Jump to content

Madekp

Users
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

About Madekp

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Moim zdaniem widać że do drużyny Jagielloni wróciły ,,dobre duchy". Taki teamspirit. Niestety ale oglądałem tylko pierwsza połowę, w której Jaga była dużo lepsza. To drużyna z Białegostoku nadawała ton grze i widać było ciąg na bramkę gospodarzy. Czas podtrzymać dobra passę i wygrać najbliższe dwa mecze z Wisłą Płock i ŁKS Łódź była by to już niezła passa. Jeden remis i trzy zwycięstwa w ostatnich 4 meczach.
 2. U mnie faktura na pełną kwotę 105.70 zł, ale jako stan konta mam nadpłatę 40 zł. W moim przypadku spora ta rekompensata.
 3. Otrzymał ktoś rekompensatę pieniężną, oprócz odkodowanych Cinemaxów?
 4. U mnie dzisiaj zaświeciły Cinemaxy. Aczkolwiek może już wczoraj były ale nie sprawdzałem.😉
 5. U mnie nadal brak Cinemaxów. Canal+ Dokument jest. Po rozmowie tel. okazało się że pakiet Cinemax nie był włączony na moim koncie. Najpóźniej do jutra powinno wszystko działać. Info od konsultanta.
 6. Ale u mnie na kanale Eleven Sports 4k nie ma jedynie znaczka 4k ale jak wchodzisz w jakość to pokazuje 2160p 25000kbps. Czyli jakość 4k jest.
 7. Ewentualnie zerknij na podpisy, niektórych forumowiczów.
 8. 4K wspiera a 1080p już nie 🙈 A może mylisz p z i ? Porozmawiaj z technikami z Vectry Tak samo jest u mnie.
 9. 1080i a nie 1080p na module jest.A to jest ogromna różnica. To że jest 2160 to fakt m.in. Eleven 4k
 10. Potwierdzam. Co prawda nie mam już do tych kanałów dostępu ale są widoczne w aplikacji. 😉
 11. Trochę drogo? Hmmm nawet bardzo. Moim zdaniem i tak wszystko zależy od wcześniejszych umów i na jakie kwoty one opiewały. Stąd też różne kwoty za podobne warunki.
 12. Mam podobny pakiet z tym, że Internet 300mb Multiroom DTV HD z PVR + MODUŁ do TV Cena 105zł Aha jeszcze mam w dalszym ciągu HBO GO miało być na 4 miesiące jest już 5 miesiąc i dale odkodowane. Nie zgłaszam, bo i po co skoro działa. W umowie mam wyraźnie zaznaczone 120dni później sami wyłączą.
×
×
 • Create New...