Jump to content

Mates100065

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Mates100065

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MTV Rocks> MTV 90s, VH1 Classic> MTV 80s. To będą zmiany w Polsce. A 20 lipca zamknięto brytyjskie kanały Club MTV, MTV OMG, MTV Rocks. Nie mylić z wersjami, które są u nas.
 2. Tutaj zgoda. MTV 80s w ogóle nie będzie dostępny drogą satelitarną. Oprócz tego co wymieniłeś zostają wybrane sieci kablowe i IPTV. Jeśli się nie mylę to np. w UPC nie ma.
 3. VH1 Classic jest na Netii. Ale jak wiadomo MTV Rocks zmieni się na MTV 90s, a VH1 Classic na MTV 80s.
 4. VIVA i TMF zniszczone to można wracać do zasady ,,jeden świat, jeden język, jedno MTV''.
 5. Nie do końca się zgodzę z przedmówcą. Gdy reaktywowano VH1 Polska stacja aż taka zła nie była. Korzystano z bazy klipów w Amsterdamie. Były pasma tematyczne m.in. Final Countdown. Zgadzam się, że pod koniec już chyba przestali się starać, bo odcinki FC się powtarzały. Potem zmienili logo i wszystkie pasma oprócz Weekendu zniknęły, ale prawdziwa tragedia zaczęła się jak włączyli VH1 Europe z polskimi reklamami, które korzysta z bazy w Londynie. 50 klipów zapętlone jak za kolorowej VIVY. Trudno jest coś takiego oglądać. Proponuję, żeby VH1 Europe zmieniło bazę z Londynu na Amsterdam. Nie oczekuj
 6. Dziś ostatecznie do historii przeszły polskie kanały muzyczne Viacomu. Szkoda mi najbardziej lusterkowej VIVY i VH1 gdy w weekend był Final Countdown. MTV Music Polska i VH1 Polska z ramówką europejską to już było stopniowe niszczenie polskich kanałów. Plusem obecnie jest brak reklam i wreszcie ładna grafika.
×
×
 • Create New...