brose Bamberg - MHP Riesen Ludwigsburg 1 28. Wolverhampton Wanderers - Manchester City 2 29. FC Barcelona - Olympiakos Pireus 1 30. New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs 2 31. Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks 2 32. OGM Ormanspor - Pinar Karsiyaka 2 33. Brighton & Hove Albion - Bournemouth AFC 2 34. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 35. Southampton FC - Crystal Palace 1 36. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2 37. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 1 38. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Turk Telekom 1 39. Norwich City - Tottenham Hotspur 2 40. Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie 1 41. Casademont Zaragoza - Kirolbet Baskonia 2 42. Burnley FC - Manchester United 2 43. Teksut Bandirma BK - Tofas SK 2 44. Denver Nuggets - Memphis Grizzlies 1 45. Carolina Hurricanes - Washington Capitals 1 46. Gervonta Davis - Yurlorkis Gamboa 1 47. SC Magdeburg - HSG Wetzlar 1 48. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2 49. Huddersfield Town - Blackburn Rovers 1 50. TSV GWD Minden - TSV Hannover-Burgdorf 1 51. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers 1 52. Start Lublin - Legia Warszawa 1 53. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie - Kamil Stoch 54. FC Barcelona - Real Madryt 2 55. Polska - Białoruś 1 56. Anadolu Efes Stambuł - Darussafaka Tekfen 1 57. Manchester City - Sheffield United 1 58. Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 1 59. GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 60. Arel Univeritesi Buyukcekmece Basketbol - Fenerbahce Beko Stambuł 2 61. Brose Bamberg - Bayern Monachium 2 62. Derby County - Charlton Athletic 1 63. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 1 64. Indiana Pacers - Philadelphia 76ers 1
  3. 1. GI Malepszy Futsal Leszno - Piast Gliwice 2 2. SV Darmstadt - VfB Stuttgart 2 3. Boston United FC - Rochdale AFC 2 4. Cagliari Calcio - Lazio Rzym 1 5. Crystal Palace - Brighton & Hove Albion 1 6. Al-Sadd - Esperance Tunis 1 7. Chimik Jużne - Allianz MTV Stuttgart 2 8. ŁKS Commercecon Łódź - Igor Gorgonzola Novara 1 9. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 2 10. Lokomotiw Kaliningrad - VakifBank Stambuł 2 11. Werder Brema - 1.FSV Mainz 1 12. Flamengo Rio de Janeiro - Al-Hilal 1 13. Nantes VB - A. Carraro Imoco Conegliano 2 14. Real Madryt - AX Armani Exchange Mediolan 1 15. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Sir Sicoma Perugia 1 16. Borussia Dortmund - RB Lipsk 1 17. 1.FC Union Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 2 18. FC Augsburg - Fortuna Dusseldorf 2 19. SIG Strasbourg - Polski Cukier Toruń 1 20. #Volley Wrocław - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 21. Aston Villa - Liverpool FC 2 22. Fakieł Nowy Urengoj - ACH Volley Lublana 1 23. Halkbank SK - Zenit Kazań 2 24. Grot Budowlani Łódź - Eczacibasi VitrA Stambuł 2 25. Fenerbahce Opet Stambuł - LP Viesti 1 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Asseco Arka Gdynia 1 27. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1 28. CF Monterrey - Liverpool FC 2 29. Sampdoria Genua - Juventus Turyn 2 30. FC Barcelona - Real Madryt 2 31. VfB Friedrichshafen - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 32. Anwil Włocławek - San Pablo Burgos 1 33. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 1 34. SC Freiburg - Bayern Monachium 2 35. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 36. Savino Del Bene Scandicci - Nova KBM Branik Maribor 1 37. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2 38. Brescia Calcio - US Sassuolo 2 39. Manchester United - Colchester United 1 40. Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł - Cucine Lube Civitanova 2 41. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Maritza Płowdiw 1 42. Jastrzębski Węgiel - Greenyard Maaseik 1 43. ŁKS Łódź - Wisła Kraków 2 44. Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała 1 45. Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 1 46. Vasas Obuda - CSM Volei Alba Blaj 2 47. TSV Hannover-Burgdorf - HC Erlangen 1 48. Lech Poznań - Arka Gdynia 1 49. Itas Diatec Trentino - VK Jihostroj Czeskie Budziejowice 1 50. Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 1 51. Die Eulen Ludwigshafen - SG Flensburg-Handewitt 2 52. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2 53. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 2 54. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 55. Polska - Rosja 1 56. 1.FC Nurnberg - SG Dynamo Drezno X 57. 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków 2 58. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 2 59. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 60. BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin 1 61. AC Fiorentina - AS Roma 1 62. Middlesbrough FC - Stoke City 1 63. SD Eibar - Granada CF 1 64. Michał Cieślak - Nuri Seferi 1 65. New Jersey Devils - Washington Capitals 1 66. Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks 2 67. Daniel Jacobs - Julio Cesar Chavez jr 2 68. Frankie Edgar - Chan Sung Jung 1 69. Bahcesehir Koleji - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 70. RCD Mallorca - Sevilla FC 2 71. Hannover 96 - VfB Stuttgart 2 72. