Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Świetna

About maks27

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 01/04/1972

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ziemia łódzka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przypomnienie też czasem używam w dekoderze CP i tego brakuje. Po naciśnięciu VOD na pilocie dekoder pokazuje komunikat: "Trwa inicjowanie usługi NC+ GO TV. Proszę czekać" czekałem 20 minut i nic. Jest to niezależnie od tego czy podłączony do internetu, czy nie. Oszczędzanie energii maksymalne.
 2. Ja zamawiałem w czwartek kurier we wtorek, poniedziałek wysłali. Im bliżej świąt pewnie będzie dłużej. @_Artek_ u mnie było tylko potwierdzenie zamówienia 2 jak i 3 o wysłaniu paczki z numerem śledzenia.
 3. W menu dekodera to jest chyba opisane: sterowanie TV. Piszę z pamięci.
 4. Wczoraj kurierem przyszedł TECHNIKOLOR. Seria ITCA na to wskazuje, aktywował się dziś rano, w ICA data wydania dzisiejsza. Przed aktywacją karta pokazywała uprawnienia na 92 rok w linijkach NC+, NC+1, NC+2 widać było na czipie że nie była wkładana do czytnika, czy sam dekoder nowy czy niie to nie ważne po prostu działa. Co mnie zaskoczyło po zniknięciu ekranu aktywacji ruszył na kanale 13 TVP HD. Oczywiście po podłączeniu pobrał aktualizację i po kilku godzinach pojawił się NETFLIX na 222 i w menu. Wybrany pakiet Ekstra dla czynszu 0 zł.
 5. @ircios może teraz tak i czekam na aktywację może jutro będzie. Sam byłem świadkiem w styczniu tego roku: kurier koło południa i po 17-stej aktywacja. Dlatego spodziewałem się podobnej sytuacji, i tak poszło w miarę sprawnie. Zamówienie czwartek, wczoraj wysłane i dziś odebrane, więc spokojne czekanie na aktywację. Miała być umowa w salonie, jednak tam stwierdzili że najpierw aneks umowy która jest do stycznia bo "system nie puści", więc zamówienie przez stronę i system puścił skoro jest zrealizowane.
 6. To Extra+; bez Netflixa i byłem pewien że będzie ADB więc chyba pozytywne zaskoczenie. To kolejna umowa i jeszcze jej nie widać w strefie CANAL+ poczekam do jutra dopiero telefon na infolinię jeśli nie złapie aktywacji.
 7. Dziś przyjechał kurier dekoder 4K seria ITCA to TECHNIKOLOR czy ADB ? Druga sprawa kurier był ok czternastej i tak jest to widoczne na stronie śledzenia, więc wygląda na to że potwierdził platformie doręczenie, jednak nadal ekran aktywacyjny. 🤔
 8. No nie musi, jednak zdarza się jak teraz na kanał Epic Drama chyba do końca roku.
 9. Czy Multimedia robi z okazji świąt promocje w postaci "Otwartych okien" ? Klient z pakietem Superbox miałby okazję zobaczyć coś w wyższym pakiecie. 🙄
 10. Teraz na antenie emitowane są pasy Edit: niedziela 11:27 msza św. jest bez głosu @PowerTV czy ktoś kontroluje emisję ? Edit 2: po zakończeniu transmisji głos " cudem" naprawił się.
 11. Nie raz spotkałem się z sytuacją że dekoder już nie miał uprawnień na "pakiet techniczny" . Jeśli dekoder trochę leży w magazynie straci uprawnienia na ten pakiet i wtedy trzeba czekać na aktywację pomalowaniu danych do systemu, wtedy ruszy zgodnie z zawartością zgodnie z podpisaną umową. Sam miałem ful pakiet aż 3 dni. Znajomi po odebraniu dekodera od kuriera zdążyli podłączyć dekoder i za pół godziny zobaczyli komunikat: "Tego kanału..." pomógł kontakt z infolinią.
 12. Umowa podpisana w salonie czy był kurier ? Jeśli przez kuriera to też może być powodem.
 13. Teraz Rodzinny HD jest za równe 5 zł.i po okresie promocyjnym drożeje o 10 zł. czyli 15 jeśli nie aneksujemy. Lepiej zostawić Darmowy HD i wziąć nową umowę i po przedłużeniu mieć Rodzinny HD za 5 Sam miałem 2 Darmowe HD i 1 zmieniłem na Rodzinny HD jeszcze za 4,99 i nie zmieniam nic jest na czas nieokreślony nadal 4,99.
 14. Wróciło EPG na NTL Radomsko, Eska Extra TV, no i na Stars.TV to bardzo upraszcza choćby zaplanowanie nagrywania. Czasem nagram choćby Kurier, aby obejrzeć w wolnej chwili.
×
×
 • Create New...