Jump to content

james_b

Friends
 • Content Count

  6678
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About james_b

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Location
  Rzgów/Łódź
 • Hobby
  Media, telewizja satelitarna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie dekoder się zaktualizował. Jakiś changelog?
 2. Poza kominami jak w EC4 to co? Red Tower, żeby ta różnica wysokości była naprawdę zauważalna? Czy może, żeby nie było konieczne aż tak drastyczne przestawianie anten to Textilimpex?
 3. W sumie nie do końca wiedziałem, gdzie zadać to pytanie, ale to chyba będzie najbardziej odpowiedni wątek. Jak w CP kwestia wprowadzania większych anten (80 cm) i konwerterów Unicable II (dCSS)?
 4. Powiedzcie mi, co jest lepsze? Zez czy obrotnica? Podajcie uzasadnienie, dlaczego zez a nie obrotnica, albo na odwrót, dlaczego obrotnica a nie zez? Może ktoś rozprawkę napisze? Jakaś teza bądź hipoteza? Podajcie kilka powodów dlaczego jeśli mielibyście wybór to wybralibyście właśnie zeza a nie obrotnice, albo obrotnice a nie zeza. Najlepiej jakieś takie bardziej sensowne... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Ja narazi nie głosuje, bo nie wiem co wybrać, dlatego pytam się Was.
 5. Witam! Czy będzie w sprzedaży w Hollex karta DVB-PCI X3M-S1000? Jest to tania karta tylko nie znam jej działania, ale się dowiem dzieki drukowanej wersji SAT Kuriera ;] Proszę o odpowiedź.
 6. Zakadam nowy temat, bo nie znalałem takiego na forum. Nie wiecie dlaczego Jetix powiększył i to bardzo swoje logo teraz jest wielkie, jak... jak nie wiem co. Bardzo mnie to wkurza, takie wielkie, zresztą nie tylko u nas w kraju taki ruch zrobili Ktoś wie dlaczego tak jest
 7. ITV w nowych rękach Interaktywny program młodzieżowy ITV zmienił właściciela. Spółka MNI poinformowała o zakupie udziałów w grupie medialnej Telestar, właściciela stacji. Przypomnijmy, że jesienią pod marką ITV ma ruszyć telefonia komórkowa. Spółka MNI za kupno ponad 84 proc. udziałów w Telestarze zapłaciła 37 mln zł, przejmując oprócz ITV jednocześnie: dwa kanały randkowe emitowane w Wielkiej Brytanii (Dating Channel i Gaydate TV), portale internetowe (np. Osada.pl, Eblog, Moje Logo) oraz radia internetowe (Ultrastacja czy Discostacja). Nowy właściciel ma poważne plany - m.in. planuje stworzenie nowego kanału kierowanego na rynek brytyjski poświęcony sprzedaży kontentu multimedialnego. Firma MNI to dostawca tapet, dzwonków i gier na komórki. Na polskim rynku MNI jesienią z pewnością pojawi się telefonia komórkowa, wykorzystująca potencjał kanałów ITV oraz Ezo TV. Według wcześniejszych zapowiedzi Telestar, oferta GSM ma być w pierwszej kolejności skierowana właśnie do widzów tych kanału. Nic dziwnego. Widzowie programów są aktywnymi użytkownikami telefonów komórkowych. Udział w programach ITV oparty jest na komunikacji telefonicznej (głównie SMS Premium). media2.pl fajnie nono rozwijają się... james_b pozdrawiam
×
×
 • Create New...