Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4719
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Rewelacyjna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomysł na czasie, chociaż w tym przypadku może sprawdzić się powiedzenie "Co za dużo, to niezdrowo", a do tego ta zupełnie nietrafiona nazwa. Co do samych zapowiedzi, to nie twierdzę, że są fałszywe, ale ciężko je traktować poważnie.
 2. Dobrze kombinujesz, ale lekko bym to urozmaicił, czyli typowalibyśmy 2 zespoły, z czego 1 z poza żelaznej czwórki. Jest też druga opcja, czyli wybieramy 5 najlepszych zespołów wyścigu, i tak jak w przypadku kierowców, czyli 5 pkt. za każde trafione miejsce zespołu + bonusowe 15 pkt. za wytypowanie całej piątki w dokładnej kolejności. Decyzja należy wyłącznie do ciebie, bo w końcu sam będziesz to podliczał.
 3. Moim zdaniem Nickelodeon już nie odzyska dawnej pozycji, a nawet stanie się jeszcze bardziej powtórkowy z racji tego, że Viacom coraz mocniej idzie w kierunku własnych usług streamengowych, a nawet podjął współprace z Netflixem w temacie produkcji własnych seriali, które do tej pory były kojarzone z marką Nickelodeon.
 4. Również chciałbym na początku pogratulować zwycięzcy i podziękować prowadzącemu. Co pytania o klasyfikację drużynową, to dla mnie była ona jedynie ciekawostką. Sam pomysł nie był słaby, ale miał jedną wadę, której nie można było przewidzieć, a mianowicie często było tak, że tylko jeden z członków zespołu typował, przez co cały zespół był w praktyce skazany na porażkę. Moja propozycja kolejnych typowań: Z racji tego, że w F1 oprócz klasyfikacji kierowców jest też klasyfikacja konstruktorów, to również w naszym typowaniu można by to wykorzystać i wprowadzić typowanie konstruktorów, dzięki czemu typowanie mogłoby się stać bardziej nieprzewidywalne.
 5. Polsat Games pod względem anime rzeczywiście przystopował, z czego również nie jestem zadowolony, ale to jedyny słaby punkt kanału, ponieważ pod względem premier autorskich programów wypada dużo lepiej, niż niejeden kanał tematyczny. A do tego jest eSport, czyli główny fundament kanału. Tak więc sytuacja PG jest lepsza niż się wydaje, chociaż daleka od zachwytu.
 6. Grand Prix Abu Zabi: 1.Lewis Hamilton 2.Valtteri Bottas 3.Max Verstappen 4.Charles Leclerc 5.Sebastian Vettel 6.Alex Albon 7.Lando Norris 8.Daniel Ricciardo 9. Carlos Sainz 10.Nico Hulkenberg Miejsce Roberta Kubicy w wyścigu: 18
 7. To się nazywa tajemnica handlowa. W CP przed wydaniem oficjalnego komunikatu zaprzeczali informacjom o dołączeniu nowego kanału nawet wtedy, gdy ten był już na oficjalnej liście.
 8. Moim zdaniem gdyby PC+ chciała mieć w ofercie kodowany JM, to już by go miała, i to na wyłączność. Ale tu chodzi jedynie o pewne miejsce na oficjalnej liście przynajmniej jednej z platform. Bez tego JM nie ma po co pojawiać się na satelicie.
 9. Wynik Best Rock Day jest zaskakująco dobry. Świetnie.
 10. I to nie pierwszy w polskiej telewizji, zwłaszcza w przypadku reklam.
 11. A nawet 5 minut, co jest standardem, zresztą już wyjaśnionym w Stars TV. A potem np. taki neo_patryk mógłby być niezadowolony, że nie włączył Stars.TV wcześniej.
 12. @wot Twoja wizja kanału lokalnego jest trafna, ale bądźmy realistami. Kanału w pełni regionalnego, a co dopiero lokalnego nie da się w Polsce utrzymać. W końcu nie bez powodu takie kanały jak CSB TV, Echo 24 TV zakończyły nadawanie, chociaż ten drugi powrócił po tym jak został sprzedany MWE. Już nie wspominając o TVN Warszawa, który mimo, że był nadawany przez bogatego i doświadczonego nadawcę również zakończył nadawanie. Do tego dodajmy regionalne kanały TVP 3, które również w tym temacie pozostawiają wiele do życzenia. Jedynie TVS jakoś sobie radzi, za co osobiście ich podziwiam, mimo że mieszkańcem Śląska nie jestem, ale nawet ten kanał próbował iść w kierunku bardziej ogólnym. Tak więc jak po tych kilu przykładach jasno widać, że nie da się utrzymać kanału w pełni regionalnego, a co dopiero lokalnego.
 13. Moim zdaniem Telewizja WP nie przeszłaby do Polsat Media, gdyby nie miała zapewnionego miejsca w CP, dlatego pozostaje nam tylko czekać na oficjalny debiut.
 14. Zaskakująca decyzja. Ciekawe czym jest spowodowana, bo chyba nie uważają widzów za idiotów, którzy wcześniej nie oglądali SportKlubu, ponieważ nie wiedzieli, że "live" oznacza transmisję na żywo. Nie mniej jednak to dość miły akcent.
×
×
 • Create New...