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bursaspor 1 73. Everton FC - Arsenal Londyn X 74. Cardiff City - Preston North End X 75. GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2 76. Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 1 77. Udinese Calcio - Cagliari Calcio 2 78. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 1 79. RB Lipsk - FC Augsburg 1 80. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 1 81. Aston Villa - Southampton FC 2 82. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1 84. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 2 85. Wisła Płock - Piast Gliwice 2 86. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 87. Inter Mediolan - Genoa CFC 1 88. Vero Volley Monza - Kioene Padova 1 89. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach 2 90. Manchester City - Leicester City 1 91. Villarreal CF - Getafe CF 1 92. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2 93. Piotr Świerczewski - Greg Collins 1 94. Bartoccini Fortinfissi Perugia - Saugella Monza 1 95. Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2 96. Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria 1 97. Torino FC - SPAL 2013 1 98. Real Valladolid - Valencia CF 2 99. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt 1 100. Charlotte Hornets - Utah Jazz 2 101. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1 102. San Jose Sharks - St. Louis Blues 1 103. Fenerbahce Beko Stambuł - Teksut Bandirma BK 1 104. CD Leganes - Espanyol Barcelona 2 105. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1 106. Atalanta Bergamo - AC Milan X 107. 1.FC Heidenheim - VfL Osnabruck 1 108. SC Magdeburg - MT Melsungen 1 109. Osasuna Pampeluna - Real Sociedad 2 110. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2 111. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1 112. Watford FC - Manchester United 2 113. US Lecce - Bologna FC 2 114. Parma FC - Brescia Calcio 1 116. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Union Berlin 2 117. Real Betis - Atletico Madryt X 118. THW Kiel - HSG Wetzlar 1 119. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 2 120. Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 1 121. PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 122. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1 123. SC Paderborn - Eintracht Frankfurt 2 124. Top Volley Latina - Gas Sales Piacenza 1 125. Levante UD - Celta Vigo 1 126. Club Joventout Badalona - FC Barcelona 2 127. #Volley Wrocław - Enea PTPS Piła 1 128. Darussafaka Tekfen - OGM Ormanspor 1 129. US Sassuolo - SSC Napoli 2 130. Real Madryt - Athletic Bilbao 1 131. Toronto Raptors - Dallas Mavericks 1 132. Dallas Stars - Calgary Flames 1
  4. 1. VakifBank Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 2. Grot Budowlani Łódź - LP Viesti Salo 1 3. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1 4. Lokomotiw Kaliningrad - Nova KBM Branik Maribor 1 5. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1 6. Asseco Arka Gdynia - Buducnost Podgorica 1 7. Igor Gorgonzola Novara - Chimik Jużne 1 8. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa 1 9. Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia 2 10. Reale Mutua Fenera Chieri - Epiu Pomi Casalmaggiore 2 11. FC Barcelona - Fenerbahce Beko Stambuł 2 12. Allianz Milano - Leo Shoes Modena 2 13. Montreal Canadiens - Ottawa Senators 1 14. Dinamo Moskwa - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1 15. Start Lublin - GTK Gliwice 1 16. AZS AGH Kraków - APP Krispol Września 1 17. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1 18. Włochy - Tahiti 1 19. HSG Nordhorn-Lingen - SG Flensburg-Handewitt 2 20. Urugwaj - Meksyk 1 21. Paragwaj - Japonia 2 22. Górnik Zabrze - Wisła Płock X 23. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 2 24. PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 2 25. FC Erzgebirge Aue - FC St. Pauli 2 26. Polska - Litwa 1 27. Borussia Dortmund - SC Paderborn 1 28. Lech Poznań - Piast Gliwice 1 29. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 30. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 1 31. Kirolbet Baskonia - Zenit Sankt Petersburg 2 32. UD Levante - RCD Mallorca 1 33. Portugalia - Nigeria 1 34. Brazylia - Oman 1 35. Los Angeles Clippers - Houston Rockets 2 36. Gaziantep Basketbol - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1 37. GKS Bełchatów - Warta Poznań 2 38. Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1 39. CD Leganes - FC Barcelona 2 40. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 1 41. Tofas SK - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 2 42. West Ham United - Tottenham Hotspur 2 43. Orlen Wisła Płock - GOG Haandbold 1 44. Korona Kielce - Raków Częstochowa 2 45. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2 46. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2 47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska 48. 1.FC Union Berlin - Borussia Monchengladbach 2 49. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2 50. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 51. Turk Telekom Ankara - Teksut Bandirma BK 1 52. Crystal Palace - Liverpool FC 2 53. Real Betis - Valencia CF X 54. Red Bull Salzburg - SK Niederostereich Sankt Polten 1 55. