Skocz do zawartości

G2000

Użytkownicy
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O G2000

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Ostatnie wizyty

94 wyświetleń profilu
 1. G2000

  Skoki narciarskie

  Czy był kiedyś przypadek że zdyskwalifikowano kogoś z pierwszej trójki? Przy kamerach komuś powiedziano że ma nieregulaminowy strój czy wagę. Bo zawsze jak ich pokazują to wszyscy w tej kańciapce są uśmiechnięci, poklepują się, ściskają dłonie, gratulują, pan z notesikiem coś notuje i się do nich ładnie uśmiecha.
 2. G2000

  Reklamy telewizyjne

  Ogólnie reklamy są głupie i bez sensu ale niektóre się wybijają. - Mamo, dlaczego bierzesz Neoangin? - Bo Neoangin jest neogenialny. Nauka wobec takiego argumentu jest bezsilna. Albo reklama banku Pożyczka przekorzystna. Korzyści takie że ho ho. Normalnie przez te korzyści że ho ho chce się brać pożyczkę. Jakiś konkurencyjny bank powinien teraz zrobić reklamę w której korzyści będą że ho ho ho. To dopiero byłaby atrakcyjna pożyczka.
 3. G2000

  Polsat News

  Włączyłem na chwilę Polsat News. Oj Gozdyra za długo nie zagrzeje miejsca w PN. Nie pasuje do obecnej linii ideologicznej tej stacji. Za dużo trudnych pytań zadaje ludziom z PiS. Ciekawe jaką oglądalność będzie miał ten kanał za pół roku.
 4. G2000

  Eurosport 1 i Eurosport 2

  Wczoraj podczas skoków był znaczek HD. Jak to wczoraj było nadawane? Ta wczorajsza transmisja nie omijała Paryża i dlatego był dopisek HD? Wczoraj podczas transmisji pojawił się jakby dwurzędowy pasek informacyjny. Może jednak szykują się do polskiej wersji Eurosport News? Ma ktoś może screena tego paska?
 5. G2000

  Skoki narciarskie

  Tajner i Kot na TVP oblepieni logotypami jak radzieccy generałowie orderami. Troszku żenująco to wygląda.
 6. G2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Który z tych blokerów jest lepszy? PIC16F84A czy PIC16F628A? Ten drugi układ jest nowszy ale widziałem że na ten pierwszy było kilka wsadów. Ktoś się nimi bawił. A wsparcie w takich przypadkach jest ważniejsze niż sprzęt.
 7. G2000

  Grupa TVN Discovery Polska – dyskusja ogólna

  Eurosport miał umowę z Interią (eurosport.interia.pl wystartował w połowie listopada 2017) i nie mógł ot tak sobie przejść na TVN24. Reklamy na Eurosportach sprzedaje Polsat Media i pewnie dlatego nie ma tych kanałów na transponderach TVN. Z tego co widzę w Google Polsat Media sprzedaje reklamy na Eurosportach od stycznia 2014 czyli bardzo prawdopodobne że ta współpraca zakończy się z końcem tego roku. Pewnie od stycznia E przejdzie w pełni pod skrzydła TVN. Ktoś wczoraj zarejestrował domenę eurosport24.pl. Raczej osoba prywatna, pewnie pod wpływem newsu o przenosinach strony eurosport.pl. Zajęła domenę bo chce zarobić na ew. sprzedaży.
 8. G2000

  Grupa TVN Discovery Polska – dyskusja ogólna

  eurosport.pl przenosi na eurosport.tvn24.pl. Wcześniej przenosiło na Interię.
 9. G2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Szkoda że producent DIVISO już zupełnie nie interesuje się swoim sprzętem i nie wypuścił żadnej poprawki na FEDC. A z tego co czytam to nie jest to jakaś zbyt skomplikowana czynność że np. musieliby przepisywać od nowa całe firmware splittera. Swoje zarobili na tych splitterach to już nic ich nie interesuje.
 10. G2000

  Dekoder HD5500s

  Czy w tym dekoderze są ustawione jakieś kanały z Astry 1 czy trzeba je ręcznie wyszukiwać?
 11. G2000

  Telewizor 4K

  Jeśli on kosztuje 999 zł i w tym jest zysk sklepu, zysk Manty, koszty transportu (po Polsce i do Polski), koszty sprzedaży, koszty serwisowania, cła, podatki, koszty promocji. To ile on kosztuje na wyjściu z chińskiej fabryki?
 12. G2000

  [FTA] TVP Polonia

  Tak było w załączniku.
 13. G2000

  [FTA] TVP Polonia

  Do tego newsa warto byłoby dodać jeszcze tę informację. Czy wszystkie transpondery HB sięgają aż do Kazachstanu? I jeszcze co zauważyłem to pomimo, że sygnał ma być nadawany w MPEG-4 to w zamówieniu jest mowa o DVB-S, a chyba każdy dekoder MPEG-4 ma głowicę DVB-S2.
 14. G2000

  [FTA] TVP Polonia

  I chyba przejdą. Załącznik nr 1 strona 14. https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/auction_preview.php?id=2023 Dlaczego tylko na pół roku? Kiedy TVP kończy się umowa z nc+? Może za pół roku i wtedy będą chcieli w nowym przetargu zmieścić i TVP Polonia? A może TVP sama wynajmie transponder? Ile wszystkie ich kanały zajmują miejsca?
×