Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy można ominąć blokadę na internet w dekoderze ?

Że działa tylko z internetem od orange, plusa . netii ?

Bo jak oglądam przez satelitę to działa mi telewizja a nie działa radio internetowe, a jak mam przez internet to działa mi radio internetowe a nie działa telewizja.

Mam internet mobilny od orange i mam internet światłowodowy od inea .

I mam też router na kartę sim z tp-link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Matt-1 napisał(a):

Czy można ominąć blokadę na internet w dekoderze ?

Że działa tylko z internetem od orange, plusa . netii ?

Operatorami współpracującymi z Polsat Box są: Plus, Netia (w tym TK Telekom, Internetia, Petrotel), Orange.

Lokalni Operatorzy ISP, w tym: AKASHA.NET, TERRA TELEKOM, WIDE-NET II, IT4 POLSKA, EZBIT, COMP-SERWIS, LUPRO, WADOWICENET, KOLNET, VOLTA COMMUNICATIONS, M3.NET, LIQUID SYSTEMS, INTER-KOMPBANINO, NTELEKOM.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio pojawiły się dwa nowe problemy. Włączając dekoder czasami jest ok, a czasami najpierw wyświetla się brak sygnału, a po wyłączeniu i ponownym włączeniu dekodera już jest ok. A drugi problem pojawił mi się z wifi, niby jestem połączony, a nie odbiera aktualizacji epg, muszę wtedy rozłączyć się z wifi i ponownie połączyć, wtedy jest ok na około tydzień. Od biedy mogę podłączyć się kablem zamiast po wifi, ale przez długi czas nie było z tym problemu, na głównym dekoderze też nie mam takiego problemu, a też jestem połączony z tą samą siecią wifi. Pewnie w kwietniu/maju zepsuli to jakąś aktualizacją, o której nie wiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grabarz napisał(a):

Mnie ostatnio pojawiły się dwa nowe problemy. 

Zalecam przywrócić domyślne ustawienia dekodera. Warto również sprawdzić, czy siła i jakość sygnału to na pewno wymagane minimalne 65 procent oddzielnie. Przy niższych wynikach, zalecane jest sprawdzenie ustawienia anteny i jakości przewodów. Jeśli wspomniane wznowienie fabrycznych ustawień by nie pomogło w kwestii epg, w punkcie można wykonać darmową diagnostykę sprzętu z ewentualną bezpłatną wymianą. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, djclassic napisał(a):

Ja też odłączyłem wczoraj wieczorem od sieci i co z tego? Po chwili włączyłem i do tej pory miga zielona lampka:-D

Czyli dekoder zaliczył crasha . Ta lampka pokazuje obecny stan umysłu Polsatu.   Pokazuje to dobitnie jakich tam mają programistów z pierwszej łapanki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...