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 56. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2 57. Telekom Veszprem HC - PGE VIVE Kielce 2 58. Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 2 59. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice 2 60. AC Milan - SSC Napoli 2 61. Fraport Skyliners - Brose Bamberg 1 62. Manchester City - Chelsea Londyn X 63. Granada CF - Atletico Madryt 2 64. RB Lipsk - 1.FC Koln 1 65. Polska - Ukraina 1 66. Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 1 67. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1 68. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1 69. Patryk Szymański - Andrij Welikowskij 1 70. Callum Smith - John Ryder 1 71. Unet E-Work Busto Arsizio - Bosca S.Bernardo Cuneo 2 72. Torino FC - Inter Mediolan 2 73. Real Madryt - Real Sociedad 1 74. Kione Padova - Top Volley Latina 2 75. Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 1 76. Urugwaj - Włochy 2 77. Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 2 78. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - K. Stoch 79. Afyon Belediyesi - Pinar Karsiyaka 2 80. Espanyol Barcelona - Getafe CF 1 81. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2 82. Bologna FC - Parma FC 1 83. Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 2 84. Middlesbrough FC - Hull City 1 85. Widzew Łódź - Bytovia Bytów 1 86. Iberostar Tenerife - Coosur Real Betis 1 87. Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao 2 88. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1 89. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 90. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1 91. Hellas Verona - AC Fiorentina 2 92. AS Roma - Brescia Calcio 1 93. US Sassuolo - Lazio Rzym 2 94. THW Kiel - SC DHfK Leipzig 1 95. FC Augsburg - Hertha Berlin 2 96. SD Eibar - Deportivo Alaves 1 97. Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain 2 98. Polska - Białoruś 1 99. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 100. Sheffield United - Manchester United 2 101. Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 1 102. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2 103. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1 104. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1 105. Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna 1 106. Villarreal CF - Celta Vigo 1 107. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club 1 108. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 2 109. Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 110. Fenerbahce Beko Stambuł - Darussafaka Tekfen 1 111. US Lecce - Cagliari Calcio 2 112. Real Valladolid - Sevilla FC 2 113. Houston Rockets - Dallas Mavericks 1 114. Nigeria - Oman 1 115. Białoruś - Senegal 2 116. Brazylia - Portugalia 1
  5. 1. Bułgaria U-21 - Polska U-21 2 2. ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław 1 3. King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 2 4. Finlandia - Liechtenstein 1 5. Armenia - Grecja 2 6. Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 7. Rumunia - Szwecja 2 8. Szwajcaria - Gruzja 1 9. Bośnia i Hercegowina - Włochy 2 10. Real Madryt - FC Barcelona 1 11. Hiszpania - Malta 1 12. Golden State Warriors - Boston Celtics 2 13. OGM Ormanspor - Bahcesehir Koleji 1 14. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 1 15. Teksut Bandirma BK - Gaziantep Basketbol 2 16. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa 2 17. Cypr - Szwecja 2 18. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 1 19. PGE VIVE Kielce - HC Vardar Skopje 1 20. Trefl Sopot - Start Lublin 2 21. GKS Katowice - Cuprum Lubin 1 22. Rosja - Belgia 2 23. Anadolu Efes Stambuł - Turk Telekom Ankara 1 24. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1 25. PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin 1 26. Izrael - Polska 2 27. Niemcy - Białoruś 1 28. Irlandia Północna - Holandia 2 29. Chorwacja - Słowacja 1 30. Austria - Macedonia Północna 1 31. Chicago Bulls - Brooklyn Nets 1 32. Boston Bruins - Washington Capitals 1 33. Jan Błachowicz - Ronaldo Souza 1 34. Warta Poznań - Stal Mielec 2 35. FC Barcelona - Movistar Estudiantes 1 36. Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów 2 37. Znicz Pruszków - GKS Katowice 2 38. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 2 39. Luksemburg - Portugalia 2 40. Serbia - Ukraina 1 41. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Bursaspor 1 42. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt 2 43. Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 44. Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 45. Kosowo - Anglia 2 46. Bułgaria - Czechy 2 47. Formuła 1 - Grand Prix Brazylii - V.Bottas 48. Retabet Bilbao Basket - Real Madryt 2 49. Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła Płock 2 50. Brose Bamberg - ratiopharm Ulm 1 51. Albania - Francja 2 52. Andora - Turcja 2 53. Mołdawia - Islandia 2 54. Sacramento Kings - Boston Celtics 2 55. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
  6. To tak samo powiedzieć można o TVP, to czego nie ma w TV jest na sport.tvp.pl. Więc nie rozumiem osób które krytykują TVP Sport i ich ofertę I tu pojawia się oglądalność, czy ktoś poza IO ogląda przez 7 godzin Łyżwy figurowe?
