Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4666
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Rewelacyjna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak naprawdę nie jest ważnie od kogo muszą kupić prawa, tylko czy są nimi zainteresowani.
 2. Grand Prix Japonii: 1.Lewis Hamilton 2.Valtteri Bottas 3.Sebastian Vettel 4.Max Verstappen 5.Charles Leclerc 6.Carlos Sainz 7.Nico Hulkenberg 8.Lando Norris 9. Alex Albon 10.Sergio Perez Miejsce Roberta Kubicy w wyścigu: 18
 3. @Bloo411 Coś w tym jest, ale zwróć uwagę, że mowa tu o dwóch mocno sprofilowanych kanałach. Może gdyby oba zostały połączone w jeden kanał, który zostałby dodatkowo uzupełniony o seriale komediowe, to sytuacja wyglądałaby lepiej. Za to zdecydowanie zgadzam się tym, że w CBS Europa nie ma miejsca dla seriali.
 4. Po raz kolejny widać, że TV Puls poza jednym wyjątkiem nie ma szczęścia to własnych produkcji, choć ciężko stwierdzić, czy problem leży bardziej po stronie kanału, czy samych programów.
 5. Dopóki będą się trzymać z daleka od licencjonowanych programów rozrywkowych, to nie mają powodu kodować kanału
 6. Zdecydowanie wolałbym pierwszą opcję. Taki kanał z kultowymi serialami niezależnie o gatunku byłby miłym uzupełnieniem dla filmowego CBS Europa.
 7. neo_patryk

  Wszystko o TVP

  Już z planowanymi transmisjami WTA był problem, ponieważ robiły za duży bałagan w ramówce TVP 2, więc tym bardziej teraz nie będą rozbijać ramówek głównych anten tylko po to, aby dać transmisje, które nie mieszczą się w TVP Sport. W tym nie ma żadnego uzasadnienia biznesowego.
 8. Już bardziej bym stawiał na Eleven Sports 1 4K.
 9. I to zdecydowanie. Czy oni naprawdę myślą, że jak pozamykają swoje kanały, to nagle miliony zaczną opłacać D+? Część pewnie tak zrobi, ale myślę że większość po prostu zadowoli się kanałami konkurencji.
 10. Już sobie z Hyperem poradzili.
 11. A niedługo może być trzeci, czyli Echo24. Czy nam się to podoba, czy nie, dla nadawcy ważne jest, aby kanał był stale rentowny, a najłatwiejszym na to sposobem jest korzystanie z tego, co się ma, oraz telezakupów.
 12. Fajnie, że kolejne kanały przechodzą na HD, ale zastanawiam się gdzie CP je pomieści?
 13. Ciekawe kiedy powrócą nagie wiadomości
 14. A czego się spodziewałeś? Produkcji Netflixa? To oczywiste, że MWE wykorzystuje to co ma, tym bardziej, że NTL to formalnie jego jedyny kanał w CP.
 15. I pomyśleć, że te zapowiedzi dotyczą CP, a nie jakieś Kablówki. Wejście na satelitę Superstacji HD w obliczu obecnych zmian jest w pełni zrozumiałe. Fokus TV HD też można zrozumieć, ale niekodowany Polo TV, i to przed kodowanym Disco Polo Music? To zupełnie nie jest w stylu Polsatu.
×
×
 • Create New...