Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszłam z CP do UPC i mam teraz ich dekoder 4k i nagrywanie w chmurze. To nagrywanie w chmurze to dramat, bo nie można nagrań przewijać w przód. Nie ma stop pauzy. Nie wszystko można nagrać.

No i obraz gorszy niż w Polsacie.

A miałam w Polsacie Evoboxa PVR, a wcześniej Sagema E-SI 88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o usługi IPTV to dekoder chodzi tylko u wybranych operatorów  Plus,  Netia (w tym TK Telekom, Internetia, Petrotel),  Orange,  AKASHA.NET,  TERRA TELEKOM,  WIDE-NET II,  IT4 POLSKA,  EZBIT,  COMP-SERWIS,  LUPRO,  WADOWICENET,  KOLNET,  VOLTA COMMUNICATIONS,  M3.NET,  LIQUID SYSTEMS,  INTER-KOMPBANINO,  NTELEKOM.

Pełna lista : https://www.polsatbox.pl/uploaded-files/reg-repo/Lista_operatorow_wspolpracujacych_z_CP.pdf

Jest jeszcze druga usługa zwana OTT i chodzi ona u każdego dostawcy internetu w tym operatorów kablowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziała w każdej sieci mającej dzierżawy  z Netią. Lista to tylko część dostawców, nie ujęto mniejszych podmiotów. 

Wystarczy spytać operatora albo bezpośrednio w Netia. 

 

Boxa i tak nie dostaniesz jak sieć nie współpracuje z Netia i nie udostepnia tych usług. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxa dostanie od Polsatu. Ale tv nie zadziała w sieci, który ma łacze od Netii, ale własny AS i IP, bo takowe muszą być one whitelistowane w PB (a są tylko zakresy Netii).. Były już przypadki, że ktoś kupił IPTV Polsatu, lokalny dostawca przeszedł na własną adresacje z tej Netii i się skończyło się oglądalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W istocie haseł rzucanych przez inspirujące wsparcia " sapportów "  lepiej niech takowych " niebawem " nie puszczają w eter bo finalnie sami z nich nie potrafią się w żaden sposób tłumaczyć i z sieci ich głos znika na miesiące . 💁‍♂️

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jak wybiorę opcje tylko internet to czy zadziała to z dowolnym dostawcą internetu ?

I czy jak połącze tylko przez internet to czy działa telewizja satelitarna czy trzeba mieć usługę OTT ?

I czy kanały 4K będą działać jak  nie mam telewizora 4K ?

Bo na mi box mi działają mimio że nie mam telewizora 4K.

I rozumiem że usługa nPVR nie działa z usługą OTT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...