Skocz do zawartości

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego


Kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć te trzy pozostałe miejsca to mają być wielkie bomby na rynku medialnym. Ciekawe...

 

Co do Kowalczyka, to ja nie wykluczam, że on będzie dalej pojawiał się w KS i w KZ. Sam tak mówił wcześniej, patrząc na to, że sport w KZ będzie tylko jedną z wielu dziedzin to nie zdziwię się, jak Kowal będzie pojawiał się tam przy okazji najważniejszych wydarzeń typu imprezy mistrzowskie, rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów czy mecze reprezentacji a w KS dalej będzie się pojawiał w Mocy Futbolu i innych magazynach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak było w KS. Sporą oglądalność miały HejtParki czy inne okolicznościowe filmy. Reszta miała po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i nikt ich nie likwidował. Dopiero jak całość mocno spadła w dół to zaczęli grzebać przy formatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mingo napisał(a):

Ponoć te trzy pozostałe miejsca to mają być wielkie bomby na rynku medialnym. Ciekawe...

 

Co do Kowalczyka, to ja nie wykluczam, że on będzie dalej pojawiał się w KS i w KZ. Sam tak mówił wcześniej, patrząc na to, że sport w KZ będzie tylko jedną z wielu dziedzin to nie zdziwię się, jak Kowal będzie pojawiał się tam przy okazji najważniejszych wydarzeń typu imprezy mistrzowskie, rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów czy mecze reprezentacji a w KS dalej będzie się pojawiał w Mocy Futbolu i innych magazynach. 

A ja obstawiam, że dostanie jakiś format "felietonowy" i może co jakiś czas w jakimś programie piłkarskim, skoro sport ma tam być tylko takim "małym dodatkiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start kanału miał świetne wyświetlenia, ale rozczarował. Program zdecydowanie za długi i mam wrażenie, ze miał przedstawić Stanowskiego jak niemal świętego - specjaliści od wariografu mówiący Stanowski mówi prawdę, behawiorysta dający certyfikat, że Stanowski jest szczery.  To ciągle obrażanie Kanału Sportowego.. 

Sam projekt na pewno ciekawy aczkolwiek mam wrażenie, że może być swego rodzaju deja vu z Kanału Sportowego, czyli że formaty z Krzysztofem Stanowskim będą się oglądały znakomicie, reszta zdecydowanie słabiej. No i tego jest zdecydowanie za dużo, pamiętam jak na początku KS oglądało się wszystkie programy, a później było tego tak dużo, ze właściwie prawie wszystkiego się nie oglądało. 

Druga rzecz to tematyka,  część formatów faktycznie jest niszowa i nie zainteresuje masowego widza, ja nie wiem czy sam Rożek czy Dziektarz będzie się oglądać, bo mam wrażenie, ze te programy się oglądały bo prowadził je Stanowski. No i jest różnica czy to jest program okazjonalny, czy program cykliczny. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behawiorysta zatrudniony przez Stanowskiego miał ocenić zachowanie i prawdomówność swojego pracodawcy, ten fragment wyglądał niezwykle żenująco......

Myślę, że kanał będą ciągnąć 3,4 formaty/ osoby a reszta to zwykłe zapchanie ramówki.
Stanowski, Mazurek, Raczek i Meller, swoją drogą ciekawe jak Pan Marcin będzie zachowywał się w otwartym formacie bez ograniczenia czasowego i bez bana na "kwiecisty" język i czy, jak to zwykle bywało, pojawią się problemy z regularnością. 

Wielkim znakiem zapytania który chce odkryć jest dla mnie "Grand ZERO" może być to niezwykle ciekawy format albo może w ogóle nie wypalić.....

Jedno jest pewne- Stanowski ma przestrzeń w której z dziennikarza sportowego stanie się dziennikarzem  Śleczczo-polityczno-społecznym i niezależnie od tego czy ludziom będzie się to podobać czy nie, jedno jest pewne, będzie się wyświetlać.  :D 

W Kanale Sportowym Krzysiu dzielił się "swoimi wyświetleniami" na cztery i już to mu przeszkadzało, a tu podział będzie istotnie wyższy. 

