Jump to content

gonzales

Users
  • Content Count

    186
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gonzales

  • Rank
    Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cieszę się, że mogłem pomóc. Skoro nie jest niezbędne kupowanie "konwerterów" to nie ma sensu wydawać pieniędzy. Zadowolenia z użytkowania nowego telewizora.
  2. Dokładnie o nich pisałem. Kupujesz kabel optyczny do przesyłania cyfrowego dźwięku tzw. światłowodowy i powinno działać. Wejścia w amplitunerze są zabezpieczone prze kurzem "zatyczkami". Trzeba je oczywiście przed podłączeniem kabla wyjąć. Być może nawet masz taki kabel w domu. Jak nie masz to nie jest drogi. Nie pamiętam, czy musiałem coś zmieniać w ustawieniach TV, ale chyba nie. Jeżeli by Ci nie działało od razu to pisz. Sprawdzę. Powodzenia.
  3. Według zdjęcia tyłu amplitunera, które zamieściłeś wcześniej w jednym z pierwszych postów, wzmacniacz ma takie wejścia. Z lewej strony zdjęcia oznakowane jako SPDIF IN. Jedno elektryczne Coaxial i dwa optyczne. Chyba, że mi się coś zdawało, ale wątpię. No nic, konwerter zamówiony, więc próbuj i daj znać, jak wyszło.
  4. Przecież telewizor ma wyjście optyczne cyfrowego dźwięku, które łączymy z wejściem naszego amplitunera kina domowego i muzyka gra. Jak nie masz przewodu to kup. Koszt niewielki, a jakbyś miał kłopoty to pisz. Mam tak podpięty inny TV z starym kinem i jest OK.
×
×
  • Create New...