Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, czytnik napisał:

Jakie dwa tygodnie ?

Do 48 godzin i masz sygnał , albo i szybciej .

Zamówienie internetowe, nie wyraziłem zgody na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem 14 dni. Nie da się tego zmienić po odebraniu dekodera, pytałem na infolinii.

 

2 godziny temu, OlafS napisał:

 

Ja bym dwóch godzin nie zdzierżył a ten wyżej ma zamiar płacić i czekać 2 tygodnie :!:😲 🤣😂

Pierwsze 3 miesiące są za darmo, więc nie zamierzam płacić. Te twoje personalne wycieczki nic nie wnoszą do tematu, dlatego odezwij się jak będziesz miał coś merytorycznego do powiedzenia, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuację jak zamawiałem przez neta przez pomyłkę nie zaznaczyłem zgody i na infolinii nic nie dało się załatwić (podobno nie dało sie tego odkręcić) ale napisałem do nich maila z wyjaśnieniem sytuacji oraz prośbą żeby włączyli dodałem brakującą zgodę i ku mojemu zdziwieniu jeszcze w ten sam dzień odpisali, że nadali uprawnienia i zaczęło działać więc dać się da

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, yoopiter napisał:

odezwij się jak będziesz miał coś merytorycznego do powiedzenia, dziękuję

Wedle życzenia- przeczytaj uważnie post @sapcio7... można :?: - można, ale trzeba mieć na czym czapkę nosić a nie wyżalać się na forum gdy okazuje się że podanie przyczyny zaistniałej sytuacji było banalnie proste i wtedy ja bym wycieczek(jak to ująłeś) do ciebie nie robił bo sprawa sama w sobie byłaby oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym :?: a kto zaczął o personalnych wycieczkach-ja :?:  ja tylko skomentowałem sytuację jaką opisałeś i była skromnie mówiąc dość kuriozalna a na dodatek nieprawdziwie opisana, gdybyś potrafił opisać jak kolega wyżej to jeśli bym się odezwał to chyba tylko ze słowami współczucia, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OlafS napisał:

Niczym :?: a kto zaczął o personalnych wycieczkach-ja :?:  ja tylko skomentowałem sytuację jaką opisałeś i była skromnie mówiąc dość kuriozalna a na dodatek nieprawdziwie opisana, gdybyś potrafił opisać jak kolega wyżej to jeśli bym się odezwał to chyba tylko ze słowami współczucia, albo wcale.

Tak, to ja zacząłem, zwracając ci uwagę, że twoje wypowiedzi są niestosowne i nie związane z tematem wątku (dekoder 4K Lite). A teraz jeszcze zarzucasz mi, że coś nieprawdziwie opisuję... Obiecałem podzielić się uwagami na temat dekodera, jak tylko będę miał możliwość go w pełni przetestować i słowa dotrzymam, ale po twoich wypowiedziach żałuję, że w ogóle się odezwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 10:55, Gizior89 napisał:

Można dekoder 4k lite dostać do multiroomu kiedy główny dekoder jest 4k w pakiecie L + dodatki?

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka
 

Tak ;) Ja mam glowny 4k i 2x 4k lite do multiroomu bez problemu taka opcje bedziesz mial dostepna.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Credens napisał:

Działa już 4K Lite? Jak się sprawuje, bo sam jestem nim zainteresowany?

Tak, od jakichś trzech dni, więc jeszcze nie miałem czasu, żeby gruntownie go przetestować, ale mam kilka spostrzeżeń. Po pierwsze, to już nie są czasy dekoderów, które były przed evoboxami (hd5500? czy jakoś tak), jestem pozytywnie zaskoczony zarówno menu ekranowym (sam pobiera z satelity grafiki stacji telewizyjnych, dzięki czemu widać w co się klika, bo zanim je pobrał, to napisy dłuższych nazw stacji były ucięte), jak i pilotem. Szybkość przełączania kanałów dość niska, zdecydowanie lepiej jest w Ultraboxie w PC+. Kanały są podzielone na grupy, przez co łatwo się można "zakręcić" korzystając z klawiszy góra-dół (np. muzyka, przełączamy się w obrębie tej grupy i cofanie strzałką do poprzedniej stacji też kieruje w obrębie tej grupy, a nie do ostatnio oglądanej w innej grupie, nie wiem czy jasno mówię :D). No i znalazłem już dwie wady, dekoder kilka sekund po uruchomieniu wyłącza się samoczynnie, wyłączając telewizor i grajbelkę (choć nie zawsze), po ponownym uruchomieniu już gra jak trzeba. Druga wada to niedziałająca z pilota od dekodera regulacja głośności... Ale jak na polską produkcję, to jest nieźle.

Pytajcie śmiało, postaram się odpowiadać w miarę możliwości czasowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem PVR z nPVR, dzięki za skorygowanie. To tak na szybko, npvr mam nieaktywne, wyskakuje błąd npvr - usługa nagrywania nie jest aktywna (na razie nie wiem co z tym zrobić, pewnie infolinia). Restart działa całkiem szybko, niestety tylko na części kanałów, ale jest też problem tego typu, że przykładowo włączyłem sport na polsat news (5 minut), przez 3 minuty leciały reklamy, przez 2 sport, a potem dalej sport, tylko, że podczas kolejnego programu, czyli pogody... Timeshift przewija od x4 do x64, szybko natrafiłem na rozjeżdżający się dźwięk z obrazem, trzeba trochę odczekać aż się zsynchronizują. "Keczup" działa podobnie jak restart.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może spotkał się z problemem połączenia z siecią wi-fi? Mianowicie chodzi o to, że dekoder jest podłączony do sieci, status wskazuje na to, że jest połączony, siła sygnału 80%, ale nie jestem w stanie korzystać z żadnych funkcji internetowych dekodera ani podłączyć go do multiroom. Przy próbie testu połączenia internetowego wyskakuje błąd z informacją, żeby sprawdzić połączenie z siecią, a w statusie wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...