Skocz do zawartości
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: satkurier.pl, digi-tv.pl oraz sklepu hollex.pl

      2.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      2.2 tys.
      odpowiedzi
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      odpowiedzi
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      18.8 tys.
      odpowiedzi
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy CANAL+

      317.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Polsat Box (wcześniej pod nazwą Cyfrowy Polsat).

      194.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      31.9 tys.
      odpowiedzi
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      12.3 tys.
      odpowiedzi
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      81.1 tys.
      odpowiedzi
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      275.6 tys.
      odpowiedzi
  4. TV naziemna w Polsce i Europie

    1. 19.1 tys.
      odpowiedzi
    2. DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna

      Dyskusja ogólna na temat naziemnej telewizji cyfrowej - oferta, przyszłość, standardy, problemy

      21.3 tys.
      odpowiedzi
    3. DVB-T2: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T2, odbiorniki, karty DVB-T2 dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T2!

      4.6 tys.
      odpowiedzi
    4. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      5.1 tys.
      odpowiedzi
  5. Sieci kablowe, IPTV, streaming i VOD

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      112.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      3.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Streaming i usługi VOD

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video, itp.

      106.8 tys.
      odpowiedzi
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      21.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      5.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      30 tys.
      odpowiedzi
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1.6 tys.
      odpowiedzi
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      13.5 tys.
      odpowiedzi
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      179
      odpowiedzi
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1.2 tys.
      odpowiedzi
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22.8 tys.
      odpowiedzi
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      6.1 tys.
      odpowiedzi
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      9.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń.

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4.7 tys.
      odpowiedzi
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      7.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      5.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      2.5 tys.
      odpowiedzi
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      113.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      25.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Programy, show i teleturnieje

