Jump to content

Seth

Users
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Seth

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Realizatorzy w angielskiej to są jakieś łosie ostatnie. Wczoraj nie widzieli, że szykuje się anulowanie bramki Jesusa, a teraz że Chelsea idzie po bramkę.
 2. Nie, to nie tak. Wszystko zależy od umiejętności negocjacyjnych. U mnie jest tylko MM, a ceny dostaję niezłe. Poza tym, zawsze konkurencją jest talerz, zawsze.
 3. Oczywiście, że lecą w kulki. Możesz złożyć wypowiedzenie nawet i następnego dnia po podpisaniu umowy, byle zaznaczyć, że wypowiedzenie ma nastąpić z końcem okresu promocyjnego.
 4. A klucz szyfrujący nie jest przypadkiem per dekoder? Jak Ci padnie Kaon i wymienią sprzęt to nic z dysku podłączonego do nowego nie odczytasz. Dobrze kojarzę?
 5. Pewnie do rezygnacji z multisaver czy tym podobnych [beep]ół.
 6. Nic nie powinno działać. Przeczytaj sobie regulamin świadczenia usług.
 7. Nju abonament no limit, dwa numery, 19 zł każdy. Więc jest i to sporo tańszy niż 45 zł.
 8. Jeśli jedną z jego funkcji jest odtwarzanie od początku obecnie trwającego programu, to powiedziałbym, że jest bardzo źle.
 9. Nie, po co, przecież wszyscy wiedzą, że pisałem w Twoim imieniu. A co do samych funkcji, to byłyby bardzo w porządku, gdyby obowiązywały na wszystkich kanałach.
 10. U mnie kwota ta sama, ale w porównaniu do tej oferty mam dodatkowo maxbox i multiroom. Router mam własny. No i w tej cenie mam dwa Kaony z tymi nowymi bezużytecznymi funkcjami jak nagrywarka sieciowa czy catchup. Ale sam Kaon fajny, działa szybciej niż ADB, menu estetyczniejsze i bardziej do mnie trafia (menu).
 11. Ten dysk to chyba najlepsza opcja. 1 TB USB 3.0, całkiem fajny. Reszta rzeczy ma beznadziejne parametry techniczne.
 12. Bzdura. Przejmowanie praw i obowiązków w ramach wykupywania podmiotów jest na porządku dziennym. I nie ma mowy o jakimkolwiek zrywaniu umów jeśli nowy podmiot nie wprowadza żadnych zmian.
 13. A to ciekawe. Bo dzwoniłem dziś do techników do BOKu z tym i pani (chyba to nie jest dla niej miejsce) sprawdziła, że u nich niby działa. Chciała mi techników wzywać do mieszkania. To wyśmiałem, bo to niepoważne. Jeśli jest globalna awaria to dziwne, że z jej strony było "u mnie działa". Może oprócz nie znania się na robocie pozwoliła sobie też na kłamstwo. No tak czy inaczej nie wiem kogo oni tam zatrudniają w technicznym dziale.
 14. Możecie sprawdzić, czy na Kaonach działa Wam odtwarzanie od początku audycji, która jeszcze trwa? U mnie na obu dekoderach zawsze kończy się to jakimś błędem. Natomiast odtwarzanie audycji, która już się zakończyła przebiega bez problemu.
×
×
 • Create New...