Jump to content

robert6723

Users
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About robert6723

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A mogę to zrobić sam przez ICA. Tzn. mogę to od razu wyłączyć czy muszę pamiętać za miesiąc o tym?
 2. Czy jest możliwość wykupienia pakietu Eleven tylko na miesiąc? Chciałbym to przetestować i pytanie czy jest taka możliwość? Jeśli tak to czy jest to na pełny miesiąc czy miesiąc liczony jest od pierwszego dnia miesiąca (w tym przypadku do 31 kwietnia)?
 3. Ja miałem taki sam pakiet jak Ty. Przedłużyłem na 24 miesiące za 69,99 zł/miesiąc. Dodatkowo pakiet Mistrzowska Piłka na cały okres za darmo i HBO+HBO GO na 5 miesięcy. Nie wiem czy w dalszym ciągu jest ta promocja na mistrzowską piłkę.
 4. Czy w HBO GO w ramach nc+ obowiązuje ta zasada o 5 rejestracjach/zmianach urządzeń każdym miesiącu kalendarzowym? http://m.hbogo.pl/pages/template.aspx?id=faqs#faq6
 5. A co z HBO? Czy jeśli przedłuże pojutrze, 1 lutego, to będę miał dostęp do lipca, a nie do czerwca tak jak proponują teraz? Konsultant powiedział, że nie wie i że tej oferty może już nie być w lutym.
 6. Mam umowę do 28 lutego. Otrzymali wypowiedzenie i przed chwilą rozmawiałem z konsultantem. Zgodził się na wszystkie moje propozycje, czyli: extra+, 6xc+, multiroom, Mistrzowska piłka, Nat Geo Play, i Fox Play, dodatkowo HBO i HBO GO do końca czerwca za 69zł/24 miesiące 1. Pytanie czy jeśli przedłużę umowę np. 1 lutego, to HBO będzie gratis do końca lipca? 2. Na co jeszcze mogę liczyć, bo wydaje mi się, że zbyt gładko przebiegły te negocjacje?
 7. Mam umowę do końca lutego. Złożyłem wypowiedzenie. Obecnie mam: 6xC+ Extra+ Multiroom, Dekoder Pace PVR 500 GB Wszystko za 72 zł/miesiąc (umowa na 15 miesięcy) Z tego co wyczytałem mam szanse wynegocjować: HBO+HBO GO na 5 miesięcy za 0 zł Mistrzowska Piłka za 0 zł 1. Czy mam szanse wynegocjować coś więcej w tej cenie? 2. Czy Waszym zdaniem dostanę jakiś lepszy dekoder czy warto zostać przy wysłużonym Pace PVR 500 GB?
 8. W następnym miesiącu kończy mi się umowa. W tym tygodniu wyślę wypowiedzenie. Obecnie mam: 6xC+, extra+, multiroom, dekoder Pace PVR 500 GB za 72 zł/miesiąc. 1. Jakie warunki mogę wynegocjować? Czy jest szansa na ten sam pakiet tylko 8x C+ za 69 zł? 2. Obecnie mam umowę na 15 miesięcy. Czy jest szansa na taką samą czy teraz raczej 2 lata? 3. Jaki dekoder polecacie? Do 4K nie mam telewizora, a zastanawiam się czy Mediabox+ albo TurboBOX+ byłyby lepsze od Pace 500 GB?
×
×
 • Create New...