Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Świetna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. neo_patryk

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej wybrać Chrome, bo przynajmniej nie wprowadza co chwilę aktualizacji, które wymuszają ponowne logowanie do CP GO, a jak wiadomo każde logowanie jest traktowane jak nowe urządzenie.
 2. neo_patryk

  TVN 24 BiS

  Problem stanowią wyniki oglądalności, które mają niewielkie szanse na skuteczną poprawę, ze względu na wysoką pozycję TVN 24, o którą trzeba dbać dając to co najlepsze.
 3. neo_patryk

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Wynika to z tego, że w ramach umowy ZPR Media S.A. jeszcze do niedawna odpowiadały za produkcję tych kanałów. Natomiast Polsat był w praktyce jedynie ich formalnym właścicielem. A skoro ta współpraca została zakończona, to można się spodziewać, że nowe programy już będą produkowane na zlecenie Music TV S.A.
 4. neo_patryk

  TVP Sport

  Dobrze, że TVP zainwestowała w LŚ Siatkarek, mimo że nie ma co liczyć na dobre wyniki oglądalności.
 5. neo_patryk

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Z pewnością nie.
 6. neo_patryk

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Sport HD.
 7. neo_patryk

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  I tak też było tym razem.
 8. neo_patryk

  Polsat Games

  Może mają tylko tyle przetłumaczonych odcinków, tak jak w przypadku My Hero Academia. które jednak w ramówce się utrzymuje. Moim zdaniem mogliby postarać się o kinówki Dragon Ball.
 9. neo_patryk

  Polsat

  Jakie wrażenia? Bardzo przyjemne. "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" to naprawdę dobry film, dlatego cieszę się, że go wybrałem zamiast tego koncertu na Polsacie, który samą zapowiedzią mnie zniechęcił.
 10. neo_patryk

  Najgorszy polski kanał muzyczny

  Każdy z tych wymienionych oprócz Kino Polska Muzyka, ale jeżeli mam wybrać jeden, to zdecydowanie VH-1, który nie dość, że jest płatny, to jeszcze w niczym nie jest lepszy od darmowej konkurencji.
 11. neo_patryk

  TV Puls

  TV Puls ogólnie nie radzi sobie z własnymi produkcjami, a tu jeszcze inwestuje w teleturniej, który jedynie w TVP miałby szansę dłużej się utrzymać.
 12. neo_patryk

  Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019

  Grand Prix Hiszpanii: 1.Valtteri Bottas 2.Lewis Hamilton 3.Sebastian Vettel 4.Max Verstappen 5.Charles Leclerc 6.Pierre Gasly 7. Kevin Magnussen Daniel Ricciardo 8.Romain Grosjean 9.Lando Norris 10.Carlos Sainz Miejsce Roberta Kubicy w wyścigu: 16
 13. neo_patryk

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  Telewizja internetowa, oraz usługi internetowe rzeczywiście mogą być poważnym zagrożenie dla telewizji satelitarnej, ale nie teraz, gdy zapewne zdecydowana większość zwolenników Streamingu to osoby w wielu szkolnym i studenckim. Mam nadzieję, ze ta mała lektura będzie wystarczającą odpowiedzią. CP zyskiwał więcej abonentów nawet wtedy, gdy konkurencja dzięki super promocjom była tańsza cenowo, więc argument dotyczący ceny jest od dawna nieaktualny
 14. neo_patryk

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  Bo wyniki oglądalności nie są wyznacznikiem zainteresowania płatną telewizją. Dla NC+ ważniejsza jest liczba abonentów płacących za możliwość oglądania Ekstraklasy w C+, czy to w ich platformie, czy w sieciach kablowych, nawet jeżeli zdecydowana większość z nich nie ma żadnego wpływu na wyniki oglądalności.
 15. neo_patryk

  VH1

  Też tak miałem, gdy był jeszcze wart oglądania.
×