  7. Z moich informacji które otrzymałem od źródła, pytałem o te kwestie, i powód jest taki, że TVP sama zrezygnowała z tych praw, jednym z powodów była słaba oglądalność, ale z tego co wiem, to Polsat przejął prawa tylko na 1 sezon, więc niewykluczone że może chociaż Short Track wróci za rok do TVP
  8. . Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1 2. Olympique Lyon - Benfica Lizbona 2 3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm 1 4. Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 1 5. APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław 1 6. FC Barcelona - Slavia Praga 1 7. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk 2 8. Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg 1 9. SSC Napoli - Red Bull Salzburg 1 10. Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1 11. Liverpool FC - KRC Genk 1 12. Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1 13. Valencia CF - LOSC Lille 1 14. Olympique Lyon - Benfica Lizbona 1 15. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 16. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 17. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 18. Hapoel Jerusalem BC - Anwil Włocławek 2 19. Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2 20. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus 1 21. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1 22. Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz 1 23. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia 2 24. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 25. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2 26. Paris Saint-Germain - Club Brugge 1 27. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 28. Crvena Zvezda Belgrad - Tottenham Hotspur 2 29. Dinamo Zagrzeb - Szachtar Donieck 1 30. New York Rangers - Detroit Red Wings 1 31. Zenit Sankt Petersburg - BK Chimki Moskwa 1 32. Lazio Rzym - Celtic Glasgow 1 33. Standard Liege - Eintracht Frankfurt 2 34. LASK Linz - PSV Eindhoven 2 35. F91 Dudelange - Sevilla FC 2 36. FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 2 37. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 1 39. Espanyol Barcelona - Ludogorec Razgrad 1 40. Rangers FC - FC Porto 2 41, Feyenoord Rotterdam - Young Boys Berno 1 42. Manchester United - Partizan Belgrad 1 43. Borussia Monchengladbach - AS Roma 1 44. Sporting Braga - Besiktas Stambuł 1 45. Cucine Lube Civitanova - Top Volley Latina 1 46. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 2 47. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 2 48. Polska - Japonia 1 49. FC St. Pauli - VfL Bochum 1 50. Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 2 51. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1 52. 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim 2 53. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1 54. US Sassuolo - Bologna FC 1 55. Dulwich Hamlet - Carlisle United 2 56. Real Sociedad - CD Leganes 1 57. Norwich City - Watford FC 1 58. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers 1 59. Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka 2 60. Stomil Olsztyn - Warta Poznań 2 61. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1 62. Holstein Kiel - HSV Hamburg 2 63. Bursaspor - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1 64. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1 65. Nottingham Forest - Derby County X 66. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 67. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 68. Polska - Włochy 1 69. Brescia Calcio - Torino FC 2 70. Hertha Berlin - RB Lipsk 2 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 1 72. 1.FSV Mainz - 1.FC Union Berlin 1 73. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Darusssafaka Tekfen 1 74. Southampton FC - Everton FC 1 75. Valencia CF - Granada CF 1 76. FK Jablonec - Sparta Praga 2 77. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 78. RK Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2 79. Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 1 80. Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 2 81. Inter Mediolan - Hellas Verona 1 82. Cosntract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno 2 83. SD Eibar - Real Madryt 2 84. Leicester City - Arsenal Londyn 2 85. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1 86. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1 87. Alexander Volkov - Greg Hardy 2 88. Banca Valsabbina Millenium Brescia - Epiu Pomi Casalmaggiore 1 89. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2 90. SSC Napoli - Genoa CFC 1 91. FC Barcelona - Celta Vigo 1 92. Tottenham Hotspur - Sheffield United 1 93. San Antonio Spurs - Boston Celtics 1 94. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 1 95. RCD Mallorca - Villarreal CF 2 96. KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 97. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1 98. Cagliari Calcio - AC Fiorentina 2 99. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 100. Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia 2 101. Polska - Węgry 1 102. Dover Athletic - Southend United 2 103. Znicz Pruszków - Widzew Łódź 2 104. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1 105. Athletic Bilbao - UD Levante 1 106. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2 107. HSG Nordhorn-Lingen - Fuchse Berlin 2 108. Lech Poznań - Korona Kielce 1 109. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 2 110. Wolverhampton Wanderers - Aston Villa 1 111. Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo 2 112. Lazio Rzym - US Lecce 1 113. Udinese Calcio - SPAL 2013 1 114. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1 115. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1 116. NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy 1 117. PKS Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok 1 118. Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk 1 119. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2 120. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 121. Liverpool FC - Manchester City 1 122. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2 123. Legia Warszawa - King Szczecin 1 124. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin 1 125. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 2 126. Parma FC - AS Roma 2 127. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Teksut Bandirma BK 1 128. Getafe CF - Osasuna Pampeluna 1 129. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1 130. Aalborg Handbold - FC Barcelona 2 131. BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 2 132. Real Madryt - Unicaja Malaga 1 133. Juventus Turyn - AC Milan 1 134. Real Betis - Sevilla FC 2 135. Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 2 136. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1 137. Slavia Praga - FK Teplice 1
