Skocz do zawartości
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: satkurier.pl, digi-tv.pl oraz sklepu hollex.pl

      2.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      2.2 tys.
      odpowiedzi
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      odpowiedzi
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      18.8 tys.
      odpowiedzi
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy CANAL+

      317.8 tys.
      odpowiedzi
    2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Polsat Box (wcześniej pod nazwą Cyfrowy Polsat).

      194.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      31.9 tys.
      odpowiedzi
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      12.3 tys.
      odpowiedzi
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      81.3 tys.
      odpowiedzi
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      276.1 tys.
      odpowiedzi
  4. TV naziemna w Polsce i Europie

    1. 19.1 tys.
      odpowiedzi
    2. DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna

      Dyskusja ogólna na temat naziemnej telewizji cyfrowej - oferta, przyszłość, standardy, problemy

      21.3 tys.
      odpowiedzi
    3. DVB-T2: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T2, odbiorniki, karty DVB-T2 dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T2!

      4.6 tys.
      odpowiedzi
    4. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      5.1 tys.
      odpowiedzi
  5. Sieci kablowe, IPTV, streaming i VOD

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      112.8 tys.
      odpowiedzi
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      3.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Streaming i usługi VOD

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video, itp.

      107.4 tys.
      odpowiedzi
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      21.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      5.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      30 tys.
      odpowiedzi
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1.6 tys.
      odpowiedzi
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      13.5 tys.
      odpowiedzi
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      179
      odpowiedzi
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1.2 tys.
      odpowiedzi
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22.8 tys.
      odpowiedzi
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      6.1 tys.
      odpowiedzi
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      9.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń.

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4.7 tys.
      odpowiedzi
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      7.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      5.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      2.5 tys.
      odpowiedzi
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      114.1 tys.
      odpowiedzi
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      25.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Programy, show i teleturnieje