      Dyskusje poświęcone programom, magazynom, teleturniejom i różnym show

      4.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      17.4 tys.
      odpowiedzi
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      8.7 tys.
      odpowiedzi
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      76
      odpowiedzi
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      51.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      224.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      537
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • Posiadam apkę canal + online jestem zarejestrowany w canal plusie przez Vectrę i nie posiadam tego kanału 4K ultra HD czy trzeba dodatkowo wykupić pakiet 4K?
    • Na dekoderze Polsatu wgrane jest logo Polsat Sport 1, 2, i 3… z dopiskiem HD na dole 🤣
    • Jeśli vectra pozwala na 2 stramy jednocześnie i do tego dodaliby c+prestige i eleven sports to oferta byłaby tańsza nawet od tych satelitarnych i idealna dla mnie, bo zdecydowanie wolę podstawowy pakiet+ niezależne subskrypcje niż wysoki pakiet tv z kanałami których i tak nikt nie ogląda.  
    • Polsaty sportowe już mają zaktualizowane nazwy no i bez dopisków HD na liście kanałów.
    • 15 pkt - AVAION - You again (2024) 9 pkt - Duran Duran - The Wild Boys (1984) 8 pkt -  Michał Bajor - Nie chcę więcej (1995) 7 pkt - Dżem x Sokół - Lek To Mój Dom (2021) 6 pkt - Marcin Czerwiński - Ulotnie (2023) 5 pkt -  Dj Mam's - Hella Decalé (2012) 4 pkt - The Doors - Riders On The Storm (1971) 3 pkt - Pudelsi - Tango Libido (2003) 2 pkt -  Breakout - Oni zaraz przyjdą tu (1971) 1 pkt - Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza (1984)
    • Jeśli masz pikselozę na jednym zwykłej konfiguracji to po prostu popraw antenę, mam itca podpiętego pod unicable i jada podpięty pod zwykłe złącze wszystko działa bez problemu. 
    • Eurosport też zawsze był bez jedynki, a ją wsadzili. Taka moda teraz panuje.  
    • Niestety mój CryptoBox 752HD nie potrafi poradzić sobie z tym transponderem i pokazuje jakość 0% pomimo wpisania Twoich parametrów.  
    • Ktoś mi powie po co ta 1 przy polsat sport 1? Polsat sport, polsat sport 2 polsat sport 3 i tak do wyczerpania zasobów... nie lepiej?  
    • TV Smart od Vectry działa niby na Internecie od każdego dostawcy. Oferta jest niezła i godna rozważenia. Tylko nie wiadomo co z LM w C+.   @_Artek_ ja się odnoszę do tej promocji:   
    • A ja jestem ciekaw czy mogę przy dobrej promocji TV smart od vectry uruchomić po światłowodzie orange? jeden tv mam na systemie operacyjnym google tam by była aplikacja a przy drugim tv byłby dekoder.  Czy Vectra pozwala na dwa streamy jednocześnie czy jeden mi zablokuje? Jeśli coś bym od nich brał to najniższy pakiet z c+ prestige i eleven sports w jakiejś nie. głupiej promocji.  Np to tylko z c+prestige i eleven sports na całą umowę  https://www.vectra.pl/oferta/8152/?ao=6520|
    • Google właśnie opublikowało plan konferencji I/O, która odbędzie się 14 maja i będzie też premiera Android TV 14 & Google TV 14. https://io.google/2024/explore/#my-io-2024
    • Jest starszy TV Smart z S905X2 i nowszy z S905X4. Chodzi o ten nowszy oraz aplikację C+ online i czy jest kanał C+ 4K? Kiedyś był na urządzeniach z S905X4, ale w jakości 1080p i parę miesięcy temu usunęli.
    • Nieprawda, bo u mnie z jedną anteną i zwykłym konwerterem również jest pikseloza od czasu tej aktualizacji.
    • C+4k nie jest dostępny na liście kanałów ani na dekoderze antenowym ani na Smart 4k. Trzeba zainstalować appkę CANAL+ i zarejestrować się przez Vectre i wtedy jest możliwość jego oglądania. Taka była decyzja C+ że nie udostępni kanału w innej formie. Pazik jak najbardziej zacząłbym od wypowiedzenia umowy. Bez niego żaden konsultant nie zjedzie z ceny, mało tego będą Ci wciskać dodatkowe usługi karty sim itp w podobnej cenie, ale żeby ogólnie podwyższyła się wartość umowy i po dwóch latach wskoczyła z automatu podwyżka i ewentualnie negocjacje z wyższego pułapu cenowego. Pewnym jest też skoro masz internet, że będą naciskać na wymianę na Smart 4k. To już zależy od ciebie, czy potrzebujesz taki dekoder czy masz funkcje Smart w swoim tv. Generalnie 5830cdx to już pradziadek, jeśli potrzebujesz nagrywarki to dobrze byłoby wymienić na coś nowszego.
