Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4788
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201 Rewelacyjna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inaczej byłoby to postrzegane, gdyby przenieśli do PSP Plusligę, a inaczej, gdy dotyczy to praw, które są wykorzystywane tylko wtedy, gdy nie ma nic lepszego. Może zanim zaczniemy coś wrzucać do worka z napisem Sport premium, to przedstawimy jego definicję, bo samo określenie jest różnie postrzegane. Dla jednych Sport premium to najlepsze ligi piłkarskie, a dla innych mogą to być nawet MŚ w rzucie patelnią, pod warunkiem, że prawa ma C+. Oczywiście nie mam zamiaru tymi przykładami nikogo obrażać, ale liczę na odrobinę obiektywizmu.
 2. Dla mnie wprowadzanie ograniczeń wiekowych dla takich teledysków jest ogólnie śmieszne.
 3. Mają stabilną ramówkę, która się sprawdza, więc po co to zmieniać. A dodatkowo zyskuje na tym TVN 7, na którym zaczynają pojawiać się premiery autorskich programów, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia.
 4. @Piotrovvicz Różnica jest taka, że Stars.TV emituje też dłuższe teledyski, więc pod tym względem powinieneś oceniać czas między blokami reklamowymi.
 5. Zapewne tak, chyba że w końcu kończą z lokalnymi wersjami, gdzie nie ma reklam.
 6. Ktoś z ZPR powiedział kiedyś, że inaczej robi się telewizję dla tysięcy widzów, a inaczej dla milionów, i to jest niestety prawda. Eska TV zaczęła się psuć niedługo po wejściu do DVB-T, bo nagle okazało się że te dotychczas znakomite wyniki oglądalności stały się niewystarczające. Dlatego nic dziwnego, że Polsat coraz bardziej próbuje dostosować Eskę TV do standardów DVB-T.
 7. neo_patryk

  TVP Sport

  Czyżby pieniądze w "magicznym worku" się skończyły, a może rachunki okazały się za wysokie i teraz trzeba będzie oszczędzać?
 8. Bo to jest kanał dla koneserów. Szukanie na nim kinowych hitów jest jak szukanie Disco Polo w Mezzo. Swoją drogą, to ciekawe, czy ta promocja jest związana z dołączeniem Sundance TV do Polsat Media.
 9. Moim zdaniem ta popularność nie przełoży się na sukces TDC. Jedna, czy dwie telenowele na kanałach naziemnych mogą cieszyć się dobrymi wynikami oglądalności, ale już kanał skupiający się tylko na takich produkcjach może wywołać przesyt nawet u największych fanów. Poza tym kanały filmowe dla kobiet, do których zapewne będzie się zaliczać również TDC ogólnie nie cieszą się popularnością w Polsce.
 10. neo_patryk

  TVP 4K

  To dotyczy jedynie kanałów objętych zasadą "Must Carry", a TVP 4K do niech nie należy. Ciekawe jak to będzie z usługami IPTV. Czy np. CP będzie mógł udostępnić TVP 4K jedynie w swoich usługach IPTV?
 11. Dopóki ten kanał Youtube będzie prowadzony, to może liczyć na pracę jedynie u nadawcy o niskiej pozycji na rynku (SportKlub) lub u nowego gracza (DAZN?), bo żaden liczący się nadawca nie pozwoli na dalsze prowadzenie takiego kanału, czy podcastu, jeżeli nie zyska nad nim kontroli.
 12. Infolinia pracuje 24/7, ale najlepiej jest dzwonić z samego rana, albo późnym wieczorem, aby mieć większą szansę na uniknięcie długiego oczekiwania na połączenie. Wypowiedzenie można wysłać, ale prawdopodobnie będzie trzeba czekać nawet kilka dni, zanim trafi do systemu CP.
 13. Na planach się nie skończyło, ponieważ został uruchomiony kanał Ultra TV 4K.
×
×
 • Create New...