      Dyskusje poświęcone programom, magazynom, teleturniejom i różnym show

      4.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      17.4 tys.
      odpowiedzi
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      8.7 tys.
      odpowiedzi
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      76
      odpowiedzi
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      51.5 tys.
      odpowiedzi
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      224.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      450
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • I jednak: weszła do głównego notowania. To pokazuje ponownie, jak listy przebojów są ustawiane, oraz - dlaczego MAXX to nic tylko maszynka do zarabiania lokalnych reklam, która gra podobnie do innych szaf grających lokalnych.
    • Wy czytacie ze zrozumieniem?  Orange usuwa te kanały.   C+ nie wiadomo na teraz.   - Kanały są gwarantowane dla naszych klientów do końca czerwca tego roku i na ten moment nie mamy do przekazania żadnych informacji dotyczących ich dalszej dostępności w naszej ofercie - mówi Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska.  
    • @G2000 Canal+ usuwa kanały PSP, żeby w przyszłości zaoferować PS1-3? (Poza tym nie ma PS4-5 tak jak wspominasz). Jestem pewny, że tak nie będzie, bo po przeczytaniu artykułu jest to bezsensowne. Ciekawe co na to sieci kablowe oraz co zrobi Polsat Box? 
    • Myślę że teraz, kiedy tv sat nie przybywa abonentów i jest tendencja do przechodzenia w streaming, jest odpowiedni moment by C+ i PB udostępniły swoim abonentom sportowe kanały konkurencji. C+ zaoferuje paczkę Polsatów Sport (PS1, 2, 3, 4, 5) za powiedzmy 30-40 zł. a PB zaoferuje paczkę Canal+ Sport (1, 2, 3, 4, 5) za powiedzmy 40-50 zł. 
    • Możliwości są dwie, niekompatybilne sterowniki, uszkodzona myszka. To drugie potwierdzisz lub wykluczysz w innym komputerze najlepiej z jakimś nowszym Windows.
    • Canal+ usunie kanały polsatu z dniem 30 czerwca.   https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-polsat-sport-premium-koniec-liga-mistrzow-polsat-box-orange-play-jak-ogladac
    • Google TV też wlicza się w ten limit?
    • @michael112 nie bedzie bo player zmieni swój profil i bedzie działał jako kanały typu FAST. Raczej to będzie za darmo 
    • Te opcje za 0zł masz zapewne na miesiąc czy dwa. Sprawdź dokładnie szczegóły proponowanej umowy.
    • Cześć, obecnie do końca maja 2024 opłacam taki pakiet na który wypowiedzenie złożone,  53,99 zł OPTIMUM+ CANAL+ SERIALE I FILMY VIAPLAY NAJEM WIFIBOX+   w panelu mam taka ofertę na 24 msc :  OPTIMUM+ 24.99 zł CANAL+ FAMILY 0.00 zł DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ 0.00 zł   warto coś negocjowac o utrzymanie ceny jak obecnie czy brac to co w panelu i dorzucic pozniej canale a viaplay osobno gdzies zakupic 
    • @_Artek_ usługa smart tv Vectra działa jednocześnie na trzech urządzeniach korzystających z apk + dekoder/multiroom
    • Spróbowałem porównać te dwa kanały. Najpierw wysłuchałem wywiadu Krzysztofa Ziemca z Krzysztofem Bosakiem (w całości) - o tym później, a następnie próbowałem wysłuchać przykładowego materiału z kanału Graczaka (słowo klucz: próbowałem). Akurat padło na film o CPK. No i... moja opinia jest taka że poziom Ziemca a poziom Graczaka to jak niebo i ziemia. Graczaka wysłuchałem minutę i więcej nie wytrzymałem. Facet nawet nie próbuje udawać że jest obiektywny. Popatrzcie też na dobór gości, jakich zaprasza. Tylko dwa razy ktoś z Lewicy, ANI RAZU!!! Platformy czy Trzeciej Drogi, a poza tym to tylko PiS, Konfederacja, kukizowiec i raz bezpartyjny kandydat na prez. Wwy (zresztą chyba też prawicowy). Update: Zresztą nagłówki niektórych filmów na kanale Graczaka mówią same za siebie: "Tusk (znowu) skłamał"; "Wszystkie kłamstwa Tuska", "Wszystkie twarze Sikorskiego", "Kim pan jest, panie Sikorski", "Wrócił Tusk i... nie ma pieniędzy? Czas zaciskać pasa!" End of update.  Nic dziwnego że Ziemiec był w TVP prawie 20 lat, przy różnych układach rządzących, a Graczak był tylko i wyłącznie w czasach rządów PiS i na tym koniec. No to teraz Ziemiec... Nie mogę jeszcze wystawić mu ostatecznej opinii po jednym wywiadzie, ale jak na razie jest w porządku. Rozmowa toczyła się całkowicie spokojnie, obaj rozmówcy zachowywali wobec siebie szacunek. Ziemiec, jeśli zdradza swoje poglądy, to w subtelny sposób. Ot, na przykład nazwa kanału (konserwa - od konserwatyzmu), czy krótkie pytanie na początek: "czym jest dla Pana konserwatyzm?". Tak jak mówię, ocena jeszcze nie jest pełna. Jeśli będzie zapraszał do swojego kanału także polityków z obecnej koalicji rządzącej, i jeśli nie będzie ich traktował gorzej niż potraktował Bosaka w dzisiejszym wywiadzie, to wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Prawdopodobnie wrócił stary, dobry Ziemiec sprzed 2015 r. Muszę przyznać, że - chociaż nie postawię stwierdzenia "jestem fanem Ziemca" - to jednak niewątpliwie należy on do dziennikarzy, których lubię i szanuję. Moim zdaniem, jest on swego rodzaju "ikoną TVP". Najlepszy dowód to fakt, że ten dziennikarz: - prowadził specjalne wydanie Wiadomości 2 kwietnia 2005 roku, tuż po ogłoszeniu śmierci Jana Pawła II; - prowadził główne wydanie Wiadomości 10 kwietnia 2010 roku, jak również kilkanaście godzin wcześniej prowadził studio katyńskie w Jedynce, podczas którego opinia publiczna dowiedziała się o katastrofie lotniczej; - prowadził również wydanie Wiadomości 13 marca 2013 r., tuż po wypuszczeniu białego dymu na konklawe, w czasie którego to wydania ogłoszono że papieżem został J. Bergoglio jako Franciszek. Pokażcie mi, który dziennikarz ma w portfolio prowadzenie frontowych programów podczas tylu szczególnych wydarzeń? Mimo wszystko to duży błąd że TVP się go pozbyła. Ja bym powiedział że wystarczy porównać kanały tych dwóch dziennikarzy żeby wyrobić sobie opinię, kogo można było w TVP zostawić, a kto brał udział w sianiu propagandy jednej opcji politycznej.
