Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam zestaw dekoderów 

Polsat Box 4k

2x Polsat Box 4k lite 

Który rodzaj konwertera wybrać w ustawieniach? 

Posiadam konwerter unicable II dcss

Wcześniej miałem evobox i trzeba było dobrze ustawić żeby dekodery się nie gryzły 

Edytowane przez grzecho668
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.01.2023 o 23:16, support458 napisał(a):

Unicable II DCSS z zestawem częstotliwości pod dekodery Polsat Box? Może podaj dokładnie model, będzie łatwiej.

 

Ja chcę wrócić do CP i mam konwerter Unicable II, który pierwotnie działał w CP z Evobox (teraz C+), jakie w takim układzie wybrać typu konwerterów przy dwóch dekoderach 4K Lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do działania nPVR i radia internetowego potrzebny jest internet od orange,plusa lub netii ?

Bo wybrałem połączenie satelita+internet od inea i polsat box go i catch up działają, a jak wchodzę w radio internetowe i chcę uruchomić radio to wychodzi komunikat że: problem z odtwarzaniem radia i nie wiem czy to chodzi o internet czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mati06 napisał(a):

Już to było tłumaczone na tym forum przez szpeca z PB. Serwery stacji radiowych bywają często przeciążone stąd wywala błąd. Tak ze to nie wina oprogramowania. 😊

Tylko że ten komunikat pojawia się praktycznie non stop, co oznaczało że serwery są na okrągło przeciążone  ? To już ewidentnie pachnie Viaplay :D Polsat nie robi w tej sprawie kompletnie nic. Ot radio internetowe.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jaką macie wersję oprogramowania? Dzisiaj wymienilem stary dekoder na to "cudo" i na razie same problemy. Na jednym kanale błąd odczytu, nieobslugiwany format wideo, na trzech innych nieobslugiwany format wideo i dźwięku. A na kanałach 4K komunikat nieobslugiwany format dzwieku. Na infolinii próbowaliśmy kilku rozwiązań i otrzymałem informację że mam stare oprogramowanie 1.0.3 a podobno dzisiaj udostępnili 1.0.21 jednak podczas wyszukiwania aktualizacji nic nie znajdowało i powiedzieli ze możliwe że musi sobie pobrac i aby poczekać do jutra. A jak jutro będzie ten sam kłopot to mam udać się do serwisu. Czy ktoś może miał podobne problemy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne oprogramowanie to Graphyne 1.4.6 z ADB. Nowszego póki co nie ma. 

Tutaj masz instrukcję https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/cp/polsatbox-4k-lite/polsat_box_4K_4Klite_instrukcja_27.10.pdf

Podgląd na aktualną wersję oprogramowania : INFORMACJE---DOSTĘP WARUNKOWY i jest tam NUMER KARTY,CDSN,STATUS SUBSKRYBCJI,WERSJA OPROGRAMOWANIA,STATUS AKTYWACJI

Aby zmienić oprogramowanie musisz wejść w

USTAWIENIA SPRZĘTOWE -- AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA ---DALEJ--

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, danielpes5 napisał(a):

Aktualne oprogramowanie to Graphyne 1.4.6 z ADB. Nowszego póki co nie ma. 

Tutaj masz instrukcję https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/files/regulations_lp/cp/polsatbox-4k-lite/polsat_box_4K_4Klite_instrukcja_27.10.pdf

Podgląd na aktualną wersję oprogramowania : INFORMACJE---DOSTĘP WARUNKOWY i jest tam NUMER KARTY,CDSN,STATUS SUBSKRYBCJI,WERSJA OPROGRAMOWANIA,STATUS AKTYWACJI

Aby zmienić oprogramowanie musisz wejść w

USTAWIENIA SPRZĘTOWE -- AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA ---DALEJ--

To wiem bo sprawdzałem i mam wersję 1.0.3 i jak daje wyszukiwanie to mam komunikat że mam aktualna + te komunikaty o błędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak otrzymałeś ten dekoder? Od APS-u czy poprzez online?

Miałem podobny problem z 5 lat temu z EVOBOXEM PVR. Zawierałem umowę w APSie i jakiś czas owy egzemplarz leżał bez aktualizacji jakiejkolwiek i nie dało się w ogóle go zaktualizować do najnowszej.  Spakowałem sprzęt i udałem się ponownie do punktu.  I bez problemu Wymienili. Fakt kolejny egzemplarz też miał starą wersję oprogramowania,  ale po czasie przyszła nowa sama. Tak więc jeżeli nie dostaniesz powiedzmy do jutra nowszej wersji od razu Idź z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...