Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Świetna

About maks27

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 01/04/1972

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ziemia łódzka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś Msza Święta jest z głosem, nie tak jak przed tygodniem. Trochę to dziwnie wygląda z oznaczeniem "7" jakby tego nie można było przy dzieciach oglądać 🤔
 2. @radzion19 W sieci Multimedia Fokus TV HD działa.
 3. Skoro na antenie jest co innego niż w EPG to niech nadawca potem nie dziwi się że jest niska oglądalność. Mamy inne stacje tv które o to dbają, ewentualnie zmiany w ostatniej chwili nieuwzględnione w EPG, ale nie jak w tym przypadku ramówka z poprzedniego miesiąca przed zmianami jako aktualna. Ale cóż nie mamy obowiązku oglądania tv dlatego żeby ucieszyć właściciela. Tu właściciel wstydzi się własnego kanału nie wspominając już o innych swoich stacjach które jak TVR mają "puste" EPG czyli jego całkowity brak.
 4. Dzisiejszy aneks i CBS Action jest wymieniony tylko w pakiecie FILM.
 5. @Serceirozum135 dziś o 12:00 w EPG z nadajnika Kamieńsk jest Lista Śląskich Szlagierów i cała ramówka po staremu sprzed zmian. Może @PowerTV przywróci starą ramówkę z jednak na antenie nowa ramówka niezgodna z EPG. 🤔
 6. @Marekgd 2 miesiące temu podpisałeś umowę z tym dekoderem czy aneks ? Piszesz że go otrzymałeś, a do nowych umów go nie dają.
 7. Na kanałach TVP u mnie Hbb TV mam tylko na TVP INFO. Podobna sytuacja TVP Sport SD jest z teletekstem w DVB-T, a w MM już bez. Może MM sama robi tego muxa a nie pobiera i stąd ta różnica.
 8. Właśnie czekam na zmiany, mój tv sam aktualizuję listę kanałów, włączona przez mnie ponieważ była nieaktywna, no i czekam na okazję jak się sprawdzi. W DVB-T działa, a u mnie nie ma niestety DVB-T w kablu.
 9. maks27

  MUX III (TVP)

  TVP IINFO po przejściu na HD zachowało pozycję 34. W rozporządzeniu KRRITV o numeracji LCN coś chyba jest że po zmianie muxa numeracja będzie zachowana. Tak będzie z TVP Sport HD, jego wersja SD znika z DVB-T.
 10. maks27

  MUX III (TVP)

  Ja natomiast zastanawiam się czy zachowana będzie pozycja LCN 36 dla TVP Sport HD po przeniesieniu na MUX III.
 11. Pisałem reklamacje o wymianę WIFibox-a na coś innego, brak współpracy z dyskami zewnętrznymi, t o miałem odpowiedź żeby robić próby z kolejnymi modelami dysku i może któryś zadziała. Bez podłączonego dysku jakoś działa, ale brak opcji PVR. Teraz mam Mediaboxa i wiem że jak zaplanuję nagranie to będzie zrealizowane. Oczywiście w ramach pakietu. Gdy miałem Wi-Fiboxa była loteria: albo nagra, albo nie. 🤔 Te same dyski podłączane do Sagemcom-a DSI 87 i nagrywanie działało. Podejrzewam że Operatorowi nie zależy na tym, nawet wniosłem o wymianę na starszy model, bez skutku. Ale ten nowszy jest podobno "lepszy" tyle że nie dla mnie.
 12. Dobrze widzisz. To się pojawiło równocześnie ze zmianą logo z wielkiego białego na mniejsze pomarańczowe.To jest okienko na którym są miniatury na autopromocji.. Msza Święta na YouTube kanał Tyniec.tv była Ok. Podejrzewam że stąd jest brany sygnał.
 13. Msza Święta jest emitowana bez dźwięku zarówno naziemnie jak i na satelicie 🤔 @PowerTV możesz to poprawić ? Myślałem że to dla niesłyszących, jednak brak całkowity głosu, napisów i tłumacza języka migowego.
 14. To nie jest kod na plus miesiąca 😉, a PIN na kanały "xxx" 😚 Z reguły 1234 lub 0000 😀.
×
×
 • Create New...