Jump to content

Seth

Users
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Seth

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, jest poprawne jako słowo znaczące zupełnie co innego.
 2. Jak nie rozumiesz, to się nie wypowiadaj. Jaki jest sens gadania o czymś czego się nie rozumie? Już pomijam fakt, że grubo wyobraźnię trzeba mieć ograniczoną, żeby nie umieć zrozumieć, że są miejsca, gdzie taki rozmiar przeszkadza i tyle. Naprawdę uważasz, że kogokolwiek (kto ma wszystko na widoku i nie ma cudownych schowków) obchodzi jak jest u Ciebie, skoro problem ma u siebie?
 3. Ciekawe czy udało się wydębić sprzęt normalnych rozmiarów zamiast tego wielkiego nieporozumienia.
 4. Gdy rozmawiacie o wysycaniu łącza bezprzewodowo zwracajcie większą uwagę na klienta. Routery oferują teoretycznie naprawdę kolosalne przepustowości jak na możliwości kart sieciowych. Karta bez MIMO w standardzie AC 5 Ghz to TEORETYCZNE 443 Mbps. MIMO zwielokrotnia te wartości, ale w zdecydowanej większości np w laptopach montuje się karty bez MIMO. Luksusem jest MIMO 2x2, a 3x3 praktycznie nie istnieje. Więc jeśli ktoś chce wysycić 600 Mbps to może sobie kupić najszybszy router świata, ale jak w kliencie będzie 443 Mbps to nic ten router nie da, poza ewentualnym zapasem na przyszłość. Dość powiedzieć, że żeby mieć w kliencie MIMO 3x3 to w powszechnym obrocie jest tylko jeden model karty sieciowej od Asusa (na dodatek zewnętrzny, na USB). A mam wątpliwości, czy MIMO 2x2 wysyci 600 Mbps.
 5. Akurat ten weekend był dość słaby jeśli chodzi o pary w Premier League. Nic dziwnego.
 6. Co się wyprawia z meczem City, a raczej jego brakiem?
 7. Brexit zbiera żniwo. Na meczu LEI-CHE obraz z tylko jednej kamery i brak powtórek bramek. Chyba operatorzy wyjechali.
 8. Zapoznanie się z ofertą i cennikiem Vectry?
 9. Patrząc na "wielkość" miejscowości do sprzedania lub dania możliwości zmiany to nie mam wątpliwości, że Vectra w to wejdzie.
 10. A dlatego, że czasem się nie da. U mnie tłumaczyli, że technicznie musieliby wtedy zakończyć moje obecne pakiety i rozpocząć nowe (na 12 lub 24 miesiące), ale gdy wgryźli się w szczegóły, to okazało się, że któryś mój pakiet (nie pytałem nawet który) jest "niezrywalny" w ten sposób. Więc logika mówi, że powinni chcieć zarobić więcej, ale "technologia" im na to nie pozwoliła.
×
×
 • Create New...