Skocz do zawartości

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego


Kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słabiutki start. Trochę ponad 100 tys. na żywo, a losowanie w Fame w tym samym czasie miało podobny wynik. Transmisja Fame tym razem była słabiutka i stąd niska oglądalność na poziomie 100 tys. na żywo. Dobrze, że Krzysio założył własny kanał plotkarski, bo do Kanału Sportowego pasował jak wół do karety gdyż na sporcie kompletnie się nie zna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Dobrze, że Krzysio założył własny kanał plotkarski, bo do Kanału Sportowego pasował jak wół do karety gdyż na sporcie kompletnie się nie zna.

Nie powiedziałbym, że to jest kanał plotkarski, bo tego typu kanały nie zajmują się polityką, nie robią wywiadów z prezydentem. Wynikami na żywo też bym się nie sugerował, choć były one naprawdę dobre, skoro choćby wczorajszy wywiad z prezydentem Dudą oglądało średnio po 160 tysięcy widzów, a teraz widzę że wyświetleń jest już 1,5 miliona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mingo napisał(a):

Nie porównujmy patostreamingu do czegoś, co w założeniu ma przejąć rolę telewizji. 

 

Co przejąć? xD TVN, Polsat i TVP drżą. Ale chyba mają większe ekrany w studio niż Kanał Zero. I więcej stołów, a nie jedno przy którym nagrywa się wszystko. Szczególnie gadające głowy 😜 Ale może nakręcą jakiś serial czy reality-show, wtedy będzie to telewizja.

Czasami mam wrażenie, że istnieje jakaś sekta Stanowskiego, spijają wszystko z jego ust 😄

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia. Napiszę tak - czy gdyby np. Tomasz Raczek, czy Marcin Meller (który zresztą próbował) produkowaliby w sieci własne programy niezależnie - wykręcaliby oglądalność? Wątpię. Czemu tu mieliby? Jeśli zainteresowanie daną tematyką jest skromne i coś trafia bardziej do koneserów danego gatunku (w czym nie ma nic złego, takie są fakty, że pogłębionymi analizami w różnych tematach interesuje się wąskie grono), to zawsze to będzie jakaś nisza. Wspomniał o tym już @fanbonda - jeśli będzie wszystkiego za dużo, jak w KS, to reszta stanie się tłem. A tu dodatkowo mamy jeszcze gigantyczny rozstrzał tematyczny, zapewne nie za wielu jest fanów jednocześnie kinematografii, militariów, nauki itd. IMHO Stano przestrzelił, ale zobaczymy, ja się na YT nie znam, czasy się zmieniły, poza tym już ma finansowanie, więc już w pewnym sensie ten projekt to automatycznie sukces.

Ciekawe też, czy twórcom wystarczy determinacji, aby nagrywać stale i czy każdy się sprawdzi - nie wszyscy z tego grona mają doświadczenie w przygotowywaniu regularnych formatów. Stano nie mógł 3 kolegów zmusić do aktywnej współpracy, a tu ma cały tabun ludzi ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr. Orbita napisał(a):

czy gdyby np. Tomasz Raczek, czy Marcin Meller (który zresztą próbował) produkowaliby w sieci własne programy niezależnie - wykręcaliby oglądalność? Wątpię.

O ile co do Mellera się zgodzę, że tam oglądalność nie była zbyt duża, to patrząc na wyniki własnego kanału Raczka, który wrzuca od kilku lat swoje wideorecenzje, to trochę bym polemizował, bo są tam odcinki mające po kilkaset tysięcy wyświetleń. Przy czym tam jest też czynnik taki, że im więcej się mówi o danym filmie, tym większa szansa że recenzja Raczka o takiej produkcji zyska więcej widzów.

 

Zgodzę się co do kwestii niszy, przy czym sam Stanowski mówił, że dla niego nie będzie żadnym problemem, jeśli wśród tych wszystkich formatów trafią się takie, które nie będą notować setek tysięcy wyświetleń, bo często to jest kwestia samej tematyki. On będzie bardziej zwracać uwagę na jakość wykonania. Choć nie ulega też wątpliwości, że to Stanowski będzie tym, który generować ma treści na rekordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mr. Orbita napisał(a):

Mieszane uczucia. Napiszę tak - czy gdyby np. Tomasz Raczek, czy Marcin Meller (który zresztą próbował) produkowaliby w sieci własne programy niezależnie - wykręcaliby oglądalność? Wątpię. Czemu tu mieliby?

I jeden, i drugi Pan próbowali już swoich programów na YouTube. Z jakim skutkiem - chyba nie trzeba pisać. Dołączenie do Stanowskiego chyba mówi samo za siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co przejąć? xD TVN, Polsat i TVP drżą. Ale chyba mają większe ekrany w studio niż Kanał Zero.