P.S cała ta afera z. KS na pewno zraziła mnie do Pana Mateusza Borka nie jako dziennikarza sportowego ale jako człowieka....
Czekam też na "godzinę ZERO" z prawdziwym pomysłodawcą nazwy tego kanału czyli......Marcinem Najmanem. :D

Edytowane przez Kiler
Wycięto część polityczną postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, to wyszłoby to moim zdaniem lepiej, gdyby skupiono się tylko na nowym kanale i programach, które mają się pojawić, szczególnie jeśli ich jest tak dużo i może być tak, że się zdarzy przesyt, bo wątpię, by się dało wszystko oglądać. A tak naprawdę miałem wrażenie, że jak już zaczęto nieco to omawiać, to nagle sobie przeskoczono do jakiejś prywaty i o tym zapomniano.

Brakowało mi choćby jakiegoś szerszego wyjaśnienia, jak będzie działać choćby to pasmo "Commentary", bo jedyne co o tym powiedziano, to to że stworzono pod to całą redakcję i będą różne filmiki o różnych rzeczach. A nie dowiedziałem się, czy na przykład to będzie jeden materiał dziennie, czy trzy, albo kto dokładnie będzie się tym zajmować, czy to będą te same osoby, odpowiedzialne za inne programy, czy jakieś nowe twarze. Padło tylko tyle, że to ludzie z castingu.

 

Będę oczywiście obserwować, co się tam będzie pojawiało, ale tak jak mówię, uważam że otwarcie można było zrobić o wiele lepiej, darować sobie prywatę i odpytywanie Stanowskiego o rodzinę (to spokojnie można było na jakąś inną okazję), wtedy byłoby to może i krótsze, ale bardziej treściwe. Poza tym skoro większość ekipy była tego wieczoru w studiu, to szkoda, że nie dano jej szansy na zaprezentowanie się. To nawet fajniej by wyszło, jakby każdy dwa słowa o swoim poletku w Kanale Zero powiedział.

4 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

ciekawe jak Pan Marcin będzie zachowywał się w otwartym formacie bez ograniczenia czasowego i bez bana na "kwiecisty" język i czy, jak to zwykle bywało, pojawią się problemy z regularnością. 

Z regularnością może być nieco łatwiej, bo "Trzecie Śniadanie" Meller będzie prowadził co 2 tygodnie, na zmianę z Maciejem Dąbrowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że ten projekt to powrót do przeszłości i próba stworzenia "internetowego imperium medialnego" tylko zamiast masy kanałów telewizyjnych od jednego właściciela mamy internetowe programy od Stanowskiego. ;) Nie wiem czy to się sprawdzi. Tego jest zdecydowanie za dużo. Chyba, że liczą na to, że każdy na Kanale Zero znajdzie coś dla siebie  i nie będzie oglądania wszystkiego jak leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym określeniem techniki działania tego kanału jest pojęcie z politologii o partii "catch-all", w takim sensie że Stanowski chce złapać różnych widzów na różne programy. Jedni zasubskrybują i będą oglądać właśnie rzeczy tworzone przez Stanowskiego, inni będą czekać na Raczka, a jeszcze inni na program, który będzie robił Tede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dość negatwynie oceniam wczorajszą rozmowę na start. Miałem luźniejszy wieczór, jestem ciekaw tego kanału więc włączyłem. Liczyłem na jakieś zaprezentowanie jak to będzie wyglądało, zaprezentowanie ekipy. Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. W zamian za to słuchałem jaki to Stano jest super człowiek i w ogóle. Po dwóch godzinach miałem dość ale uznałem, że może zaraz coś zaprezentują. Po kolejnej godzinie wyłączyłem. Bardzo słabo to wyszło. Ramówka mignęła w trakcie transmisji, chciałem sprawdzić gdzieś na socialach to nigdzie jej nie wrzucili. Trochę trąci amatorką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chciałem wrzucać więcej ale ok, nie każdy musi być na bieżąco https://wiadomosci.wp.pl/oburzenie-po-slowach-dudy-ws-krymu-lawina-komentarzy-w-sieci-6991626399390656a

Jest to wywiad dla Kanału Zero z minionego piątku. Głośno o nim w mediach. Reklama poszła. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...