Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Funkcja nagrywania dziala gdy w ustawieniach dekodera status usługi nPVR jest AKTYWNY/A. Zazwyczaj dzien-dwa po podpisaniu umowy. Czasami trzeba wylaczyć i włączyć dekoder do prądu. Rzadziej wykonać przywracanie ustawien fabrycznych.

2. Zakladka "Nagrania" pojawia się po nagraniu pierwszego tytułu, nagrać możemy przyciskiem REC. Wtedy odrazu wiemy czy działa nam funkcja nPVR.

Edytowane przez lj9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lj9 napisał:

1. Funkcja nagrywania dziala gdy w ustawieniach dekodera status usługi nPVR jest AKTYWNY/A. Zazwyczaj dzien-dwa po podpisaniu umowy. Czasami trzeba wylaczyć i włączyć dekoder do prądu. Rzadziej wykonać przywracanie ustawien fabrycznych.

2. Zakladka "Nagrania" pojawia się po nagraniu pierwszego tytułu, nagrać możemy przyciskiem REC. Wtedy odrazu wiemy czy działa nam funkcja nPVR.

W ustawieniach dekodera nie widzę opcji npvr. Jestem już 2 tygodnie po podpisaniu aneksu. Gdy wciskam rec na pilocie widać czerwone kółko na wybranym kanale i wtedy jest opcja anulowania nagrania. Wiec nagrywanie działa. Zreszta w umowie mam opcje npvr i catchup na dekoder 4K lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Piszę z takim problem, otóż posiadam dekodery: główny Polsat Box 4K Lite, i 2 dodatkowe Evobox Lite, posiadam także zestaw internetu ODU-IDU 300, problem w tym że dekodery nie mają dostępu do internetu, podczas łączenia z routerem wyskakuje komunikat że połączenie zostało pomyślnie uzyskane, natomiast nie mogę korzystać z wielu funkcji dekodera do których potrzebny jest Internet to znaczy np serwis polsat box go, usługa catch-up itp. Oraz przy teście połączenia internetowego wyskakuje błąd. Natomiast kiedy udostępniam internet z telefonu wtedy wszystko działa jak należy. W czym szukać problemu, z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś wpadł ten dekoder w moje łapy w ramach usługi OTT wraz z pakietem Disney+ . Cała impreza kosztuje 35 zł/-m-c za  pakiet Wygodny wraz z Disney+. Do tego dochodzi rabat 10 zł za smartDOM. Czyli zostaje 25 zł : ) Koszt aktywacji dekodera przy umowie na 2 lata -69 zł. Dekoder bardzo sprawnie się zainstalował na moim łączu internetowym- wszystkie kanały z pakietu się automatycznie aktywowały i nawet da się je oglądać : )

Sprzęt w mojej opinii całkiem niezły-przez parę dni go sobie intensywnie potestuje. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...