Jump to content

neo_patryk

Friends
 • Content Count

  4955
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by neo_patryk

 1. Grand Prix Rosji: 1. Lewis Hamilton 2. Max Verstappen 3. Valtteri Bottas 4. Sergio Perez 5. Charles Leclerc 6. Daniel Ricciardo 7. Carlos Sainz 8. Esteban Ocon 9. Alex Albon 10 .Lance Stroll Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
 2. Wtedy wraz z mową pakietyzacją dodali około kilkanaście nowych kanałów, które musieli gdzieś pomieścić, więc ułożyli nową listę. Tym razem nie spodziewam się ani jednego nowego kanału.
 3. Niestety realia na polskim rynku są takie, że już teraz wiadomo, że Mix Tape HD nie odniesie sukcesu i szybko zostanie zapomniany, a szkoda, bo chociaż nie jestem fanem muzyki, którą prezentuje, to jednak zawsze popieram kanały, które wprowadzają różnorodność na rynku. Nie jestem do końca przekonany do tej nazwy oraz logo, które moim zdaniem bardziej pasują do muzyki klubowej, czy typowego Dance.
 4. Jeżeli ktoś na PG dostrzega tylko anime i powtórki Polsatu, to rzeczywiście może czuć się rozczarowany, ale fakty są takie, że to e-sport jest głównym fundamentem kanału, i gdyby nie transmisje w PSN (które przeciwnikom e-sportu również przeszkadzały tak samo, jak w PG), to PG pewnie nie byłby nawet w fazie pomysłu. Zresztą nie bez powodu PG został umieszczony na liście CP w grupie kanałów sportowych.
 5. @Poland Nie będzie żadnych przenosin. Eska TV co prawda może zostać zmieniona w kanał ogólny o roboczej nazwie Nowa 2, ponieważ otrzymała miejsce w konkursie, który nie miał kryteriów tematycznych, ale na pewno nie może zamienić się miejscami z kanałem Nowa TV, który z kolei otrzymał miejsce za wygranie konkursu na kanał ogólny z dodatkową specyfikacją nakazującą emitowanie filmów i seriali. Natomiast Fokus TV otrzymał miejsce za wygranie konkursu dla kanału dokumentalnego.
 6. Dla mnie zdecydowanie gorzej. Już teraz wiem, że będę omijał ten kanał. Ale przecież nie można było spodziewać się niczego lepszego po takim nadawcy jak Viacom, który już dawno osiągnął mistrzostwo w psuciu dobrych kanałów muzycznych.
 7. A więc przygoda ZPR z telewizją oficjalnie dobiegła końca, a szkoda, bo widziałem duży potencjał w tym nadawcy, którego jak widać, przerosło nadawanie w DVB-T. To nie jest wykluczone, aczkolwiek gdyby tak miało być to by to zrobili po przejęciu połowy udziałów. Myślę jednak, że choć Nowa TV pozostanie dość przeciętnym kanałem, to jednak nie zostanie zepsuta przez dobrze nam znane produkcje Polsatu.
 8. Bardzo dobrze. Jeżeli odniosą sukces, to można spodziewać się więcej takich produkcji, które przyniosą pewne odświeżenie, którego tak wielu widzów oczekuje.
 9. Moim zdaniem to najlepszy możliwy wybór. TVP Sport gwarantował jedynie większy zasięg, o ile wyniki oglądalności by się zgadzały.
 10. Nie jestem może namiętnym widzem TNT, ale zdecydowanie nie popieram tego entuzjazmu odnośnie wprowadzenia seriali do ramówki, chociaż nic do nich nie mam, zwłaszcza klasycznych. Dla mnie TNT w ten sposób staje się kolejnym przykładem psucia wartościowego kanału, co powoli niestety staje się modne.
 11. Grand Prix Toskanii: 1. Lewis Hamilton 2. Valtteri Bottas 3. Max Verstappen 4. Alex Albon 5. Charles Leclerc 6. Sergio Perez 7. Lance Stroll 8. Daniel Ricciardo 9. Carlos Sainz 10 .Esteban Ocon 5. Charles Leclerc Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
 12. Sztuką nie jest zrobienie dobrej telewizji, lecz zarobienie na niej, aczkolwiek jest różnica między racjonalnym wydawaniem pieniędzy, a przesadnym oszczędzaniem, a MWE niestety chyba bardziej idzie w tym drugim kierunku.
 13. Docelowo to się zmieni, i w ramach ofert przedłużeniowych będą oferowane wyłącznie nowe pakiety. Tak było, gdy poprzednim razem wprowadzali nowe pakiety, z tą różnicą, że wraz z tymi zmianami dodali też kilkanaście nowych kanałów, a teraz co najwyżej znacząco powiększyli listę kanałów dostępnych promocyjnie, ale to zapewne z uwagi na kończące się umowy z ich nadawcami.
 14. Dokładnie tak. Koniec z tłumaczeniem o braku licencji, zwłaszcza do własnych kanałów. Powinni też wprowadzić kanały każdego oddziału TVP 3.
 15. A Polsat nie dostał tego w jakimś pakiecie, np. przy zakupie praw do LM w Siatkówce?
 16. Pakiet S to taki mały ukłon w kierunku abonentów PC+, ponieważ za 20 zł można mieć dostęp do każdego podstawowego kanału Polsatu, wliczając w to również chyba te najcenniejsze dla większości,, czyli sportowe.
 17. Grand Prix Włoch: 1. Lewis Hamilton 2. Valtteri Bottas 3. Carlos Sainz 4. Sergio Perez 5. Max Verstappen 6. Lando Norris 7. Daniel Ricciardo 8. Lance Stroll 9. Alex Albon 10 .Pierre Gasly 17.Antonio Giovinazzi Najszybsze okrążenie: Valtteri Bottas
 18. Szkoda, ponieważ takie topy mają dla mnie wartość nie tylko rozrywkową, ale też edukacyjną, ale w pełni rozumiem całą sytuację. ponieważ sam mógłbym wymienić mnóstwo przebojów, które nigdy nie zostaną docenione głównie z uwagi na popularność muzyki, z jaką są związane.
 19. @STARS.TV A co myślisz o małym maratonie z gwiazdami jednego przeboju?
 20. Po prostu Polsat już nie umieszcza znaczka HD w nowych kanałach, które od początku są dostępne tylko w tej jakości. Co prawda Polsat Seriale nie jest do końca nowym kanałem i do tego pewnie nadal jest dostępny w niektórych sieciach kablowych w SD, ale jak widać Polsatowi to wystarcza, aby uznać znaczek HD za zbędny.
 21. Skoro NTL teoretycznie powiększa grupę odbiorców, to decyzje o udostępnieniu tego kanału większej grupie abonentów wydają się zupełnie naturalne.
 22. Może robią przymiarki pod ewentualny rebranding VH1 Europe na jakieś MTV 2000.
 23. neo_patryk

  TVP Polonia

  Może TVP Kultura już by przeszła na HD, gdyby nadawała tak jak TVP Polonia HD z transpondera niezależnego od polskich platform, którym jak widać na tym nie zależy, podobnie zresztą jak też samej TVP.
 24. GP Belgii: 1. Lewis Hamilton 2. Valtteri Bottas 3. Max Verstappen 4. Alex Albon 5. Sergio Perez 6. Daniel Ricciardo 7. Carlos Sainz 8. Esteban Ocon 9. Lando Norris 10 .Lance Stroll 10 .Lance Stroll Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton
×
×
 • Create New...