Jump to content

Ozzy666

Users
 • Content Count

  1261
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ozzy666

 1. „A miało być tak pięknie” a tak poważniej to może trzymają więcej premier na grudzień, w końcu święta i sylwester... z innej beczki to szkoda że nasze kanały premium nie kultywują tradycji halloween jak to jest na zachodzie. Jestem fanem horrorów (nie koniecznie tych najnowszych) i fajnie gdybyśmy doczekali się maratonów w październiku lub chociaż w noc 31 października.
 2. Czy w punktach Canal+ sprzedawane są konwertery unicable? Jeśli tak to jakie i za ile?
 3. Aż specjalnie włączyłem TVP Sport HD i jest wszystko w porządku z odbiorem, obraz się nie tnie. Mam dekoder od ADB podłączony do TV LG Full HD.
 4. Jeśli ta zmiana miała zniechęcić użytkowniów do korzystania z forum to jesteście na dobrej drodze.
 5. Więc gdzie tu sens płacić dwa razy za to samo? Spokojnie mogę poczekać aż to coś pojawi się w C+/HBO.
 6. No trzy razy podchodziłem do Netflixa i oferta nie trafia w moje gusta, trudno moja strata
 7. Nie opłacam Netflixów, Amazonów i CDA (w ogóle to są legalni?). Po za tym paczka C+ nie kosztuje 50 zł w wersji satelitarnej, internetowe usługi nie interesują mnie.
 8. @ArtM74 W Superpremium są Cinemaxy a nie ma Filmboxów, w Superpremium 4K jest na odwrót. Od strony sportowej nie wiem jak to wygląda.
 9. Moim zdaniem to dobrze że są też starsze produkcje na C+. Dzięki temu nadrobiłem kilka klasyków min. „Ognisty Podmuch” , „Jumpin Jack Flash” czy „Port Lotniczy 75”. Mam paczkę Canal+ tylko ze względu na ofertę filmową i nie miał bym nic przeciwko by emitowali jeszcze więcej filmowych klasyków, mogli by zainteresować się produkcjami których dawno nie było w Polskiej telewizji. Oczywiście że nowe filmy też są mile widziane
 10. Ale od strony muzycznej jest nieźle, Stone’si i Elton John do tego pewnie kilka starszych filmów i będzie na co popatrzeć (trzeba się jakoś pocieszać).
 11. Traktowałem to jako HBO GO, myślałem ze to kolekcja HBO która też jest w NC+GO (oddzielnie) nazywa się On Demand byłem w błędzie.
 12. Wifi Premium Box czy też 4K Ultra Box mają aplikację HBO GO, jest ona „ukryta” w sekcji NC+GO. Jest trochę wybrakowana w porównaniu z tym co jest na Smart TV ale jakość dźwięku jak i obrazu są na dobrym poziomie.
 13. Innym argumentem przeciw oglądaniu SAT TV na tunerze w telewizorze jest jego prędkość działania. Próbowałem na moim LG Smart TV odbierać kanały FTA i zabrakło mi cierpliwości, przy nim Wifi Box+ to demon prędkości. Może na nowszych telewizorach sprawa prędkości obsługi tunera SAT jest lepsza, u mnie tragedia. Zewnętrzny tuner moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem.
 14. W końcu zobaczę wszystkie części Bonda, świetna informacja. Ciekawe od kiedy będą w ofercie.
 15. @ms118611 Spróbuj zadzwonić samemu np. pod ten numer: 12 294 78 79. To numer do Krakowa, może trafisz na odpowiedniego konsula.
 16. Moim zdaniem od sportu są kanały sportowe. Nie trzeba mieszać sportu do kanałów ogólnych. TVN jako jeden z kilku ogólnych (chyba jeszcze TV4, TV6 i Puls) był wolny od sportu, szkoda.
 17. @Beaa Możesz napisać samemu odręcznie lub na komputerze, podpisać i zeskanować. Skan wyślij przez ICA i już. Normalnie dostajesz potwierdzenie złożonego wypowiedzenia na maila. Sam ostatnio tak składałem wypowiedzenie. Zależało mi na utrzymaniu tego co miałem za taką samą cenę plus wymiana dekodera na 4K. Kilka rozmów i za każdym razem chcieli 100 zł aktywacji i ogólny rachunek wychodził mi drożej o 20 zł. Po wypowiedzeniu dostałem to co chciałem.
 18. Już bardziej zagmatwać oferty to chyba nie mogli, czytam wasze posty i ciężko mi się w tym połapać. Co dopiero ma z tego zrozumieć przykładowy Kowalski który nie jest w temacie obeznany?
 19. @tweed77 rzeczywiście, sorry źle to odebrałem
 20. @tweed77 Po co ta uszczypliwość z Twojej strony? Umiem czytać i nic nie trzeba mi podkreślać.
 21. Czy można uzyskać Canal+ 4K za mniej niż 10 zł miesięcznie?
 22. Co się człowiek przyzwyczai to mu znowu wygląd forum zmienią poprzedni wygląd lepiej mi się podobał, trzeba przywyknąć.
 23. @ibook U mnie zdarza się że nie ma głosu, jest tylko obraz a po chwili wszystko jest normalnie. Ogólnie to jeśli mam porównać obsługę PVR w nim a w Wifi Premium Boxie to w tym drugim poruszanie się po nagraniach czy też przewijanie/pauzowanie/startowanie odtwarzania działało płynniej. W 4K Ultra Box też jest w porządku ale widać że te czynności go spowalniają i nie wygląda to już tak dobrze. Nie mam tu na myśli jakości nagrań, bo one nie różnią się od oglądania kanałów na żywo.
 24. „Jumpin Jack Flash” dla fana Stones’ów (czyli mnie) super komedia Polecam.
 25. Tuner już zainstalowany, do odbioru FTA idealny (choć ma wejście również na kartę). Wielką zaletą są jego bardzo małe wymiary, polecam.
×
×
 • Create New...