Jump to content

gonzales

Users
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gonzales

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vu+ Ultimo 4K Gigablue UHD Quad 4K GiGaBlue HD QUAD PLUS
 2. Cieszę się, że mogłem pomóc. Skoro nie jest niezbędne kupowanie "konwerterów" to nie ma sensu wydawać pieniędzy. Zadowolenia z użytkowania nowego telewizora.
 3. Dokładnie o nich pisałem. Kupujesz kabel optyczny do przesyłania cyfrowego dźwięku tzw. światłowodowy i powinno działać. Wejścia w amplitunerze są zabezpieczone prze kurzem "zatyczkami". Trzeba je oczywiście przed podłączeniem kabla wyjąć. Być może nawet masz taki kabel w domu. Jak nie masz to nie jest drogi. Nie pamiętam, czy musiałem coś zmieniać w ustawieniach TV, ale chyba nie. Jeżeli by Ci nie działało od razu to pisz. Sprawdzę. Powodzenia.
 4. Według zdjęcia tyłu amplitunera, które zamieściłeś wcześniej w jednym z pierwszych postów, wzmacniacz ma takie wejścia. Z lewej strony zdjęcia oznakowane jako SPDIF IN. Jedno elektryczne Coaxial i dwa optyczne. Chyba, że mi się coś zdawało, ale wątpię. No nic, konwerter zamówiony, więc próbuj i daj znać, jak wyszło.
 5. Przecież telewizor ma wyjście optyczne cyfrowego dźwięku, które łączymy z wejściem naszego amplitunera kina domowego i muzyka gra. Jak nie masz przewodu to kup. Koszt niewielki, a jakbyś miał kłopoty to pisz. Mam tak podpięty inny TV z starym kinem i jest OK.
×
×
 • Create New...