Jump to content

PawelTSW

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About PawelTSW

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale co to ma wspólnego z Platformą Canal+?
 2. 🤣 Pakiet start+ za 19,99 i dobranie c+ na infolinii za 25 zł, czyli 45 zł + 2 zł za dekoder
 3. Odłącz dysk zewnętrzny, być może on nawalił
 4. Nie zawsze i nie wszystkim jest ona naliczana, być może osobom, które za często kombinują z akcją włącz/wyłącz naliczają, a jak ktoś włączy sobie raz na kilka miesięcy i potem zrezygnuje, to nie. Być może zależy to też od wysokości abonamentu, i np. W przypadku abonamentu powyżej 100 zł nie naliczają opłaty uzupełniającej. To oczywiście moje teorie
 5. Autoreklama? Czemu ktoś kupuje to już nie twoja sprawa. Płacą ci za to? Jesteś z Polsatu? Spadaj z tematu. Ps. Na infolinii można wyrwać coś lepszego, ale bez cudów.
 6. Kabel satelitarny podłączony? Bez tego dekodery się nie zobaczą
 7. Promocja, otwarte okno do 7 stycznia bodajże
 8. Mnie się taki napis pokazuje jak mam wyłączony telewizor, więc gdzieś między połączeniem z tv a dekoderem leży problem.
 9. Nie ma obecnie żadnego dostawcy internetu mobilnego bez obniżenia prędkości transferu po wykorzystaniu iluś GB. Tak samo jest w PC+ i innych. Jeśli już trzeba, to radzę sprawdzić oferty innych dostawców.
 10. Po pobraniu 100 gb danych prędkość spada do 1 mb/s
 11. Extra z canal to już dla nowych jest za 74,99 w łącznej paczce. Także u ciebie 22,50 za comfort+, do tego dopełnienie do ekstra za 10 i canal+ za 25, eleven 7,95 Czyli za jakieś 65 zł.
×
×
 • Create New...