Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  656
 • Joined

Community Reputation

116 Rewelacyjna

About G2000

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

2452 profile views
 1. To jeśli nadawca włączyłby ECP na C+ Premium to na wspomnianych wyżej dekoderach byłby obraz czy czarna plansza?
 2. G2000

  Formuła 1

  Oglądalność pierwszego GP w tym sezonie w innych krajach. https://motorsportbroadcasting.com/2020/07/07/analysis-how-f1s-return-to-action-fared-around-the-world/ Cytują polskiego dziennikarza.
 3. Żeby C+ włączył jakieś dodatkowe zabezpieczenia na kanale HD to dekodery HD tej platformy musiałyby obsługiwać to zabezpieczenie. Inaczej nie miałoby to sensu. A taki WiFiBox czy jakieś Sagemcomy raczej nie obsługują ECP.
 4. Jak C+ uszczelni system to dekodera na Linuksie nie będzie trzeba wymieniać?
 5. Mam bezprzewodowy divISO. Co w takim rozwiązaniu nieestetycznego? I co nim jest takiego "zacofanego? Gorszy obraz na TV?
 6. Ja na tym dziadostwie jakim jest splitter jadę ponad 10 lat i nie muszę niczym zarządzać z laptopa/telefonu/tabletu. Jedyną czynnością jaką wykonałem przez ten czas było dokupienie konwertera pod FEDC.
 7. Więcej informacji tutaj: https://mpeg.chiariglione.org/standards/mpeg-i/versatile-video-coding/text-isoiec-cd-23090-3-versatile-video-coding https://jvet.hhi.fraunhofer.de/ https://www.cnx-software.com/2020/07/07/fraunhofer-hhi-h-266-versatile-video-coding-vvc-halves-the-data-requirements-of-h-265/ https://wccftech.com/h-266-vvc-codec-official-succeed-h-265-hevc-consume-less-data-same-video-quality/
 8. G2000

  Formuła 1

  Jedno miejsce w Alfa Romeo, to Giovinazziego, należy do Ferrari. Ferrari obsadza je swoimi juniorami. 2 lata temu był to Leclerc, teraz Giovinazzi a jak odejdzie trafi tam młody Schumacher albo Szwarcman. Chyba że Alfa Romeo wycofa się z tego zespołu na co się nie zapowiada.
 9. Jeśli dobrze pamiętam to pierwsze uszczelnienie systemu SECA w Cyfrze+, na poczatku wieku, miało miejsce wieczorem gdzieś o 21-22. Pamiętam bo wszystko padło podczas filmu Cienka czerwona linia. To co ich powstrzymuje przed to może być nie w pełni działający OTT C+. Załóżmy że uwalają albo mocno ograniczają sharing i pirackie IPTV. Pojawia się wtedy na rynku spora grupa ludzi którzy będą chcieli wziąć coś legalnego. Jeśli OTT C+ nie będzie jeszcze w pełni uruchomiony to ta grupa ludzi pójdzie do konkurencji. Chociaż z drugiej strony ten darmowy miesiąc w usłudze C+ może być właśnie taką zachętą dla tych co utracą lewy dostęp do kanałów.
 10. Te procenty oglądalności w NTC to jakiego rzędu liczby widzów? https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-ogladalnosci-naziemna-telewizja-cyfrowa-maj-2020-tv-puls-przed-tvp1-w-16-49 Np. 7,95% dla TVP INFO to ilu widzów? Bo ciekawi mnie dla ilu Polaków ta stacja jest jedynym czy podstawowym źródłem informacji?
 11. Na Węgrzech, jeśli się nie mylę, państwo nie mogło przejąć mediów prywatnych to zrobili to poprzez zaprzyjaźnionych biznesmenów. Osoby zaprzyjaźnione z władzą dostawały kredyty i pozwolenia na przejmowanie poszczególnych mediów i te media nadal są prywatne ale sprzyjające Orbanowi. Solorz w ostatnich latach też sporo nakupił. Z dostaniem kredytów raczej nie miał problemów. UOKiK też jakoś nie protestował.
 12. Czy przez ostatnie 2 lata Canal+ utracił jakieś dyscypliny, rozgrywki? A jeśli tak to gdzie one trafiły.
 13. 4,5 tys. za tuner z dwoma CI+. To już lepiej i taniej kupić 2 telewizory.
 14. Radia Nowy Świat słucha teraz 100 tys. osób.
 15. G2000

  Wiadomości

  "Wiadomości" tak często cytują Gretkowską, że postanowili zmienić nieco jej słowa. https://www.wykop.pl/artykul/5568769/wiadomosci-tvpis-modyfikuja-cytaty/
×
×
 • Create New...