Jump to content

muza_tv

Users
 • Content Count

  1639
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About muza_tv

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @bugmenot jak będą chcieli to mogą stworzyć wszystko. Tylko po co? Jeśli chodzi o telewizję, filmy można puścić na tych kanałach które mają, w tym Canal+ 4K. Oni zainwestowali w Kino Świat raczej z myślą o internetowym myCanal+. Nie ma bata. By konkurować z Netflix / HBO GO muszą się czymś wyróżniać. Z serialami słabo (w porównaniu do konkurentów), więc kolekcja filmowa na wyłączność może się sprawdzi.
 2. Ale po co tworzyć nowe kanały? Wszystkie filmy zapewne będą częścią myCanal+ (sieć), a telewizyjne premiery na Canal+. Dodatkowo będzie można zrobić kolekcje VOD. Dzięki umowie po prostu zapewnili sobie stały dostęp do filmów, i nikt ich nie odbierze ;)
 3. Zawsze możesz dokupić za 30 zł bez zobowiązania, pewnie wyjdzie taniej niż 125 zł i bez przedłużania umowy
 4. Niektórzy z Was zastanawiali się po co C+ Sport 3 i C+ Sport 4, jak będą dublować mecze. Wprawdzie moja kablówka (UPC) jeszcze nie włączyła nowych stacji, ale już czekam aż dołączą. Dzięki C+ Sport 3 nie trzeba "skakać" po kanałach (C+/C+ Sport/nSport+) - wszystkie mecze na żywo, magazyny na jednym kanale.
 5. @KrzyczacyK1b1c wszelkich zmian w transmisjach lig zagranicznych można spodziewać się jak zakończą się obowiązujące kontrakty. Aż sam jestem ciekawy jak poradzi sobie z tym Eleven Sports pod wodzą Polsatu. Na razie "jadą" na kontraktach poprzedniego właściciela. Swoją drogą International Champions Cup pokazywał kiedyś Eleven Sports.
 6. @misiek1985 ale czego ty byś chciał? Że w okresie zobowiązania operator obniży ci rachunki? Bo chyba w NC+ zawsze "w trakcie umowy" możesz dokupić nowe usługi, jeśli rachunek będzie wyższy, prawda? Tak działa prawie każdy operator w trakcie zobowiązania. Co do ofert utrzymaniowych to serio nie są one w NC+ takie złe jak wyliczył wyżej @tomwro. A NC+, jak każda firma, nie jest firmą charytatywną.
 7. Panowie ale nie nastawiajcie się, że wrzucą ligę angielską. Raczej chodzi o wydarzenia takie jak od czasu do czasu pokazuje Polsat Sport Premium, w ten weekend np. International Champions Cup
 8. Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dołączą do oferty sportowej premium Cyfrowego Polsatu, w której skład wchodzą także Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Pełna oferta sportowa Cyfrowego Polsatu ze wszystkimi kanałami premium dostępna jest już od kwoty 100 zł miesięcznie.
 9. Czy w CP sa sztywne ceny? Ktoś pisał, że PSP wynegocjował za 10 zł. Dodatkowo pewnie CP przygotuje pakiety.
 10. @rotalplus, ale C+ za 30 zł masz ze zobowiązaniem, bez za 80 zł
 11. Abonenci korzystający minimum z pakietu Familijnego będą mogli obejrzeć 1. kolejkę w ramach „otwartego okna” bez dodatkowych opłat (w dniach 19-25 lipca).
 12. I wszystko jasne. Cała Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie od 10 zł. https://media2.pl/media/157513-Cala-Ekstraklasa-w-Cyfrowym-Polsacie-od-10-zl.-Znamy-oferte.html
 13. @bugmenot nie znasz UPC. To są ceny bez promocji/zobowiązania. Zapewne obniżę ceny, gdy będą wciskali z innymi usługami i w zobowiązaniu
 14. Dokładnie @ARTIPAPK. Najważniejsze, że coraz więcej treści ("premium") jest w jednym dekoderze satelitarnym, a każdy dobierze sobie co chce i zapłaci za to co chce oglądać. To najlepsze wygoda dla widza. Piszę to jako wieloletni użytkownik kablówki - w jednym dekoderze od lat kanały CP/NC+.
×
×
 • Create New...