  9. 1. Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2 2. Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin 1 3. SD Eibar - Villarreal CF (2 4. RCD Mallorca - Osasuna Pampeluna 1 5. THW Kiel - MT Melsungen 1 6. Panathinaikos OPAP Ateny - Anadolu Efes Stambuł 1 7. Hiszpania U-17 - Tadżykistan U-17 1 8. AC Milan - SPAL 2013 1 9. Getafe CF - Granada CF 1 10. Kamerun U-17 - Argentyna U-17 2 11. Nowa Zelandia - Walia 1 12. Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena 1 13. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa 1 14. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentina 1 15. Hannover 96 - SV Sandhausen 1 16. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2 17. TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn 1 18. Barnsley FC - Bristol City 1 19. Australia U-17 - Nigeria U-17 2 20. Brooklyn Nets - Houston Rockets 2 21. New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1 22. Anglia - Republika Południowej Afryki 2 23. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekme 1 24. Miedź Legnica - Radomiak Radom 2 25. Espanyol Barcelona - Valencia CF 2 26. FC St. Pauli - Karlsruher SC 1 27. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom Ankara 1 28. Bournemouth AFC - Manchester United 2 29. Wigan Athletic - Swansea City 2 30. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem 1 31. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 2 32. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1 33. AS Roma - SSC Napoli 2 34. Polska - Niemcy 1 35. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1 36. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2 37. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 2 38. Aston Villa - Liverpool FC 2 39. UD Levante - FC Barcelona 2 40. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2 41. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2 42. AZS Uniwersytet Gdańsk - Politechnika Gdańska 1 43. Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 44. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1 45. Bologna FC - Inter Mediolan 2 46. Watford FC - Chelsea Londyn 2 47. 1.FC Union Berlin - Hertha Berlin X 48. Sevilla FC - Atletico Madryt X 49. Nashville Predators - New York Rangers 2 50. FC Porto Sofarma - Montpellier Handball 2 51. Pogoń Szczecin - Lech Poznań X 52. Christina Linardatou - Katie Taylor 1 53. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2 54. Slavia Praga - Banik Ostrawa 1 55. Torino FC - Juventus Turyn 2 56. Real Madryt - Real Betis 1 57. Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans 1 58. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2 59. Holandia U-17 - USA U-17 1 60. Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow 1 61. Jorge Masvidal - Nate Diaz 2 62. Fenerbahce Beko Stambuł - Afyon Belediyesi 1 63. Villarreal CF - Athletic Bilbao 2 64. Real Valladolid - RCD Mallorca 2 65. Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 1 66. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1 67. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1 68. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1 69. Anadolu Efes Stambuł - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 70. VfB Stuttgart - Dynamo Drezno 1 71. Osasuna Pampeluna - Deportivo Alaves 2 72. VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam 2 73. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2 74. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 75. Crystal Palace - Leicester City 2 76. Hellas Verona - Brescia Calcio 1 77. Genoa CFC - Udinese Calcio 1 78. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Koln X 79. Darussafaka Tekfen - Bahcesehir Koleji 1 80. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 81. Everton FC - Tottenham Hotspur 2 82. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1 83. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 84. AC Fiorentina - Parma FC 1 85. KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 1 86. Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza 1 87. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm 1 88. CD Leganes - SD Eibar 2 89. Celta Vigo - Getafe CF 1 90. Formuła 1 - Grand Prix USA - V. Bottas 91. Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin 1 92. AC Milan - Lazio Rzym 1 93. Granada CF - Real Sociedad 2 94. Indiana Pacers - Chicago Bulls 1 95. SFC Opawa - Sparta Praga 2 96. Włochy U-17 - Paragwaj U-17 1
  10. 1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1 2. Korona Kielce - Real Saragossa 1 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia 2 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 9. Slavia Praga - FC Barcelona 2 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund X 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon 2 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli 2 13. KRC Genk - Liverpool FC 2 14. LOSC Lille - Valencia CF 2 15. Hiszpania - Polska 2 16. Odra Opole - Stal Mielec 2 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 2 18. FC Porto - Rangers FC 1 19. Partizan Belgrad - Manchester United 2 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam 2 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach X 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes 1 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym 2 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1 28. PSV Eindhoven - LASK Linz 1 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege 1 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim 1 31. Polska - Argentyna 1 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1 33. Atlanta United - Philadelphia Union 2 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks 1 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 1 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 