Jump to content

przemo_one

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About przemo_one

 • Rank
  Amator
 1. przemo_one

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  Sprawdziłem i po wyjęciu karty dekoduje kanały i można je zmieniać. @Rad3k Sprawdź w ustawieniach Wi-Fi routera, czy nie masz funkcji izolowania klientów Wi-Fi "Isolate WiFi clients". Spróbuj automatycznego przydzielania adresów IP, czyli DHCP na obu dekoderach.
 2. Napiszę tylko, żeby zakończyć temat. Po kolejnym kontakcie z konsultantem okazało się, że dekoder jest na doładowanie z pakietem Domowy HD+.
 3. przemo_one

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  Przychodzą mi do głowy 3 opcje: Karta działa teraz. Dekoder nie wyświetla jej statusu, bo jest z Idreto. To, że w menu się nie wyświetla, to wcale nie znaczy, że karta nie pracuje; Karta działa tylko do PPV; Karta nie działa teraz, ale zadziała w przypadku MR, który to być może idzie tylko przez Nagravision. Trudno jest coś napisać, jak się nie przetestowało. Gdyby była opcja 3, to wtedy pewnie przekładanie kart, ale może niekoniecznie. Miałem tę kartę w ręku i wygląda na prawdziwą. Taka atrapa podniosła by koszt. Moim zdaniem Nagra jest do MR. Czy to jest jedyny ich dekoder z Irdeto? Jeśli są inne, to czy też mają dodatkowo kartę Nagra?
 4. przemo_one

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  Witam, Miałem do czynienia z takim dekoderem wczoraj. Dekoder czekał na aktywację. Po wyjęciu karty dekoder nie blokował się. Z kartą i bez można było zmieniać kanały, tyle że z braku aktywacji wszystko ciemność i komunikat, żeby skontaktować się z BOK. W menu CA Irdeto pokazywał się numer karty także po jej wyjęciu. Karta jest Nagravision. Może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi?
 5. Jakie kanały będą działać po doładowaniu? Jak się orientujesz, to napisz w jakiej ofercie może być ten dekoder. Jak dzwoniłem, to powiedziano mi, że na dekoderze jest tylko pakiet FTA. Normalnie jak się kończy pakiet 1-mc na start, to jeszcze działa drugi miesiąc na kanałach podstawowych. U mnie wszystko zgasło po miesiącu.
 6. Witam, Dekoder ITI-5800S kupiłem w sklepie internetowym jednej z sieci sklepów elektronicznych i miał to być dekoder na kartę. Aktywował się trochę nie normalnie. Miałem przez miesiąc dostęp do pakietów Extra+, Canal+ i HBO(?). Działał też kanał VH1, który nie powinien działać w przypadku zestawu Domowy HD+. Taka dokumentacja była dołączona. Nie pobrał konfiguracji na kartę oraz nie przyszła informacja o ofercie i kwocie doładowania. Karta jest z serii 020. To też jest dziwne, bo w tych powinna być 017. Pudełko było otwierane i zestaw był już podłączany. Po miesiącu kanały oczywiście zgasły. Wysłanie nru karty pod numer do aktywacji nie powoduje przesłania danych konta do wpłat. Nie ma żadnej wiadomości zwrotnej. Na infolinii powiedziano mi, że na dekoder mogę podpisać umowę, i że nie działa on w pre-paid. Powiedziano mi także, że żeby działał na kartę, to muszę skontaktować się z firmą Mantis pod adresem http://mantis.com/producent/mz-02-venus. Tam jest jakaś firma amerykańska sprzedająca rozdrabniacze ziemi. Połączenie z konsultantką zostało rozłączone. Proszę o udzielenie informacji, co mam zrobić, żeby dekoder był w ofercie na kartę. Może powinienem złożyć reklamację do sklepu internetowego firmy, od której go nabyłem, czy bezpośrednio do NC+? Pozdrawiam skopiowałem z forum nc+, bo tam nikt mi nie pomógł
 7. Awaria dekodera, a kanały Canal+ i HBO nie będą działać na innym dekoderze. Wszystkie kanały, za które płacisz będą działać na dekoderze kupionym z kartą. Na innym dekoderze z tej samej karty będą działać tylko kanały podstawowe, takie jak w pakiecie Smart HD.
 8. Kupiłem taki dekoder i nie chcę go aktywować teraz. Podłączyłem, żeby sprawdzić uprawnienia na karcie. Dekoder pobrał nowe oprogramowanie i przeszedł na kanał TVP 1 HD, czyli ekran aktywacyjny znika. Jak widać karta załapała jakieś uprawnienia. Tak miałek z dekoderem już aktywowanym, który długo nie był podłączony. Proszę, zerknijcie na załączone zdjęcia z uprawnień karty i napiszcie, czy dekoder był już aktywowany i darmowy miesiąc z Canal+ przepadł?
×