Jump to content

G2000

Users
 • Content Count

  411
 • Joined

Community Reputation

48 Dobra

About G2000

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Po przejściu na HD Fokus i Nowa można oglądać na tunerach na których nie działały wersje SD tych kanałów.
 2. G2000

  TVP Polonia

  Przetarg na nadawanie satelitarne. https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/auction_preview.php?id=2140 Czy TVP Polonia jako kanał dla Polaków mieszkających za granicą nie powinien być nadawany z innej pozycji niż 13E. HB to pozycja polska, plus jakieś kanały włoskie, arabskie. Bardziej europejską pozycją jest 19,2E. Tam nadają kanały dla Niemiec, Francji czy Hiszpanii. Czyli tam gdzie wyjeżdżają Polacy. Albo może powinna nadawać na 28,2E dla Polaków na Wyspach? Kraje na wschód od nas też mają anteny ustawione na inne pozycje niż 13E.
 3. Będzie zabawnie jak ten box z DVB-S będzie pobierał uprawnienia do odkodowania kanałów przez internet. Byłby to taki legalny sharing. Jest gdzieś stosowane takie rozwiązanie?
 4. Włączyłem sobie teraz ten SS. Ten kanał to karykatura telewizji informacyjnej. Przez chwilę nie wiedziałem czy to nie SNL Polska. Zarówno lektorzy w materiałach jak i gościu prowadzący, jeśli można go tak nazwać, strasznie komicznie akcentują swoje wypowiedzi. I wszystko z wielce poważną miną. No wypisz wymaluj SNL.
 5. Chciałem sprawdzić jakie kanały wchodzą w skład pakietu Rodzinnego i to mi wyskoczyło jako pierwsze w Google. To co oznaczały np. te pakiety IP30, IP20, IP60 itd.? Ten pakiet Rodzinny HD za 5 zł to ma jakieś oznaczenie?
 6. Jak na tunerze wejdziesz gdzieś w menu CA to w ogóle nie widać karty? Żadnego komunikatu?
 7. Wystarczy 2x kliknąć np. na ikonie Polsat HD i dostajemy jeszcze więcej "dziwnych" pakietów. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2
 8. G2000

  TVP Kultura

  TVP nie stać by dopłacić do wersji HD z satelity? Przecież są przy kasie.
 9. G2000

  TVP Polonia

  TVP Polonia też będzie w HD. https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/auction_preview.php?id=2137
 10. Jest jakaś różnica w szybkości działania pomiędzy starym a nowym modułem?
 11. Stary moduł CI będzie działa w nowym telewizorze z CI+?
 12. Rozmowy Merka z Korzeniowskim są chyba puszczane po GSM/LTE. Wczoraj kiedy sobie rozmawiali to obraz zawiesił się 2 razy w sposób identyczny jak na niektórych relacjach reporterów z Polski na TVN24. Ciekawe ile na tym zaoszczędzili?
 13. Ktoś się orientuje czym się różnią chipy Sunplus 1506A i ALIM3510C? Któryś lepszy, gorszy? Potrzebuję na szybko jakiś tani tuner i nie wiem czy wziąć Opticum AX410 (ALI) czy Opticum Sloth Classic (Sunplus).
×
×
 • Create New...