Skocz do zawartości

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego


Kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głuchowski sam się zaorał. Tekst ma takie błędy jakby autorem było 7-letnie dziecko. 

 

No ale wyznawcy z bańki GW i tak napiszą, że Stanowski kłamie, Głuchowski ma rację i tekst jest dobry. Żal patrzeć jak stoczyło się dziennikarstwo i jak ludzie potrafią przyjmować kłamstwo byleby tylko "upewnić się" w swoich przekonaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten Pan jeszcze umieścił odpowiedź na materiał Stanowskiego. Oczywiście odnosząc się tylko do części rzeczy. 

Krytyka w komentarzach spora. A jak wiadomo, na Wyborczej komentować mogą tylko subskrybenci. 

Po historii Kąckiego to kolejna wtopa. Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, muza_tv napisał(a):

No raczej tak. Autor nie odnosi się do wszystkich zarzutów, w tym tych najpoważniejszych. 

A krytyka ze strony subskrybentów ogromna. 99% komentarzy pod tym tekstem to krytyka. To mówi samo za siebie skoro nawet płacącym za prenumeratę to się nie podoba. I jest to jednoznaczne, skoro w takiej skali. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że w kwietniu może jeszcze trochę spaść bo pewnie w marcu jakimś stopniu działał jeszcze efekt czegoś nowego na rynku.

Nie zmienia to faktu, że zapewne oglądalność ustabilizuje się lada moment na dość wysokim poziomie. Ciekaw jestem co z dołączeniem Bralczyka i Manna. Bralczyk ponoć miał już wszystko dogadane ale zaczęli go ścigać ci "dziennikarze" z Wyborczej i obawiam się, że mógł uznać, że nie chce wchodzić w coś takiego. Jeśli tak to szkoda, bo te artykuły Wyborczej to generalnie stek bzdur. 

Mann ze Stanowskim w rozmowie na żywo żartowali sobie o współpracy i uznali, że warto podjąć temat. Ciekaw jestem czy coś faktycznie jest na rzeczy. Takie nazwiska mogłyby przyciągnąć kolejnych widzów. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 13:43, mingo napisał(a):

Obstawiam, że w kwietniu może jeszcze trochę spaść bo pewnie w marcu jakimś stopniu działał jeszcze efekt czegoś nowego na rynku.

Nie zmienia to faktu, że zapewne oglądalność ustabilizuje się lada moment na dość wysokim poziomie. Ciekaw jestem co z dołączeniem Bralczyka i Manna. Bralczyk ponoć miał już wszystko dogadane ale zaczęli go ścigać ci "dziennikarze" z Wyborczej i obawiam się, że mógł uznać, że nie chce wchodzić w coś takiego. Jeśli tak to szkoda, bo te artykuły Wyborczej to generalnie stek bzdur. 

Mann ze Stanowskim w rozmowie na żywo żartowali sobie o współpracy i uznali, że warto podjąć temat. Ciekaw jestem czy coś faktycznie jest na rzeczy. Takie nazwiska mogłyby przyciągnąć kolejnych widzów. 

Bralczyk ma mieć swój program od jesieni. Tak pisał Stanowski na portalu X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2024 o 12:06, Kirk napisał(a):

Tak na dobrą sprawę to on nagrał coś po tym dokumencie dla Kanału Zero?

On rozstał się z kanałem zero już z końcem Lutego. Press dość późno to odnotował 

 

 

Sam zainteresowany poinformował o tym już 1 Marca 

 

Przy okazji Zielke przyznaje, że film o Wiśniewskim był słaby . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...