Jump to content

Seth

Users
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Seth

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat ten weekend był dość słaby jeśli chodzi o pary w Premier League. Nic dziwnego.
 2. Co się wyprawia z meczem City, a raczej jego brakiem?
 3. Brexit zbiera żniwo. Na meczu LEI-CHE obraz z tylko jednej kamery i brak powtórek bramek. Chyba operatorzy wyjechali.
 4. Zapoznanie się z ofertą i cennikiem Vectry?
 5. Patrząc na "wielkość" miejscowości do sprzedania lub dania możliwości zmiany to nie mam wątpliwości, że Vectra w to wejdzie.
 6. A dlatego, że czasem się nie da. U mnie tłumaczyli, że technicznie musieliby wtedy zakończyć moje obecne pakiety i rozpocząć nowe (na 12 lub 24 miesiące), ale gdy wgryźli się w szczegóły, to okazało się, że któryś mój pakiet (nie pytałem nawet który) jest "niezrywalny" w ten sposób. Więc logika mówi, że powinni chcieć zarobić więcej, ale "technologia" im na to nie pozwoliła.
 7. Realizatorzy w angielskiej to są jakieś łosie ostatnie. Wczoraj nie widzieli, że szykuje się anulowanie bramki Jesusa, a teraz że Chelsea idzie po bramkę.
 8. Nie, to nie tak. Wszystko zależy od umiejętności negocjacyjnych. U mnie jest tylko MM, a ceny dostaję niezłe. Poza tym, zawsze konkurencją jest talerz, zawsze.
 9. Oczywiście, że lecą w kulki. Możesz złożyć wypowiedzenie nawet i następnego dnia po podpisaniu umowy, byle zaznaczyć, że wypowiedzenie ma nastąpić z końcem okresu promocyjnego.
 10. A klucz szyfrujący nie jest przypadkiem per dekoder? Jak Ci padnie Kaon i wymienią sprzęt to nic z dysku podłączonego do nowego nie odczytasz. Dobrze kojarzę?
 11. Pewnie do rezygnacji z multisaver czy tym podobnych [beep]ół.
×
×
 • Create New...