Jump to content

truszek

Users
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About truszek

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie było na ten temat kampanii reklamowej i jest niska świadomość zmian wśród odbiorców. Może wraz ze zmianą nazwy wyniki się poprawią? Czy działacie w kierunku pojawienia się na dekoderach Horizon w UPC?
 2. Konkurencja dla podróżniczo-przygodowych Adventure/Polsat Viasat Explore/History. Ciekawe do jakich operatorów trafi
 3. Bo nie ma znaczka? Nie wiem co masz za TV ale u mnie jakość podniesiona
 4. Od dziś Nowa TV na satelicie jest w HD 😉
 5. Bez szumnych zapowiedzi na francuskim kanale Museum 4K została udostępniona polska ścieżka językowa. https://satkurier.pl/news/186510/dodano-polska-sciezke-dzwiekowa-do-museum-4k.html Ciekawe kiedy oficjalny start? Pierwsze wzmianki na temat polskiej wersji zapowiadane były już w 2016 r. https://satkurier.pl/news/125046
 6. Po zmianie playlisty jest czego posłuchać, brawo! 🙂
 7. Do podmiany z SD na HD z obecnie nadających kanałów w tym drugim standardzie zostały tylko: TV Republika, NTL oraz obcojęzyczne Ginx eSports TV (+przełączenie wersji językowej na polską), CNN, BBC World News, Russia Today, Private TV i Hustler TV HD. Brawo UPC! Dobrze by było, gdyby do oferty doszły C+ Sport3-4, Eleven Sports 4, 13.tv, AMC (może za CBS Action?), History 2, Eska Rock TV oraz To!TV dla Horizona. Wiadomo coś w srprawie 4K?
 8. Czyli jednak doszło do przejęcia Telestara? Nie chwalicie się jak w przypadku NTL?
 9. Wyżej w skazane to są pakiety podstawowe plus, czyli oferta bis od Vectry. Dotychczasowe pakiety od Jamboxa są w zakładce pakiety podstawowe.
 10. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami TVP Kultura miała pojawić się w HD. Jest od dziś dostępna?
 11. Nowości: DW-TV oraz 13.tv HD. Przesunięcie Nick Jr. do niższego pakietu. I nowa usługa Asta Go.
 12. Nowa oferta Asta okazała się niestety podwyżkową. Ogólnie drogo, część kanałów z niższych pakietów powędrowało do wyższych, droższych pakietów (zdecydowana większość; w tym z najtańszego MTV Music, Superstacja, Da Vinci HD, France 24 HD English, Fracnce 24 HD Francais, Russia Today HD) lub do dodatkowo płatnych (Polsat Viasat Exprolre HD/Polsat Viasat History HD do p. Extra; Disney XD/Boomerang HD/Duck TV HD/English Club TV HD do p. Dziecięcej). Tylko część spadała do niższych w porównaniu do poprzedniej pakietyzacji (gł. muzyczne), ale i tak te paczki są droższe od dotychczasowych odpowiedników. Podmianki kanałów do HD: Superstacja, TVR, Disney Channel, Travel Channel. Nowe kanały: pakiety bazowe (TBN Polska HD, TV Okazje HD, Top Kids HD, Adventure HD, Nickelodeon, GameToon HD, VH1 Classic, BBC World News) pakiety dodatkowe (p. Filmowa: FilmBox Arthouse HD, Sundance TV HD, Bollywood HD, BBC First HD, Epic Drama HD; p. Dziecięca: Nicktoons HD, 2x2 HD, Polsat JimJam, Baby TV, Top Kids Jr. HD tzw. Junior Music HD, p. Extra: Stingray iConcerts HD). Kanały usunięte z oferty: Telegazeta, AMC HD, AXN, AXN Black, AXN White, Sci Fi HD, RTL, VOX, Outdoor Channel HD, Viasat History/Nature HD). Nie widzę, co się stało z kanałami TV Regio HD, FunBox UHD 4K?
 13. proszę o potwierdzenie, czy wersja łączona Viasat History/Viasat Nature HD jest jeszcze dostępna?
 14. Od 16.09.2019 CBS Reality w HD już w pierwszej kablówce http://www.telpol.net.pl/telpol/aktualnosci/kolejny-kanal-w-rozdzielczosci-hd,1,1,12233
×
×
 • Create New...