Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2023 o 22:36, wojtekmedia2 napisał(a):

A kolejny egzemplarz też miał starą wersję oprogramowania,  ale po czasie przyszła nowa sama. Tak więc jeżeli nie dostaniesz powiedzmy do jutra nowszej wersji od razu Idź z reklamacją.

Wszystko ok, przez noc pobrało część aktualizacji późinej chyba nawet w ciągu dnia się coś aktualizowało i teraz mam juz tą najnowszą wersję 1.0.22, ale najważniejsze, że wszystko działa. Dziękuje za waszą pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś została udostępniona nowa wersja oprogramowania 1.7.28 dla dekoderów Polsat Box 4K Lite z numerem seryjnym rozpoczynającym się od ERDZ. Oprogramowanie jest udostępniane partiami dekoderów. W ciągu kilku dni powinno trafić na wszystkie.

Główne zmiany dotyczą głównego menu tzw. "Mozaiki" na nim teraz są dostępne wszystkie pozycje w tym wybór lista kanałów np. Ulubionych lub innych grup tematycznych. Dotychczasowe główne menu znane np. z Evobox PVR jest już niedostępne.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt że aktualizacje zaczynają od wersji lite a nie głównego PB 4K, który wszedł do obiegu jako pierwszy a dużych różnic pomiędzy nimi nie ma? 

@support458Mógłbyś odpowiedzieć dlaczego? 

I czy długo dane będzie czekać na aktualizacje do głównego PB 4K? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Aktualizacja pobrana. Dużo zmian na in plus głównie w menu dekodera oraz w organizacji listy kanałów. Uporządkowano też radio internetowe. Jest także dostęp do aplikacji Polsat Box Go z poziomu dekodera.

Z minusów-nadal nie działa nagrywanie oraz usługa nPVR ( w ramach OTT )..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

support458
Posiadam Dekoder Polsat Box 4K Lite mam wersję  oprogramowania 1.7.28
Po aktualizacji zniknęła mi lista kanałów ulubionych przeskoczyło na wszystkie 
Czy jest teraz możliwość ustawienia listy kanałów ulubionych w tym nowym menu jeżeli tak to jak to zrobić pytam bo wiem że był z tym problem z góry dziękuję i czekam na odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam ten dekoder jako dodatkowy w multiroom, i zdaje się, że otrzymał nową aktualizację. Teraz nie mogę wejść do menu przez dwukrotne wciśnięcie zielonego przycisku, tam zawsze zmieniałem listę kanałów na ulubione, a zmiana jej w tym nowym menu ciągle powoduje powrót do listy kanałów przy każdym uruchomieniu dekodera. Ma ktoś też taki problem? Wcześniej, tj. przed aktualizacją, zapamiętywał ostatnio wybraną listę kanałów. Z racji, że dekoder jest dodatkowy, to wyłącza się przy każdym zgaszeniu telewizora, może tu leży problem? Da się to jakoś zablokować? Albo przywrócić poprzednie firmware i zablokować automatyczne aktualizacje?

Jest jeszcze opcja, że robię coś źle. W tym nowym menu przechodzę w lewo, tam jedna z pierwszych opcji od góry jest telewizja, a następnie wciskam niebieski przycisk opcje na pilocie, to przenosi mnie do menu z prawej strony, i tam z listy kategorii kanałów wybieram ulubione, wtedy lista moich ulubionych kanałów wyświetla się w nowym menu, i po wybraniu dowolnego wybieram oglądaj. Wtedy mogę nawigować po liście moich ulubionych kanałów jak w poprzedniej wersji dekodera. Do ogólnej listy kanałów wyrzuca mnie, kiedy dekoder jest wyłączony dłuższą chwilę np. przez noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 10:17, Januszewski napisał(a):

@Grabarz, u mnie listy ulubione działają ok. Napisałeś, że dekoder wyłączony przez dłuższą chwilę, to znaczy wyłączony z prądu, czy normalnie w Standby?

W Standby, ale nawet po dłuższym oglądaniu telewizji potrafi zmienić listę kanałów do domyślnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, posiadam dekoder Polsat box 4K lite. Już mówię o co chodzi, chciałem włączyć na tym dekoderze telewizję iptv ponieważ Polsat box 4k lite powinien posiadać funkcje DUO, więc wróciłem do ustawień domyślnych żeby zmienić odbiór z satelita+ internet na tylko internet, wszystko było ok do momentu zakończenia konfiguracji. I tu są dwie sytuacje ponieważ już przywracałem dekoder do ustawień domyślnych kilkanaście razy. Po konfiguracji jest albo błąd sieci, albo kanał NO SERVICE z planszą Polsat box by podłączyć internet od wybranych dostawców. Po prostu nie wyszukuje mi kanałów tak jak to jest w przypadku satelity. Dodam że spełniam wszystkie wymogi : Mam internet od Orange , o odpowiedniej prędkości, nawet tak wykazał test na dekoderze. Łączyłem się zarówno przez wifi ( próbowałem 2,4 GhZ i 5 GhZ) jak i przewodowo kablem ethernet. Zmieniałem też podłączenie kabla ethernet do różnych portów LAN w moim routerze. Mój router to Orange FlyBox LTE, internet bezpośrednio od Orange, żadna submarka.

 

Nie mam już siły ani nerwów .

Ktos coś, jakieś pomysły? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wlazły te ostatnie aktualizacje tak popsuły usuwanie kanałów powyżej pozycji 1000.Akurat zrobiłem ustawienia fabryczne o i taka niespodzianka ze strony Polsat Box tak trzymaj Polsat tak dalej że dajecie złomy ludziom to jeszcze dobijacie te dekodery aktualizacjami.

Edytowane przez krzysiek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...