Jump to content

Vaniliovsky

Users
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About Vaniliovsky

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 05/06/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lublin

Equipment

 • Dish
  POLSAT
 • Receiver
  HD 5500s + HD 5500s (Multiroom)
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + On The Go + Multiroom HD / 85 zł

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Od dzisiaj kanały HBO z lekko zmniejszonym logiem i bez dopisku HD
 2. Ja posiadam od dwóch tygodni pakiet ekstraklasa i nie mam Canal plus w CP Go
 3. Pokazuje poziom naszej ligi. Wszystkie zespoły z "Ekstraklasy" odpadły. 30zł to ja mogę dać za ligę angielską :E
 4. Teraz po odpadnięciu Legii te kanały powinny dawać dla wszystkich co mają PSP i Eleven. Ciekaw jestem ile osób obecnie ma wykupiony dostęp do Ekstraklasy.
 5. Już wkrótce w kanałach Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 oprócz piłkarskiej Ekstraklasy pojawi się "PGE Ekstraliga" Szczegóły niebawem
 6. Kanał pojawi się więc zapewne już 1 września w ofercie CP. 2020r
 7. @Specjalista Cyfrowy Polsat czy jest możliwość aby wprowadzić do dekodera HD 5500s reklamy które były wcześniej w prawym dolnym rogu? Lub czy jest możliwość wprowadzić logo kanałów w lewym dolnym rogu ekranu zamiast napisu "TV"?
 8. Obecnie Cyfrowy Polsat oferuje 7 kanałów VOD (202, 203, 204, 205, 206, 207, 208). Kanały VOD 202, 203 i 204 oferowane są jako treści "premium". Na tych kanałach są puszczane największe hity kin. W ofercie znajdziemy m.in film "Kler", Planeta Singli 3 czy Kogel Mogel 3. Ceny filmów na tych kanałach wahają się między 9.90 a 4.90. Z kolei kanały VOD 205, 206, 207 i 208 oferowane są jako "Pakiet VOD" z ceną 10zł miesięcznie. Istnieje również możliwość zakupu filmu pojedynczego. Cena filmów na tych kanałach wynosi 4.90. Na tych kanałach puszczane są zarówno filmy "nowsze" jak i "starsze". Zdarza się iż kanały oferują filmy z 2018r jak i z 2001r. Wszystkie kanały nadawane są w jakości SD. Co ciekawe usługa dostępna jest tylko na dekoderach HD. Nowe hity filmowe w każdy piątek.
 9. Pakiet Sport HD mógłby wzbogacić się o kanał Sportklub który jest już dostępny w konkurencyjnej platformie.
 10. Już być może niebawem w ofercie Cyfrowego Polsatu zobaczymy nowy kanał Studiomed TV. Start kanału przewidywany jest na 27 sierpnia. Kanał pojawi się w konkurencyjnej platformie. Na chwilę obecną rozmowy Cyfrowego Polsatu trwają. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie kanał "prawdopodobnie" ma być dostępny od pakietu Rodzinnego HD. Czekamy zatem na rozwój sytuacji
 11. Zgadza się. Dlatego za pierwszym razem kanały uruchamiane są po 2h od momentu aktywacji pakietu. Następnym razem pamiętaj aby minimum dzień przed je uruchomić. Można też to zrobić 21. Wtedy kanały same aktywują się dajmy na to 21 września. Nie trzeba wtedy potem pamiętać aby aktywować te kanały
 12. Obecnie w systemie Pay-Per-View istnieje możliwość zakupu niektórych meczy Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Mecze które można zakupić za 40zł (za jeden mecz) są nadawane na Polsat Sport Premium 3,4,5 i 6. Brak możliwości zakupu dostępu do kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 poprzez PPV. Już od 30 sierpnia ruszy sprzedaż w Cyfrowym Polsacie gali KSW 50 - Londyn. Cena za dostęp 40zł. Potwierdzenie nadania dostępu otrzymacie na kanale 222 w dekoderach. Start transmisji już 14 września o godzinie 19.
 13. Zarówno na dekoderze jak i w Cyfrowym Polsacie GO nadawane są w tym samym czasie te same programy. Jednakże mogło zdarzyć się, iż Twoja córka przewinęła oglądanie w CP GO do tyłu. Przypominam, iż kanały można cofnąć 3h wstecz. Stąd pewnie ta różnica.
 14. Drogi kolego. Jeśli chciałbyś mieć kanały Canal+Sport3 i 4 od 21 sierpnia kanały te powinieneś włączyć minimum 20 sierpnia. Jeśli aktywujesz je po raz pierwszy mimo wszystko zostaną włączone po 2h. Następnym razem pamiętaj aby włączać dzień przed okresem rozliczeniowym, jeżeli włączysz w dniu okresu rozliczeniowego będziesz mógł je oglądać dopiero za miesiąc - czyli od kolejnego okresu rozliczeniowego. Kanały Canal+3 i 4 są już dostępne od 21 lipca w Cyfrowy Polsat GO.
 15. Czy ma ktoś może Cyfrowy Polsat i pakiet Polsat Sport Premium i zechciałby sprawdzić czy działają mu Polsat Sport Premium PPV? Mi obecnie Polsat Sport Premium 1 i 2 działają ale serwisy PPV nie. Mecz na PPV 3 już we wtorek za chwilę i nie mam dostępu. Wcześniej była plansza przez kilka miesięcy nawet jak meczy nie było. Bo nie wiem czy dzwonić na info czy wszyscy mają wyłączone.
×
×
 • Create New...