Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  454
 • Joined

Community Reputation

65 Świetna

About G2000

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. A wrzuciłem to do wątku o wpadkach i błędach czy do wątku humor? Z tego co widzę pani jest jedyną kobietolożką w Polsce a pewnie i na świecie. Na zasadzie analogii najaktywniejsi użytkownicy forum mogliby się tytułować forumolog, satelitolog, platformolog, telewizjolog, dekoderolog itd.
 2. Co to za bloker? Jeśli Eliptora to napisz do nich. Na pewno pomogą.
 3. @ kanały sportowe, kilkanaście w grupie, 2 playery i co dzisiaj słyszę pod koniec biathlonu? Musimy szybko kończyć a jutrzejszą sztafetę kobiet pokażemy z odtworzenia. Przecież aż się prosi o słowa na dokończenie transmisji zapraszamy do Eurosport Playera, Jutrzejszą sztafetę kobiet w całości na żywo pokażemy w Eurosport Playerze. Słynny człowiek z excela awansował chyba na jakieś stanowisko kierownicze bo zrobił "porządki" wśród komentatorów. W zeszłym sezonie biegi czy narciarstwo alpejskie komentowano parami. Były wyjątki ale przeważało 2 komentatorów. To zupełnie inna jakość. Teraz ww. dyscypliny komentowane są w pojedynkę. I kto to komentuje. Narciarstwo alpejskie daje radę bo tam komentują ludzie związani z tą dyscypliną. Ale wczoraj biegi panów komentował pan Pajda. Spec od saneczkarstwa, bobslei i podnoszenia ciężarów. Jego komentarz polegał głównie na powtarzaniu różnicy czasów, kolejności na poszczególnych punktach i podglądaniu live timingu. Czyli praktycznie tego co widzi widz. Dzisiaj biegi panów komentował pan Ulbrych. Pewnie dlatego że komentował kombinację norweską. Dla człowieka z excela pewnie to to samo. Kanał sportowy i nie potrafi znaleźć jakiś nowych twarzy, głosów do komentowania? Przecież oni zarabiają grubą kasę za gniazdko. Zarabiają kasę za reklamy. Zarabiają kasę na odsprzedawaniu skoków TVP. Nie stać ich na wyspecjalizowanych komentatorów tylko biorą tych z innych dyscyplin którzy podają tylko cyferki podczas transmisji bo nie siedzą w danej dyscyplinie?
 4. G2000

  TVP Polonia

  Z tego co widzę oferty z przetargu na modernizację TVP Polonia do HD otworzono 18 listopada. Była jedna oferta ale wyników tego przetargu nie ogłoszono. Ale to ta sama firma która wygrała przetarg na HD w TVP Kultura to pewnie oni wygrali. Ale na sHaDeizowanie tych kanałów mają 60 dni. Nie wiem czy w tym roku się wyrobią a bez tego nie będzie HD na satelicie.
 5. G2000

  TVP Polonia

  Szybko im poszło. O 11 było otworzenie ofert nowego przetargu. Wyniku jeszcze nie ma a TVP Polonia już nadaje z tr. 128 z którego oferta była najtańsza. https://tvp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/3649/swiadczenie-uslug-w-zakresie-udostepnienia-lacznosci-satelitarnej-na-potrzeby-rozpowszechniania-programu-tv-polonia-przez-okres-12-miesiecy
 6. Dekoder jest już jednym z tych "ekranów" których liczba jest zależna od pakietu czy oprócz niego będzie jeszcze możliwe oglądanie Netflixa np. na 4 urządzeniach? A jeśli dekoder jest wliczany w te "ekrany" to czy można z niego zrezygnować czy jest na stałe wpisany?
 7. Czytając to AMA śmiało można napisać że Orange jest wirtualnym operatorem satelitarnym na infrastrukturze C+. Tam chyba wszystkie kanały są nadawane dzięki C+. Na pytanie dlaczego kanału X nie ma tu i tu pada odpowiedź że C+ nie ma takich praw i oni nie mogą nadawać. Na pytanie czy będzie paczka Polsatu pada odpowiedź że nie mają z nimi umowy. Itd. System kodowania inny bo został w spadku po wielkiej platformie Orange z kilkoma transponderami na HB. Ciekawe do kiedy mają prawa do tego systemu? Wcale bym się nie zdziwił jak kiedyś zamiast przedłużać umowę na Viacess wezmą dekodery od C+.
 8. G2000

  Formuła E

  A co z oglądalnością? Coś wiadomo?
 9. G2000

  Skoki narciarskie

  Przecież to oczywista oczywistość że pora rozgrywania konkursu skoków nie miała nic wspólnego z Eurowizją Junior. To przecież zupełny przypadek że w 2017 i 2018 pierwsza seria rozpoczynała się o 15 a teraz o 11:30.
 10. G2000

  TVP Polonia

  Ten przetarg na nadawanie TVP Polonia to pisał chyba jakiś nowicjusz. Pojawiły się np. pytania czy sygnał ma być nadawany CBR czy VBR. Doprecyzowano że dla CBR ma być 4 Mb/s a dla VBR 11 Mb/s, przy kanale HD. Jeśli dobrze widzę zniknął tez wymóg transpondera 133. To chyba po pytaniu że ten wymóg mógłby kogoś faworyzować.
 11. Aż dziw że tylu ekspertów od mediów tak się marnuje tutaj na forum. Nic tylko składać CV do C+ na wysokie stanowiska.
 12. Niby piekarz ... ... a jednak mechanik.
 13. Ciekawe czy "linuksiarze" też będą robić afery jak CP uszczelni swój system i już nie będzie można oglądać tej platformy z samej karty?
×
×
 • Create New...