Nie jeden program na YT miał dużo większą oglądalność niż w TV. Także tak, telewizje powinny mieć się na baczności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Słabiutki start. Trochę ponad 100 tys. na żywo, a losowanie w Fame w tym samym czasie miało podobny wynik. Transmisja Fame tym razem była słabiutka i stąd niska oglądalność na poziomie 100 tys. na żywo. Dobrze, że Krzysio założył własny kanał plotkarski, bo do Kanału Sportowego pasował jak wół do karety gdyż na sporcie kompletnie się nie zna.

Wywiad z Dudą ma już 1,5 miliona wyświetleń, a nie minęła doba. Takie wyniki na polskim YouTube robi chyba tylko Książulo, Budda, Wardęga i Konopsky. Reszta formatów też na razie ma bardzo dobre wyniki, więc pod względem liczb start świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za wcześnie na ocenę. Trzeba przyznać, że wyniki w jakiś sposób na pewno robi efekt nowości. 

Zobaczymy jak będzie za jakiś czas. 

 

A co do zagrożenia dla telewizji. Nie wiem, jak dla Was, ale ja na YouTube znajduje wiele interesujących treści, które w sumie kiedyś nawet można było zobaczyć w TV, ale ze względu na koszty czy swoją niszowość - nie ma już ich tam, a są na YouTube.  

 

Telewizja zresztą sama się skazuje na pożarcie. W kółko to samo, powtórki seriali własnej produkcji, ewentualnie paradokumenty, stare filmy (który to już raz TVN pokaże "Miss Agent" dziś wieczorem?). Nawet w obszarze rozrywki jest słabo. W kółko "Mam talent", "Taniec z Gwiazdami" i inne z entą edycją. A jest mnóstwo formatów, które nie pojawiły się w naszym kraju. No niestety - taka prawda. 

A wszystko to przyprawione toną reklam. 

Chociażby u naszych zachodnich sąsiadów - jest jednak większą walka o widza, mimo że odpływ ludzi od TV jest tam jeszcze większy niż w Polsce.  

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ratter napisał(a):
Wywiad z Dudą ma już 1,5 miliona wyświetleń, a nie minęła doba. Takie wyniki na polskim YouTube robi chyba tylko Książulo, Budda, Wardęga i Konopsky. Reszta formatów też na razie ma bardzo dobre wyniki, więc pod względem liczb start świetny.

Kwestia kontrowersji w słowach prezydenta RP o Krymie. Z tego, co wiem Russia Today już zmontowało wypowiedź bardziej dobitną o "rosyjskim Krymie".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kisiel95 napisał(a):
43 minuty temu, Ratter napisał(a):
Wywiad z Dudą ma już 1,5 miliona wyświetleń, a nie minęła doba. Takie wyniki na polskim YouTube robi chyba tylko Książulo, Budda, Wardęga i Konopsky. Reszta formatów też na razie ma bardzo dobre wyniki, więc pod względem liczb start świetny.

Kwestia kontrowersji w słowach Prezydenta RP o Krymie. Z tego, co wiem Russia Today już zmontowało wypowiedź bardziej dobitną o "rosyjskim Krymie".

Nie łączyłbym tych dwóch spraw. Milion wyświetleń był już rano. "Mazurek i Stanowski" w 10 godzin zrobił pół miliona wyświetleń. To naprawdę dobry wynik.

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie wysoka oglądalność zwykłego "wykładu" Roberta Gwiazdowskiego. Nie ma tam żadnych dodatkowych wodotrysków - materiałów filmowych czy śmiesznych przerywników. Taka pogadanka, gdzie w prostych słowach tłumaczy genezę gospodarki, przytaczając opowieść o produkcji ołówka.

385 tys. wyświetleń po 1 dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muza_tv napisał(a):

 

Co przejąć? xD TVN, Polsat i TVP drżą. Ale chyba mają większe ekrany w studio niż Kanał Zero. I więcej stołów, a nie jedno przy którym nagrywa się wszystko. Szczególnie gadające głowy 😜 Ale może nakręcą jakiś serial czy reality-show, wtedy będzie to telewizja.

Czasami mam wrażenie, że istnieje jakaś sekta Stanowskiego, spijają wszystko z jego ust 😄

Nigdzie nie twierdzę że Kanał Zero wywali z rynku TVN czy Polsat. Po prostu ten projekt kreuje się na coś w rodzaju telewizji. Z jakim skutkiem to wszystko będzie tak zobaczymy. 

 

Daleko mi do bycia w sekcie Stanowskiego, obecnie mam do niego dość obojętny stosunek, żeby nie powiedzieć negatywny. Dla mnie to hipokryta który umie się wkręcić w to, co ludzie chcą zobaczyć czy usłyszeć. 

Także proszę o neobrazanie tutaj tylko dlatego że napisałem coś, z czym się nie zgadzasz 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...