Jump to content

Seth

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Seth

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie do rezygnacji z multisaver czy tym podobnych [beep]ół.
 2. Nic nie powinno działać. Przeczytaj sobie regulamin świadczenia usług.
 3. Nju abonament no limit, dwa numery, 19 zł każdy. Więc jest i to sporo tańszy niż 45 zł.
 4. Jeśli jedną z jego funkcji jest odtwarzanie od początku obecnie trwającego programu, to powiedziałbym, że jest bardzo źle.
 5. Nie, po co, przecież wszyscy wiedzą, że pisałem w Twoim imieniu. A co do samych funkcji, to byłyby bardzo w porządku, gdyby obowiązywały na wszystkich kanałach.
 6. U mnie kwota ta sama, ale w porównaniu do tej oferty mam dodatkowo maxbox i multiroom. Router mam własny. No i w tej cenie mam dwa Kaony z tymi nowymi bezużytecznymi funkcjami jak nagrywarka sieciowa czy catchup. Ale sam Kaon fajny, działa szybciej niż ADB, menu estetyczniejsze i bardziej do mnie trafia (menu).
 7. Ten dysk to chyba najlepsza opcja. 1 TB USB 3.0, całkiem fajny. Reszta rzeczy ma beznadziejne parametry techniczne.
 8. Bzdura. Przejmowanie praw i obowiązków w ramach wykupywania podmiotów jest na porządku dziennym. I nie ma mowy o jakimkolwiek zrywaniu umów jeśli nowy podmiot nie wprowadza żadnych zmian.
 9. A to ciekawe. Bo dzwoniłem dziś do techników do BOKu z tym i pani (chyba to nie jest dla niej miejsce) sprawdziła, że u nich niby działa. Chciała mi techników wzywać do mieszkania. To wyśmiałem, bo to niepoważne. Jeśli jest globalna awaria to dziwne, że z jej strony było "u mnie działa". Może oprócz nie znania się na robocie pozwoliła sobie też na kłamstwo. No tak czy inaczej nie wiem kogo oni tam zatrudniają w technicznym dziale.
 10. Możecie sprawdzić, czy na Kaonach działa Wam odtwarzanie od początku audycji, która jeszcze trwa? U mnie na obu dekoderach zawsze kończy się to jakimś błędem. Natomiast odtwarzanie audycji, która już się zakończyła przebiega bez problemu.
 11. Te funkcje to można o kant tyłka rozbić. Są dostępne na garstce kanałów, a jakby tego było mało, to jeszcze nie na wszystkich audycjach. Na chwilę obecną bezużyteczne. Tym bardziej, że jak się człowiek zdecyduje na nagrywarkę sieciową (dla garstki kanałów), to nie ma możliwości nagrywać lokalnie (wszystkiego). BBC, NatGeo, Fox. To tak pierwsze z brzegu. Zapisz mnie w pierwszej kolejności. A potem czekaj i czekaj i czekaj... i się nie doczekasz. Może wtedy zrozumiesz, że nie dla każdego niska kasa to priorytet.
 12. Zaczekam na sms z ofertą. Jeśli nie będzie tam nagrywarki sieciowej to będzie zabawnie, bo nie wiem czy należy wtedy odstąpić od nowej oferty do 14 dni, czy znów zgłosić wypowiedzenie obecnej umowy, czy jedno i drugie. EDIT: w sumie to się chyba mieszam, bo skoro nie potwierdziłem smsem, że się zgadzam na ofertę, to nie mam czego wycofywać do 14 dni. Pozostanie ponowne wypowiedzenie.
 13. Ok, no to chociaż połowicznie będzie to czego oczekiwałem. W sumie widzę, że w GO i tak nie da się zlecić nagrania czegoś z C+, więc nic nie tracę, bo tylko na tych kanałach zdarzało mi się zapomnieć ustawić nagrywania po wyjściu z domu. Czy nagrywarka sieciowa nie obcina bitrate? Jakość jest jak na dysku lokalnym?
 14. Trochę to niewygodne szczerze mówiąc. Ale mam dziwne wrażenie, że chyba nie do końca rozumiem tę nagrywarkę sieciową. Jeśli nagram coś w chmurze, to jaką to w takim razie ma mieć zaletę nad lokalnym dyskiem? Bo wydawało mi się, że to będzie taki bajer, że po nagraniu w chmurze wejdę sobie w GO i tam na dowolnym urządzeniu z przeglądarką obejrzę sobie nagrany program. Lub ewentualnie w drugim Kaonie (multiroom). To tak nie działa?
 15. A skąd STB będzie wiedział, czy zlecam nagrywanie sieciowe, czy lokalne?
×
×
 • Create New...