Skocz do zawartości

maks27

Użytkownicy
 • Zawartość

  860
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20 Dobra

O maks27

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  ziemia łódzka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maks27

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś czytałem że występowały błędy w rozliczeniu wpłaty na poszczególne konta. Być może to było o konkurencyjnej platformie, nie pamiętam. Na 1 umowie mam teraz nadpłatę 3 miesiące, na nowej umowie pierwszy termin płatności 18 luty, może po uruchomieniu "jednej wpłaty" nie przyjdzie rachunek na dekodery ?
 2. maks27

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Korzysta ktoś z usługi "Jedna wpłata" ? Teoretycznie wtedy płacimy jeden rachunek za co najmniej 2 usługi w NC+, w praktyce może być różnie i nie wiem czy to aktywować. 😗
 3. maks27

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Logicznie myśląc, włączasz na okres 3 luty - 3 marzec i w czasie tego miesiąca zlecasz wyłączenie pakietu bez zobowiązania. Wyłączy się 3 marca. Jeśli masz wątpliwości, możesz zadzwonić i potwierdzić, że dobrze rozumiemy ten komunikat w ICOK.
 4. maks27

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Ja to rozumiem, że w lutym przed 3 marca możesz zlecić wyłączenie i tego dnia pakiet zostanie wyłączony zgodnie z początkiem nowego okresu rozliczeniowego.
 5. maks27

  Moje nc+ – Internetowe Centrum Abonenta (mojencplus.pl)

  Zgadza się pisałeś, jednak potwierdziłem, aby na przyszłość ktoś się nie zastanawiał, jak będzie. Tym bardziej, że infolinia twierdziła, że musi być osobne konto, dopiero osoba bardziej ogarnięta tak samo powiedziała, że nie da się założyć drugiego konta. Niewiele brakowało, a przy 2 umowie bym podał innego maila i ciekaw jestem zachowania systemu w tej sytuacji? Podejrzewam, że byłby widoczny na koncie po przełączeniu na tę 2 umowę, a logowanie po staremu.
 6. maks27

  Moje nc+ – Internetowe Centrum Abonenta (mojencplus.pl)

  Druga umowa już się pojawiła. W momencie zalogowania pojawia się pytanie, na którą umowę chcę wejść. Później można się przełączyć używając numeru klienta. Co ciekawe, po zakończeniu okresu oznaczonego mam taką samą kwotę rachunku w prognozie płatności na tej umowie, z którą w piątek przyjechał kurier.
 7. maks27

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Wymieniając dekoder przy aneksie do umowy na moduł, ile miesięcy gratis przy Rodzinnym HD można dostać przy umowie 24 miesiące? Nowi dostają 3 miesiące.
 8. maks27

  mediaBOX+ (ADB-3740SX)

  Tak czy tak spróbuję, jestem ciekaw jak będzie z odbiorem MUX-L3 czy Operator nie zablokował jego odbioru. Edit: Przy podłączeniu zarówno sat jak i DVB-T wyszukał wszystko nawet MUX IV (tu komunikat "Przerwa w sygnale antenowym. sprawdź ustawienie anteny") i na jednym z dwóch nadajników MUX- III zapisał tylko TVP 3 resztę z tego mux-a nie zapisał na liście. W takim samym podłączenie mydelniczka z TNK HD a to też ADB zapisała oba całe MUXY III jedynie EPG pobiera tylko na jednej wersji tego muxa. Sygnał MUX IV dekoder pokazuje: BER: 0,0E0 C/N (DB): 33,5 8K; 64QAM: 3/4 Sila89% Jakość 100% Mylący ten komunikat o złym sygnale, raczej powinien być o kodowanym sygnale, a najlepiej gdyby dekoder pomijał kanały kodowane, skoro nie zapisał dubla kanału z innego nadajnika MUX III. Edit 2: dekoder działa z pilotem mydelniczki, nawet się nie zdziwiłem, to też ADB. 😁
 9. maks27

  mediaBOX+ (ADB-3740SX)

  Czy mediaBOX musi widzieć sygnał sat, aby działała naziemna? Czasem bym podłączył go pod inny TV w drugim pokoju, a tam jest tylko naziemna.
 10. maks27

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  W południe odebrałem dekoder MediaBOX od kuriera. Pobrał aktualizację i wisi na ekranie aktywacyjnym. Siła 100%, jakość 71 % BER 0, 0E0. Zgodziłem się na aktywację przed upływem 14 dni, strona śledzenia pokazuje, że odebrałem przesyłkę. Jak długo mogę czekać na aktywację? Edit 14:25 dekoder aktywowany.
 11. maks27

  Moje nc+ – Internetowe Centrum Abonenta (mojencplus.pl)

  Na infolinii potwierdzenie, że druga umowa będzie na jednym koncie, jednak muszę poczekać na podpięcie, a dopiero dziś kurier był z przesyłką.
 12. maks27

  Moje nc+ – Internetowe Centrum Abonenta (mojencplus.pl)

  Na tego samego maila przyszła umowa. Trochę za późno pomysłem, że może być kłopot z założeniem konta. Jedynie przy zamawianiu spytałem, czy druga umowa to osobne konto i to konsultant potwierdził. Powiedział, że inny numer klienta i muszę założyć nowe konto na "Moje NC+". Edit: Na tego samego maila nie da się, a przy próbie z innym mailem komunikat w stylu "na dany PESEL jest konto istnieje". Nie pamiętam dokładnie treści. Chyba jutro będę musiał dzwonić, jak to rozwiązać.
 13. maks27

  Moje nc+ – Internetowe Centrum Abonenta (mojencplus.pl)

  Dziś zamówiłem 2-gą umowę. Mam na niej inny numer klienta, więc będę musiał założyć nowe konto. Mam do Was pytanie: czy do tego konta można użyć tego samego maila? Na razie dostałem przez SMS info o numerze klienta oraz informację, że kurier przyjedzie jutro. Zastanawiam się, czy już mogę to konto założyć, a przy zamawianiu podałem maila, jak przy 1-szej umowie.
 14. maks27

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Zastanawiam się, czy wystarczy osobie, która nie była klientem CP tylko dowód osobisty do podpisania umowy? W październiku podpisałem umowę z nc+, a miałem tylko dowód przy sobie. Druga kwestia: czy jak obecny klient zamawia nową umowę na odległość to czy wymagany jest też inny dokument, czy nie? W salonach w tym wypadku tylko spisują dane z dowodu do umowy.
 15. maks27

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Nowy 123 nawet gdyby wciskała to czytam, co podpisuję. Akurat w tym APS zakreślają długopisem ilość miesięcy, dzień płatności i data pierwszej płatności. No i masz rację, często proponują na początku najdłuższe umowy na przedłużenie. Zawsze warto czytać, co się podpisuje.
×