Jump to content

Ozzy666

Users
 • Content Count

  659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetna

1 Follower

About Ozzy666

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/17/1991

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warmińsko-Mazurskie

Equipment

 • Dish
  Corab 90
 • LNB
  Megasat Monoblock Quad
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  Wifi Premium Box , Wifi Box , Moduł CAM NC+
 • Pay TV Operator
  NC+
 • Package
  1. Extra+Canal+ 99,99zł+HBO&HBO GO+Filmbox+Cinemax+Fox Play+Nat Geo Play+Mistrzowska Piłka+MMP=134,99zł / 2. Start + Dopełnienie do Comfort = 29,99 zł

Recent Profile Visitors

788 profile views
 1. Akurat to mi nie przeszkadza, lubię starsze kino. Canal+ mógłby pomyśleć o przemianowanie któregoś ze swoich kanałów na takie produkcje retro. Nie musieliby nadawać 24h tylko kilka godzin (jakby mieli co emitować).
 2. @[email protected] Umowa mi się kończy z końcem stycznia i w ICA praktycznie już nic nie mam do włączenia. Promocje z Black Weekend też mnie nie obowiązywały.
 3. Dziś mamy już 11 grudnia a mi wciąż na drugiej umowie nie wyłączyli poprzedniego + Miesiąca czyli kanału Playboy TV. Opłata jest taka jak zawsze, w ICA Playboy TV jest odłączony. Nic tylko się cieszyć 😉 ciekawe kiedy się zorientują.
 4. Ja mam dwie umowy na siebie. Na pierwszej mam Wifi Premium Boxa + MR a na kolejnej moduł CAM. Zależało mi by wykorzystać TV z tunerem satelitarny więc MR odpadał. Wiem że przez to więcej płacę ale mam to co chciałem.
 5. @_Artek_ Te 100h tyczy się tylko NC+GO w wersji mobilnej (laptop/smartfon) a w deku masz no limit. Co do pilota to mi długo zajęło by się do niego przyzwyczaić. Te płaskie klawisze skutecznie utrudniają obsługę nocą, do tego dźwięk klikania który w nocy jest denerwujący. Ale kto co lubi. 😉
 6. Zgadzam się, jednak na hollex zauważyłem ten więc podałem jako przykład. Nie musi się słychać i od razu kupić to co przedstawiłem.
 7. Przejrzyj stronę hollex, są tam konwertery od 55 zł np. firmy Opticum. Chciałeś dobrą firmę więc Ci poleciłem inverto. Kiedyś się przekonałem że na instalacji antenowej nie warto oszczędzać bo to się zemści.
 8. @Cx69 Tak jak piszesz, potrzebujesz konwertera quad. Może być np. ten: https://hollex.pl/konwerter-quad-inverto-premium-p-4425.html Podłączasz dwa przewody do Wifi Premium Boxa i wybierasz odpowiednią konfigurację w ustawieniach dekodera. Trzecie wyjście do multiroom i czwarte pozostaje wolne.
 9. Pisałem w tej sprawie z konsulem na chacie i potwierdził że mimo tej daty w ICA to styczeń jest za 0 zł, dopiero od lutego będzie naliczana opłata chyba że się zleci wyłączenie.
 10. Wcześniej korzystałem z DSI83, przy nim Wifi Box to rakieta. Nie będzie aż tak źle @_Artek_ 😉
 11. 1. Pakiety 6msc za free. 2. Black Weekend z HBO i MMP. 3. Dostęp do pakietu Extra od Startu. Myślę że nic na święta nie rzucą bo już się wykazali.
 12. Wczoraj włączałem teściom HBO w tej promocji Black Weekend i koniec okresu gwarantowanego jest 01.01.2020 a napis głosił że do końca stycznia za free. Teraz włączyłem im w tej samej promocji Multi Man Pack i okres gwarantowany już jest 01.02.2020 😉 muszę napisać na live chat w ich imieniu i spytać się kiedy wyłączyć tę promocję na HBO by nie musieli płacić. W jakich godzinach jest dostępny live chat?
 13. @_Artek_ Mam multiroom spięty LANem z routerem od kilku lat i zero problemów. Mam Wifi Premium Boxa i Wifi Boxa.
 14. @lukimann Z modułu przejść na dekoder jak najbardziej można. Jednak w odwrotną stronę nie, jedynie rezygnacja i druga umowa z modułem.
 15. Ciekawe czy te 6 miesięcy za free będzie też dla przedłużających umowy.
×
×
 • Create New...