Skocz do zawartości

maks27

Użytkownicy
 • Zawartość

  955
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Dobra

O maks27

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 04.01.1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  ziemia łódzka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maks27

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Nagrywam wersję Fox HD. Korzystam z dysku 1TB i na bieżąco kasuję po obejrzeniu odcinka. Zauważyłem że po ostatniej awarii nadawcy jak chwilowo była wersja SD w miejscu HD teraz mam uboższe czyli jak pisałeś po południa następnego dnia EPG, tyle że na wersji HD.
 2. maks27

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Dziś się zastanawiałem jaki kanał włączyć aby zassało EPG na jutro wieczorem. Miałem tylko do jutra w południe, a chciałem zaprogramować nagranie serialu "Przejście" jutro na wieczór.
 3. maks27

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Posiadam moduł CAM blisko 3 tygodnie i raz wyskoczył mi na ułamek sekundy komunikat " brak karty w module" lub podobnej treści. Druga rzecz która mnie trochę irytuje to nagrane materiały na dysku podpiętym do TV LG prawidłowo są podpisanie tytułem z EPG, jednak brak opisów nagranych programów, które są normalnie emitowane w EPG. Na liście nagrań mam tylko tytuły. To już chyba wina softu tv mimo że jest najnowszy dostępny.
 4. maks27

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  U mnie na HD 5000 wersja oprogramowania to: 142, na infolinii otrzymałem informację że nie jest najnowsze i do ,2 godzin się zaktualizuje. Niestety mimo tego że dekoder jest na kanale 1 Polsat HD nie chce się uaktualnić, Póki co dekoder prawidłowo pracuje. Zastanawiam się ponad 2 godziny dekoder pracuje i nic się nie zmieniło w wersji oprogramowania karty. Czy to musi pchnąć ogarnięty konsul, czy z czasem zadziała z automatu ? Sprawdziłem 4 sztuki HD 5000 do których mam dostęp i każdy ma wersję 142 lub 190.
 5. maks27

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Też się zastanawiam nad zmianą na ten dekoder pożyczyłem w ramach testu na 2 dni od znajomych i u mnie był efekt WOW, a często nagrywam celem przewijania reklam i skasowania.
 6. maks27

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Pojawią się loga to tylko kwestia czasu, zawsze na początku ich nie ma.
 7. maks27

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Wydaje mi się że na pozycji 54 jest teraz FOX wersji SD chociaż na liście jest HD.
 8. maks27

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  No i jeśli jesteś w okresie promocyjnym warto dodać: z końcem okresu promocyjnego, aby nie płacić ewentualnej kary za rozwiązanie umowy przed terminem.
 9. maks27

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  W dekoderach byłej platformy "n" przełączała się kombinacją klawiszy na pilocie. Dekoder startując pokazuje logo na obu wyjściach, później tylko na wybranym HDMI lub EURO. Kupiłem TNK HD miałem tv CRT i po zmianie na tv HD też się zastanawiałem czemu nie działa. Po zmianie wyjścia zadziałało, w menu tej opcji mój dekoder nie ma, tylko na pilocie. Może i w tym dekoderze jest podobnie.
 10. maks27

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  W CP miesiąc kalendarzowy nie ma znaczenia, ważny jest okres rozliczeniowy. Więc na wypowiedzeniu jest tak samo napisz: ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego.
 11. maks27

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Sam kiedyś szukałem opcji regulacji jasności wyświetlacza i niestety brak.
 12. maks27

  iCOK Cyfrowego Polsatu

  @justina miałem podobną sytuację, już nie pamiętam jak dawno to było. Zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem u usunięcie konta, chwilę po rozmowie już mogłem założyć nowe. Ja konto ICOK miałem już wcześniej i z jakiegoś błędu nie mogłem się zalogować oraz odzyskać hasła, więc poprosiłem o usunięcie konta, abym mógł od nowa założyć. Oczywiście wszystkie dane umowy nie zmieniły się.
 13. maks27

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Z modułami jest tak samo ja miałem przez pewien czas czarny ekran i teraz mam RevQ2B w menu modułu. W dekoderze i module jest taka sama karta.
 14. maks27

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  @Kamil-4 Twoje problemy mogą mieć związek z aktualizacją kart tzw. rewizja karty. Dekoder leżał w APS i nie pobrał wszystkiego na kartę, skoro inny dekoder z multiroom jak piszesz działa na tej samej antenie. Coś więcej może podpowiedzą bardziej doświadczeni koledzy.
 15. maks27

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Ja korzystam z modułu dopiero 2 tygodnie i nie miałem restartu.
×