    • Popieram. Też myślałem że chodziło tylko o zysk pozycji w wyścigu. 
    • @fan tv Bo chyba nikt się nie domyślił że pytanie dotyczy sprintu i wyścigu. Z uwagi gdzie był po kwalifikacjach Alonso było duże prawdopodobieństwo, że może najwięcej odrobić. Proponuję żeby pytania dotyczyły tylko wyścigu i nie były powiązane ze sprintem lub wskazanie, że pytanie dotyczy sprintu i wyścigu. Pozdrawiam
    • Wbrew przesłankom z głosowań klubów OGAE, wg których  Belgia miała się znaleźć w Top 5 w finale, Belgia nie dostała się do finału.
    • No muszę używać touchpada.
    • Wczoraj poznaliśmy finalistów LM, a dzisiaj LE i LKE. Tym samym liczba sposobów uległa redukcji do 56, a w ciągu nadchodzących dni liczba sposobów będzie się zmniejszać. Aktualna sytuacja w ligach krajowych spośród finalistów: Real Madryt (LM) - zapewnił tytuł mistrza Hiszpanii gwarantując udział w fazie ligowej LM Borussia Dortmund (LM) - zapewniony udział w fazie ligowej LM, ale to będzie się wahać pomiędzy 4. a 5. miejscem, bo 4. miejsce bezpośredni udział w fazie ligowej LM i tym samym miejsce dla triumfatora LM zwolni się dla klubu z najwyższym współczynnikiem w fazie eliminacyjnej do LM w ścieżce mistrzowskiej (w obecnej chwili Bayer Leverkusen (LE) - zapewnił tytuł mistrza Niemiec gwarantując udział w fazie ligowej LM Atalanta Bergamo (LE) - może się wahać między 3. a 8. miejscem w Serie A, co oznacza minimalnie udział w rundzie barażowej do LK. Jeśli zakończy sezon na 3. lub 4. miejscu to oznaczać będzie, że miejsce dla triumfatora LE zostanie zwolnione na rzecz wicemistrzów Portugalii, czyli Benfiki Lizbony jako klub z najwyższym współczynnikiem w eliminacjach do LM (w obydwu ścieżkach). Fiorentina (LKE) - w najlepszym wypadku może zakończyć sezon na 4. miejscu w Serie A, a w najgorszym wypadku - 12. miejsce Olympiakos Pireus (LKE) - w najgorszym wypadku może zająć 4. miejsce w greckiej Superlidze, ale to wszystko ma zależeć od wyniku finału Pucharu Grecji pomiędzy Arisem Saloniki a Panathinaikosem Ateny.
    • Transmisje meczów reprezentacji Niemiec na kanale ProSieben z Astry ( dodatkowo zaplanowana jest też transmisja meczu USA-Słowacja 13 maja).   Mecz USA-Niemcy transmituje również SRFinfo Schweiz z Hotbirda 13,0e ( 11 maja godz 20:20).    
    • Kursor Ci nie działa, jedynie ręcznie. Niezrozumiale. Doprecyzuj. 
    • Polsat Sport Extra HD miał od samego początku tą samą ramówkę, co jego wersja SD, co nie wymaga oddzielnej koncesji, więc był to raczej zamiennik Polsat Futbol w pakietach CP, niż jego rebranding. Polsat Futbol zakończył całkowicie nadawanie.
    • Promocja polegała na tym, że dostawało się pakiet Premium w dotychczasowej cenie
    • Jak można tą promocję rozumieć? Dotychczasowi subskrybenci HBO MAX mieli przez kolejne 6 mies. za darmo nowy serwis? Czy to była jakaś specjalna promocja, że klienci połowę ceny płacili przez pół roku? Ile w ogóle właściciel stracił na taką okazję pieniędzy, wyliczyli i podali oficjalne dane w ramach promocji?  Czy w każdym kraju co wystartował MAX mają (mieli) swoje odpowiedniki lokalne na wzór playera?
    • Mam mysz bezprzewodową Modecom do Lenovo i mam mały problem. Mysz nie działa prawidłowo mogę przesuwać góra dół ale nie działa mi kursor (jedynie ręcznie ) Aha czerwona lampka  w myszy się nie świeci. Jakaś diagnoza ? Co robić, te sprawy ?
    • Nic sobie nie żartuję tylko proste pytanie zadałem czy można jeszcze przedłużyć umowę na tak korzystnych warunkach. Nie da się trudno, tak mam jeszcze do Października na 0 zł potem się pomyśli co zrobić. Dzięki za odpowiedzi😄
    • Taka promocja na pakiet najwyższy przez pół roku była na innych rynkach gdzie MAX wchodził wiec analogicznie można liczyć, że podobnie będzie i u nas
    • Według portalu party.pl teleturniej „Koło Fortuny" poprowadzą Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan: https://party.pl/tv-show/wiadomo-kto-zastapi-norbiego-w-kole-fortuny-duze-zaskoczenie/ i https://party.pl/tv-show/wiemy-kto-zastapi-ize-krzan-w-kole-fortuny-wybor-byl-oczywisty/ Błażej Stencel pochodzi z castingu na prezenterów organizowanego przez Telewizję Polską. 
    • Ciekawe czy Puls będzie w MAXie skoro dali go do Playera...
    • W ofercie Netflixa, w sumie bez zapowiedzi, pojawiła się najnowsza część "Kogla Mogla" ("Baby boom, czyli kogel model 5") Poza tym sporo innych polskich filmów, głównie z TVP, ale nie tylko: "Polowanie", "Jak ukradłem 100 milionów", "Marusarz. Tatrzański orzeł", "Wodecki, lubię wracać tam gdzie byłem" i już wcześniej zapowiadana "Akademia Pana Kleksa".    Od 1 czerwca na platformie pojawi się natomiast serial "Chucky" znany z anteny kanału SciFi.    A już 15 maja serial "Osiecka" TVP. 
    • "Oni się nie konsolidują, tylko będą oferować swoje serwisy w pakiecie."   Czyli tylko będzie trochę taniej przy kupnie obu naraz. Szkoda, miałem nadzieję na 1 aplikację, ale może coś takiego wprowadzą jak mam teraz w Apple TV, że jak zaznaczę w opcjach (w menu głównym Apple 4K) połącz z Disney + to po uruchomieniu aplikacji Apple TV oprócz ich standardowej oferty widzę także pozycje z kanału Disney +, w sensie że w wierszu z dramatami są dramaty zarówno z Apple jak i Disney. Można to znowu łatwo rozłączyć wyłączając opcję. Fakt że pozycji Applowskich pokazuje jakoś więcej : )
  • Nowe tematy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...