1 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 1 39. Holstein Kiel - VfL Bochum 1 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1 44. Hellas Verona - US Sassuolo 1 45. Southampton FC - Leicester City 2 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł 2 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 49. Polska - Rosja 1 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 51. Anglia - Nowa Zelandia 1 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot 1 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart 1 55. Manchester City - Aston Villa 1 56. Sheffield Wednesday - Leeds United 2 57. Demian Maia - Ben Askren 1 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka 2 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 2 61. US Lecce - Juventus Turyn 2 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin 1 64. CD Leganes - RCD Mallorca 1 65. Piast Gliwice - Korona Kielce 1 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2 67. Inter Mediolan - Parma FC 1 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena 2 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń 1 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 71. Burnley FC - Chelsea Londyn 2 72. Real Valladolid - SD Eibar 2 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński 1 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia 1 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 77. Sparta Praga - Bohemians Praga 1 78. Genoa CFC - Brescia Calcio 1 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut 1 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag 1 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat 2 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 1 84. Walia - Republika Południowej Afryki 1 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK 2 86. Celta Vigo - Real Sociedad 2 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok X 88. Bologna FC - Sampdoria Genua 1 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 2 91. Swansea City - Cardiff City 1 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł 2 93. Granada CF - Real Betis 2 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 2 98. SPAL 2013 - SSC Napoli 2 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio 1 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen 1 102. UD Levante - Espanyol Barcelona 2 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona 2 109. AS Roma - AC Milan X 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 1 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1 112. Sevilla FC - Getafe CF 1 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium 2 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku - V. Bottas 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym 1 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF 2 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks 2
  11. 6. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2 7. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1 8. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Nurnberg 2 9. DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 2 10. Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 11. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2 12. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1 13. Cardiff City - Sheffield Wednesday 1 14. Granada CF - Osasuna Pampeluna 1 15. Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 1 16. Dominick Reyes - Chris Weidman 2 17. Ołeksandr Gwozdyk - Artur Bietierbijew 1 18. Anglia - Australia 1 19. Afyon Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 20. Nowa Zelandia - Irlandia 1 21. WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 2 22. SD Eibar - FC Barcelona 2 23. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1 24. Everton FC - West Ham United 2 25. Blackburn Rovers - Huddersfield Town 2 26. Pinar Karsiyaka - sigortam.net ITU Basketball 1 27. Korona Kielce - Wisła Płock 2 28. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Polonia Londyn 1 29. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1 30. FC Augsburg - Bayern Monachium 2 31. 1.FC Union Berlin - SC Freiburg 2 32. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz 1 33. Atletico Madryt - Valencia CF 1 34. Chelsea Londyn - Newcastle United 1 35. Tofas SK - Turk Telekom Ankara 2 36. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce 2 37. Legia Warszawa - Lech Poznań 2 38. Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec X 39. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1 40. Crystal Palace - Manchester City 2 41. SSC Napoli - Hellas Verona 1 42. Getafe CF - CD Leganes 1 43. RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam 2 44. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2 45. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma BK 1 46. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków X 47. FC Barcelona - Paris Saint-Germain 1 48. Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin 1 49. Robbie Davies Junior - Lewis Ritson 1 50. Vero Volley Monza - Allianz Milano 1 51. Juventus Turyn - Bologna FC 1 52. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2 53. RCD Mallorca - Real Madryt 2 54. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1 55. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 1 56. Walia - Francja 2 57. Deportivo Alaves - Celta Vigo 2 58. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 59. Japonia - Republika Południowej Afryki 1 60. US Sassuolo - Inter Mediolan 2 61. Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 2 62. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 2 63. VfB Stuttgart - Holstein Kiel 1 64. Real Sociedad - Real Betis 1 65. OGM Ormanspor - Bursaspor 1 66. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 67. RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot 2 68. Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 1 69. Sampdoria Genua - AS Roma 2 70. Cagliari Calcio - SPAL 2013 1 71. 1.FC Koln - SC Paderborn 1 72. Orlen Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt 1 73. Espanyol Barcelona - Villarreal CF 2 74. Bergischer HC - FRISCH AUF! Goppingen 1 75. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1 76. Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1 77. Manchester United - Liverpool FC 2 78. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 79. Parma FC - Genoa CFC 2 80. Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa 2 81. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 2 82. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1 83. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga 2 84. AC Milan - US Lecce 1 85. EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium 2 86. Sevilla FC - UD Levante 1 87. Philadelphia Union - New York Red Bulls 1 88. Minnesota United - Los Angeles Galaxy 2
