Jump to content

vigoo

Users
 • Content Count

  1949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Świetna

About vigoo

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Wachlarz kartą": wyciągnąć - włożyć Jeśli komuś nie chce się zaktualizować ROM, można ostatecznie wgrać globale z nowym ROM ręcznie. Informacji szukać na innym forum.
 2. @cmistrz Z oscam.server -> [reader] wywal to: i dopiero wtedy "Save" i restart Oscam. Przełączasz na TVP2 HD i czekasz ze 2 godziny. Potem wachlarz kartą, restart Oscam i sprawdzasz, czy działa. Potem możesz sobie dopisać to z powrotem, jeśli jest Ci potrzebne.
 3. Ze strony NC+ przy składaniu zamówienia: " Dostępność kanałów jest gwarantowana do 30 czerwca 2021 roku."
 4. @cmistrz Już wszystko zostało opisane w tym temacie. Wchodzisz w: Oscam -> Files -> oscam.server Jeżeli w [reader], który odpowiada Twojej karcie masz wpisy blockerów: blockemm-unknown = 0 blockemm-u = 0 blockemm-s = 0 blockemm-g = 0 upewnij się, że wszystkie mają wpisane "0" Następnie w tym samym [reader] na czas aktualizacji ROM, wykasuj wpis: emmcache = 1,3,2,0. Jak karta zacznie działać, możesz go znowu dopisać. Następnie "Save" i restart Oscam. Przełączasz na TVP2 HD i czekasz ze 2 godziny. Potem wachlarz kartą, restart Oscam i sprawdzasz, czy działa.
 5. @gorg81 Oprócz tego, co radził @tomek6680t, na czas łapania globali pozbądź się w oscam.server (odpowiadający karcie reader) wpisu: emmcache = 1,3,2,0. Przełącz na TVP2 HD i poczekaj ze 2 godziny. Potem wachlarz kartą, restart oscam i sprawdź co z tego wyszło.
 6. @tical Spokojna głowa. RevI4E jest wystarczająco nowy. Na stan obecny, problemy mają starsze wersje.
 7. I to by się zgadzało, bo inni mieli jeszcze starsze i nie grało a po aktualizacji do RevI4A ruszyło.
 8. Konkretnie który? Jednym ruszyło na RevI49. Innym na RevI4A i wyżej.
 9. Wygląda na to, że problem dotyczy kart ze starym ROM. Po aktualizacji do nowszego znowu zaczyna wszystko świecić.
 10. Pewnie a fanboye CP są nauczeni bylejakości i przyzwyczajeni do bylejakości made in Polsat, więc są zadowoleni, wszystko im pasuje i nie mają zastrzeżeń...
 11. vigoo

  Radio ZET

  Spirala się dopiero nakręca. Za chwile wszyscy zrobią dokładnie to samo... "Pomnik Michela Jacksona został usunięty z National Football Museum w Manchesterze..." "Twórcy serialu "Simpsonowie" wycofują odcinek z Michaelem Jacksonem..." Takich przykładów będzie coraz więcej.
 12. Taka, że Canal+ 4K o który tak się upominałeś też dostał nagrodę. A co do samych nagród, to co tu się dziwić. Ciągle obracają się w tym samym sosie. Ręka rękę myje i nagrody trzeba rozdzielić po równo. Nagrody zazwyczaj dostaje każda nowość na rynku a że na portalu pojawiały się zachwyty nad hiper, ekstra, super jakością HD, to PSP też musiał coś dostać...
 13. Widzisz, to zależy jakie źródło podaje tę informację, bo już tutaj masz: Kanał tematyczny roku: Nominowani: - CANAL+ 4K Ultra HD - Eleven Sports - Polsat Sport Premium Zwycięzcy: CANAL+ 4K Ultra HD Polsat Sport Premium Czyli zwycięzców było dwóch... https://satkurier.pl/news/178561/lista-zwyciezcow-sat-kurier-awards-2018.html
×
×
 • Create New...