Jump to content

truszek

Users
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About truszek

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Specjalista Cyfrowy Polsat Na niektórych kanałach satelitarnych błędnie zidentyfikowana jest ścieżka językowa kanałów. Za każdym razem trzeba ręcznie poprawiać mimo dostępności ścieżki angielskiej wersji językowej. Proszę o zgłoszenie do poprawy na NatGeo People, Discovery Science, Cinemax2, TNT, AXN Spin, History. Dziwi też brak wyboru opcji językowej na Paramount Ch, Discovery, Animal Planet, Disckvery Historia, History2, TLC, Lifetime, Kino TV/FilmBoxach, AXN White/Black i Disney XD, gdzie na innych kanałach tych nadawców są takie opcje.
 2. @PowerTV Czy rozważacie dodanie opcji wyboru wersji językowej waszych programów? Aż się prosi o eng/oryg wersję językową na Adventure TV, TVR oraz NTL. Na TopKids dla dzieci uczących się języka też byłoby dobrym pomysłem.
 3. @PowerTV Na satelicie macie oznaczenie ścieżki dźwiękowej jako eng.
 4. Promocyjnie wraz z kanałem Kino TV od 1.01.2020 wchodzi w skład pakietu Familijnego, gwarantowany od pakietu Film HD.
 5. Czy ostatnio dodany kanał Outdoor Channel HD nadaje po polsku?
 6. Kanał już został wycofany m.in w Vectra, Petrus (zastąpiony PVN HD), Telpol, SatFilm, Asta Net
 7. Działa wam wersja łączona Viasat Nature/History HD znajdujący się w pakiecie HD?
 8. Z komunikatu Sat Film wynika, że wersja łączona kanału Viasat Nature HD/Viasta History HD z końcem roku kończy nadawanie. U części operatorów już został usunięty lub zastąpiony innym kanałem Viasatu.
 9. Comedy Central HD jest teraz na pozycji 227, Paramount Channel HD 229, a BBC First HD 232
 10. Operator rozwija ofertę 4K. Dziś dołączył kanał Insight TV UHD. To drugi, po donanym w kwietniu Ultra TV 4K, w tej jakości kanał w ofercie.
 11. Kanał pojawił się w kablówce East&West
 12. Zgodnie z informacją z konkurencyjnego poratalu od lutego 2020 kanał ma być dostępny w DVB-T na MUX-8
 13. Nie było na ten temat kampanii reklamowej i jest niska świadomość zmian wśród odbiorców. Może wraz ze zmianą nazwy wyniki się poprawią? Czy działacie w kierunku pojawienia się na dekoderach Horizon w UPC?
 14. Konkurencja dla podróżniczo-przygodowych Adventure/Polsat Viasat Explore/History. Ciekawe do jakich operatorów trafi
 15. Bo nie ma znaczka? Nie wiem co masz za TV ale u mnie jakość podniesiona
×
×
 • Create New...