Skocz do zawartości

Kabaret TV


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy nie ma o czym dyskutować jeśli chodzi o ten kanał. Powtórki powtórek z kanału WP samych kabaretów. 

Ten cytat jest dla mnie najfajniejszy 

Cytat

- Kanał Kabaret tv powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę widzów dostępu do telewizyjnej rozrywki.

 

Mając kabarety praktycznie na każdym kanale z MUX8 i jeszcze na Antena HD, już dawno doznałem przesytu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że taki kanał powstał dopiero teraz, skoro materiału jest tyle, że już parę lat temu można było coś takiego uruchomić. Natomiast problem jest inny - widzowie owszem, oczekują kabaretu, ale mam wrażenie, że bardziej cenią programy premierowe niż coś, co już było pokazywane wiele razy. No, ewentualnie jakby to były klasyki, bo choćby "Bajki dla potłuczonych" kabaretu Potem albo ich inne występy są dość rzadko wznawiane.

 

Jakąś to widownie może i będzie miało, ale myślę, ze to raczej będzie kanał na zasadzie rzucenia okiem podczas skakania między stacjami, a nie coś, na co się będzie nastawiało telewizor specjalnie po to, by coś obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak, po zawirowaniach które miały miejsce ostatnio i wyrzuceniu m. in kabaretu na żywo z Polsatu, koniem pociągowym mogłaby być właśnie ta telewizja. Tylko pytanie czy same kabarety są tym zainteresowane. Ostatnio wszystko przeniosło się do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kabarety raczej nie byłyby zainteresowane tworzeniem premierowych programów na żywo do stacji, której zasięg jest jak na razie dość słaby, szczególnie że jak na razie rozmowy toczą się w TVP, co już skutkuje choćby przywróceniem Kabaretonu do Opola. Natomiast ten kanał raczej będzie korzystać z tego, co już wyprodukowano dla WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nieustannie mnie dziwi popularność odgrzewanych skeczów kabaretowych, przy takiej ich liczbie w różnych kanałach.

 

Skecze jak skecze. Nawet stary skecz można oglądąć wiele razy i bawi. To jakoś jeszcze rozumiem.

Bardziej mnie zastanawiam moda na kanały FAST, gdzie tłuką te same seriale, programy etc. I to podobno się ogląda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...