Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1031
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobra

About maks27

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 01/04/1972

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ziemia łódzka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maks27

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Może w nadajniku GSM zmienili pasmo ?
 2. maks27

  Multimedia

  Jeszcze jedno: Przy nieaktywnej e-fakturze są widoczne w ebok faktury ?
 3. maks27

  Multimedia

  Jak jest liczony okres umowy dla nowych klientów ? Znam kogoś, kto jest klientem od kilku dni. Umowa na 2 lata i ebook pokazuje koniec umowy kwiecień 2021. Wychodzi na to że maj wlicza się do umowy, a w rachunku nieduży zysk, ponieważ pierwsze 2 miesiące po 1 zł. opis być za niepełny miesiąc plus aktywacja. Wniosek że połowa maja za pół złotówki. Przedstawiciel mówił o 2 latach + niepełny.
 4. maks27

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Po wypowiedzeniu jak masz 4 miesiące do końca umowy (ICOK pokazuje 5) przez DUK jest oferta 24 miesiące pierwsze 3 gratis Rodzinny HD w cenie 5 złotych. Sam próbowałem bez wypowiedzenia nie dało rady, teraz mamy lepiej ponieważ nie trzeba wysyłać wypowiedzenia pisemnie, można to zrobić poprzez ICOK.
 5. maks27

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @Zsuetam 2 x Evoboxa PVR to tylko w 2 osobnych umowach. Ten dekoder tylko jako główny.
 6. Ten kanał chyba utrzymuje się z wynajmowania slotów na swoim naziemnym muxie lokalnym kanałom muzycznym. Ostatnio nawet zastanawiałem się kiedy grupa Polsat skończy emisję Eski Extra w MUX-L3.
 7. maks27

  + Miesiąca - dyskusja

  To że miesiąc wcześniej w tej umowie twierdzili że nie można tego zrobić. Teraz się odmieniło i proponują jako +miesiąca i już się da, jednak klient już nie chce.
 8. maks27

  + Miesiąca - dyskusja

  Na umowie z pakietem Nowy Start+ i dekoder WIFI-box+ przyszła mailem oferta na multiroom w promocji z ewentualną koniecznością wymiany dekodera głównego jeśli nie jest PVR.
 9. Możecie polecić jakiś niezależny tuner DVB-C aby była możliwość nagrywania ? Jeśli mamy swój dekoder rozumiem że Multimedia nie może zablokować nagrywania, jak to bywa w dekoderach wypożyczonych.
 10. Wczoraj spotkałem się z sytuacją jak ktoś szukał przejściówki HDMI - Chinach aby dźwięk z Evoboxa podłączyć do głośników żeby nie pracował tv jako radio.
 11. Zapomnieli o NTL Radomsko 😉
 12. maks27

  iCOK Cyfrowego Polsatu

  Też nigdy nie miałem problemu z wyłączeniem pakietu poprzez ICOK.
 13. maks27

  mediaBOX+ (ADB-3740SX)

  @Pawe3 tego dekodera używam tylko ja, poza tym ten komunikat można znaleźć w menu dekodera w pozycji "wiadomości" . W maju robiłem 2 wpłaty i komunikat był raz, dlatego moje zaskoczenie tym potwierdzeniem wpłaty na ekranie i wiem że ponownie już nie pokaże się, ponieważ mam mydelniczkę TNK HD i w podobny sposób jest komunikat o doładowaniu (to też ADB).
 14. maks27

  mediaBOX+ (ADB-3740SX)

  Mam ten model 4 miesiące i pierwszy raz przyszło powiadomienie na ekranie o zaksięgowaniu wpłaty, a to nie pierwsza wpłata była i wcześniej nie było komunikatów.
 15. maks27

  Multimedia

  Czy oferta dla nowego 44 złote za internet 60 Mega + Superbox oraz moduł CAM i ewentualnie 2 złote za papierową fakturę to dobra oferta ? Takie warunki proponuje lokalny przedstawiciel na moim osiedlu. Uprzedzał też że moduły są CI+ i starsze tv mogą mieć z nim problem.
×