Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonamentowe "IPTV" Polsatu z pelną ofertą działa tylko na ADSL/Światłowodzie Orange, Netii, Plusa i u lokalnych operatorów. Pełna lista tutaj: https://www.polsatbox.pl/uploaded-files/reg-repo/Lista_operatorow_wspolpracujacych_z_CP.pdf

Przez jakiś czas 4K lite był sprzedawany w ramach oferty OTT działającej na każdym łaczu, ale teraz są tam oferowane tylko stare Evoboxy Stream.

Zabawne, bo w pakietach OTT są kanały 4K, których nie da się oglądać ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krzysztof P napisał(a):

Dekoder Polsat box 4K sam zmienia jasność na niektórych kanałach.Chyba należy go wymienić.

Ja się bałem że mi tv świruje, mam to samo. Ale odkąd zdałem sobie sprawę że to się dzieje tylko na dekoderze PB4K zacząłem go podejrzewać.. Od około 2-3 miesięcy tak mam.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości i nie używamy wulgarnego języka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale może po wi-fi działa z każdym internetem a przewodowo tylko z wybranym internetem ?

I czy jak wybiorę tylko internet to muszę mieć telewizje internetową czy wystarczy telewizja satelitarna ?

 i czy ten dekoder można kupić z telewizją internetową czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik nie 4K też mogą mieć obsługę HEVC , przecież standard kodowania nie jest związany na sztywno tylko   z obsługą 4K tylko z możliwościami sprzętu w obsłudze odpowiedniego kodeka w jaki wyposaży go producent. 

Różnica jest tylko jedna

- odbiornik 4K potrafi odebrać i wyświetlić obraz w 4K

- odbiornik nie 4K potrafi odebrać ale nie potrafi go wyświetlić bo nie pozwalają  mu na to posiadane układy elektroniczne. 

 

Evoboxy Stream oferowane są w pakietach albo usługach bez obsługi programów  4K , a jak ktoś planuje kiedykolwiek używać czegokolwiek w 4K to wystarczy że pomyśli i weźmie po prostu inny odbiornik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam i słyszałem,  niektóre sieci oferowały programy 4K ale w transkodowaniu na FHD zwłaszcza w usługach IPTV. 

 

 

Evobox Stream  nie obsługuje wcale DVB-T2 czyli raczej nikt na nim nie mógł oglądać programów z nowych muxów, ma tylko obsługę  H.265:HEVC. 

Program odbierany z nowych muxów po prostu nie posiada obrazu, brak jest odpowiedniej modulacji do odbioru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie pisz bzdur i pokaż mi specyfikację producenta dla Evobox Stream  z DVB-T2 !   Jak widać kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. 

 

Programy DVB-T2 H.265/HEVC.  mozna odbierać tylko w streamie z OTT    ale z tunera  TV wbudowanego w boxa nigdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhum...

31 minutes ago, bgmnt said:

No i Evobox Stream w niektórych wersjach na pewno ma, bo dekoduje (koślawo, ale zawsze) DVB-T2 i o tym napisałem.

Normalnie byś sobie poedytował te bzdury jak to też miałeś w zwyczaju, no ale się już nie da... A to feler!

Edytowane przez bgmnt
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...