Jump to content

Madekp

Users
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobra

About Madekp

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. Madekp

  Vectra

  @Arkon dobrze pisze. Nie ma szans na pierwszą umowę takich warunków dostać. Tak jak napisał kolega wyżej, ceny są bardzo zbliżone lecz można jeszcze niżej zejść z 70zł za platynę z nagrywarką i netem. I twardo stać przy swoich warunkach, które się samemu na początku wytyczyło.
 2. Madekp

  Vectra

  Ha ha ha dobre👍
 3. Madekp

  Vectra

  To wszystko zależy od TV. Dekodera nie chciałem ze względu na brak nr swojej listy. Np. od nr 1 itd. Podpis jest poprzez stronę na kompie, w telefonach niestety nie widać . @Arkon do kiedy masz umowę?
 4. Madekp

  Vectra

  Mam ten Ubee od niedawna. Wifi hula jak talala😀 Prędkości wifi miałem na starym routerze tak jak ty dlatego miałem podpięty swój TP-Link, który wyciągał 140mb. Przy przedłużaniu wziąłem tego Ubee wszyscy mi tak radzili i nie żałuję teraz po wifi na 5ghz ciągnie nawet 280mb przy 300 jakie mam wykupione. Zerknij co mam w podpisie.
 5. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Ireneusz Mamrot w dalszym ciągu pozostanie trenerem Jagiellonii. Umowa została przedłużona o kolejny rok. Brawo zarząd. Ciekawi mnie jak te janexy i Staszewski czy Kowalski Cezary ,,dziennikarze'' odniosą się do tego. Po pucharze pisali już Mamrota nie ma. He he he
 6. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wy naprawdę wszyscy za Piastem. Nie może być. Gratulacje dla Piasta że poradził sobie sam nie patrząc na to jakim wynikiem skończy się mecz w stolicy. Czas na pocałunek śmierci w pucharach dla Cracovii. Widać ja trenerowi Probierzowi zależało na pucharach zresztą tak samo jak Jadze. O czym chodziły głosy już wcześniej.
 7. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Nie piszę o Tobie. Tylko o koledze. Że Piast i głowy, że Lech brak genów zwyciestwa. A jakie cechy ma Legia w tym sezonie?😆 Uderz w stół a nożyce się otworzą 😂😂😂
 8. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Warszawa zawsze szuka winnych wszędzie tylko nie u siebie. Ktoś pisał o spokojnych 3pkt. Legii w Białymstoku. Na 9 pkt. zdobyła 1. Jeżeli chodzi o głowy to moim zdaniem jest coś nie tak ale w głowach Legionistów.
 9. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Czy ktoś się orientuje dlaczego kibice Lecha w Gliwicach nie wejdą na stadion i Zagłębia w Warszawie również?
 10. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wyścigiem ślimaków nazywasz punktowanie Piasta?😆 Piast wygrał 12 z 15 ostatnich meczy. (2remisy i 1 porażka) Na rozpoczęcie grupy mistrzowskiej miał 7 pkt straty do Legii teraz ma 2pkt przewagi nad nimi. I ty to nazywasz wyścigiem ślimaków, moim zdaniem to jest galop po Mistrzostwo Polski.
 11. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Ja się zapytam gdzie się podział gen zwycięstwa Legii, bo nie mogę go zobaczyć już od 3 kolejek. Pewność siebie wyszła bokiem. Ciekawe czy było Szymon co jest? Na co Szymon Środa. Ja w MP Legii nie wierzę. @Arkonszacun za to, że problem w swojej drużynie zauważyłeś znacznie wcześniej. Natomiast co do pewnego i spokojnego zwycięstwa Legii w Białymstoku @mad85niestety ale nie okazałeś się prorokiem. Już mieliście wszystko. Niestety ostatnia prosta i tylko 1 punkcik a to o wiele za mało aby być Mistrzem Polski.
 12. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Bardziej chodziło mi o to że Kwiatkowski na varze. W dzisiejszych czasach sędzia var odgrywa większą rolę niż główny. Z drugiej strony patrząc na to jak Marciniak ignoruje var w naszej lidze. Wydaje się być nieomylny.😉
 13. Madekp

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Że Marciniak a na varze Kwiatkowski😂
 14. Madekp

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

  Bramka dla Ajaxu nic nie zmienia. W dalszym ciągu 2 bramki Tottenham musi strzelić aby awansować. Wyklucza to jedynie dogrywkę.
 15. Madekp

  Vectra

  Umowa została przedłużona. Plus tej umowy to podwyższenie internetu ze 150mb na 300mb co się wiąże z wymianą modemu. Dodatkowo HBO GO na 4m-c. Cena łączna 108,71zł. Reszta tak jak w podpisie. Umowa przedłużona z konsultantem gdyż miła Pani sprzed 2-óch lat z którą podpisywałem umowę jest na urlopie macierzyńskim. Ale kolego był ogarnięty😉
×