Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  524
 • Joined

Community Reputation

80 Świetna

About G2000

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1428 profile views
 1. Patrzę sobie teraz na powtórkę ostatniego wyścigu Formuły E. Komentuje Jędrzejewski a w niedzielę na żywo komentowali Gac i Mielczarek. Co tak dziwnie? I szczerze mówiąc lepiej się słucha Jędrzejewskiego niż tych panów z Eurosportu.
 2. G2000

  Wiadomości

  Jeśli wrzuciłeś to zdjęcie to pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę jak było naprawdę. https://www.tvp.info/46361545/historia-pewnego-zdjecia-jak-to-bylo-z-gestem-zurka Nawet Portugalczyk to przyznaje. https://twitter.com/SamPereira_/status/122117734072783
 3. Wiadomości osiągnęły kolejny level śmieszności wstawiając takiego lektora. https://streamable.com/cxvty
 4. Gdzieś na Twitterach były informacje czy ktoś ma prawa do DTM na ten sezon? Bo prawdopodobnie w czwartek ogłoszenie Kubicy i Orlenu ze swoim zespołem w DTM. Ktoś może na tym dobrze zarobić. Czy to pokazując tę serię u siebie czy np. odsprzedając prawa TVP.
 5. Epidemia która dzisiaj leci na TVN to była planowana kilka tygodni wcześniej? Czy TVN na bieżąco zmienia filmy i akurat dali ten film bo jest na czasie. Już kiedyś podobną sytuację zaobserwowałem na innym kanale. Jakiś film o huraganie czy trzęsieniu ziemi zbiegł się w czasie z bieżącymi wydarzeniami. I też się zastanawiałem czy to zbieg okoliczności czy specjalnie wrzucono ten film.
 6. Co to za gazeta? Z lat 90-tych pamiętam TV Sat Magazyn, Infosat ale Pawie oko? Internet też milczy na ten temat. To coś lokalnego? Dodatek do gazety?
 7. Co się stało z tym kanałem? Do tej pory programy rozpoczynały się o pełnych godzinach (ew. :30). Teraz zaczynają się o 9:50, 10:45, 11:40, 12:35, 13:30 itd. Nie ma chętnych na reklamy i programy zaczynają się co 55 min. a nie jak wcześniej co godzinę? A może zmieniła się koncesja?
 8. G2000

  TVP 4K

  Wtedy nie było żadnych MUX-ów to mieli dużo miejsca i możliwości na testowanie. Czy HB ma możliwość utworzenia wiązki punktowej obejmującej tylko Polskę? Teraz praktycznie każdy tv ma tuner DVB-S2 to wystarczyłoby podpiąć kabel od anteny sat i można odbierać TVP 4K FTA. Tak off topicowo, czy wiadomo co teraz porabia pan Farfał?
 9. G2000

  TVP 4K

  Gdzie mogą testowo uruchomić 4K w NTC? Pewnie tylko Warszawa.
 10. G2000

  TVP 4K

  Poprzednio współpracowali z nc+ bo C+ dostał 12 meczów z MŚ. A teraz już tak nie będzie.
 11. G2000

  TVP 4K

  Te 2,1 mln to chyba spokojnie pokryły wtedy koszty nadawania w 4K przez satelitę? Teraz kiedy C+ ma więcej dekoderów 4K, TVP zarobiłaby jeszcze więcej a i C+ mógłby nałapać nowych abonentów.
 12. G2000

  TVP 4K

  TVP 4K było wtedy tylko na satelicie czy w kablówkach także? Te 2,1 mln to było tylko od nc+ czy jeszcze kablówki się dorzuciły?
 13. TVN24 to potrafi rozbawić. Włączyłem na chwilę, bo staram się nie oglądać stacji informacyjnych. I pan prowadzący rzucił tekst: A teraz nasz tradycyjny, telewizyjny przegląd wydarzeń kulturalnych. Bo tradycje warto kultywować. I zaczynają nawijać o dziewczynie, która śpiewa piosenkę do najnowszego Bonda. Jaka stacja, taka kultura.
×
×
 • Create New...