Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to by było najlepsze możliwe rozwiązanie które zapewne się z czasem ziści technicznie lepiej dla PB i kasa dodatkowo zaklepana :D- w ofercie zostały by PB 4K  z opcją PVR z dyskiem  - PB 4K LITE do multiroom 

Seria evo lite , evo hd i evo pvr byłaby wygaszana i nie oferowana w umowach . Reszta złomów typy PVR HD700 czy HD5500s i inne śmieć wynalazki i tak nie są oferowane już w umowach . Osobiście uważam że do PB4K wystarczy dodać fizyczny dysk czerpać z tego hajs i nowego dekodera 4K nie trzeba wprowadzać bo i po co !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 09:56, patryszq napisał:

I to by było najlepsze możliwe rozwiązanie które zapewne się z czasem ziści technicznie lepiej dla PB i kasa dodatkowo zaklepana :D- w ofercie zostały by PB 4K  z opcją PVR z dyskiem  - PB 4K LITE do multiroom 

Seria evo lite , evo hd i evo pvr byłaby wygaszana i nie oferowana w umowach . Reszta złomów typy PVR HD700 czy HD5500s i inne śmieć wynalazki i tak nie są oferowane już w umowach . Osobiście uważam że do PB4K wystarczy dodać fizyczny dysk czerpać z tego hajs i nowego dekodera 4K nie trzeba wprowadzać bo i po co !

 

W zasadzie zostałyby tylko do wprowadzenia dekodery Polsat Box Stream dla IPTV i Polsat Box 4K PVR a więc ten z wyświetlaczem. Od biedy możns by tez dać linie do DVB-T2 pod TV Mobilną czyli Polsat Box DVB-T2 i Polsat Box DVB-T2 Stream.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem aneks do umowy i dostałem to "cudo". Jak szybko dostałem, tak szybko się wycofałem. Zwykły golas nie warty nawet grosza. Kanały się zawieszają, dysku nie ma to się nie da zatrzymać, cofnąć, nagrać i tpd. Zabrali mi Evoboxa PVR2 i nie mogę go odzyskać!!!!!!!!!!!!!!!!. Zwykłe oszustwo, i przestrzegam wszystkich żeby nie dali się nabrać na to g...no. Skierowałem sprawę do UOKiK może pomogą, bo ja już nie mam siły pisać kolejne pisma, bo dostaję odpowiedż odmowną typu "ble ble".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 11:17, henryk II napisał:

Podpisałem aneks do umowy i dostałem to "cudo". Jak szybko dostałem, tak szybko się wycofałem. Zwykły golas nie warty nawet grosza. Kanały się zawieszają, dysku nie ma to się nie da zatrzymać, cofnąć, nagrać i tpd. Zabrali mi Evoboxa PVR2 i nie mogę go odzyskać!!!!!!!!!!!!!!!!. Zwykłe oszustwo, i przestrzegam wszystkich żeby nie dali się nabrać na to g...no. Skierowałem sprawę do UOKiK może pomogą, bo ja już nie mam siły pisać kolejne pisma, bo dostaję odpowiedż odmowną typu "ble ble".

 

17 godzin temu, patryk7588 napisał:

Ty tak serio?

Jak najbardziej serio. Tak to jest jak się wierzy w to co obiecują w reklamach

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten dekoder od kilku dni, podzielę się wrażeniami za około dwa tygodnie jak mi włączą sygnał, na razie mam czarny obraz na wszystkich kanałach (Fta również, mimo, że jest na nich dźwięk). Póki co, zaktualizowałem go do najnowszej wersji softu, co zajęło jakieś 25 minut i teraz efekt jest taki, że mam cały czas niebieską diodę (przed aktualizacją była zielona i niebieska), więc nie wiem, kiedy jest włączony, a kiedy nie...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Credens napisał:

Masz telewizję internetową czy satelitarną?

Satelitarną.

 

2 godziny temu, OlafS napisał:

Wiesz co- nawet nie chce mi się skomentować twojego podejścia do tej sprawy :(

Co masz na myśli? Jestem nowym abonentem i muszę odczekać dwa tygodnie na odkodowanie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie taką sytuację, że nie mam dostępu do satelity, więc interesuje mnie tylko OTT. Ciekaw więc jestem jak ten nowy dekoder 4K Lite daje sobie z tym radę. Jak ktoś ma już jakieś doświadczenia w tym względzie to proszę o info, będę wdzięczny. Tylko, o ile się nie mylę, musi to być osoba mająca wykupiony pakiet telewizji internetowej a nie satelitarnej, bo w tym przypadku nie działa na telewizorze OTT,tylko np.box go na urządzeniu mobilnym.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yoopiter napisał:

Satelitarną.

 

Co masz na myśli? Jestem nowym abonentem i muszę odczekać dwa tygodnie na odkodowanie sygnału.

 

4 godziny temu, czytnik napisał:

Jakie dwa tygodnie ?

Do 48 godzin i masz sygnał , albo i szybciej .

Ja bym dwóch godzin nie zdzierżył a ten wyżej ma zamiar płacić i czekać 2 tygodnie :!:😲 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...