Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4917
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234 Rewelacyjna

About neo_patryk

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Szydłowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Emil.1603 Można zrozumieć,. że wybory na Białorusi to obecnie ważny temat, ale z pewnością są tacy, których to nie interesuje, więc dlaczego mając do wyboru kilka kanałów informacyjnych muszą być skazani na oglądanie jednego i tego samego na każdym z nich?
 2. GP 70-lecia: 1.Lewis Hamilton 2.Valtteri Bottas 3.Max Verstappen 4.Charles Leclerc 5.Daniel Ricciardo 6.Lando Norris 7.Esteban Ocon 8.Pierre Gasly 9.Alex Albon 10.Lance Stroll 1.Lewis Hamilton Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
 3. I nawet jeżeli ten zasięg po rebrandingu wzrośnie, to minimalnie, bo brak reklam, to za mało, aby operatorzy, zwłaszcza satelitarni chcieli płacić za kanał, który oferuje częściowo to, co kilka darmowych.
 4. @Ramirez Tu nie chodzi o zwykłe "Marudzę, bo za późno", tylko o ogólne podejście TVP do takich wydarzeń. Rozumiem, że jeżeli TVP decyduje się na emisje koncertu, zwłaszcza jubileuszowego, to chętniej wybiera wykonawców będących obecnie na topie, bo to gwarantuje lepsze wyniki oglądalności, ale TVP Kultura to nie jest kanał od bicia rekordów oglądalności, więc w czym problem dać taki mniej komercyjny koncert wcześniej, albo chociaż więcej powtórek?
 5. To raczej długo poczekasz, ponieważ platformom raczej specjalnie nie zależy na Super TV. CP nie doda kanału, jeżeli nie będzie widział w tym własnego interesu, a PC+ też ostatnio stała się oporna przed dodawaniem nowych kanałów, nawet FTA. Bez pewnego miejsca na listach operatorów nie opłaca się takiemu kanałowi wchodzić na satelitę. A skoro to temat Mango 24, to mam pytanie do @PowerTV. Czy były prowadzone rozmowy w sprawie przejęcia Mango 24, skoro i tak miał zakończyć nadawanie? W ten sposób po potencjalnym rebrandingu Super TV nie musiałby budować zasięgu od zera, a przynajmniej w ofertach operatorów.
 6. Pamiętajcie, że ESN ma nadal (minimalne, ale jednak) udziały w polskich kanałach Eveven, a przy pierwszej sprzedaży udziałów zastrzegł sobie prawo do odkupieniu ich. Czy coś się w tej kwestii zmieniło po sprzedaży kolejnych udziałów? Tego oficjalnie nie wiadomo.
 7. Największy wpływ na obecne ramówki kanałów ogólnych ma to, co początkowo dawało najwięcej korzyści, czyli rozwój DVB-T. Jak słusznie zauważył @wislok Więcej kanałów oznacza. większy wybór dla widzów, a to z kolei oznacza mniejsze wyniki oglądalności, co z kolei oznacza mniejsze przychody, które zmuszają nadawców do cięcia kosztów. Stąd też w ramówkach dominują produkcje, które są tanie, oraz przede wszystkim przyciągają najwięcej widzów.
 8. To z pewnością ma wpływ na wyniki oglądalności, ale to nie znaczy, że retransmisje TVN 24 przyciągają więcej widzów, niż transmisje. Po prostu tak jest dużo taniej, co ogólnie sprawia, że TVN 24 BIS mimo słabszych wyników oglądalności generuje większe zyski.
 9. Tak godzina emisji jest po prostu "znakomita". Gdyby to dotyczyło obecnie bardziej popularnego zespołu, to dostalibyśmy transmisję w TVP2 i to jeszcze w paśmie prime time.
 10. Jakie znowu 4K. Najpierw muszą 3De nadrobić.
 11. Na to mają wpływ zapewne wysokie opłaty, jakie MWE pobiera za dystrybucję Biznes24.
 12. Grand Prix Węgier: 1.Lewis Hamilton 2.Valtteri Bottas 3.Max Verstappen 4.Charles Leclerc 5.Lando Norris 6.Carlos Sainz 7.Lance Stroll 8.Sebastian Vettel 9.Daniel Ricciardo 10.Esteban Ocon 2.Valtteri Bottas Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
 13. Na pewno tak jest, ale kanały Polsat Viasat nie nadają na polskiej koncesji, więc różnice przy ewentualnym ujednolicaniu logotypów byłyby raczej kosmetyczne.
 14. neo_patryk

  TVP ABC

  Jeżeli TVP planuje zaostrzyć ofertę TVP ABC, to zmiana oprawy na mniej dziecinną ma sens, inaczej jest to rzeczywiście marnowanie publicznych pieniędzy.
 15. Dla mnie nowe belki są dobre. Proste, old schoolowe, czyli w sam raz dla kanału grającego old schoolową muzykę. To samo dotyczy logo, jednak w pełni zgadzam się z tym, że old schoolowa jakość nie jest dobrym rozwiązaniem.
×
×
 • Create New...