Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1596
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Rewelacyjna

About maks27

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 01/04/1972

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ziemia łódzka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś transmisja Mszy Świętej prawidłowo 👍 Teraz czekamy na poprawienie EPG, aby nie było przesunięte o godzinę i aby pojawiło się na pozostałych kanałach muxa..
 2. Dzięki wzajemnej pomocy na forum uczymy się i szybciej coś się dowiemy niż z infolinii operatora..😊
 3. Raczej znaczenie ma jaki program oglądamy, podobnie jak uprawnienia odbioru lecą na kanałach z transponderów PC+. Normalne że np. w sygnale CP czy RAI nie mając dostępu PC+ nie może dodać swoich danych. Najszybciej powinno pójść na TVP1 lub kanały własne platformy z plusem. Niedługo zmiany nazw kilku kanałów, więc będą aktualizowane te ikony czy raczej właściwie Picony w dekoderach. Sam się zastanawiam jaka jest prawidłowa nazwa. 🤔
 4. maks27

  TVP 3

  Zgadza się, TVP 3 Łódź zawsze miało nazwę miasta, jak Katowicka TVP3 przestała dodawać miasto do loga z racji ze odbieram obie wersje wybierałem tą z Katowic. Nie podoba mi się też wersja warszawska z satelity przez pasek z informacjami, mógłby być tylko w czasie pasm lokalnych, a zdarzało się że był w czasie seriali.
 5. Piszesz przez zakładkę "napisz do nas" i dostajesz na maila potwierdzenie. Kilku dni temu pomogłem w ten sposób koledze wyłączyć Eleveny, miał je na rok i też informację że nie można wyłączyć w strefie C+. Po kilku godzinach mailowe potwierdzenie dyspozycji z datą realizacji.
 6. Te ikony graficzne jak je nazwałeś po prostu nie są stałe dosyłane i może nie trafiasz na kanał na którym są. Miałem kiedyś wifiboxa i 2 tygodnie to trwało, innym razem po resecie ustawień fabrycznych załadowały się po kilku godzinach. Skoro robiłeś ustawieniami fabryczne wykasowały się i po pewnym czasie będą ponownie ikony na belce. 😀
 7. MUX-L3 każdy program ma EPG godzinę do przodu, sam zegar multipleksu godzina prawidłowa. Początkowo myślałem że mamy nieaktualne EPG, dopiero po chwili zauważyłem to przesunięcie do przodu o godzinę. Skoro MUX-L4 to również MWE dlatego tu pytałem o ocenę jakoś odbioru po zmianach EPG.
 8. maks27

  TVP 3

  TVP 3 Katowice miało w logo dopisek 'Katowice' tylko na czas pasma lokalnego. Niestety ostatnio jest on cały czas, fajnie się wyróżniała pora emisji pasma lokalnego.
 9. @akoss22 Po prostu EPG jest przesunięte o godzinę i stąd te niezgodności z tym co jest na antenie.
 10. Jak u Was z odbiorem ? W MUX L3 do tej pory EPG było na 3 programach, od wczoraj jest na 5 i cały MUX ma czkawkę, chwilami zupa pikseli.
 11. Koło 3 w nocy wyskoczył komunikat na ekranie, coś w stylu: "sprawdzanie czy jest dostępna nowa wersja nowego oprogramowania" Niestety dość szybko ten komunikat zniknął, nie zdążyłem mu się przyjrzeć, spotkaliście się z podobnym komunikatem ? Może trafiłem na porę że dekoder sprawdza w nocy czy jest dostępna aktualizacja ?
 12. @PowerTV prosisz o sprawdzenie, po czym EPG całkowicie znika na całym MUX L3. Po co obiecujesz rozszerzenie na cały MUX, jeśli każdym kanale je wyłączasz.
 13. @PowerTV teraz EPG tylko na NTL Radomsko 🤔 jak to będzie robicie coś ? Nie działa Red Carpet TV - czarny ekran chyba problem po stronie nadawcy, podobnie na sat i w kablu. Stan na godzinę 12:59 cały mux bez EPG ciekawe jak długo ?? Red Carpet TV poprawnie działa.
 14. Sam się zastanawiam nad zmianą HD5000 na Evoboxa Lite dla CatchUp tv, aktualnie Rodzinny HD za 5. Do rozważenia długość umowy.
 15. To wina softu w T-HD 210 pomaga wyłączenia z prądu na chwilę.
×
×
 • Create New...