Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4973
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Rewelacyjna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stars.TV pokazał, że że w Polsce jest miejsce na kanały z muzyką, i to dobrą muzyką, co w końcu nawet "wielki" Viacom dostrzegł, ale wciąż z gorszym efektem. Brawo Stars.TV.
 2. To, że TVN w końcu się przełamał i dał wartościowe transmisje sportowe na głównym kanale, nie znaczy, że możemy częściej spodziewać się takich atrakcji. Transmisje sportowe na kanale otwartym są dla nadawcy, zwłaszcza prywatnego opłacalne tylko wtedy, gdy mają uzasadnienie biznesowe, poparte najczęściej szumem medialnym lub popularnością danej dyscypliny sportu. Do tego dochodzi kwestia wartości płatnych kanałów sportowych, o ile dany nadawca takie posiada. Osobiście często spotykałem się z komentarzami o treści: "Po co komu kanały sportowe Polsatu, skoro najlepsze transmisje są na kanale otw
 3. Nie od dziś wiadomo, że tenis jest jedną z ważniejszych dyscyplin dla Eurosportu, więc będzie chciał odzyskać prawa, z których musiał zrezygnować z uwagi na brak lokalnych kanałów. Z drugiej strony TVP potrafi być zdeterminowana, gdy w grę wchodzą sukcesy polskich sportowców, aczkolwiek na przeszkodzie może stanąć przetarg na prawa do LM, tak wiec obecnie ciężko stwierdzić, czy prawa do WTA pozostaną w TVP, czy jednak powtórzy się scenariusz z LM w piłce ręcznej, a więc kolejnym zwycięstwem Eurosportu nad TVP. Innych graczy nie biorę pod uwagę. Czyste spekulacje. Brak twardych konkretó
 4. Jak oglądalność zacznie być mierzona w internecie, to nadawcy sami będą chcieli udostępniać swoje kanały w takich ofertach.
 5. neo_patryk

  TVP Polonia

  TVP Kultura z transpondera PC+ nadal nadaje tylko w SD, natomiast TVP Polonia z obcego transpondera bez problemu przeszła na HD bez żadnych opóźnień. Tak więc który kanał ma korzystniejsze miejsce na satelicie? Poza tym TVP Polonia jest kierowana głównie do widzów mieszkających poza terytorium Polski, więc może TVP szukała innego operatora, ponieważ transpondery PC+ nie gwarantowały odpowiedniego odbioru.
 6. Ale chyba tylko na początku, gdy Eleven nie miał jeszcze praw do La Ligi, a następnie Bundesligi. Potem Ligue1 stała się dla Eleven tak wartościowa, jak większość lig zagranicznych, do których prawa ma Polsat.
 7. neo_patryk

  TVP Polonia

  Bo komuś nie chce się czytać wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie
 8. Bo zapewne nikt nie chce płacić za dodatkowe miejsce na satelicie.
 9. Tak. Dokładnie chodzi o ten pierwszy artykuł. Moim zdaniem gdyby to przeszło, to poziom polskiego DVB-T wyglądałby lepiej niż obecnie. Gwarancja pełnego w praktyce zasięgu mogłaby zachęcić innych poważnych, głównie zagranicznych nadawców do inwestycji w polskie DVB-T, oraz dałaby większe możliwości rozwoju kanałów już w nim obecnych.
 10. Grand Prix Eifelu: 1. Lewis Hamilton 2. Valtteri Bottas 3. Max Verstappen 4. Charles Leclerc 5. Alex Albon 6. Daniel Ricciardo 7. Esteban Ocon 8. Lando Norris 9. Sergio Perez 10 .Carlos Sainz Zawodnik specjalny na ten wyścig: Sebastian Vettel - 11 Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
 11. TVN ogólnie nie jest kojarzony ze sportem, ale na taki wynik wpłynęło więcej czynników. Przede wszystkim odpowiednia promocja. Czy TVN w telewizji jakoś zapowiadał i promował tą transmisję? Nawet jeżeli tak, to pojawia się kolejny ważny czynnik, czyli pora meczu. Wiele osób nie miało możliwości oglądania meczu, ponieważ byli jeszcze np. w pracy. Ogólnie jednak uważam, że ten wynik wcale nie jest taki słaby.
 12. Swego czasu był pomysł podpięcia pod "must carry" każdego kanału dostępnego w DVB-T, ale sprzeciwiali się temu operatorzy. Gdyby do tego doszło to mniejsi nadawcy mogliby na tym wiele zyskać, ponieważ wbrew pozorom nadawanie w DVB-T to żaden luksus.
 13. Moim zdaniem docelowo dojdzie to połączenia wszystkich wersji VH1 w jedną, aczkolwiek efektem końcowym może być całkowite wycofanie marki VH1, na co wskazuje coraz więcej faktów.
 14. neo_patryk

  TVP Dokument

  Na końcu tego zdania powinien być znak zapytania, ponieważ zapowiedzi TVP, zwłaszcza dotyczące nowych kanałów nigdy nie są pewne.
×
×
 • Create New...