    • Ja mam 4 numery w Play i na żadnym bts nie zauważyłem takiej przypadłości. Mam nadzieję, że tak pozostanie. Siatka bts Play zagęszcza się i coraz trudniej zapychać pojedynczy nadajnik. Dodatkowo tłok rozładowuje NSA 3600 tam gdzie jest dostęp.
    • Kilka dni temu do serwisu premierowo trafił film "Tótem". A ze starszych produkcji, między innymi film Martina Scorsese "After hours", który ma dodatkowo wersję z komentarzem (z udziałem również reżysera). Ponadto udostępniono siedem usuniętych scen z filmu, łącznie 8 minut. 
    • Wygrali konkurs w Tomaszowie Mazowieckim.
    • Do paczki Radia Eska z 11,644 GHz, pol. H dodano stację 4070 Krakow PLUS, czyli Radio Plus Kraków Natomiast w paczce RMF z 11,651 GHz, pol. H zamiast Radia Emaus, bo tam też było, wskoczyła nowa kopia RMF Maxx.   Pomyślałem, że to dobra okazja, aby odświeżyć co tam słychać w paczkach - zasadzałem się już od końca marca, ponieważ po dodaniu Radia Emaus do paczki Radia Eska - było po nim miejsce w paczce Grupy RMF, więc od początku przeczuwałem, że coś tu się kroi, tylko czasu brakowało...   -----   Najprostsza jest paczka Eski/ZPR, bo stacje mają nazwy i wyszukują się samodzielnie. Nie zmieniono jeszcze SuperNova na Eska 2, ale poza tym się zgadza. Wszystkie stacje grają w ADTS AAC, oprócz SES ESKA i SES PLUS - te LATM AAC. Wszystko ok. 160 kbit/s i komplet gra, z zastrzeżeniem, że SES ESKA i SES PLUS mają przerwy.   Nie rozgryzłem do końca czym są te wersje SES. W trakcie wczorajszego rozszycia sieciowego dla Eski było np. tak: to, co było na SES ESKA (wywiad z Viki Gabor) było też na wersjach Eska (16): Bełchatów, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów, Kielce, Leszno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Poznań, Przemyśl, Radom, Toruń, Trójmiasto i Zielona Góra całkowicie lokalne - różne materiały były na wersjach Eska (14): Elbląg, Grudziądz, Iława, Koszalin, Kraków, Łomża, Małopolska, Przemyśl, Rzeszów, Starachowice, Szczecinek, Śląsk, Tarnów, Zamość ale były też wersje Eska, gdzie szła muzyka (11): Beskidy/Żywiec, Braniewo, Jelenia Góra (JG-Wroclaw), Kraśnik, Ostrów, Ostrzeszów, Płock, Siedlce, Szczecin, Wrocław, Żary Źródłem są z pewnością różnice w koncesjach, ale myślałem, że SES to wersje "czyste"/muzyczne, a tu wygląda, że jest "trzeci stan" - zsieciowane słowo. Taka obserwacja.   11,644 GHz, pol. H, SR: 7580, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK 1050 Kielce SuperNova 1070 Krakow SuperNova 1100 Lodz SuperNova 1120 Opole SuperNova 1150 Torun SuperNova 1170 Gdansk SuperNova 1180 Wroclaw SuperNova 1240 Rzeszow SuperNova 1260 Szczecin SuperNova 1290 Nowy-Sacz SuperNova 1370 Stalowa-Wola SuperNova 1380 Warszawa SuperNova 1390 Biala-Podlaska SuperNova 1480 Jelenia-Gora SuperNova 1510 Trzebnica SuperNova 1530 Paprotnia SuperNova 2000 SES ESKA 2010 Belchatow ESKA 2020 Bialystok ESKA 2030 Bydgoszcz ESKA 2040 Gorzow ESKA 2050 Kielce ESKA 2060 Siedlce ESKA 2070 Krakow ESKA 2080 Leszno ESKA 2090 Pila ESKA 2100 Lodz ESKA 2110 Olsztyn ESKA 2120 Opole ESKA 2130 Lublin ESKA 2140 Poznan ESKA 2150 Torun ESKA 2160 Tarnow ESKA 2170 Trojmiasto ESKA 2180 Wroclaw ESKA 2190 Zielona-Gora ESKA 2200 Ostrow ESKA 2210 Radom ESKA 2220 Slask ESKA 2230 Zamosc ESKA 2240 Rzeszow ESKA 2250 Plock ESKA 2260 Szczecin ESKA 2270 Koszalin ESKA 2300 Beskidy/Zywiec ESKA 2310 Szczecinek ESKA 2320 Przemysl ESKA 2330 Malopolska ESKA 2360 Krasnik ESKA 2400 Starachowice ESKA 2420 Zary ESKA 2430 Elblag ESKA 2440 Ilawa ESKA 2450 Grudziadz ESKA 2460 Lomza ESKA 2480 JG-Wroclaw ESKA 2500 Ostrzeszow ESKA 2520 Braniewo ESKA 3040 Gorzow VOX 3140 Poznan VOX 3210 Radom VOX 3990 VOX 4000 SES PLUS 4070 Krakow PLUS 4110 Olsztyn PLUS 4130 Lublin PLUS 4270 Koszalin PLUS 4340 Podhale PLUS 5000 - Testowy 1 (to jest MUZO.FM) 7990 (jedyny przypadek braku nazwy, bez zmian Z Wami FM) 8010 Radio Rodzina 8020 Emaus W paczce pozostaje 4,15 Mbit/s wolnego miejsca. -----   Trochę więcej wysiłku wymaga paczka, którą określamy mianem paczki Agory, bo nie mamy nazw. Z bieżącego nagrania wnioski mam, iż aktualny układ to:   11,648 