Jump to content

przemo_one

Users
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About przemo_one

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aktywuję teraz taki dekoder. W systemie C+ aktywacja przeszła, bo jest sms potwierdzający. Na karcie nie ma jeszcze nowych uprawnień. Aktywowałem 30 minut temu. Wiem, że niby są 2 dni robocze na aktywację, ale zazwyczaj uprawnienia wskakują w kilka minut. Czy C+ ma teraz jakąś awarię w przesyłaniu uprawnień? :edit karta dostała rano uprawnienia
 2. Mam teraz ADB 2850ST. Aktywowałem miesiąc temu i w wiadomości na dekoderze jest napisane, że oferta ważna do 19.07. i dziś dwudziestego nadal działa. Ile jeszcze podziała bez doładowania?
 3. Kolor pomarańczowy to błąd HDCP. Może wystąpić kiedy telewizor jest wyłączony. Chodzi o zabezpieczenie treści przy połączeniu przez HDMI. Pomarańczowy nie oznacza braku uprawnień.
 4. Na stronie Neonetu i Mediaexpert są dostępne ADB 2851S za 99zł i 99,99zł.
 5. Jeśli karta w ich dekoderze i dobra instalacja antenowa, to musi działać. Jeśli nie działają i są opłacone, to dekoder na wymianę.
 6. Kupiłem taki dekoder i nie chcę go aktywować teraz. Podłączyłem, żeby sprawdzić uprawnienia na karcie. Dekoder pobrał nowe oprogramowanie i przeszedł na kanał TVP 1 HD, czyli ekran aktywacyjny znika. Jak widać karta załapała jakieś uprawnienia. Tak miałek z dekoderem już aktywowanym, który długo nie był podłączony. Proszę, zerknijcie na załączone zdjęcia z uprawnień karty i napiszcie, czy dekoder był już aktywowany i darmowy miesiąc z Canal+ przepadł?
×
×
 • Create New...