Skocz do zawartości

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego


Kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie projekt mu wypali, bo ma swoją grupę odbiorców, ale mnie to osobiście ani ziębi, ani parzy.

 

Jego podejście już dawno przestało mi się podobać. Widać, że tylko $$ i sława w głowie. Szkoda, bo bardzo inteligentny gość z którym można się bardzo często nie zgadzać, ale jest przynajmniej "jakiś". 

 

Zresztą cały Kanał Sportowy podupadł wizerunkowo i z fajnego projektu sportowego przerodził się w maszynkę do zarabiania pieniędzy i ze sportem ma coraz mniej wspólnego. Może teraz po odejściu Stano wrócą do korzeni.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko $$ -  to kurcze jego praca. Pracował od 14 roku życia ( co normą nie jest ) i przez te lata wyrobił sobie markę, ma z tego nie korzystać bo Ty napiszesz,że liczy się dla niego kasa? Nie każdy ma zdolności , umiejętności by dotrzeć do szerokiej widowni i umieć zaciekawić odbiorcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Tylko $$ -  to kurcze jego praca. Pracował od 14 roku życia ( co normą nie jest ) i przez te lata wyrobił sobie markę, ma z tego nie korzystać bo Ty napiszesz,że liczy się dla niego kasa? 

Owszem, niemniej myślę, że wielu nie lubi Stanowskiego że względu na jego hipokryzję. 

Selekcjonerem był Brzęczek, gra była slaba- hurr, durr, jak my gramy, wstyd itp. 

Selekcjonerem był jego przyjaciel Michniewicz, gra była tragiczna - co wy chcecie, jest świetnie, wyniki są. 

 

Rozumiem że nie będzie krytykował swojego przyjaciela, jednak mógł się po prostu wstrzymać z chwaleniem Michniewicza. 

 

I tak jest w wielu tematach. Stanowski działa tak, jak mu wygodnie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Tylko $$ -  to kurcze jego praca. Pracował od 14 roku życia ( co normą nie jest ) i przez te lata wyrobił sobie markę, ma z tego nie korzystać bo Ty napiszesz,że liczy się dla niego kasa? Nie każdy ma zdolności , umiejętności by dotrzeć do szerokiej widowni i umieć zaciekawić odbiorcę. 

Wpisuje się w nurt patologizacji dziennikarstwa doskonale.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski ma swoje wady, ale odwalił kawał roboty przy materiale o Janoszek i o tym kongresie.

 

To potrzebne społecznie materiały, ale nie wpisują się w nurt sportu. 

Warto podkreślić, że on chciał zrobić materiał o kilku takich celebrytach jak Janoszek, ale na tą panią znalazło się tyle, że starczyło na więcej niż odcinek.

 

Spodziewam się, że nowy kanał bedzie sledczy i będzie wyjasniał takie postacie jak Janoszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałam kim jest wspomniana Janoszek, zanim Stanowski zaczął temat niemal obsesyjnie maglować. Gdyby z podobnym zaangażowaniem nakręcił równie wnikliwy materiał np. o przekrętach w PZPN, to byłoby coś. A tak poszybował w klimaty Pudelka. Pudelek też ma wysoką oglądalność, bo o to temu panu głównie chodzi. 

Edytowane przez Zuzia
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mingo napisał(a):

Owszem, niemniej myślę, że wielu nie lubi Stanowskiego że względu na jego hipokryzję. 

Selekcjonerem był Brzęczek, gra była slaba- hurr, durr, jak my gramy, wstyd itp. 

Selekcjonerem był jego przyjaciel Michniewicz, gra była tragiczna - co wy chcecie, jest świetnie, wyniki są. 

 

Rozumiem że nie będzie krytykował swojego przyjaciela, jednak mógł się po prostu wstrzymać z chwaleniem Michniewicza. 

 

I tak jest w wielu tematach. Stanowski działa tak, jak mu wygodnie. 