GHz, pol. H, SR: 999, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK 101 - Radio Złote Przeboje 201 - Radio Pogoda 301 - Rock Radio 401 - Tok FM 501 - Radio Złote Przeboje 101 FM (Białystok) - zmiana, to już nie jest czysta wersja 601 - Radio Złote Przeboje 101 FM (Białystok) - tak, drugi raz 701 - Radio Złote Przeboje Bieszczady 103,6 FM 801 - Radio Złote Przeboje Karolina 91,2 FM - nie udało mi się złapać sweepera Wszystkie stacje są nadawane w MPEG 256 kbit/s. Paczka jest precyzyjnie wypełniona, nie ma miejsca. Jest tak precyzyjnie ustawione, że nawet nie byłoby jak wrzucić nazw, bo nie ma miejsca na SDT  Podziwiam precyzję wykrojenia. -----   Najgorzej w paczce RMF, bez nazw i część nie wyszukuje się automatycznie. 1101, 1201, 1301, 1701, 4301 i 4401 idą w MPEG, odpowiednio 320, 256, 192, 224, 224 i 224 kbit/s. Reszta ADTS AAC przeważnie ok. 160 kbit/s z małymi wyjątkami (1401, 1501, 2301, 2501 - ok. 128 kbit/s)   11,651 GHz, pol. H, SR: 3780, FEC: 4/5; DVB-S2/QPSK 1101 - RMF FM 1201 - RMF Classic 1301 - RMF Maxx 1401 - RMF Maxx Trójmiasto 96,4/106,7 FM 1501 - RMF Maxx Kielce/Radom (sweepery nie wskazują lokalizacji, ale wejścia lokalne i reklamy już tak) 1601 - RMF Maxx Opole 102 FM 1701 - RMF Maxx Pomorze 1801 - Radio Wielkopolska 2101 - RMF Maxx Częstochowa 102,6 FM 2201 - Radio Jura 93,8 FM Częstochowa 2301 - RMF Maxx Krosno 97,6 FM 2401 - RMF Maxx Inowrocław 90,8 FM 2501 - Radio Gra Toruń 88.8 FM (sweepery nie wskazują lokalizacji, ale wejścia lokalne już tak) 2601 - RMF Maxx Bydgoszcz 106,1 FM 2701 - Radio Złote Przeboje Tarnów 92.8 FM 2801 - Radio Złote Przeboje Echo Nowy Sącz 93.8 FM 3101 - RMF Maxx Włocławek 89,2 FM 3201 - RMF Maxx Dolny Śląsk 3301 - RMF Maxx Oleśnica 96 FM 3401 - RMF Maxx Piła 104,1 FM 3501 - Radio Gra Wrocław 3601 - RMF Classic Warszawa 3701 - RMF Maxx Warszawa 95,8 FM 3801 - RMF Maxx Mazowsze Ciechanów/Mława/Płońsk 4101 - RMF Maxx Nowy Sącz 104,6 FM 4201 - RMF Maxx Lubuskie 4301 - RMF Maxx Poznań 93,5 FM 4401 - RMF Maxx Szczecin 98,4 FM 4501 - RMF Maxx Konin 95,8 FM 4601 - RMF Maxx Podlasie 97,5 FM 4701 - RMF Maxx (zmiana z Radia Emaus, w tej chwili nie wyczułem żadnych lokalności i sweeperów, nie wygrali czasem jakiejś koncesji? Tomaszów Mazowiecki?) 4801 - cisza (mono, 48 kbit/s) W paczce jest obecnie jakieś 145 kbit/s miejsca oraz kolejne 10,7 kbit/s można byłoby odzyskać z zupełnie niepotrzebnie kręcących się tablic CAT, EIT i NIT, ale nie sądzę, aby coś tu dopychano, raczej na manewry jakościowe i margines na nieprzebicie pojemności. Choć to dosył, więc nie musi ładnie wyglądać, to jednak szkoda, że po scaleniu nie spróbowano wyprostować wyszukiwania i nazw. Pewnie stoją za tym jakieś istotne uwarunkowania techniczne, bo widać, że są to sklejane ze sobą paczki po 8 serwisów każda, idea jeszcze z czasów emisji z 1°W lata temu...
    • Gdyby eurozet dostał swój własny MUX w DAB+ wtedy wieksze szanse by były na powrót Planety FM a tak można tylko wróżyć, byla to świetna stacja jak na tamte lata.
    • A ja oglądam tylko studio i nie zawsze LM, ostatni mecz LM widziałem jak była jeszcze tylko w TVP 
    • Ale tam było za co płacić. Tak samo jak za EURO 2016 i LM. W zwykłych Polsatach Sport nie ma obecnie nic za co bym dodatkowo zapłacił. Gdyby była LM to bym zapłacił
    • A za kanały specjalnie tworzone na Ms w siatkówce w Polsce zapłacili 100 zł ludzie prawda?
    • We Francji też jest wymóg grania utworów w języku francuskim, a jednak mają stację z muzyką klubową czyli FG. DJ Radio. Poza tym w ostatnich latach powstało dużo utworów polsko-języcznych z elementami muzyki elektronicznej.
    • Bo to są tanie kanaliki w podstawowych pakietach więc istnieją. Dodatkowo nikt by za to nie płacił
    • 15 p. - 2TM2,3 – Otwórz się Niebo (2024) 9 p. - Anita Lipnicka & Paweł Domagała - Nic za złe (2024) 8 p. - Depeche Mode - Speak To Me (2023) 7 p. - The Beatles - Now And Then (2023) 6 p. - Magdalena Wasylik - W lustrze (2024) 5 p. - Slimane - Mon Amour (2023) 4 p. - ZUMI - Bez Skaleczeń (2024) 3 p. - Kaleida - Stranger (2024) 2 p. - AVAION - You again (2024) 1 p. - T. Love - Ziemia Obiecana (2023)
  • Nowe tematy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...