Jump to content

gonzales

Users
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About gonzales

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia. Muszę to wszystko przeklikać i przetestować. Zapewne zajmie to trochę czasu. Mam co sprawdzać. Plik mis.ini już mam. Ale będę to sprawdzał i w edycji transponderów.
 2. Chcę sobie uaktualnić plik mis.ini, który jeżeli nic się nie zmieniło jest niezbędny do odbioru MIS w tej aplikacji i powinno się go umieścić w głównym katalogu aplikacji zgodnie z opisem tutaj: Jednak składnia wpisu nie jest dla mnie zrozumiała, bo czy to na stronie flysat.com czy tutaj https://en.satexpat.com/mis/ są przy niektórych transponderach podawane wartości i PLS Root i PLS Gold np. dla 33E 12646H mamy PLS Root: 218997 i PLS Gold:210115. Jak powinien wyglądać taki wpis, trzeba podać i wartość kodu dla Gold i Root, to raczej niemożliwe? Albo jedno albo drugie.
 3. Czy te opcje diagnostyczne w takiej konfiguracji dekoderów dają jakąkolwiek informacje zwrotne czy będzie napisane, że nieaktywne a działać będzie normalnie? A z tego posta interesują mnie odpowiedzi na pytania 2 i 3.
 4. Według mnie, idziesz do APS i kupujesz za 69 zł konwerter, który potem samodzielnie montujesz (lub monter jeżeli jest dla Ciebie niezbędny, ale to pewnie dodatkowy koszt). Nie bardzo wiem, czego nie rozumiesz. Możesz kupić konwerter taniej niż na wolnym rynku, bo podpisałeś umowę i operator jako dodatkowy bonus umożliwia Tobie dokonanie takiego zakupu w atrakcyjnej ofercie. Nie szukaj dodatkowych regulaminów promocji, bo wszystko masz już razem z ostatnią umową.
 5. Tak jak pisze @maks27, jeżeli masz taką możliwość to jest to wyszczególnione w załącznikach do umowy. Koszt tego unicable 2, który polecam to 69 zł. Ten konwerter unicable 1 taniej. Masz na zakup 18 miesięcy od dnia przedłużenia umowy, jeżeli jest taka możliwość, a raczej powinna być.
 6. Miałem podobnie tylko bez PSP. Zdecydowałem się na rezygnację z HBO i Eleven kosztem wymiany MR na jednymm dekoderze "zwykłym" na trzy Evoboxy Lite(10+5+5 zł). Umowa 24/6, przy krótszych nie ma On The Go i tylko 2 miechy rabatowane - trochę śmieszne z tym brakiem OTG w krótszych umowach. Mam mieć 6*35 i 18*55 (ale to już z rabatem za SmartDom - 25 zł). Na chwilę obecną nie mam do końca pewności czy na Evoboxach Lite będzie działać funkcjonalność CatchUP. Z tego co mówił konsultant to w zestawie z Evobox PVR to nie działa aczkolwiek tutaj na forum ludzie różnie piszą. Ale zakładam, ż
 7. Sądzisz, że nie będzie mi działać tak jak obecnie jeżeli będę korzystał tylko z 2 odbiorników? Przecież cameleon powinien działać z wifiboxem po wyłączeniu tunelowania seca, czyli powinno to działać niezależnie. Czy jednak nie ma na to szans i będę musiał wymienić na caymana i śpiąć w sieć?
 8. Jestem obecnie w takiej sytuacji. Do przedłużenia umowy jeszcze chwila ale już zapytam. Taki układ jak mam prawdopodobnie będzie działał nadal niezależnie. Jednak gdybym chciał dobrać jeszcze jeden sprzęt do MR to musi to być wifibox z caymanem, dodatkowo wymiana karty w drugim wifibox'ie na caymana i spięcie całości w sieć? Czy nie ma teraz już MR na 3 lub 4 sprzętach? I kolejny wariant, czyli pozostaje z tylko dwoma sprzętami, ale jestem zainteresowany wymiany wifibox'a na moduł, jest to możliwe? I czy na module będę miał również dostęp do kanałów 4K? Ktoś przerabi
 9. @kfm877, @Davvvi dziękuję za odpowiedzi. Również tak przypuszczałem, bo nic w tym temacie nowego w tak zwanym międzyczasie nie słyszałem. Wolałem jednak dopytać bo konsultant ogólnie wydawał się być zorientowany, a z tym wi-fi to podobno taka polityka operatora jak tłumaczył dopytywany o połączenie LAN w MR.
 10. Proszę o potwierdzenie informacji z infolinii, iż aby działał multiroom na EVOBOX LITE to musi być połączony z głównym poprzez wi-fi? Pytam, bo jestem przed przedłużeniem umowy i mam zamiar wymienić HD3000 na EVOBOX LITE i myślałem, że połączę je po kablu (lanem) a nie bezprzewodowo. Jako główny mam EVOBOX PVR i nie chcę go wymieniać na EVOBOX'a HD Czy w związku z tym tracę jakieś funkcjonalności biorąc do multiroom'u EVOBOX'a LITE? Rozumiem, że piszący o niedziałającym timeshift mają na myśli funkcjonalność polegającą na pauzowaniu oglądanego na żywo programu w celu kontynuowan
 11. Też tak miałem, musisz poczekać dłużej, ok. 1,5-3 min. i wiadomość się wczyta. Ale z tego co pamiętam to nic porywającego w zakresie oferty.
 12. Zmień doradcę w zakresie konfiguracji sprzętu satelitarnego bo ten sprzedawca to akurat na tym się nie zna. Nie łączy się unicable z diseqc. Lub precyzyjniej ja bym tak nie robił ale może też się nie znam. Jeżeli potrzebujesz mieć na nbox i evobox pvr sygnał z drugiego satelity musiałbyś użyć dużo bardziej rozbudowanych i kosztownych komponentów a poza tym to oprogramowanie tych dekoderów z tego co wiem nie wspiera takich rozwiązań. Diseqc na zwykłych konwerterach tak ale nie na unicable.
 13. Trzeba wpisywać numer karty z tym myślnikiem przed ostatnią cyfrą? Pytam, bo mi wyświetla "Nie udało się nawiązać połączenia z serwisem. Problemy techniczne. Prosimy spróbować za jakiś czas."
 14. Dziękuję wszystkim za wszelkie wskazówki. Muszę to przemyśleć, czy warto inwestować w sprzęt, który być może w październiku będę oddawał - koniec umowy. Na dzień dzisiejszy jestem raczej nastawiony na rozwiązanie umowy. Ewentualny wybór czy brać nowego Logitecha 350 czy używanego 650 - bo nowych to chyba u nas nie kupię.
 15. Logitech Harmony 350 Control taki wystarczy? bo jakoś nie uśmiecha mi się inwestować w ultimate.
×
×
 • Create New...