Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  812
 • Joined

Community Reputation

151 Rewelacyjna

About G2000

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

3046 profile views
 1. Nie ma wyników oglądalności podium Kubicy? Jak mniema nie były powalające stąd brak danych.
 2. Kiedy TVN miało logo w prawym dolnym rogu? https://streamable.com/01hmfa
 3. Na dodatkowy kanał raczej nie ma szans. Ale np. C+ mogłaby swoim abonentom oferować dostęp do Eurosport Playera na jakichś promocyjnych zasadach. Powiedzmy 50 zł na rok. Eurosport Player co jakiś czas ma takie promocje. Skoro dają dostęp do HBO GO czy Netflixa to dlaczego by nie do EP.
 4. Tradycyjnie brakuje im anteny. 2 wyścigi kolarskie, WTCR, narciarstwo, snooker i muszą kombinować i zapraszać do Eurosport Playera. To jak zapraszają bo na głównych antenach nie mają miejsca to niech dadzą te transmisje za darmo abonentom. Albo niech zrobią jakiś dzienny/weekendowy dostęp za rozsądną cenę.
 5. To fejk czy prawdziwy podpis? Niby wygląda na fejk ale po ludziach z TVN wszystkiego można się spdziewać.
 6. Kto jest nadawcą niekodowanego BBC World News na HB? Nie mogli się dogadać z Kabelio, "dorzucić się", tamtą usunąć i odkodować wersję HD z tej platformy?
 7. Jest chyba dosyć duża swoboda interpretacji must carry / must offer. https://czasopismo.legeartis.org/2020/10/must-carry-must-offer-licencja/
 8. Czyżby koniec projektu? https://www.press.pl/tresc/63574,polsat-i-discovery-nie-zlozyly-do-uokik-wniosku-ws_-wspolnej-platformy
 9. Ciekawe gdzie oni wcisną TVP Dokument? Na 11-19 nie ma miejsca. W kultura/nauka/świat też nie ma miejsca. Podmienią z jakimś innym kanałem?
 10. G2000

  TVP Polonia

  Z tego co widzę TVP Polonia jest nadawana z transpondera na HB13B. Wszystkie transpondery C+ są na HB13C. Wg. tej mapki https://www.satbeams.com/footprints?beam=5516 transpondery C+ mają lepsze pokrycie Kazachstanu niż ten z którego nadaje TVP Polonia. A nie wiem czy w zamówieniu nie była mowa właśnie o Kazachstanie. Ciekawe jak by to wytłumaczyła TVP? Taki wybór transpondera?
 11. G2000

  TVP Polonia

  TVP Dokument pewnie będzie leciał z satelity z transponderów C+ tak jak reszta kanałów. Właściwie to dlaczego TVP ogłaszała osobny przetarg na nadawanie TVP Polonia a nie skorzystała z usług C+? Wydaje mi się że mogłaby wtedy uzyskać lepszą cenę niż u kogoś "obcego".
 12. Biorąc pod uwagę że TVP Dokument będzie od razu na satelicie i to w HD to z płaceniem TVP nie ma problemu. Jeśli dorzucić do tego zabawy w testowe nadawanie w DVB-T2 to raczej nie pieniądze są powodem dla którego nie ma TVP Kultura HD na satelicie.
 13. A dlaczego zniknęły ze sklepów branżowych? Sklepy sat też nie chcą się narazić producentom tv?
 14. Pewnie za stary Android bo z tego co widzę te tablety były sprzedawane z Androidem 4. Możesz się pobawić w instalowanie innych, nieoficjalnych ROM-ów z wyższym Androidem. Jeśli są do tego modelu.
×
×
 • Create New...