  12. 1. Brazylia - Senegal 1 2. Kazachstan - Cypr 1 3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa 1 4. Łotwa - Polska 2 5. Holandia - Irlandia Północna 1 6. Austria - Izrael 1 7. Rosja - Szkocja 1 8. Macedonia Północna - Słowenia 2 9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen 1 10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium 1 11. Polska - Australia 1 12. Tunezja - Brazylia 2 13. Włochy - Rosja 1 14. Argentyna - Iran 2 15. USA - Kanada 1 16. Japonia - Egipt 1 17. Australia - Gruzja 1 18. Rosja U-21 - Polska U-21 2 19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 1 20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1 22. Czechy - Anglia 2 23. Islandia - Francja 2 24. Portugalia - Luksemburg 1 25. Turcja - Albania 1 26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1 27. Nowa Zelandia - Włochy 2 28. Anglia - Francja 1 29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi 1 30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 2 31. Irlandia - Samoa 1 32. Polska - Reszta Świata 1 33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano 1 34. Gruzja - Irlandia 2 35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 1 36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 1 37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley 1 38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB 1 39. Dania - Szwajcaria X 40. Wyspy Owcze - Rumunia 2 41. New York Rangers - Edmonton Oilers 1 42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca 1 43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona 1 44. Włochy - Grecja 1 45. Norwegia - Hiszpania 2 46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson 1 47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias 1 48. Argentyna - Rosja 2 49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo 1 50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong 1 51. Namibia - Kanada 2 52. Włochy - Kanada 1 53. USA - Australia 1 54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - L. Hamilton 55. USA - Tonga 1 56. Polska - Brazylia 1 57. Tunezja - Egipt 2 58. Walia - Urugwaj 1 59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor 1 60. Japonia - Iran 2 61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 1 62. Japonia - Szkocja 2 63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley 1 64. Kazachstan - Belgia 2 65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock 2 66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów 2 67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1 68. Arka Gdynia - CCC Polkowice 1 69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1 70. Białoruś - Holandia 2 71. Szkocja - San Marino 1 72. Polska - Macedonia Północna 1 73. Walia - Chorwacja 2 74. Słowenia - Austria 2 75. Estonia - Niemcy 2 76. Słowacja - Paragwaj 1 77. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1 78. USA - Rosja 1
  13. 1. Wisła Płock - Arka Gdynia X 2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 1 3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1 4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 1 5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 2 6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1 9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie 1 10. Brescia Calcio - US Sassuolo 2 11. Real Betis - SD Eibar 1 12. Polska - Argentyna 1 13. Brazylia - Rosja 1 14. Australia - Urugwaj 1 15. Tunezja - Włochy 2 16. Australia - Iran 2 17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 2 18. Japonia - Samoa 1 19. CD Leganes - Levante UD 1 20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1 21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2 22. Japonia - USA 2 23. Egipt - Kanada 2 24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2 25. Fulham Londyn - Charlton Athletic 1 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 28. SPAL 2013 - Parma FC 1 29. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2 30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1 31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2 32. Liverpool FC - Leicester City 1 33. Real Madryt - Granada CF 1 35. Lech Poznań - Wisła Kraków 1 36. Chrobry Głogów - Warta Poznań 2 37. Hellas Verona - Sampdoria Genua 2 38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów 2 39. West Ham United - Crystal Palace 1 40. Valencia CF - Deportivo Alaves 1 41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln 1 43. Sparta Praga - MFK Karwina 1 44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1 45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos 1 46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1 47. Iberostar Tenerife - Real Madryt 2 48. Genoa CFC - AC Milan 2 49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2 50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko 1 51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1 52. Robert Whittaker - Israel Adesanya 1 53. Włochy - Polska 2 54. Nowa Zelandia - Namibia 1 55. USA - Tunezja 1 56. Francja - Tonga 1 57. Iran - Brazylia 2 58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona 2 59. ŁKS Łódź - Korona Kielce X 60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2 61. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1 62. HydroTruck Radom - Start Lublin 1 63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 1 64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1 66. Celta Vigo - Athletic Bilbao 2 67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2 68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 69. Southampton FC - Chelsea Londyn 2 70. Bologna FC - Lazio Rzym 2 71. AS Roma - Cagliari Calcio 1 72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 1 73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin 1 74. Real Valladolid - Atletico Madryt 2 75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf 1 76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1 77. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 78. Newcastle United - Manchester United 2 79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2 80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 81. Torino FC - SSC Napoli 2 82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1 83. FK Jablonec - Slavia Praga 2 84. Real Sociedad - Getafe CF 1 85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2 86. Argentyna - Japonia 1 87. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2 88. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1 89. FC Barcelona - Sevilla FC 1 90. Kanada - Australia 1 91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes 1 92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2 93. FC Dallas - Sporting Kansas City 2
