Jump to content

maikel

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About maikel

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  Rybnik
 • Hobby
  TV satelit.

Equipment

 • Dish
  Corab 80
 • LNB
  Inwerto
 • Receiver
  evobox pvr,hd3000
 • Pay TV Operator
  CP
 • Package
  Pakiet Premium Max

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Protesty pomogły-EVOBOX PVR -działa normalnie po załączeniu i szybciej zmieniają się kanały.
 2. Wygląda to tak-telefony masz jako produkt rabatowany.Sprawdz w umowie który produkt jest UPRAWNIAJĄCY,a który RABATOWANY i wszystko bedzie jasne.
 3. Wartość-SIŁA 100%,oznacza że antena jest prawidłowo ustawiona,popracuj nad skrętem konwentera i ewentualne jego odsunięcie lub przybliżenie do czaszy-podniesiesz JAKOŚĆ.Przy wielkości twojej anteny powinna wynosić w granicach 90-100%.Powodzenia i daj znać czy się udało.
 4. Oferta CP jest atrakcyjna i na każdą kieszeń.Ja jako emeryt korzystam z prawie pełnego pakietu i płacę z multiromem 125 zł.i jestem zadowolony.CP-TAK TRZYMAĆ.😉
 5. Nie-jeśli masz przedłużoną umowę to Ekstraklasę masz za 30zł.Skorzystaj z propozycji OlafS-warto!!!!!!!
 6. Wypowiedziałem umowę z wiadomych przyczyn i ponownie zawarłem -pełny PAKIET /bez ekstraklasy/+multirom-5zł na 24/6 i średni abonament kosztuje mnie 93.75.
 7. Sprawdź w umowie, która usługa jest uprawniająca. Jeśli CP to stracisz bonifikaty na Plus.
 8. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta. Otrzymasz odpowiedź. 😉
 9. Mam gwarantowane ELEWENY i Katalog online na czas nieograniczony,po zatym jestem już wiekowy[wstyd się przyznać 70 latek]i prawdopodobnie skonczę przygodę z płatną TV.Moja przygoda z tel.sat.rozpoczeła się w 1992 z zakupem tvFINLUX z wbudowanym dekoderem sat.-kosztował 15900000/15 milionów 900tys./takie były zarobki i ceny.emeryt górniczy.Przepraszam że nie na temat,ale dla poprawy humoru dla odwiedzających te strony.Pozdrawiam wszystkich dzielących się poradami-też z nich korzystam!!!!!!!😉
 10. Ja mamTV full/bez sex i polskiej ligi/+multirom,płacę 115pln i do konca umowy pozostało mi 19 m-cy+3telefony kom.abonament za całość 35pln+internet45gb za 40pln.Uważam że jest to dobra oferta i pozostanę przy niej 13 m-y, potem zdecyduję czy 6 m-y przed koncem przedłużyć na rok z 3 m-mi gratis.TV jest produktem uprawniającym.😉
 11. Po zlożeniu wypowiedzenia dzwoń doDUK,najlepiej po kilku godz.i po prostu powiedz co cię interesuje jeśli chcą cie zatrzymać.Możesz wycofać wypowiedzenie bez konsekwencji-nawet CP się UCIESZY.POWODZENIA.
 12. Porównałem dzisjaj parametry sygnału transp.12476 -EVOBOX siła 95%,jakość79% SNR13,1dB /multirom HD3000 siła84%,jakość50% MER12dB,konwerter INVERTO IDBL-QLDL42 ,antena80,pochmurno ,małe opady deszczu,godz.20,RYBNIK/ŚLĄSK.Mam pytanie czy podobna sytuacja u kogoś występuje.
 13. Odsuń konwerter od czaszy i popracuj nad skrętem konwertera w prawo-delikatnie,po wykonaniu w/w czynności chwilę odczekaj. Ustawianie w/w czynności wykonuj na 12264 Pomiary sygnału -temat-Dekoder EVOBOX PVR-test z instalacji,fachowe porady.
×
×
 • Create New...