Jump to content

maks27

Users
 • Content Count

  1304
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maks27

 1. Dziś Msza Święta jest z głosem, nie tak jak przed tygodniem. Trochę to dziwnie wygląda z oznaczeniem "7" jakby tego nie można było przy dzieciach oglądać 🤔
 2. @radzion19 W sieci Multimedia Fokus TV HD działa.
 3. Skoro na antenie jest co innego niż w EPG to niech nadawca potem nie dziwi się że jest niska oglądalność. Mamy inne stacje tv które o to dbają, ewentualnie zmiany w ostatniej chwili nieuwzględnione w EPG, ale nie jak w tym przypadku ramówka z poprzedniego miesiąca przed zmianami jako aktualna. Ale cóż nie mamy obowiązku oglądania tv dlatego żeby ucieszyć właściciela. Tu właściciel wstydzi się własnego kanału nie wspominając już o innych swoich stacjach które jak TVR mają "puste" EPG czyli jego całkowity brak.
 4. Dzisiejszy aneks i CBS Action jest wymieniony tylko w pakiecie FILM.
 5. @Serceirozum135 dziś o 12:00 w EPG z nadajnika Kamieńsk jest Lista Śląskich Szlagierów i cała ramówka po staremu sprzed zmian. Może @PowerTV przywróci starą ramówkę z jednak na antenie nowa ramówka niezgodna z EPG. 🤔
 6. @Marekgd 2 miesiące temu podpisałeś umowę z tym dekoderem czy aneks ? Piszesz że go otrzymałeś, a do nowych umów go nie dają.
 7. Na kanałach TVP u mnie Hbb TV mam tylko na TVP INFO. Podobna sytuacja TVP Sport SD jest z teletekstem w DVB-T, a w MM już bez. Może MM sama robi tego muxa a nie pobiera i stąd ta różnica.
 8. Właśnie czekam na zmiany, mój tv sam aktualizuję listę kanałów, włączona przez mnie ponieważ była nieaktywna, no i czekam na okazję jak się sprawdzi. W DVB-T działa, a u mnie nie ma niestety DVB-T w kablu.
 9. maks27

  MUX III (TVP)

  TVP IINFO po przejściu na HD zachowało pozycję 34. W rozporządzeniu KRRITV o numeracji LCN coś chyba jest że po zmianie muxa numeracja będzie zachowana. Tak będzie z TVP Sport HD, jego wersja SD znika z DVB-T.
 10. maks27

  MUX III (TVP)

  Ja natomiast zastanawiam się czy zachowana będzie pozycja LCN 36 dla TVP Sport HD po przeniesieniu na MUX III.
 11. Pisałem reklamacje o wymianę WIFibox-a na coś innego, brak współpracy z dyskami zewnętrznymi, t o miałem odpowiedź żeby robić próby z kolejnymi modelami dysku i może któryś zadziała. Bez podłączonego dysku jakoś działa, ale brak opcji PVR. Teraz mam Mediaboxa i wiem że jak zaplanuję nagranie to będzie zrealizowane. Oczywiście w ramach pakietu. Gdy miałem Wi-Fiboxa była loteria: albo nagra, albo nie. 🤔 Te same dyski podłączane do Sagemcom-a DSI 87 i nagrywanie działało. Podejrzewam że Operatorowi nie zależy na tym, nawet wniosłem o wymianę na starszy model, bez skutku. Ale ten nowszy jest podobno "lepszy" tyle że nie dla mnie.
 12. Dobrze widzisz. To się pojawiło równocześnie ze zmianą logo z wielkiego białego na mniejsze pomarańczowe.To jest okienko na którym są miniatury na autopromocji.. Msza Święta na YouTube kanał Tyniec.tv była Ok. Podejrzewam że stąd jest brany sygnał.
 13. Msza Święta jest emitowana bez dźwięku zarówno naziemnie jak i na satelicie 🤔 @PowerTV możesz to poprawić ? Myślałem że to dla niesłyszących, jednak brak całkowity głosu, napisów i tłumacza języka migowego.
 14. To nie jest kod na plus miesiąca 😉, a PIN na kanały "xxx" 😚 Z reguły 1234 lub 0000 😀.
 15. Jak ładnie poprosisz to wymienisz w ramach wymiany serwisowej. Sprawny nie podlega wymianie, poproś że babcia narzeka że nie ma zegarka widocznego w nocy, może da radę 😉
 16. @wojtekmedia2 Doskonale wiem że jest 1 przekaz satelitarny. Natomiast dekoder CP pobiera zmienione EPG, dekoder PC+, mam Mediabox+ pobiera je w starej wersji. Możliwe że obu platformach obsługuje je inny dostawca i stąd taki stan. @PowerTV najlepiej wie czy tak jest i może się mylę, jednak opisuję co widzę. Może korekta ramówki nie dotarła do PC+ ? Natomiast @Emil.1603 zarzuca mi pisanie głupot.
 17. To dlaczego na dedykowanym dekoderze obu platform są różnice w opisie programu, który jest w obu platformach ? Mój dekoder specjalnie odłączyłem od prądu aby pobrał EPG.
 18. @Emil.1603 Jakie głupoty, na dekoderze PC+ jest stare EPG. A już był taki okres że NTL Radomsko miał dwie wersje. W analogu było co innego, w MUX L3 coś innego, nawet zdarzał się że serwis informacyjny leciał jednocześnie w 2 wersjach. Odbieram sygnał od 1 dnia, nawet bez anteny "na kawału drutu" miałem odbiór analogowy na przyzwoitym poziomie. Co logiczne sygnał cyfrowy również od dnia włączenia odbieram. Sam nadajnik analogowy widziałem z okna. Więc jeśli nie wiesz nie zarzucaj że piszę głupoty. Możliwe że w PC+ jest emitowane stare EPG, wieczorem sprawdzę na dekoderze CP..
 19. Może @PowerTV planuje 2 wersje NTL Radomsko jedna naziemna i druga satelitarna ? Z satelity nadal jest EPG po staremu, dla przykładu: 12:00 Lista Śląskich Szlagierów 🙄
 20. Kiedyś można było wziąć ten pakiet oraz dekoder z dyskiem i czynszem. Tylko nie pamiętam jaki czynsz 5 czy 10 a dekoder bodaj PVR 7000.. W każdym razie teraz polecam pakiet o którym pisze wyżej @Nowy 123.
 21. @PowerTV Gdyby w ramach wymiany do L3 włączyć wrocławskie ECHO 24 ? Jest grupa osób z Radomska i okolic studiujących we Wrocławiu i rodziny są. zainteresowane co słychać we Wrocławiu
 22. A jak poziom sygnału po zwiększeniu ilości kanałów w MUX L3 Częstochowski nadajnik jest słabszy od głównego góra Kamieńsk i jestem ciekaw czy osoby mieszkające na granicy zasięgu odczuły zmianę ?
 23. No i CP nie zawsze zgadza się na cesję umowy. @Nowy 123dobrze radzi.
 24. NTL załadowane ma w końcu skorygowane EPG 🤗
×
×
 • Create New...