W sprawie korupcji w pilce nożnej z drobnymi wyjątkami właściwie żaden dziennikarz sportowy nie byl tym zainteresowany. Stanowski przynajmniej otwarcie mówi o swojej zażyłości z Michniewiczem. Inni nie, a tematu nie ruszaja jak np T. Włodarczyk z Meczyków. Wiec jest uczciwszy wobec swoich odbiorców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu wyciągasz akurat Włodarczyka? Ciężko teraz grillować Michniewicza kiedy sama prokuratura nie postawiła żadnych zarzutów. Zrobił to Jadczak ale jak widać, temat zamilkł, czyli najwyraźniej na Michniewicza nie ma twardych dowodów. Można dopytywać o 711 połączeń ale to już nic nie zmieni. 

 

 

Mi chodziło o krytykę poziomu gry kadry pod wodzą Michniewicza, Stanowskiemu to pasowało a wcześniejszy, podobny styl za Brzęczka był dla niego nieakceptowalny. Jak już Michniewicza zwolniono to winni byli wszyscy tylko nie on. Oczywiście, wiem, że piłkarze w polskiej kadrze też mają swoje za uszami jednak to nie jest przypadek że Michniewicz w każdym miejscu, po krótszym bądź dłuższym czasie zostawia za sobą smród. Kadra, Legia, Termalica, Pogoń. Z U-21 też szybko uciekał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam nie wyciągać Włodarczyka z bezpośredniej konkurencji na YT, które w ogóle przemilczało ten temat 711 połączeń i artykuł Jadczaka ? Środowisko dziennikarzy sportowych to nie tylko Stanowski - ten przynajmniej otwarcie mówi nie jestem w tej sprawie obiektywny i jasno wskazuje swoje związki z Michniewiczem, inni zatają swoje zażyłości z ludźmi z środowiska piłkarskiego i "udają obiektywnych" .

 

Stanowski tylko krytykował Brzęczka?  no chyba nie. Czy podzielałem tą tak ostrą krytykę Brzęczka ? Nie. Jednak jest pewna zasadnicza różnica. Brzęczek prowadził kadrę 2,5 roku, czyli miał znacznie więcej czasu niż Czesław Michniewicz. Czesław Michniewicz na dzień dobry grał mecz barażowy o awans  do Mistrzostw. Na samych mistrzostwach jakby nie patrzeć kadra osiągnęła najlepszy wynik od 1986 r. 

Teraz po tych dwóch latach myślę,że wiele osób zrewidowało swój stosunek do Jerzego Brzęczka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mingo napisał(a):

Można dopytywać o 711 połączeń ale to już nic nie zmieni. 

 

 

To właśnie jest kluczowe.

Nikt przecież nie uwierzy, że 711 razy kontaktowali się (w tym wielokrotnie w trakcie/przed/po  meczach) i rozmawiali o d...e Maryny.

Stanowski całkowicie bagatelizował ten fakt i i twierdził, że nie było korupcji. Mógłby po prostu nie wypowiadać się na ten temat ze względu na fakt, że jest to jego przyjaciel. Tymczasem wygadywał brednie pt. " ja też miałem wiele połączeń o do tego "fryzjera".

To nie jest wiarygodna osoba. To medialny cwaniaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Część zespołu Kanału Sportowego chce przejść do nowego kanału Stanowskiego

Cytat

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, kilku realizatorów pracujących w Kanale Sportowym zamierza przejść do Kanału Zero. Tę informację potwierdził nam anonimowo jeden z pracowników KS.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tyle gadania o zespole "świetnych, wspaniałych ludzi" a okazuje się, że jak na razie to wszystko stoi na Gapińskim i Rudzkim. 

 

Przed startem KS Stano też zapowiadał bombę, coś czego w mediach nie było. Czy KS takie było? Chyba nie. On lubi wyolbrzymiać znaczenie swoich pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mingo napisał(a):

Tyle gadania o zespole "świetnych, wspaniałych ludzi" a okazuje się, że jak na razie to wszystko stoi na Gapińskim i Rudzkim. 

Wydaje mi się, że Stanowski ich wziął po to, aby zajmowali się działką sportową i jednocześnie żeby Stanowski nie musiał tego zbyt często robić. Sam zresztą zapowiadał, że to ma być kanał bardzo różnorodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...