  14. 7. Chrobry Głogów - Lech Poznań 2 8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1 9. Real Valladolid - Granada CF 2 10. Hellas Verona - Udinese Calcio 1 11. Real Betis - Levante UD 1 12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2 13. Serbia - Ukraina 1 14. Preston North End - Manchester City 2 15. Francja - Włochy 2 16. FC Barcelona - Villarreal CF 1 17. Brescia Calcio - Juventus Turyn 2 18. Fidżi - Urugwaj 1 19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 2 20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1 22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 1 23. CD Leganes - Athletic Bilbao 2 24. RCD Mallorca - Atletico Madryt 2 25. AS Roma - Atalanta Bergamo 1 26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 1 27. Valencia CF - Getafe CF 1 28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 2 29. Polska - Wyspy Owcze 1 30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC 2 31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1 32. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1 33. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1 34. New York City - Atlanta United 1 35. Włochy - Kanada 1 36. Anglia - USA 1 37. Odra Opole - Arka Gdynia 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 2 39. SD Eibar - Sevilla FC 2 40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2 41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2 42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2 43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra 1 44. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1 45. Torino FC - AC Milan 2 46. Dominikana - Argentyna 1 47. Chiny - Holandia 2 48. Rosja - USA 2 49. Korea Południowa - Kenia 1 50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1 51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 2 52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1 53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2 54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 2 55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 56. Stoke City - Nottingham Forest 1 57. Villarreal CF - Real Betis 1 58. C. Joventut Badalona - Real Madryt 2 59. Japonia - Serbia 2 60. Denis Lebedev - Mike Wilson 1 61. Dominikana - Holandia 2 62. Argentyna - Tonga 1 63. Chiny - Serbia 2 64. Japonia - Irlandia 2 65. Korea Południowa - Brazylia 2 66. RPA - Namibia 1 67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen 2 68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 2 69. Athletic Bilbao - Valencia CF X 70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2 71. Sheffield United - Liverpool FC 2 72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 73. Raków Częstochowa - Wisła Płock 1 74. Juventus Turyn - SPAL 2013 1 75. SC Paderborn - Bayern Monachium 2 76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 77. Getafe CF - FC Barcelona 2 78. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1 79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 80. Kamerun - USA 2 81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 2 82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2 83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg 1 84. Borussia Dortmund - Werder Brema 1 85. Everton FC - Manchester City 2 86. Granada CF - CD Leganes 1 87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2 88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1 89. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 90. FC Porto - PGE VIVE Kielce 2 91. Jack Hermansson - Jared Cannonier 1 92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 1 93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2 94. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1 95. Atletico Madryt - Real Madryt 1 96. Rosja - Kenia 1 97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter 1 98. Dominikana - Serbia 2 99. Gruzja - Urugwaj 2 100. Chiny - Argentyna 1 101. Australia - Walia 2 102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1 103. Arka Gdynia - Piast Gliwice X 104. Japonia - Holandia 2 105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 1 106. SSC Napoli - Brescia Calcio 1 107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz 1 108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów X 109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - L. Hamilton 110. FC St. Pauli - SV Sandhausen 1 111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart 1 112. SD Eibar - Celta Vigo 2 113. Korea Południowa - USA 2 114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 115. Lazio Rzym - Genoa CFC 1 116. US Lecce - AS Roma 2 117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg 1 118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca 1 119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce 1 120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław 1 121. Rosja - Brazylia 1 122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad 1 124. Leicester City - Newcastle United 1 125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2 126. 1.FC Koln - Hertha Berlin 2 127. Cagliari Calcio - Hellas Verona 1 128. Levante UD - Osasuna Pampeluna 1 129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem 2 130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia 1 131. AC Milan - AC Fiorentina X 132. Sevilla FC - Real Sociedad 1 133. New York Red Bulls - D.C. United 1
×
×
  • Create New...