Jump to content

mgaw89

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About mgaw89

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Konsultant dzisiaj powiedział że aktualizacja będzie dopiero początkiem 2020
 2. Teraz ma wyjść aktualizacja dekoderow ITCA, a ktoś słyszał kiedy aktualizacja na dekoderach JADA
 3. Pojawiła się i u mnie oferta. pakiet superpremiun+ 4K za 182.99 teraz mam za 99.99 + hbo go +filmbox (bo podobno to jets w pakiecie superpremium 4k) to daje nam 109,99 czyli za netflixa wychodzi 73zł!!! a na stronie netflixa najwyższy pakiet 52zł i możliwość rezygnacji w każdej chwili. czyli wynika że oferta w miarę opłacalna tylko dla nowych i przedłużających.
 4. Ale wiążesz się na 24m bez możliwości rezygnacji.
 5. zapytałem o ofertę netflixa i co usłyszałem: Oferta jest dostępna przy podwyższeniu pakietu. Netflix jest wtedy integralną częścią pakietu podstawowego. Jak napisałem że mam superpremium+ i nie mam co podwyższyć to: Będzie to podwyższenie na pakiet Superpremium+4K z Netflix Na pytanie o uruchomienie jako opcja dodatkowa: Nie mamy takiej możliwości. Oferta może być tylko w pakiecie podstawowym.
 6. Czyli dostałeś jakąś "extra" aktualizację której nie było do pobrania ani z poziomu TV ani strony?
 7. Miała być lepsza wersją dekodera A na razie same problemy. Daj znać czy wymiana pomogła.
 8. Napisałem co mówił bo już były posty ze od dzisiaj będzie.
 9. Chyba każdy już widział. Oprócz cen dla nowych nie ma nic na temat obecnych.
 10. Refulaminy tak. Ale juz byly wpisy ze netflix od 01.12 będzie A tu raczej pewnie coś w okolicach świąt. I pewnie promocja ze do końca roku za 0zl
 11. Spróbuj jeszcze wymusić aktualizację. U mnie też po podpieciu był problem. Dzwoniłem na infolinię powiedzieli że muszę wymienić dekoder. Dzwoniłem.do salonu i tam pracownik powiedział że dekoder na pewno sprawny i aby wymusić aktualizację, i miał rację po tym zadziałało. Spróbuj wyłączyć to z zasilania przycisnąć jednocześnie klawisz + - i włączyć zasilanie. Przynajmniej tak mi się coś kojarzy. Jezeli nie pomoze to zostaje chyab tylko tel do PC+ na dzial techniczny i modlitwa o kumatego konsultanta.
 12. Info z czatu: szczegółowe informacje na temat Netflixa pojawią się na przełomie roku. Więc trochę jeszcze poczekamy.
 13. A podłącz do gniazda STB/DVI wyłącz funkcje HDMI UHD Color I włącz rozdzielczość 4K na dekoderze. Gniazdo STB/DVI jest dedykowane do dekoderow.
 14. Na pewno masz dekoder od Technicolor? Czy ten nowy z czerwoną dioda? Jeżeli masz nowy to wyłącz funkcje HDMI UHD Color na TV. Dekoder serii JADA nie działa z TV gdy ta funkcja jest włączona A na dekoderze jest ustawiona rozdzielczosc 4K. Po wylaczeniu powonno dzialac. Tez mam TV Samsung i tez wtedy nie działało. W trakcie rozmowy z konsultantem doszlismy do problemu i zostalo to zgloszone do dzialu technicznego jako błąd w oprogramowaniu dekodera.
 15. Nawet bez zlecenia wyłączenia pojawiła się oferta Black Week na styczeń za 0zl. Właśnie aktywowalem. Widocznie przez to zamieszanie przedłużają wszystkim.
×
×
 • Create New...