Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1785
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Rewelacyjna

About maks27

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ziemia łódzka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od prawie tygodnia brak EPG na Nuta TV, Power TV, Top Kids JR, Biznes24 to jeszcze można zrozumieć ponieważ to kanały z rodziny PowerTV i nikomu nie zależy na oglądalności oraz promowaniu tą metodą. 🤗🤗🤗. Bardziej zastanawia to że Mango 24 płaci za miejsce w muxie i jest bez EPG. Chyba że nie płaci za slot i dlatego jest traktowany brakiem wspomnianego EPG 🤔.
 2. Nowa umowa to 2 z reguły 2 lata, są też 15 miesięcy. Przedłużenie od 12 do 29 miesięcy może być. W ICOK masz pozycję: Data podpisania umowy/aneksu, więc łatwo sprawdzić kiedy to zrobiłeś.
 3. ICOK zaokrągla w górę do pełnych miesięcy, już masz ich 6 i @DamPrz możesz zacząć działać 😊.
 4. MUX-8 odbierał cały czas, miałem pogląd na jego kanały.
 5. Zawsze CP może się zabezpieczyć i włączyć Eleven Sports 4 jako niegwarantowany.
 6. Jutro w południe krótka godzinna przerwa konserwacyjna na górze Kamieńsk. @PowerTV czyżby przeniesienie emisji na nowy obiekt ?
 7. No i ..... Nuta TV, Power TV, Tpo kids Jr., oraz Biznes24 są bez EPG zgodnie z przewidywaniem. Nadal brak również EPG na Mango 24. Wczoraj występowały zaniki sygnału MUX-L3 i nie ma już sygnalizacji teletekstu na Mango 24. 😁😁😁.
 8. @Jakub471 ja mam numer w mix i niestety nie dało się podpiąć do numeru w Play24, można tylko do abonamentu, takie info dostałem z infolinii. Zarejestrowałem usługę na numer w Plusie.
 9. Mango24 sygnalizuje że jest emitowane z teletekstem, niestety jest emitowany "pusty" sygnał i czarny ekran po włączeniu opcji teletekst na pilocie. Jedyny kanał w MUX-L3 tak ustawiony 😁 Od jutra nie bedzie EPG na Nuta TV, Power Tv, Biznes24 oraz Top Kids Junior. Na tych wspomnianych kanałów już nie widać EPG na kolejne dni. Znowu ktoś zapomniał dopisać na kolejne dni EPG. 😁
 10. CNN jest, natomiast przy Eleven Sports 1 4K komunikat: nie udało się zlecić nagrania.
 11. Naciśnięcie klawisza "2" na pilocie od tv LG powoduje włączenie dekodera ADB, TECHNIKOLOR nie reaguje. Przy najwyższej rozdzielczości ADB i włączonej w tv LG funkcji ,,HDMI ULTRA Deep Colour" kompletny brak odbioru nic nie pomagało dopiero y łączenie tej funkcjji, albo zmiana rozdzielczości na niższą, w której już nie przeszkadza ta funkcja. TECHNIKOLOR poprawnie działa z funkcją z którą nie radzi sobie ADB.
 12. A rozmawiałeś z DUK czy ze zwykłą infolinią ?
 13. A Mango24 nadal bez EPG coś informatyk nie potrafi usunąć błędu. Skoro nadawca płaci za miejsce to należy go poważnie traktować i poprawnie ustawić EPG.
 14. Jest też informacja że program będzie emitowany od 1 czerwca.
×
×
 • Create New...